Home » Як зробити місце для iPad. Ми видаляємо старі повідомлення вручну

Як зробити місце для iPad. Ми видаляємо старі повідомлення вручну

Способи звільнити місце в iCloud. Очистіть хмару з непотрібних даних

До закладок

Будь.Який користувач може зіткнутися з відсутністю місця в хмарній службі iCloud та неможливістю користуватися деякими послугами Apple. Це може статися через те, що наступний платіж за хмарною службою або підписка на Apple One не було передано або місце закінчилося банальним, і ви не хочете купувати дорожчий план тарифів.

Ми вже говорили про всі способи очищення місця на комп’ютері Mac, і тепер ми навчимо вас швидко та ефективно очистити місце в iCloud.

Використовуйте налаштування iPad для очищення пам’яті iPad

Саме налаштування Apple надає послуги з очищення кешу. Ви можете очистити пам’ять iPad без зовнішнього програмного забезпечення. Це швидко і легко.

Прокрутіть вниз і знайдіть загальне. Потім натисніть на зберігання iPad. Тут ви можете перевірити, скільки місця займає кожна програма. Потім ви можете вирішити, які програми видаляти, натиснувши невикористані програми. Ви також можете переглянути завантажені відео та великі інвестиції, а потім видалити непотрібні файли.

Якщо ви не хочете видаляти свої програми, ви можете очистити кеш сафарі. Відкрийте налаштування та натисніть Safari. Потім виберіть, щоб очистити історію та дані веб.Сайту. Кеш буде видалено під час візиту на певні сторінки. Ви отримаєте невелике місце для зберігання.

See also  Що робити, якщо iPad не заряджається

Однак вибір очищення є одним, і цей метод не є на 100% безпечним. Можливо, ваші дані можуть бути відновлені за допомогою програмного забезпечення третього партії. Якщо ви плануєте продати старий iPhone або iPad або перенести його комусь іншому, ваша особиста інформація може бути витоком. Що вам потрібно, це потужне програмне забезпечення для ретельного очищення iPad, що забезпечує більше функцій для очищення. Продовжуйте читати та вирішити, який спосіб вибрати.

Зменшення розміру резервних копій

місце, ipad, вручну

Найефективніший спосіб. Скинути всі фотографії та відео на комп’ютері, видалити їх з iPhone та створити нову копію вручну. Ось як знайти потрібну кнопку:

Ios 10.3 і вище: “Налаштування” [ваше ім’я] резервна копія iCloud в iCloud IOS 10.2 і нижче: Копія резервування iCloud “Налаштування”

Натисніть кнопку “Створити резервну копію” і чекайте. У цьому випадку пристрій повинен бути підключений до Wi-Fi. У цей час iPhone можна використовувати як завжди.

Подивіться на фотофільм

Він може містити багато зайвих і забутих фотографій та відео. І якщо фотографії займуть порівняно мало місця, то одне відео може зважити кілька гігабайт. Відкрийте фотографії на iPhone або iPad, перегляньте та видаліть непотрібні фотографії та відеоролики.

Вивантажте непотрібні програми

Одна з мікросхем iOS дозволяє автоматично невикористані невикористані програми на смартфоні. Система на свій розсуд видаляє програми та ігри, які не використовувались давно, залишаючи налаштування та дані на iPhone.

Тож якщо у вас є з’єднання, ви можете повернути програму до смартфона в одній пресі.

Ви можете довіряти системі та увімкнути автоматичне вивантаження по налаштуванню. Магазин iTunes and App Store. Невикористаний, або ви можете перейти до налаштувань. Головний магазин iPhone та вручну вивантажуйте кілька важких програм, які не потрібні в миттєво.

У першому випадку ви не помічаєте ефекту негайно, потребує часу, що система визначає невикористану програму, а по.Друге, не буде ризику залишатися в потрібний час без певної програми, ви негайно визначите кілька великі програми для вивантаження та перегляньте ефект.

Що таке “інше” в пам’яті iPhone?

За даними Apple, інші дані включають параметри пристрою, голосу Siri, системні дані та кеш.Файли. Налаштування системних налаштувань немає, але ви можете очистити кеш.

See also  Забули свій пароль з Apple ID на iPad

Перш за все, вам потрібно з’ясувати, скільки пам’яті займає інші дані на вашому iPhone або iPad. Це важливо, оскільки є “інші” дані, які неможливо видалити, і вони завжди будуть залишатися на вашому пристрої. Однак вони не повинні займати 10-12 ГБ пам’яті.

Що таке системні дані на iPhone

Система. Це простір, зайнятий операційною системою на iPhone. Це може змінюватися залежно від вашого пристрою та моделі. Взагалі кажучи, зберігання системи iPhone складається з двох типів:

Системні файли, необхідні для роботи основної системи iPhone та iPad.

Тимчасові системні файли, що включають резервні копії, журнали, кеш, налаштування та інші файли.

Щоб перевірити зберігання системи iPhone, зняти налаштування. А потім виберіть загальний. І натисніть на зберігання iPhone. Потім ви можете побачити загальне сховище iPhone та зберігання, зайняту систему, фото, програми, медіа та інше.

місце, ipad, вручну

Системні файли iPhone часто невидимі для користувачів, і ви не можете отримати доступ до них або відкривати їх безпосередньо, як при перегляді фотографії чи відео.

Щоб очистити дані системи iPhone, перейдіть до наступної частини.

Оптимізуйте бібліотеку фотографій iCloud на вашому пристрої

Якщо ви вже почали використовувати бібліотеку фотографій iCloud, то всі фотографії на вашому пристрої будуть зберігатися в початковому розмірі, навіть після резервного копіювання в хмарі.

Але ви можете використовувати опцію під назвою “Оптимізація iPhone”, яка перетворює фотографії на пристрої на стиснуті попередні перегляди та завантажує оригінали з хмари лише в тому випадку, якщо натиснути на них для перегляду.

Щоб включити варіант, ми переходимо до “Налаштування”. “Фотографії та камера”. І виберіть “Оптимізувати сховище iPhone”.

Видалити системні дані на iPhone та iPad з легкістю

Отже, саме так ви можете відстежувати та видалити таємничі системні дані на своєму iPhone та iPad. Зважаючи на те, що ця частина займає значне місце для зберігання, ми хочемо, щоб Apple врахувала це і запропонувала більш централізований спосіб управління різними даними. Поки це не відбудеться, використовуйте ці ефективні способи, щоб ваш пристрій iOS не перевантажився.

See also  Як відключити блокування екрана на iPad. Обійдіть блокування пароля на iPad через iCloud

У вас є питання або відгуки? Якщо так, використовуйте розділ коментарів нижче.