Home » Як зробити караоке вдома по телевізору.

Як зробити караоке вдома по телевізору.

Що вам потрібно для караоке вдома по телевізору: консолі та інші методи

Караоке. Один з найпопулярніших видів відпочинку. Цей спосіб розваг і дорослих, і дітей. Для оснащення цього корисного варіанту для звичайного телевізора використовується різне додаткове обладнання.

Повний набори, що займається, включає гравець, вокальну систему та мікрофони. Усі елементи підключені через вилки, звучання звуку та його якість проводиться через префікс. Розширені моделі мають розширені варіанти, включаючи підтримку вокалу, ехо.Цифровий ефект, коригування тональності тощо.D.

Бюджетні набори. Це стандартні DVD.Програвачі з з’єднувачем мікрофона. Вони з’єднуються за допомогою старих намірів Scart та RCA. Власникам нових телевізорів доведеться окремо купувати адаптери адаптера. Нові гравці мають додатковий роз’єм HDMI. Для того, щоб не помилитися при купівлі набору, важливо побудувати з роз’ємів існуючого обладнання.

зробити, караоке, вдома, телевізору

Набір караоке.

Караоке пристрої

Сьогодні ринок побутових приладів переповнений різними пристроями, основна функція яких. Відтворення фонограм. Покупці, які купують цю техніку? Природно, це можливо, однак, залежно від моделі та року випуску телевізора, метод з’єднання буде змінюватися.

Більше того, караоке також можна налаштувати на персональному комп’ютері, на ноутбуці та інших пристроях. Єдина відмінність полягає в тому, що багато ПК мають відповідні коди для відтворення необхідних аудіо форматів і для повного співу необхідно лише диск з фонограми.

З’єднувач

Зазвичай тип плагінного мікрофона використовується на вилку TS, передаючи монофонічний сигнал. Зовні це схоже на три.Час валтер стандартних навушників, але з одним кільцем. У свою чергу, комп’ютери, як правило, оснащені лише входом для 3,5 дюйма ТР (відомий як 3,5 гнізда і використовуються в домашніх колонах та навушниках), а отже, для підключення мікрофона, потрібно буде придбати відповідний адаптер. Ви можете знайти такий адаптер у будь.Якому магазині цифрового обладнання або RadioTovar

Музичні магазини інструментів також є варіантом, але важливо, щоб у асортименті такої установи існували не лише професіонал, але й домогосподарські інструменти

Купивши адаптер, залишається лише для підключення мікрофона через нього до комп’ютера до входу, позначеного як мікрофон. Наприклад, на ноутбуках такий вхід розташований поруч із виходом навушників, а для стаціонарних комп’ютерів слід вивчити його задню панель, а також знайти пару вхідних вихідних навушників (стовпців) та мікрофона відповідно.

Що вам потрібно для караоке вдома по телевізору?

Щоб створити домашній бар караоке, знадобиться:

А також смартфон та простий глобус з програмою, що працює на ньому, запускає караоке по телевізору.

Майже кожен будинок має такий список обладнання. Раніше гравці DVD були дуже популярними. Ви можете попросити його про сусідів. ПК або ноутбук майже в кожному будинку, як смартфон. Виявляється, щоб підключити караок до телевізора, вам просто потрібно дотримуватися запропонованих інструкцій.

See also  Зробити кілька фотографій на одному iPhone

зробити, караоке, вдома, телевізору

Підключення префікса до телевізора

Консоль караоке до телевізора з мікрофоном має кілька переваг. Він швидко підключається до телевізора та відповідно до доданих інструкцій. Таке обладнання доступне у відкритому продажу. Він вже оснащений усім, необхідним для організації домашньої музики.

зробити, караоке, вдома, телевізору

Щоб підключити караоке для телевізора за допомогою префікса, вам потрібно:

 • Відповідно до інструкцій, підключіть кабель сабвуфера, стовпці до правих входів на телевізорі.
 • Увімкнути телевізор. Знайдіть програму для встановлення караоке. Або запустити обладнання, знайдене після підключення.
 • Виберіть музику зі списку вступлення. І розпочати його відтворення.

Залежно від конфігурації, пристрій підключений за допомогою кабелів або Інтернету. Для аудіо Keraoca використовується стандартний кабель від набору. Для стаціонарних систем. Розумні.

Корисні поради щодо налаштування

Підключення системи караоке та мікрофона не потребує професійних навичок, особливо якщо ви дотримуєтесь корисних порад:

 • Перш ніж купувати караоке, зверніть увагу на якість звуку, запис, кількість роз’ємів для входів та результатів та наявності безкоштовних пісень у музичній бібліотеці. Найдоступніший варіант. DVD.Гравець, рекомендований для любителів караоків.Початківців.
 • Щоб отримати звук високої якості, найкраще придбати смарт.Телевізор у Samsung або LG. Підключення караоке одночасно простим і зрозумілим для всіх.
 • Якщо звук занадто тихий. Підключіть додаткові динаміки до телебачення.

