Home » Як зробити фотографію на Camsung Call. Використання сторонніх програм

Як зробити фотографію на Camsung Call. Використання сторонніх програм

Поради, як сфотографувати смартфон

Якщо ви хочете сфотографувати улюблений Samsung Galaxy S5, S6 або інший смартфон, то, напевно, знаєте, що не завжди можливо зробити фотографію звичайної якості. На жаль, камери також у найбільш топ.Гаджетах ще не досягнуті до повного мила.

Поради нижче підходять для початківців та закоханих на фотографії, але, за власним досвідом, я знаю, 90% власників смартфонів можна віднести.

Один. Не використовуйте Zoom. У сучасних смартфонах використовуйте навіть найбільш мінімальний масштаб призводить до різкого погіршення якості картини. На ньому з’являється шум, і різкість втрачається. Якщо ви хочете сфотографувати об’єкт ближче. Перейдіть до нього. Якщо це неможливо, сфотографуйте без масштабу, врешті-решт, фрагмент, який вам потрібно, можна просто вирізати з великої фотографії. І пам’ятайте, чим ближче об’єкт буде, тим краще і детально буде випущено на малюнку.

Дотримуйтесь чистоти об’єктива смартфона. Намагайтеся не подряпати лінзу вашого гаджета, а також потирати його тканиною, перш ніж фотографувати.

Візьміть кілька фотографій. Навіть професійні фотографи завжди займають кілька фотографій, візьміть з них приклад.

Часто ви можете отримати розмитих фотографій, через погану спрямованість або найменші руки під час зйомки. Роблячи серію фотографій, ви завжди можете вибрати найбільш оптимальну картину та видалити решту. Особливо, якщо врахувати, що в Galaxy S3, примітка 2 та Galaxy S4, функція серійної зйомки ідеально виконується.

Освітлення. Нормальні фотографії можна отримати лише з гарним освітленням. Якщо ви вирішили організувати невелику фотосесію з друзями, краще зробити цей день і на вулиці. Не забувайте також, якщо джерело світла є передня частина об’єктива, увімкніть режим HDR.

Але ви не повинні фотографувати на відкритому сонці та в глибоких тінях, також намагайтеся уникнути контрастних легких переходів.

Встановіть параметри “Резолюція” та “Зображення зображення” на найвищі. Не зберігайте на розмір фотографії, якщо ви хочете отримати максимальну якість.

Використовуйте можливості камери до максимуму. Смартфони Samsung Galaxy мають достатньо різних параметрів у налаштуваннях Samsung Galaxy SmartPhones;. Не соромтеся використовувати їх.

Наприклад, при зйомці з близької відстані, перейдіть на вкладку “Макро” у вкладці “Фокус-режим”. Іноді це корисно в ручному покласти баланс білого.

Також зверніть увагу на вкладку “Сцена”. Залежно від ситуації, спробуйте вибрати елемент. Наприклад, “нічний режим” автоматично збільшує ISO до максимуму, і робить кращу видимість у нічній стрільбі.

Редагувати фотографії. У фотошоп та інших графічних редакторах ви можете згладити шуми, виправити яскравість, додати красиві ефекти.

See also  Як зробити Chrome за замовчуванням Android. Методи налаштування браузера

Вісім. Намагайтеся не тремтіти, коли ви злітаєте. Це дуже важливо, особливо в останніх моделях Samsung, таких як Galaxy S6, де за замовчуванням є значною мірою впливу для кращої пост-обробки.

Дев’ять. Використовуйте програму сторонньої камери. Добре це можна зробити на Android. Зазвичай, сторонні камери, такі як камеру 360, наприклад, мають велику кількість варіантів, які приховані в стандартному застосуванні. Особливо це стосується Nexus-смартфонів, де налаштування камери завжди обмежені.

Десять. Практикуючий. Прочитайте літературу на фото мистецтва, практикуйте себе. Зрозумійте, як працює оптика, яка експозиція, ISO, діафрагма, експозиція. Зрештою, навіть найдорожче дзеркало не зробить вас про, і навпаки, справжній фотограф отримає непогані фотографії з смартфона. У прикладі ви можете принести цікаву статтю “40 дивовижних фотографій, зроблених за допомогою смартфона”.

