Home » Як зробити геймпад з телефону. Gamesir F1 Gris Gamepad

Як зробити геймпад з телефону. Gamesir F1 Gris Gamepad

Використовуйте Android-пристрій як джойстик або PC миша з DroidPad

Смартфони сьогодні здатні робити стільки, що вам навіть не потрібен комп’ютер для вирішення багатьох завдань, таких як перевірка розсилки, пошук та перегляду різних веб-сайтів, соціальних мереж та обміну фотографіями та відео з вашими близькими. Смартфони дали нам можливість виконувати всі ці завдання і набагато більше на ходу, не потрібно сидіти перед комп’ютером. Однак існують ще завдання, які потребують вашої присутності на комп’ютері, такі як проведення презентацій, відеоігри, перегляду фільмів на великому екрані, працюють над графікою та редагуванням відео, або працюють з об’ємним документом та редагуванням електронних таблиць та т.D. Хоча сучасні технології продовжують змушувати нас переносити все від ПК на смартфон у своїй первісній формі, є ще можливість керувати комп’ютером зі смартфона для виконання багатьох з цих завдань. Droidpad. Це одне з додатків, що дозволяє пристрою Android як мишею, а також джойстик для вашого комп’ютера. Програма надає кілька режимів, щоб використовувати телефон як мишу, а вісім різних макетів для використання як джойстик. Крім того, меню слайд-шоу дозволяє повний контроль над презентацією без необхідності вашого перебування біля ноутбука.

Перш за все, вам доведеться завантажити клієнт для комп’ютера, а також додатку Android, щоб дозволити спарювання між двома пристроями. Після завантаження та встановлення, просто запустіть додаток на обох пристроях, і нехай вони підключаються. Клієнтська програма має досить просту інтеграцію та надає вам список пристроїв, доступних для підключення. Переконайтеся, що пристрої Android та ПК підключені до однієї мережі, або телефон підключено до ПК за допомогою кабелю USB. В обох випадках клієнт для комп’ютера автоматично знайде телефон, коли ви запускаєте програму. Виберіть його зі списку та натисніть кнопку Пуск, щоб підключитися до пристрою.

Меню «Редагувати» дозволяє змінити порядок і налаштувати осей для керування миші та джойстиком. Діалогове вікно «Перевстановіть порядок», дозволяє налаштувати осей та кнопки, тоді як вікно налаштування осей дає можливість відредагуйте параметри сенсора нахилу, датчика обертання та чутливість слайдера на екрані.

Inteeis Android додаток поділяється на 3 частини: джойстик, миша та слайд-шоу. Кожен розділ містить різні варіанти для користувачів. Вкладка Joystick містить вісім макетів джойстика, до кожного з яких додається. Вони відрізняються один від одного з точки зору кількості кнопок та слайдерів, доступних для використання. Наприклад, джойстик під номером 8 складається з восьми кнопок і п’ять слайдів.

У розділі миші на вашому комп’ютері пропонуються 2 режими курсора миші. Ви можете контролювати мишу, нахиляючи пристрій у різних напрямках або з трекпадом на дисплеї.

Щоб підключити телефон до комп’ютера, виберіть будь-який режим для джойстика або миші та зачекайте, доки не з’явиться пристрій на робочому столі. Потім двічі клацніть на ньому, щоб створити з’єднання. Зв’язок буде підтверджено, використовуючи повідомлення “Підключено до ПК” у лівій нижній програмі Android.

На відміну від джойстика та миші, в розділі слайд-шоу лише один режим містить ведучий слайд-шоу. Він надає вам усі кнопки, необхідні для контролю презентації. Ви можете перейти до наступного або попереднього слайда, запустіть або зупинити слайд-шоу, перейдіть безпосередньо до початку або кінця слайд-шоу та зробити фон чорного або білого кольору.

Меню налаштувань дозволяє вводити користувацький пристрій, змінювати місця осі x та y, змінити яскравість екрана та параметрів макета, а також вказати номер порту та інтервал для пошуку підключення з’єднання.

Droidpad для Windows працює на 32-розрядних та 64-розрядних версіях Windows XP, Windows Vista, Windows 7 та Windows 8, а Android 2 вимагає Android 2.1 Eclair або вище.

