Home » Як зробити екран скріншот Xiaomi Redmi

Як зробити екран скріншот Xiaomi Redmi

Як зробити довгий скріншот на Сяомі

Створення скріншотів на смартфонах. Часто необхідні користувачі, за допомогою яких ви можете зберегти інформацію, яка відображається на екрані пристрою. Однак, не всі користувачі знають, що можна захопити не тільки те, що вони бачать перед ними на дисплеї, але решта інформації за межами меж відображення. Як зробити довгий скріншот на Сяомі. Питання, що цікавить багато власників китайських смартфонів. [Блок]

У меню SCROLLLE, програма почнеться автоматично, щоб вимкнути вміст, доки ви не зупините цей процес, натиснувши клавішу Stop. Після короткого процесу обробки ви отримаєте один довгий образ, на якому буде все необхідна інформація.

Технічно неможливо намалювати скріншот цього процесу, оскільки вже буде “скріншот скріншот”, тому ви даєте вам фотографію того, як він може виглядати ззовні.

Як зробити довгий скріншот на Сяомі?

Звичайно, створення скріншотів. це відмінна функція, яка дозволяє зберігати інформацію, яка відображається на дисплеї. Але мало хто знає, що ви можете зберегти не тільки видиму область застосування, але й весь вміст, який нижче. Як зробити довгий скріншот на Сяомі?

Почнемо, пам’ятайте, як зробити екран на Сяомі? Найпростіший спосіб одночасно натиснути кнопку гучності та кнопку живлення. Ви також можете бути зроблено, натиснувши кнопку гучності та кнопку меню, через завісу сповіщень і проведіть пальцями на екрані до центру. Щоб отримати додаткові відомості про ці функції, ви можете вчитися у статті:

Інструкції щодо створення довгих скріншот

Перше, що ми створюємо регулярний скріншот, чекаючи появи мініатюр у верхньому правому куті екрана та швидко натискає його, поки вона не зникне. Відображати створене вікно керування зображенням, де ви хочете натиснути кнопку Advanced.

See also  Як відновити видалені фото на Android Xiaomi

Зображення розпочнеться поступово зменшитися, і, якщо хочете, ви можете натиснути кнопку, ви можете натиснути на повну кнопку (а потім створити скріншот, щоб залишатися на вказаному круті) або зачекайте повну прокрутку сторінки. Щоб прискорити створення зображення, ви можете прокручувати зображення самостійно.

Варто зазначити, що деякі програми, такі як браузер Chrome, працюють з цією функцією неправильно. На цьому, щоб створити довгий скріншот веб-сторінки, ви можете скористатися застосуванням браузера, що відбувається в стандартному наборі програм, що розвиваються.

Щоб створити знімок екрана на смартфоні Xiaomi, ви повинні відкрити завісу сповіщень та, якщо необхідно, розгорнути його.

Одним з пунктів меню буде скріншот. Натисніть на нього і отримайте бажаний результат.

В том случае, если необходимо отправить скриншот по почте или получить снимок не полного экрана, а лишь его части, нажимаем на появившуюся в верхнем правом углу миниатюру (на снимке в статье она не видна) и выбираем один из предложенных пунктов: отправить, редактировать или вилучити.

Редагування дозволяє перетинати отримане зображення до бажаних розмірів.

Ми змінюємо межі видимості та натисніть на повну кнопку. Зображення буде збережено в пам’яті смартфона.

Відкрийте завісу Notification (Swipe Down): Швидше за все, потрібно буде розгорнути його, щоб побачити значок скріншоту, натисніть на нього, і знімок екрана готовий.

Через деякий час знімок екрана буде висить у вашому праві, ви можете натиснути на нього та редагувати або вперед за допомогою програми. Дуже зручно!

Якщо кнопки не виявилися в розгорнутому завісу, то він повинен бути доданий.

зробити, екран, скріншот, xiaomi, redmi

Інструкції для Xiaomi Redmi 6

Методи створення скріншоту на мобільних телефонах Xiaomi Redmi ще не закінчилися. Наступне також взаємодіє з механічними кнопочками версії телефону 6. Але цей час замість кнопки Power потрібно натиснути та утримувати кнопку Virtual Home (додому).

А також ключ гучності для зменшення. Потрібно почекати приблизно 3 секунди. На скріншот був готовий і з’явився на звичайному місці на екрані.