Як поставити своє відео на дзвінок на телефон Samsung

Стандартний фон із вхідним дзвінком або дзвінком на телефоні Samsung має приємний і простий дизайн, із зеленим відтінком.

Звернувши увагу, ви бачите, що це не картина, а відеокліп, зображення трохи переповнене.

Якщо фон здавався вам нудним, його можна змінити, поставте інший варіант. На вибір є чотири рідні валики.

І найголовніше, ми можемо додати ваше відео як фон, чесно кажучи, мені дуже сподобалася ця функція.

Нижче у статті я чітко покажу, що і як зробити для виготовлення цих налаштувань.

Як змінити фон за допомогою вхідного вихідного дзвінка на телефоні Samsung

Перейдіть до додатка для телефону, або як його також називають “набором”, натиснувши на зелену трубку.

Далі відкрийте меню, натиснувши на “Три вертикальні точки”.

У меню, що випадає, натисніть на пункт “Налаштування”.

Тут ми зацікавлені в точці “фон під час дзвінка”, натисніть на нього.

На відкритій сторінці натисніть кнопку “Фон”.

На нещодавно відкритій сторінці ми можемо встановити доступні, або задати свій власний, щоб це натисніть на “плюс” у верхньому правому куті.

Знайдіть потрібний файл і натисніть на нього.

На останньому заключному етапі вам потрібно вказати “Використовувати звук у відео як мелодію”.

Після натискання кнопки “Встановити як фон”.

Як видалити фотографію з заставки контакту

зробити, фотограф, call, програм

Процес видалення фотографій контакту не відрізняється від його установки. Спочатку відкрийте телефонну книгу, то:

  • Перейдіть на сторінку з певним номером.
  • Натисніть значок олівця або кнопку Редагувати.
  • Натисніть на знімок.
  • Виберіть “Видалити фото”.
  • Зберегти зміни до ключа “OK”.

Тепер переконайтеся, що зображення має вибраний профіль зник. При необхідності поверніть його, щоб використовувати вказану вище інструкцію.

Скріншот LADONEW

Samsung смартфон фірмового чіпа, з яким ви можете зробити скріншот, витрачаючи долоню на екрані.

зробити, фотограф, call, програм

Відкрийте розділ “Розширені функції”.

зробити, фотограф, call, програм

зробити, фотограф, call, програм

Як встановити фотографію контактного повного екрану (Samsung A50)

зробити, фотограф, call, програм

Зробіть скріншот, витрачаючи на екран з долоні зліва направо або вліво ліворуч.

See also  Додаток для запису звуку Android.

зробити, фотограф, call, програм

Досить цікавий спосіб, ні? Вибачте, на всіх смартфонах Samsung.

Другий спосіб поставити фотографію на контакт Samsung A50 через галерею

Я почав писати, і з подив я помітив, що Samsung A50 відійшов від звичайного способу в попередніх моделях.

Раніше було достатньо, щоб натиснути на зображення в галереї, а в контекстному меню було встановити параметр, як фотографія контакту.

Тепер це не так, і вам потрібно “поділитися”, а потім вкажіть розділ з контактами, і там ви вже можете додати фотографію до нового контакту.

Так, це не зручно, оскільки вам потрібно видалити старий номер, а потім додати новий, але вже за допомогою фотографії.

Другий спосіб зробити фотографію для контактного телефону A30 / A20 / A40

Відкритість системи Android є однією з його найсильніших сторін, що дозволяє легко помістити зображення для контактів смартфона A30, A20, A40.

Ви можете додати їх безпосередньо з галереї, щоб зробити вашу кількість номерів більш ефективними та зручними.

Після цього з’явиться фото абонента на екрані, коли він називає вас. Це дозволить вам негайно визнати абонента, не маючи прочитання імен.

Для цього виберіть фотографію та знизу до галереї, щоб натиснути вже символічне значок “буде поділитися”.

Далі вкажіть контакти, додайте нове число, і ви можете повісити фотографію. Якщо номер у списку вже є, то необхідно його видалити, інакше він не працює через галерею.

Найпростіший спосіб швидко поставити фотографію для будь-якого контакту в Samsung A51

Запустіть програму телефону та знайдіть контакт, для якого ви хочете поставити фотографію та торкнутися його, щоб відкрити абонентську картку.