Як використовувати Android як периферію

Для того, щоб реалізувати наше бажання, нам потрібно встановити спеціальну програму на нашому мобільному пристрої та ПК. Є кілька з них, але в нашому випадку ми будемо говорити лише близько двох, оскільки принцип роботи таких програм є радикально не відрізняється.

Ми завантажуємо та запускаємо частину серверного портативного пристрою для Windows OS до комп’ютера. Під час встановлення ми надаємо дозвіл на комп’ютерні запити на зміни. Програма встановлюється, після цього нам потрібно натиснути на вкладку “Встановити Pronite через Wi-Fi”, розташовану в нижньому правому куті головного вікна програми:

Тепер завантажте портативну програму Monect на вашому пристрої Android. Після завантаження програми витягуйте вміст архіву (ZIP) та запустіть файл Monecthost (зверніть увагу на архів у папці Android, буде встановлений файл програми APK, який можна встановити, обхід Google Play).

Після запуску, може з’явитися інформація про брандмауер Windows про заборону доступу до мережі, тому нам доведеться дозволити доступу.

Встановіть з’єднання Android з ПК через Monect

Ми розглянемо найбільш оптимальне з’єднання. Wi-Fi бездротової мережі (звичайно, ви можете підключити та використовувати USB-кабель, але в цьому випадку приниження втрачено, що дає бездротовий зв’язок). Для цього запустіть комп’ютерний портативний комп’ютер (як зазначено вище) та на пристрої Android. Ви можете зробити це двома способами:

  • Ми вводимо в поле IP-адреси хосту на адресі смартфона, яка відображається на ПК у вікні “Монедж” та натисніть “Connect”.
  • Щоб шукати та підключитися до автоматичного режиму, натисніть “Шукати хост” (без введення адреси).

Після того, як відбулося підключення, ми побачимо десяток різних застосувань вашого смартфона / планшета. Наприклад, тільки джойстики ми бачимо три варіанти:

Gamesir Rug F1, Joystick для ігор будь-яких смартфонів

Вибравши сенсорну панель, ми перетворюємо наш мобільний гаджет у тачпад (або просто мишу), за допомогою якої ми керуємо екраном на екрані:

У цьому режимі функція “3D-миша”, призначена для використання датчиків позиції безпосередньо у просторі пристрою, який фактично контролює покажчик миші.

Клавіатура в портативні, цифрові клавіатури та функціональні клавіші

Що стосується функцій клавіш, цифрової клавіатури та друкарських клавіш, то вони призначені для виклику різних параметрів клавіатури. Текстові клавіші (Engl. Мова), цифрові або ключі різних функцій:

Як зазначалося вище, програма наділена трьома режимами гри, які дозволяють вам переконатися, щоб керувати гонками або стрільцями. Підтримка вбудованого гіроскопа також може бути задіяний у управлінні (не включено за умовчанням, тому в гонках натисніть на центр керуючого центру G-Sensor:

See also  Як видалити значок навушників на Honor телефону

Powerpoint Презентації та управління браузером

На додаток до описаних функцій, Monect Application може бути успішно використаний для перегляду сайтів в Інтернеті та управління демонстрацією презентації. Тут робота з програмою не повинна викликати труднощів, оскільки керівництво надзвичайно зрозуміло.

Ipega geega pg-9076 Gamepad

зробити, геймпад, телефон, gamesir

Gamepad Aliexpress.Com. Він відрізняється невеликою ціною, відомим виробником периферійних пристроїв, а також здатністю підключатися до багатьох пристроїв, таких як смартфони Android та iOS, ПК, консолі PS3 та T.D.

Gamepad має дуже хороший дизайн. Він може використовуватися як просто геймпад, але ви можете вставити телефон у спеціальну підставку, а потім у нас є портативна ігрова консоль.

Плюси пристрою включають хорошу ергономіку, високу самостійність, а також універсальність.

Звичайно, це не повний перелік цікавих геймпад. Але це, я вирішив виділити себе як один з найцікавіших. Але я також користуюся обговоренням у коментарях, які гейпади ви використовуєте, щоб включити їх у наступному виборі.

