Home » Як зробити календар на комп’ютері. Програма для створення календарів

Як зробити календар на комп’ютері. Програма для створення календарів

Комп‘ютерна програма для створення календарів

Доброго дня. Я думаю, що важливість наявності календаря в кожному будинку та кожна людина не буде оскаржувати? Як інакше ви дізнаєтесь, коли, наприклад, день підводного шахового гравця?

Або взяти кінець світу. Ви можете пропустити його без календаря, і стародавні майя намагалися, подряпаючи свій календар для вас. Поважайте чужу роботу, ялинки!

Але дизайн календарів. Це справді серйозне питання. Погодьтеся, що те, що ми постійно використовуємо і постійно в наших очах (на стіні, столі чи в гаманці), повинно бути красивим, приємним для вигляду, легко сприймати і найголовніше. Бути оригінальним та унікальним.

Шаблони слів

В останніх версіях Word доступний такий інструмент, як готові.Виготовлені шаблони. З їх допомогою ви можете швидко створити різні документи, такі як буклети, листи, візитні картки, календарі тощо. D.

Щоб створити календар за допомогою шаблонів, натисніть кнопку “Файл” на панелі інструментів та перейдіть до “інших шаблонів”.

зробити, календар, комп, ютері, програма

Після цього перед вами з’явиться каталог шаблонів. Тут потрібно ввести слово “календар” у пошук і натисніть кнопку введення.

зробити, календар, комп, ютері, програма

Як результат, ви з’явитесь перед собою, щоб створити календар. Деякі шаблони вже налаштовані на поточний рік, а деякі дозволяють вибрати рік або місяць, після чого календар генерується автоматично.

зробити, календар, комп, ютері, програма

Натиснувши на шаблон, ви можете побачити його опис. Якщо шаблон пропонує користувачеві вибір місяця, то це буде вказано в описі. Для того, щоб створити календар у вибраному шаблоні, достатньо натиснути кнопку “Створити”.

Якщо шаблон календаря передбачає вибір місяця чи року, то з’явиться меню, в якому ці дані можна вказати.

Як результат, ви створите календар у Word, який можна редагувати, зберегти як файл або друк.

зробити, календар, комп, ютері, програма

Якщо шаблон запропонував налаштування, то на панелі інструментів з’явиться нова вкладка календаря. На якій можна буде змінити дату або дизайн сторінки.

зробити, календар, комп, ютері, програма

Оскільки шаблон побудований на основі таблиці, дизайн створеного календаря також може бути змінений за допомогою налаштувань таблиць, доступних на вкладках “Дизайнер таблиць” та “Mack”.

Тут ви можете змінити використані кольори, редагувати лінії, наповнення тощо. D.

Завантажити “Дизайн календаря

Призначення: Чудова програма для створення календарів на компютері
Назва програми (утиліти): Дизайн календаря
Виробник (автор): Програмне забезпечення AMS /TD>
Статус: Безкоштовно (пробна версія)
Категорія: Календарі
Розмір інсталятора (архів): 160.4 Мб
Підтримка ОС: Windows XP, 7,8,10
Inte.Мовна мова: російський
Безпека: Вірусів немає
Подібні програми: Кінцевий календар

Процес створення календарів у цій програмі вже детально описаний і крок за кроком, тому сьогодні я зверну увагу лише на деякі деталі, про які я забув про останній раз.

Виявляється, на вкладці Text є приємна і незвична особливість. Величезна колекція афоризмів, яку можна додати до створеного календаря.

зробити, календар, комп, ютері, програма

Також у програмі ви можете легко налаштувати дисплей свят (змінити фон, розмір та колір шрифту, розділити їх на групи).

Абсолютну оригінальність календаря можна досягти лише за допомогою ваших особистих фотографій з життя в дизайні (незабутні дати, які відвідують прекрасні місця).

Не забувайте про зручну та корисну панель внизу вікна програми.

На веб.Сайті виробників також є власний опис роботи в програмі (з готовими, виготовленими прикладами), якщо хочете, подивіться на них.