Караоке був і залишається популярною розваг для сім’ї чи великої компанії друзів. Ви можете підключити караоке до телевізора по-різному, починаючи від стандартного DVD-програвача до технології Smart-TV. Після налаштування необхідно перевірити продуктивність дротового або бездротового мікрофона, підключеного через телевізійні роз’єми.

Рейтинг найкращого будинку караоке 2021

Madboy Home. Один

Представлена ​​інновація містить набір із популярним караоке. Гравцем Madboy MFP. 1000, електронним змішувачем пристрою Madboy Remix. 10 з двома мікрофонами. 202 та компактним DVD.Дисками, що містить п’ятдесят тисяч добре відомих хітів та класичних композицій.

Гравець здатний грати музику, підтримуючи всі цифрові формати будь.Яких електронних медіа: MP3, CD, DVD, MP4 та інші. На екрані відображається меню пристрою з відображеною інформацією на 6 мовах. Оригінальний та дискретний дизайн, стислість та простота управління дозволять використовувати вдома.

Завдяки існуючому змішувачу, існує додаткова можливість налаштувань та обробки, а мікрофони характеризуються високою якістю та чистим звуком. Додатковими варіантами є коригування ехо, передача звукового звуку HDMI.

 • Функціональність;
 • Прості налаштування встановлення та системи;
 • У поєднанні з максимальною більшістю популярних електронних форматів.

зробити, караоке, вдома, телевізору

AST MINI

Караоке. Система має компактні розміри, тому вона ідеально підходить для маленьких кімнат та квартир. Побудована.В голосовому обробці дає переваги заощаджень, завдяки їй не потрібно купувати дистанційне управління змішувачем.

Ця модель легко підключається до Wi. FI до маршрутизатора, тим самим надає користувачеві зручність управління з будь.Якої точки квартири з телефону або ноутбука. Завдяки вбудованій пошуковій системі, яка може розпізнати помилки, ви можете знайти необхідну інформацію та дані про композицію, навіть якщо вони не вводяться повністю.

Набір має можливості завантажувати свої фонограми, високоякісну запис виконаної композиції, існує функція гри під час паузи фонових мелодій.

See also  Mi Fit не встановлюється на Android. Як встановити mi fit на комп’ютер?

Гравець чудовий для відображення відео. Відео, слайди, його можна використовувати в невеликих кафе та брусах.

 • З’єднання з Wi. Fi;
 • Існуючі записані якісні фонограми, як у студіях запису;
 • Система, яка оцінить ефективність та виконання, визначає відповідну оцінку.

Mac Sound Fat Black

Розглянута система наділена 17 тисяч встановлених мелодій та композицій, які забезпечують покупцеві величезний вибір

Такий пристрій користується попитом через відсутність проводів, його можна переносити та встановити в будь.Якому обраному місці. Бездротова система містить 2 радіомікфони в конфігурації. Він підтримує SD.Карту з пам’яттю до 64 ГБ, яка входить у комплект, який дозволяє записувати 40 000 музичних композицій.

Оцінка навичок виконання відбувається в реальному режимі з можливістю запису функції з форматом MP3, який може бути додатково перенесений у потрібний електронний середовище.

 • Широкий діапазон вибору пісень;
 • Немає дротів;
 • Можливість налаштування тембру голосу, тональності;
 • Можливість виконання в дуеті (набір з двома мікрофонами).

зробити, караоке, вдома, телевізору

Диск домашньої вечірки

Щоб розважити запрошених друзів та бездомних вечора, придбайте караоке. Набір домашньої вечірки 500. Так багато пісень зроблять свято захоплюючим та незабутнім. Обладнання набору:

 • Оцінка м’яча;
 • Вхід для мікрофона, RCA, DVD.Програвача та караоке HDMI;
 • Мікрофон. 1 ПК.;
 • Диск, що містить п’ятсот популярних хітів.

Подвійний вокал

Цей караоке, призначений для домашнього використання, допоможе освоїти нове хобі для власника хобі легко, швидко та дуже недорого. Купуючи, комплект включає мікрофони (у кількості двох частин), саму систему караоке Madboy та аудіо.Діод з різноманітними композиціями.

AST 250

Ця модель є універсальною системою караоке, яка, перш за все, була створена для використання в спеціальних установах, наприклад, у барах, караоке.Клубах, ресторанах тощо. Найважливішою перевагою цієї моделі є відмінна якість звуку, яка визначається наявністю вдосконаленого алгоритму регулювання тональності звуку та його темпу, посиленого трансформатора DSP тощо.

Окрім вищезазначеного, пристрій караоке містить вражаючу колекцію понад 50.000 різноманітних мелодій та композицій.