Про автора

Блоггер рецензент, практика реаліста. Розробка каналу YouTube BuyBlogTV: HTTPS: // www.Youtube.Com / C / BuyBlogTV завжди відкритий для співпраці та пропозицій. Електронна пошта для зв’язку: ipsennikov @ gmail.Com VK: HTTPS: // VK.Com / NEMOI13REVIEW Оскільки я не професійний Тех, відгуки написані мною чисто від споживчих відносин, для того ж, як я, звичайні люди. Я знаю, що я не можу відображати всі необхідні речі в огляді, і, можливо, десь навіть давайте помиляємося. Ви можете написати мені в локальній мережі, я обов’язково виправдовую, і ви також можете задати питання в коментарі до огляду, і я попрошу вас відповісти на це.

Додати коментар

Тримали двадцять виправлень. І все одно на титульній сторінці було надруковано: “Виберіть Gamead для Android”

І є не просто вибір скріншотів з Алі, і навіть тип з використанням досвіду, прекрасних моментів і т.D. Особисто я зацікавлений у GamePads Bluetooth під Windows. Є щось вигідніше для оригіналів PS / Xbox?

Нічого більш зручного для гри з Xbox (особливо у великій елітній версії). І не потрібно. Ігри під ним заточені, немає геморою з макетом та буквами (на тих самих геймінзадах з посади, можна побачити, що кнопки / літери розташовані по-різному. Буде постійна плутанина в іграх), тримається звичайні батареї протягом дуже довгого часу. Цілком надійний за якістю, зручне зчеплення для будь-яких рук Немає меншого сенсу шукати. Miser платить двічі. У той же час немає проблем з доступністю в магазинах, а отже, і з гарантією. І ви можете на знижках і для бонусів.

Купити деяку ipega і спробуйте це. Якщо виявляється, що вам дійсно потрібен гайпад, то ви вже можете подумати про покупку дорожче від Xbox. Це допоможе заощадити гроші. Джойстики для 20-30 баксів та 100 баксів однаково лежать на полиці. Чи варто платити більше?

Нічого більш зручного для гри з Xbox (особливо у великій елітній версії). І не потрібно. Ігри під ним заточені, немає геморою з макетом та буквами (на тих самих геймінзадах з посади, можна побачити, що кнопки / літери розташовані по-різному. Буде постійна плутанина в іграх), тримається звичайні батареї протягом дуже довгого часу.

І Xbox GamePad є нормальним з Android? Dualshoki трохи пов’язаний через танці з бубном. Контролер Steam не працює взагалі з Android ігор. Але дуже зручно для вікон у аркадних іграх.

Контролер Steam виявився найбільш ідеальним для мене. Але це більше не можна купити для адекватної ціни. Я взяв мою за 5 баксів, коли клапан продав їх решту. Тепер я шкодую, що я купив тільки один.

І CHO не писав про ShootingPlus Geeks V013, який працює за допомогою програми ShootingPlus? Все-таки, всі інші джойстики використовують це саме це, як застосування Mapper. У представленому відборі Geeks V013. Найбільш доступні серед інших речей. І ще є нормальний сайт з купою інформації та підтримки російської мови, не поєднуються навколо Інтернету та w3bsit3-dns.Com у пошуках необхідної інформації. Кінські ціни на Xbox і DualShock’i, які ще не підходять для всіх ігор. А через The ShootingPlus Geeks V013 GamePad можна налаштувати для будь-якої гри на телефоні (Android точно). Хочете хоробрих зірок, ви хочете гонки, ви хочете, щоб пабг. Тема джойстиків не розкривається.

Ми використовуємо телефон або планшет на Android замість миші, клавіатури та GamePad

Після успішного адаптації GamePad як миші, я зрозумів. Настав час мислити вище, більший сенсорний! Моя неприязнь до смартфонів і теплих, затишні почуття до телефонних номерів базуються на сенсорних екранах, але неможливо не відзначити широкий спектр можливостей, пов’язаних з ними. Фактично, розташування звичайного пристрою. Це бюджетна сенсорна панель, яку можна використовувати у різноманітних сферах. Принаймні миша та клавіатура, яку він замінив здатний, і геймпад іноді також. Головне, щоб мати можливість підключити ПК та смартфон, ніж я в цій статті, і буде займатися.