Програма “Дизайн календаря” виплачується (має безкоштовний пробний період, без можливості друку створених календарів), і у багатьох користувачів може виникнути питання, навіщо купувати його для використання раз на рік?

 • За сьогоднішніми стандартами це дуже недорого
 • У вас немає друзів та знайомих (оригінальний календар. Чудовий подарунок на новорічні канікули)?
 • Ви живете останнім роком (сто років для вас)?

Тепер ви знаєте, як зробити календар своїми руками, смію. Я пропоную переглянути оглядове відео авторів програми, описаної вище.

Як створити календар у Microsoft Excel

Наша досвідчена команда редакторів та дослідників, які перевірили це на точність та повноту, брали участь у створенні цієї статті.

Керівники вмісту Wikihow ретельно стежать.

Кількість переглядів цієї статті: 132 763.

Excel. Це не програма календаря, але її можна використовувати для створення та управління календарем. За допомогою багатьох шаблонів календаря ви швидко створите календар, що набагато простіше, ніж робити з нуля. Також в Excel ви можете ввести список подій, а потім імпортувати його до календаря Outlook.

 • Наприклад, у деяких версіях Excel, в Excel 2011 для Mac OS, замість “створити” натисніть “створити” з шаблону “.
 • Створюючи календар із шаблону, ви отримаєте порожню сітку календаря, в яку ви введете події. Введені дані не будуть перетворені у формат календаря. Щоб імпортувати список подій, введених у Excel, перейдіть до наступного розділу до наступного розділу.
 • Процес зміни дати залежить від вибраного шаблону, але в більшості випадків вам потрібно вибрати рік або місяць, а потім натисніть кнопку. Який буде відображатися біля нього. Меню з параметрами відкриється, з яким ви можете налаштувати правильне розташування дати.
 • Для вибору дня, з яким починається тиждень, натисніть на перший день тижня та в меню відкриті, виберіть інший день.

Позбавтеся від порад. Багато шаблонів мають текстові поля з порадами, як правильно налаштувати календар (змінити дати тощо). Якщо ви не хочете, щоб такі поля відображалися в календарі, видаліть їх.

Змініть дизайн календаря. Ви можете змінити зовнішній вигляд будь.Якого елемента; Для цього виберіть потрібний елемент та внесіть зміни на вкладку “Дім”. Ви можете змінити шрифт, його колір і розмір та багато іншого.

Введіть події. В кінці налаштувань календаря введіть події та іншу інформацію. Для цього натисніть на потрібну комірку та введіть дані. Якщо в одну комірку потрібно ввести кілька подій, експериментуйте з різною кількістю пробілів.

Створіть нову таблицю Excel. Ви можете імпортувати дані Excel до календаря Outlook. Тож ви легко імпортуєте, наприклад, робочі графіки.

 • Тема (назва події)
 • Дата початку
 • Час початку
 • Дата закінчення
 • Час закінчення
 • Опис
 • Розташування
 • Дати повинні бути введені у наступному форматі: мм/dd/gg або dd/mm/gg. Це єдиний спосіб Outlook правильно інтерпретує дати.
 • Ви можете ввести подію, яка відбувається протягом декількох днів; Для цього введіть дані в комірці “дата початку” та “кінець кінця”.

Відкрийте меню “Зберегти як”. Після завершення введення даних у таблицю Excel збережіть її у форматі, який підтримує Outlook.

У меню “Тип файлу” виберіть CSV (роздільники. Коми) “. Цей формат підтримується багатьма програмами, включаючи Outlook.

Як створити календар у Word

Co.Author (и): Джек Ллойд. Джек Ллойд. Автор і редактор, що пише про технології для Wikihow. Має більше двох років досвіду роботи та редагування статей на технічні теми. Ентузіаст у всьому, що стосується технологій та вчителя англійської мови.

Кількість переглядів цієї статті: 100 426.

Завдяки цій статті ви дізнаєтесь, як створити календар у програмі Microsoft Word на ПК, що працює на Windows або Mac. Необхідно буде використовувати шаблон календаря з Microsoft, щоб швидко впоратися з завданням або створити календар вручну за допомогою таблиці.