зробити, караоке, вдома, телевізору

Вибір пристрою для караоке: префікс, програвач, бумбокс

Сьогодні, завдяки вдосконаленню сучасних технологій, це можна зробити, не виходячи з дому, оснащуючи телевізор за цим додатковим обладнанням. Пристрої, з якими ви можете організувати караоке по телевізору вдома. Це префікс, програвач та бумбокс. Давайте зупинимось на кожному з цих пристроїв детальніше.

Префікс

зробити, караоке, вдома, телевізору

Префікс із вбудованою функцією караоке. Має велику кількість варіантів відтворення аудіофайлів. Якщо цей модуль Wi-Fi має можливість його власника, він має можливість відтворювати файли безпосередньо з Інтернету в Інтернеті, роблячи від них власні пріоритет.

Додаткові можливості цього обладнання включають його модернізацію, встановивши оновлене програмне забезпечення, доступне для завантаження в Інтернеті, використання опції підтримки, а також підключення до телевізора та різних видів гаджетів. У той же час, купуючи префікс, спочатку потрібно уточнити, які формати файлів він підтримує, щоб після придбання вам не потрібно змінювати формат улюбленої музики.

 • Power. Відповідає за якість відтвореної музики. Чим потужніший пристрій, тим більше гучності ви можете втратити запис, не втрачаючи своєї якості;
 • Можливість його бездротового з’єднання;
 • Наявність (або відсутність) функції Долбі. Дозволяє відтворювати оптичні фонограми в поєднанні з відео;
 • Розміри та дизайн. Найкращим варіантом буде придбати пристрій, що поєднується на вигляд з телевізійним дизайном, який не займає багато місця і вписується в простір;
 • Присутність (або відсутність) у наборі динаміків або додаткових стовпців, що дозволить організувати «звук навколо» в кімнаті;
 • Кількість пам’яті, призначена для запису аудіофайлів. Чим більше вона є, тим улюблені композиції можуть запам’ятати та відтворити ваш префікс;
 • Присутність (або відсутність) функції прикріплення оцінки для виконання. З цим варіантом завжди є можливість організувати конкуренцію за найкращу ефективність або просто оцінити свої вокальні дані.
See also  Комп'ютер вимикається через кілька секунд

Крім того, префікс може бути оснащений функцією зміни тональності та темпу запису, а також можливості одночасно з’єднання декількох мікрофонів. Не забувайте про гарантію обладнання. Його доступність дозволить вам замінити або безкоштовно ремонт обладнання на певний період у разі несправностей у своїй роботі

Моделі префіксів середнього цінового рядка характеризуються не надто високою якістю звуку, вони мають привід/MP3 (додатково можна мати USB.Порт) та дротові мікрофони. На багатьох моделях ви також можете знайти роз’єм HDMI.

Приємним доповненням до функцій префікса буде наявність пошуку серед бажаних аудіофайлів, завантажених на нього.

Гравець

Другим варіантом оснащення телевізійного караоке буде покупка DVD або Buler Player. Цей варіант є найпростішим, оскільки він вимагає лише наявності дисків з аудіо.Записами та мікрофоном. Такий варіант організації караоке зручно, що вам потрібно буде просто придбати новий диск для поповнення бібліотеки улюблених композицій.

 • Підключіть програвач до телевізійного-пророба за допомогою спеціальних проводів.
 • Підключіть мікрофон до гравця. Поверніть програвач та телевізор у розетку.
 • .
 • Вставте диск у гравця та запустіть його гру.

Бомбардирування

зробити, караоке, вдома, телевізору

Boombox. Це портативний цифровий пристрій, оснащений функцією відтворення, зміною та запису аудіофайлів. Роль коробки з бумб легко може виконувати високоякісним аудіомагнітолом або стовпцями, підключеними до гаджетів. Як ці пристрої будуть підключені до телевізора, залежить від його типу. Так, наприклад, можна зробити з’єднання за допомогою USB-кабелю, Bluetooth або Wi-Fi до розумної техніки.

Додаткові пристрої

Результат виконання залежить від того, наскільки це буде якість. У цьому випадку звуковий діапазон також важливий у цьому випадку, ми сприймаємо пристрій.

Ще одним важливим елементом є потужні стерео стовпці. Додатковий комфорт у виконанні забезпечить змішувач, що змішує звук, виготовлений колонами та голосом співу. Розширить можливості цього обладнання наявністю еквалайзера.

Які дроти та адаптери потрібні

Щоб перенести зображення на екран телевізора, потрібні з’єднувальні дроти. Використання:

 • HDMI Cable. Він дозволяє транслювати відео у роздільній здатності HD;
 • Дріт для роз’єму RCA. Забезпечує передачу відеосигнал та стерео звуку.

Кабель, який найчастіше використовується в таких випадках. Це добре відомий «тюльпан», поєднуючи три дроти. Червоні, жовті та білі кольори. Допускається з’єднання за допомогою коаксіального проводу.