зробити, геймпад, телефон, gamesir

Отже, дорогі мої діти, для подальших експериментів, які вам потрібно:. Комп’ютер з Wi-Fi приймач, 1 STC. Смартфон за кермом Android, 1 STC. Доступна мережа Wi-Fi, 1 Shchet. Usb / Micro-USB-кабель, 1пч обліковий запис у Google Play, 1PCS. 1 хвилина вільного часу, до 30 аркушів. Права адміністратора на комп’ютері, 1 STC. Драйвери на ПК для пошуку смартфона, 1 шк

99% додатків, які дозволяють використовувати смартфон ПК як периферійного пристрою, працюють наступним чином. Є додаток на Android, для комп’ютера є програмний сервер / драйвер, і є метод з’єднання з ПК з кишеньковим пристроєм. 1% складають додатки, такі як USB-клавіатура від Peyla, яка вимагає від користувача доступність кореня, встановлення, UH, користувальницького ядра та підтримує дві десятки приладів від сили. Але смартфон починає підтримувати вилку. Ми, звичайні користувачі, не піднімаємось у таку заборонену магію і віддаємо перевагу 99%. Я особисто розгляну два програми, які працюють на моїх пристроях.

Загальна інструкція така. Встановіть програму на своєму смартфоні, ми шукаємо посилання на його веб.Сайт у Google Play, завантажте звідти сервер, встановіть сервер та дрова, якщо це необхідно. Далі. Запустіть відповідну програму та на смартфоні, а на ПК ми виробляємо та використовуємо. Я вказую деталі по дорозі.

Спочатку. Клавіатура миші віддалений від Steppschuh. Проте, заявка безкоштовно періодично показує рекламу. Після завантаження програми на смартфон та сервер на ПК, а також їх запуск, клієнт Android без труднощів знайшов мій комп’ютер у мережі W-Fi Shared. Яка миша, що клавіатура працює добре, невелика затримка на дисплеї ПК помітна, запис тексту підтримується поточним варіантом аукціону Clavs на Android. Також підтримується голос.

See also  Як калібрувати акумулятор iPhone.

зробити, геймпад, телефон, gamesir

Окрема програма. Це зняття дистанційного керування від того ж розробника. Фактично, це трохи доповнена версія дистанційного керування клавіатури миші, яка виглядає більш блакитною та підтримує певну кількість чисто комп’ютерних коротких команд, A LA ZUM, F1-F12, основних команд для роботи з текстом, а також відключенням ПК.

зробити, геймпад, телефон, gamesir

Решта функцій програми, як працює з презентаціями та медіаплеєрами, доступні для фінансування. Всього у нас є функціонувальна програма, яка має лише два недоліки. Нездатність працювати через USB та відсутність коліс на екрані миші. Однак останній частково вирішується через шорти.

зробити, геймпад, телефон, gamesir

Друга заявка. Droidpad від DigitalSquid. Безкоштовне, відкрите джерело. Він підтримує три режими роботи. Миша, джойстик та панель керування презентацією. Будучи більш програмою GICIK, DroidPad не такий дружній для користувача, але пропонує більше можливостей. Наприклад, керування курсором на ПК може бути трьома способами. Вказуючи на смартфон до певної області екрана, нахиляючи пристрій за певним кутом, і, по суті, використовуючи екран як сенсорну панель.

зробити, геймпад, телефон, gamesir

Для бездротового зв’язку (Wi-Fi) перше з’єднання вимагатиме встановлення на смартфоні та сканері QR-кодів, а саме той, який запропонує програму. Не найприбутковіший варіант, але це працює. Так, і перевірка безпеки потрібна лише один раз. Підключення до USB-кабелю таких дій не вимагає. Вставлений, підключений через програму на ПК. І використовувати! Так, не забудьте запустити його. Ну, програма на ПК.

зробити, геймпад, телефон, gamesir

Миша в DroidPad підтримує як праву / ліву кнопку, так і сироватку, і навіть натискаючи його! Налаштування GamePad ще більше. Вісім частин усе. І так, вони працюють, як це повинно, у Windows, пристрій повністю визначається, ось калібрується, налаштування налаштовано. Вікно презентації містить вісім з найбільш необхідних кнопок, як наступний і попередній слайд, початок, кінець і так далі.