Якщо у вас є кілька облікових записів на своєму телефоні, він може бути простішим для відкриття контактів “Контакти” та обліковий запис, за допомогою якого ця особа підключена.

Ви також можете зробити фотографію контакту, відображеного на повному екрані. Це виглядає чудово. Негайно визначити, хто закликає. Я рекомендую. Це інструкція.

Після вибору контакту спочатку введіть режим редагування. В іншому випадку ви можете зателефонувати за дзвінком, натиснувши на картинку.

Для цього натисніть значок олівця “Змінити”, розташовану на Samsung A51 на нижньому правому куті екрана.

Перебуваючи в режимі редагування, торкніться зображення особи, якщо ви хочете замінити фотографію.

Якщо ви робите це вперше, то буде синя піктограма типу камери. Клацніть на ньому. Потім виберіть «Галерея» (якщо зображення вже виконується), або «камера» (якщо ви хочете зробити).

Система попросить дозвіл доступу. Нехай це зробить. Такий запит з’являється лише один раз.

У всіх наступних випадках ви не будете просити Android ви не будете, але негайно відкриває “галерею”.

У галереї знайти фотографію, яку ви хочете обмежити, і натисніть на нього. Потім редагувати зображення до вашого смаку та збереження змін, коли ви закінчите.

Зазвичай я просто змінюю картину контакту на льоту. Я можу відкрити програму телефону для новонаправного списку та натисніть вертикальну точку у верхньому правому куті піктограми, щоб перейти до режиму редагування та виберіть інше зображення.

See also  Як зробити екран на планшеті Samsung. Скріншот з долонею жестом

Після редагування натисніть “Готовий”, а потім “Зберегти”, інакше ваша робота не принесе остаточний результат.

Після цього див. Я рекомендую все закрити, вибрати “Телефон”, перейдіть до контактів і подивитися, якщо “на місці”.

Деякі зображення в заявці галереї можуть не працювати для контактних значків. Наприклад, зображення, синхронізовані з вашими фотоальбомами в Інтернеті, можуть бути недоступними.

Якщо щось не сталося, то, описуючи проблему в коментарях, будь ласка, будьте максимально деталізовані, тому я можу легко знайти відповідне рішення.

Якщо ви можете, будь ласка, включіть точні повідомлення про помилки, які ви отримаєте, щоб дати мені переглянути, з чого почати.

Якщо ви вже вжили певних кроків, щоб вирішити неполадки, перш ніж писати мені, не забудьте вкажіть їх, щоб я міг пропустити їх у своїх відповідях.

Якщо все пройшло добре, я вітаю вас щойно встановив фотографію для контакту у вашому Samsung A51.

Якщо ви хочете змінити поточну фотографію в майбутньому, просто виконайте ті самі дії, що і вище, і все буде добре. Вдалого дня!

Як поставити фотографію для контакту на Samsung Galaxy

Перейдіть до програми телефону.

Ми знаходимо правильний контакт і клацаємо на коло поруч із іменем.

У вікні, що відкривається, натисніть на зелену кнопку з піктограмою камери.

Ми пропонуємо вибрати фотографію з галереї або зробити нову, я виберу з галереї.

Через фотографії чи альбоми ми знаходимо потрібне зображення та натискаємо на нього.

Перемістіть коло, щоб вибрати потрібну частину, натиснувши кнопку “закінчити”.

На останньому кроці ми зберігаємо зміни.

Через спеціальні утиліти

Чи є універсальний метод, який дозволяє легко зробити фотографію контакту з повним екраном при виклику на ОС Android?

У магазині Google Play ви можете знайти кілька відмінних програм, які можуть швидко вирішити це завдання.

Рекомендується використовувати Ultimate Caller ID-екран HD, як дійсно дуже високу якість і в той же час безкоштовний продукт. Завантаження та встановлення програми виконайте такі дії:

  • Запуск програми Ultimate Caller Screen HD на смартфоні.
  • Відкрийте розділ “Contact Manager”.

зробити, фотограф, call, програм

На додаток до виконання основного завдання, Eltimate Caller ID-екран HD містить багато додаткових функцій для налаштування блокатора дзвінків, а також різні жести для керування своїм смартфоном. Щоб отримати доступ до розширених налаштувань програми, вам потрібно буде отримати його з платною версією.