See also  Як зробити скріншот на Nokia Lumia 520

Цей метод не завжди практичний, тому що необхідно використовувати обидві руки, утримуючи додаткове житло з пальцями. Але якщо на вашому смартфоні, кнопка живлення не працює, і вона більше не буде працювати, у цьому випадку цей параметр буде консолідований. Можливо, ви часто видаляєте екран свого смартфона, і функція для вас дуже популярна. потім зробити етикетку, щоб створити скріншот.

  • Перейдіть до меню швидкого доступу або на головних віджетах екрана;
  • Знайти тут кнопку скріншоту тут, натисніть і утримуйте його, доки вона не стане мобільним;
  • Передайте його на робочому столі у відповідному місці для вас

Тепер, якщо вам потрібно створити зображення, просто натисніть на значок. Перемістити його на додаткові настільні комп’ютери. Коли він видаляється з робочого столу, піктограма в меню Quick Access залишиться на своєму місці.

Швидкий м’яч

У MIUI 8 доступний спеціальний помічник, який може бути налаштований Xiaomi на власний розсуд. На дисплеї смартфона з’являється спеціальне меню, яке включає в себе кілька елементів. Щоб створити екран, вам потрібно натиснути на особливу піктограму з ножицями, намальованими. На лівій стороні помічник не відображається на дисплеї.

Це трапляється, що за замовчуванням цей параметр не є одним з кнопок. У цьому випадку його можна додати незалежно через налаштування.

Вбудовані параметри скріншот програмного забезпечення на Redmi 8

Необхідна функція вже вбудована в основну прошивку телефону цієї моделі. І тут є кілька способів його використання.

зробити, екран, скріншот, xiaomi, redmi

Проведіть пальцем на екрані

Починаючи з моделі Xiaomi 8, ви можете зробити знімок екрана просто з коротким з трьома пальцями в будь-якій області екрана. Зображення буде збережено відповідно в галереї. У випадку, якщо ви раніше не налаштували цей параметр, телефон запропонує вам цю можливість. Ви можете зробити це в налаштуваннях самостійно. Щоб довгий час не шукати відповідний параметр, ввівши цей розділ, у рядку пошуку наберіть “Знімки екрана” та перемістіть етикетку навпроти “жест вниз три пальці”.

Скріншот через завісу сповіщень

Знімок у Redmi 8 завісу також виконується не в одній дії. Потрібно перемістити пальцем на екран на екрані панелі швидкого доступу та знайти значок “Snapshot” з зображенням ножиць. Цей метод підходить для збереження статичних зображень.

See also  Як зробити скріншот на телефон Lumia

Як зробити скріншот на Сяомі. 10 способів

Дотик до помічника

У параметрах телефону, через розділ “Додаткові параметри” ви можете активувати відповідну опцію, просто переміщаючи повзунок. Тепер на екрані відображатиметься на екрані. Торкаючись її, серед елементів, що з’являються, вибрано піктограму знімка екрана. Цей метод підходить, якщо він не турбує існування непотрібних частин на головному екрані. Зрештою, це буде “вилетіти” цей віджет навіть з випадковим дотиком. Крім того, його використання буде сильнішим для розвантаження акумулятора пристрою.

Довгий скріншот

У Xiaomi моделі Redmi 8 є дуже зручна можливість сфотографувати довгу сторінку. Наприклад, прокрутка всієї кореспонденції з супротивником або веб-сторінками. Це просто. Починаючи з метою створення екрана, ми отримуємо мініатюру в кутку екрана. Тепер ви можете вибрати ключ “прокручування”.

Далі кадри легко редагувати за вашими потребами. Однак це слід розглянути, такі скріншоти є сильнішою пам’яттю телефону “банку”.

Як зробити скріншот екрана на смартфоні Xiaomi

Скріншот екрана на телефоні з Miui Xiaomi, Redmi, Poco

Часто, використовуючи смартфон, необхідно зробити знімок того, що відбувається на екрані, іншими словами, щоб зробити скріншот, щоб швидко виправити для себе якусь інформацію або зображення об’єкта, який може пізніше, щоб ділитися в соціальних мережах. надсилайте використання повідомлень або використання як ілюстрації для відгуків та інструкцій. Але іноді навіть для досвідчених користувацьких гаджетів виникає питання про те, як це краще і зручніше сфотографувати екран, особливо враховуючи, що з кожним новим оновленням MIUI, ця функція розширюється відповідно до потреб користувачів.