зробити, геймпад, телефон, gamesir

Гріх буде проігноровано, а повітряна схованка. Примітивна, але досить робоча програма, заміна миші та клавіатури. Я згадую це лише тому, що клавіатура сповнена розміру, але чисто англійська. Так, немає російського макета. Але є фіксація натискання як для правого, так і ліва кнопка гризуна. Функція проста, але напрочуд рідкісна.

Як результат? Droidpad. Мій особистий вибір, якщо вам потрібно мати мишу. Щоб замінити клавіатуру, я рекомендую збір дистанційного керування. Повітряна схованка. Форма Інгліш Говорячи Пишена Доллі.

Використовуйте Android як джойстик або рульове колесо на вашому комп’ютері

Якщо ви хочете грати на комп’ютері, у вас вже є, мабуть, є джойстик для гри або кермо для гонок. Деякі ентузіасти навіть пов’язані Wiimote до комп’ютера і використовують його для ігор.

Ми розповімо вам про новий спосіб, який ще кращий і доступніший: використовуйте свій телефон як джойстик, кермові колеса та, виходячи з режиму навігації / стрільби FPS.

Monect дозволяє дистанційно керувати своїм комп’ютером і грати в ігри за допомогою пристрою Android через Wi-Fi або Bluetooth. З монтуванням вашого пристрою Android стає джойстиком, рульовим колесом, що працює на акселерометрі, і навіть пристрій, який дозволяє прагнути до 3D-стрільця FPS, що працює на гіроскопі.

Monect перетворює ваш телефон / планшет / клавіатура / миша / джойстик все в одному. Android-пристрій також може виступати як бездротова миша або клавіатура, як і більшість інших додатків такого роду. Найкраща частина цієї заявки полягає в тому, що він може бути використаний як контролер для різних типів ігор, таких як гоночні, FPS, RPG та інші. Заява використовує всі датчики Android (акселерометр, G-датчик, гіроскоп та інші), щоб забезпечити повну, без затримки гри. Наприклад, режим FPS дозволяє датчик гіроскопа в цільовому процесі або в режимі гонки G-сенсор використовується для включення керма.

Racemode. Play Racing на комп’ютері, наприклад, NFS та керувати кермом за допомогою телефону за допомогою G.Сенсора

Джойстик. Імітація джойстика, тож ви можете грати в пригодницькі ігри, такі як вуличний винищувач, принц Персії та Т.D.

Режим FPS. Використання гіроскопа для націлювання, безпосередньо як справжня зброя в руці, відмінна підтримка для виклику чергування!

Синчада. Симулятор сенсорної стукаса на вашому телефоні з ознаками жестів, як Apple Trekpad

Мій комп’ютер. Вивчіть комп’ютерні файли на своєму телефоні

Клавіатури. Симулятор букви та числова клавіатура, функціональні клавіші

Текстовий передача. Введіть текст на телефоні та передайте його на комп’ютер за допомогою одного клацання

Режим PPT. Коли ви повинні відвідувати лекції чи зустріч, цей режим допоможе вам його реалізувати

Браузер, Медіа.Контроль. Легко легко керувати браузером та медіаплеєром

зробити, геймпад, телефон, gamesir

Monect можна завантажити безкоштовно від Google Market та Windows Client Server для комп’ютера, який вам потрібно шукати.

З цієї статті ви дізнаєтеся інший спосіб включення телефону в джойстик або мишу.

Як перетворити смартфон Android у бездротовому контролері гри для планшета.

У попередній статті на тему дистанційного керування andorid пристроїв я розповів про віддалену програму планшета, яка дозволяє перетворити свій смартфон або планшет до пульта дистанційного керування та керувати його через Bluetooth до іншого пристрою Android.

Відмінна ідея для організації прослуховування музики, перегляду фільмів та фотографій на телевізорі, підключеному до другого пристрою. Тепер, якщо це було ще таким чином, можна було б грати на великому екрані. Виявляється. Але за допомогою іншої програми. Droidmote, який перетворить ваш телефон Android на повноцінний контролер бездротової гри, і ви, наприклад, зможете заїхати в улюблений GTA3 на величезному екрані телевізора, лежачи на дивані 2 метри це.