Зачекайте завантаження календаря. Коли завантаження буде завершено, воно автоматично відкриється для Microsoft Word.

Запустіть Microsoft Word. Знайдіть темно.Синю значок з білою літерою “w”. Домашня сторінка Word відкриється.

Вкажіть місяць. Роздрукуйте назву місяця, для якого вам потрібно створити календар, а потім натисніть ↵ Введіть. Завдяки цьому, назва місяця буде вказана за календарем.

Відкрийте вкладку Вставити. Вкладка знаходиться на синій стрічці у верхній частині вікна слова. Під стрічкою вкладка вкладки вкладки вкладки.

Створіть таблицю. Перетягніть курсор миші в сім клітин праворуч, а сім (або шість, залежить від місяця) клітин вниз, а потім натисніть ліву кнопку. Таблиця 7×6 (або 7×7) на сторінці з’явиться комірка, яка стане вашим календарем.

Збільшити розмір клітин. Починаючи з третьої горизонтальної лінії вгорі календаря, натисніть та перетягніть риболовну лінію вниз, щоб збільшити другу лінію комірок. Повторіть дію для всіх рядків календаря, поки вони не стануть відповідним розміром.

Додайте цифри. Виберіть комірку, яка відповідає першому дня місяця, введіть 1. Натисніть клавішу вкладки ↹ та введіть решту номерів.

Введіть необхідну інформацію. Коли всі номери вказані, додайте до календаря свої події, канікули, зустрічі та іншу інформацію. Виберіть комірку з відповідною датою та натисніть клавішу ↵ Enter. Для початку з нового рядка, а потім введіть ім’я та деталі події.

Створіть інші місяці. Додайте інші місяці до календаря. Покладіть курсор нижче поточного місяця та натисніть клавішу ↵ введіть пару разів. А потім повторіть усі вищезазначені дії.

Завантажте програмне забезпечення на ПК

зробити, календар, комп, ютері, програма

Створіть календар у стандартних програмах Microsoft

Ви можете завантажити програму третьої партії виробника або створити календар в Інтернеті, однак Microsoft представила функцію створення календаря у свої офісні продукти. Поміркуйте, як створити календар у Word та Excel. Спочатку ми розглянемо приклад на Word 2010 (ця функція є в більш ранніх та пізніших версіях програми).

 • Календар створений. Зараз залишається відповідати створеному календарі за шаблоном бажаною датою та роком. Для цього вам потрібно виконати такі дії: виділіть першу клітку (1.Е число). Видалити або змінити необхідність. Далі перемістіть наступні комірки за допомогою кнопки вкладки. Набір фігури буде виділено, і на його місці можна негайно поставити правильну дату.

Використання програми Microsoft Word зручно. Однак єдиним недоліком є ​​старі шаблони зі старими датами, які потрібно редагувати вручну. Хоча ви можете вибрати потрібний рік в Excel та вставити його у слово, де надається можливість таблиці.

Для того, щоб створити календар в Excel, варто виконати такі дії:

 • З’явиться календар. Нижче, на вкладках, будуть необхідні роки. Непотрібні аркуші з календарями можна видалити, натиснувши праву кнопку миші та вибравши потрібну команду.

Календар із Word, і Excel можна надрукувати, зберегти та надіслати поштою.

Завантажте програму для створення календарів

Посилання на офіційну сторінку завантаження програми (в кінці таблиці нижче).

На веб.Сайті авторів “Живе” служба підтримки користувачів.

Ця програма виплачується, але зовсім не дорога. Обчисліть, наскільки щорічні закупівлі календарів (додому, робота, як подарунок) і погоджуйтесь зі мною.

До речі, потужний і дорогий комп‘ютер для створення унікальних календарів у програмі, описаній вище, не є повністю необхідним.

Ще один детальний огляд відео від виробників, найновіша відповідна версія програми.

See also  Як підключити підсилювач до комп'ютера. Пасивні оратори