Droidmote дозволяє підключити смартфон до планшета або іншого смартфона через Wi-Fi та використовувати перший з них як контролер для гри з можливістю керування за допомогою віртуальної D-PAD, двох віртуальних аналогових жакетів, мультитаут-геймпад і навіть a Віртуальний джойстик, який використовує акселерометр смартфона, щоб керувати іграми. Скажіть, де ви знайдете такий бездротовий контролер гри?

Крім того, як дистанційний планшет, Droidmote дозволяє використовувати перший пристрій Android у якості бездротової клавіатури або миші, щоб керувати другим пристроєм.

Програма складається з двох частин: клієнта, встановленого на пристрої керування та сервер, який працює на другому пристрої.

Ось як, наприклад, DriodMote працює з Grand Theft Auto 3 гри, де смартфон використовується як контролер гри:

Щоб організувати той самий контролер гри на своєму телефоні, вам знадобиться трохи

Виправте файл DroidMote.Kl, який знаходиться в папці / system / usr / keylayout

У оригінальному файлі ви знайдете такі рядки:

See also  Як працює телефон для дітей. Переваги мобільного телефону

Axis 0x00 zaxis 0x01 rzaxis 0x02 xaxis 0x03 ltriggexis 0x04 rtriggeaxisisis 0x05 yaxis 0x10 hat_xaxis 0x11 hat_y

Ось 0?00 Xaxis 0?01 yaxis 0?02 zaxis 0?03 Ltriggoraxis 0?04 rtriggoraxis 0?05 Спліт 0?00 rtriger ltriggeraxis 0?10 hat_xaxis 0?11 hat_y

Ви можете знайти інші конфігурації цього файлу у цій галузі форуму XDA.

Обидва частини програми працюють як на таблетках, так і на телефонах, так і єдиним обмеженням, тобто в тому, що пристрій, який ви хочете керувати, повинні мати право на доступ до кореня.

Як використовувати монку як ігрове кермо, джойстик або клавіатура

Щоб розпочати роботу, потрібно завантажити програму Monect на смартфоні та хост-програмі (хост) на вашому комп’ютері. Переконайтесь, що програма правильно встановлена ​​для вашого смартфона. Після запуску та запуску на комп’ютері, це буде його inteeis.

зробити, геймпад, телефон, gamesir

Деталі статусу з’єднання будуть доступні, як тільки ваш смартфон підключиться до комп’ютера через програму Monect. На іншому кінці додаток, завантажений у смартфон, матиме наступне Inteeis.

Як ви бачите, програма автоматично виявляє комп’ютер, підключений через Host Monect у тій самій мережі. Зауважте, що система повинна бути потрібна. Мобільний пристрій та комп’ютер повинні бути в тій же мережі. Щоб підключити смартфон до комп’ютера, просто виберіть назву пристрою, знайденого з сканованого списку пристроїв. Як тільки ви це зробите, Monect дасть вам ряд варіантів, в яких можна використовувати ваш смартфон або планшет. Такі, як режим гонки, режим проектора, GamePad та TouchPad (миша) та ще кілька режимів.

Наприклад, вибір режиму гонки перетворить ваш смартфон на датчик рульового управління, як показано нижче. Навіть прискорювач можна ввімкнути / вимкнути, щоб працювати через датчики.

Сенсорну панель може бути використана як комп’ютерний пульт дистанційного керування миші.

Використовуючи інструмент перенесення тексту, ви можете набирати текст на смартфоні та вставте його безпосередньо до комп’ютера.

Налаштування програми доступні через головний екран, де у вас є параметри. Налаштування якості відео, дистанційного робочого столу та екранного режиму проектора. Але майже всі варіанти розширюються налаштуваннями, і можуть бути використані лише у версії упаковки програми (VIP-версія).

зробити, геймпад, телефон, gamesir

Навпаки, налаштування програмного забезпечення Host Computer можна змінити за допомогою параметра налаштувань у головному меню. Ви можете встановити умови для дозвіл на певні пристрої, щоб підключитися до меню «Налаштування» та заблокувати будь-який інший пристрій, який не знаходиться в списку дозволених ». Крім того, паролі можуть бути встановлені для підвищення безпеки.

зробити, геймпад, телефон, gamesir

Як зробити джойстик зі смартфона

Ми вирішимо завдання з допомогою, на мій погляд, найпотужнішим методом. Програми мону. І для початку я повинен розповісти про свої можливості, які дуже вражають:

  • Ви можете зробити бездротову мишу або клавіатуру з пристрою.
  • Можна використовувати різні типи джойстиків, зокрема “заточити” під жанрами ігор. Стрільців, повітряні тренажери, авто-тренажери та інші. Примітно, що існує спеціальний джойстик, розроблений виключно для GTA.
  • Можна використовувати акселерометр з смартфона або планшета в грі.
  • Клієнт Monect на пристрої можна використовувати для віддаленого доступу до комп’ютера.
  • Дозволяє підключитися через Wi-Fi та Bluetooth.

Послуги SMM можна придбати на ресурсі AVI1.Ru, щоб зробити це, натисніть на посилання. Цей сайт призначений для збільшення абонентів, коментарів та подібних до 7 соціальних платформ.

Отже, зараз про те, як зробити джойстик з смартфона. Дотримуйтесь покрокових інструкцій нижче.

Перейдіть до Monect і завантажте клієнта для свого мобільного пристрою для відповідної операційної системи та встановіть його. Ви також можете використовувати Play Market, App Store або Windows Store для пошуку клієнта за назвою та встановленням.

Прокрутіть цю сторінку злегка нижчі та завантажте сервер, щоб встановити на комп’ютері.

Після завантаження сервера встановіть програму на комп’ютер. Встановлення звичайного, нічого особливого. Єдине, що запускає водій під час встановлення. Якщо є запит на дозвіл, ви погодитеся. Відкрийте програму, і ви побачите таку інше.

Тут немає жодних дій, достатньо просто натиснути “OK”, щоб програма перетвориться на лоток.

Тепер запустіть клієнт, який ви завантажили раніше, на своєму мобільному пристрої та натисніть на значок нижче праворуч.

І ви побачите комп’ютери, знайдені з запущеним сервером (ми запустили його вище), до яких ви можете підключитися, щоб зробити джойстик із смартфона чи планшета. Клацніть на комп’ютер та підключіться. Зауважте, що комп’ютер та мобільний пристрій повинні бути включені Wi-Fi або Bluetooth.

Тепер ваші пристрої підключені один до одного. На планшеті або смартфоні в клієнті натисніть на значок “макет” нижче та виберіть потрібний джойстик.

Наприклад, джойстик для автомобільного симулятора виглядає як.

Тепер джойстик із смартфона майже зроблений. Леверар пішов. Відкрийте гру, в якій ви хочете грати, якщо потрібно, виконайте відповідні налаштування в ній для свого нового джойстика, і грайте, вибравши необхідний джойстик.

Windows XP. Це операційна система досить стара, і оновлення до неї ніколи більше.

Windows XP. Це операційна система досить стара, і оновлення до неї ніколи більше.

Windows XP є достатньою операційною системою, а оновлення до нього ніколи не більше.

Gamepad ігри та реагування джойстику

Для ігор, розроблених під Android, я не бачу ніякого сенсу, щоб застосувати контролер: десь ідеально справляється на сенсорним екраном, десь вам потрібна видимість. Щоб перевірити контролер, я встановив емулятор Dendy та Sega. У емуляторі ви можете налаштувати кожну кнопку та видалити віртуальну клавіатуру. Я вже намагався грати Super Mario, Countroom Jim і Mortal Kombat.

Gamepad в іграх поводиться, а також звичайний джойстик від ігрових консолей. Час відгуку кнопок є збалансованим, хрест працює нормально, нічим кровом. Gamepad досить легкий, особливо без смартфона. У грі Earth черв’як Джим, я міг би бути по діагоналі, щоб стріляти за допомогою хрещеника, хоча деякі відгуки говорять, що вони не працюють, як правило, натискають “вгору / вниз і лобі”. Я ще не намагався грати в інших емуляторах: PS, GameBoy тощо.D. У мене є Nexus 4 з фабричною прошивкою, на борту є Android 4.4.2. У описі пристрою написано, що для Android 2 потрібно.3 або iOS, без уточнення.

Я зробив невеликий відеоролик для тих. Хто хоче бачити геймпад у роботі: