Home » Як зробити резервну копію до iPhone

Як зробити резервну копію до iPhone

Ідеальний варіант буде купою обох шляхів

зробити, резервну, iphone

Тепер я купив місце в ICloud Drive протягом 2 туберкульоз, жорсткий диск протягом 5 туберкульоз і лежить старий на 1 туберкульоз.

Поступово я планую розширювати полицю з зовнішніми дисками, щоб фізичні копії мають більше. І хмара повертається до 200 ГБ або дешевим тарифом для терабайт, якщо Apple буде розгорнути це чи це, що вже зробило це з тарифами у 2014 та 2015 роках.

У малих важкостях ви можете поставити “архівні” файли, які будуть зберігатися як старі фотографії в альбомах. І синхронізувати через онлайн останні та активні.

Створення резервного копіювання на iPhone і iPad

Резервне копіювання на iPhone повинна бути зроблена з різних причин: перед продажем смартфона, на “чорний день”, щоб передати дані на інший пристрій та інші. Архів зберігає всі параметри гаджета, файлів (фото, відео, документи), паролі, параметри програми та іншу важливу інформацію. Давайте зрозуміти, як зробити резервну копію iPhone, щоб всі дані правильно збережені на зовнішньому середовищі або сервері.

Резервне копіювання iPhone в iCloud

Якщо вам потрібно створити копію лише в сховищі ICLOUD, ви не можете турбувати з підключенням телефону до комп’ютера. Досить, щоб увімкнути функцію резервної копії в меню налаштувань налаштувань ICLOUD та копіювання. Копіювати в iCloud.

Після цього копія буде створена автоматично щодня, але лише за умови, що ваш пристрій:

Як зробити резервну копію iPhone в iCloud?

Щоб створити посібник з резервного копіювання, перейдіть до меню «Зберігання ICLOUD» та налаштувань налаштувань та виберіть Створити копію. Не забувайте, що для цього нам знадобиться знову бездротовий доступ до Інтернету (Wi-Fi ».

Як зробити резервну копію iPhone на інший привід?

Вікна

  • Відкрийте місце резервного копіювання за умовчанням у дослідженні, використовуючи команду Windows Run. Натисніть ⊞ Win. R та вікно “Run” повинні з’явитися вікно. Введіть% AppData% \ Apple Computer \ MobileSync та натисніть ⏎ Enter.
  • У вікні провідника, що відкривається, з’явиться папка “Резервне копіювання”. Він містить всі резервні копії iTunes, які вже існують на комп’ютері. Щоб змінити місцезнаходження папки резервної копії, ця папка повинна бути перейменоване, переміщення або видалення. Наприклад, він може бути перейменований на “Заповідник (старий)”.
  • Після того, як папка резервної копії була перейменована, переміщена або видалена, ви можете створити символічну посилання до потрібного резервного сховища. Для цього потрібно відкрити вікно команди. Тримаючи ⇧ Shift і клацніть правою кнопкою миші в нещодавно відкриті вікно Explorer, користувачі переглянуть меню з вікном “відкритих команд”, або “відкрити вікно PowerShell” тут “. Клацніть.
  • Використовуйте наступну команду MKLink / D Резервне копіювання [Бажаний-новий резервний шлях]. Після введення цієї команди натисніть, введіть, і зміна буде завершена. Після перезапуску Windows iTunes збереже ваші резервні копії в новому місці.
See also  Як дізнатися пошту за номером телефону

MacOS

  • Запустіть програму терміналу MacOS. Його можна знайти за допомогою Finder у програмах / утилітах / термінал. Крім того, його можна запустити за допомогою прожектора, натиснувши ⌘ CMD і набравши “термінал” перед натисканням ⏎ Enter.
  • Запитайте термінал, щоб змінити розташування резервного копіювання iTunes за замовчуванням, набравши компакт-диск

Як створити резервну копію iPhone в iCloud, якщо в хмарі немає вільного місця

Одним з найбільш недооцінених IOS 15 та iPados 15 чіпів почав створювати тимчасове резервне пристрій навіть з повністю заповненим зберіганням iCloud. Не всі користувачі Apple знають про цю функцію.

Ми вирішили з’ясувати всі нюанси роботи чіпів і розповісти, як правильно використовувати цей варіант, щоб не втратити важливі дані.

Як створити резервну копію iPhone, iPod або iPad

Створення резервного копіювання легко, і це можна зробити не тільки через програму iTunes, але і на самому пристрою Apple, а дані можуть бути збережені як на комп’ютері, так і в хмарному зберіганні iCloud.

iTunes

Перш ніж продовжувати створювати резервну копію, запустіть програму iTunes та підключіть пристрій до комп’ютера за допомогою повного USB-кабелю.

Значення кожного з них не потребує пояснення. Щоб забезпечити додаткову безпеку, ми також рекомендуємо також перевірити вікно навпроти пункту “Encharm Copy”. Вирішуючи з вибором, натисніть на праву кнопку “Створити копію зараз”.

Примітка: BACUP, збережена в iCloud, можна відновити без iTunes, безпосередньо з мобільного пристрою (Wi-Fi). Якщо ви зберігаєте дані на комп’ютер, то буде потрібно використовувати його для відновлення, а програма.

Якщо вам потрібно, введіть пароль для захисту даних та двічі.

Відразу ж після цього створюється створення резервної копії, для якої можна спостерігати у верхній частині вікна програми (масштаби заповнення).

IOS-пристрій

Можливість використання комп’ютера та iTunes для створення резервної копії не завжди не завжди, а не все. Apple подбав про це і реалізується в iOS можливість збереження даних з пристрою в ICloud.

ВАЖЛИВО: Щоб утворити резервну копію, необхідно отримати доступ до Інтернету, тому, якщо у вас є обмежений трафік, ми рекомендуємо підключитися до Wi-Fi. Це також вимагатиме достатньої кількості вільного місця в ICloud.

Як зберегти дані з iOS і не втрачати. Всі методи резервного копіювання

iTunes, iCloud, альтернативне програмне забезпечення та послуги з третьої сторони.

See also  Як переглянути видалені повідомлення в телефоні

Тестові версії IOS, експерименти з в’язниці, постійний перехід від пристрою до пристрою, аварійний тести, а також тонни програмного забезпечення з App Store та обхід його. це не всі причини, чому я коли-небудь втратив важливі особисті дані з iPhone.

Але з такими труднощами є не тільки відома гість, які завжди не відпочивають. Незважаючи на неймовірну надійність техніки Apple, для важливої ​​інформації, яку я не хочу втрачати, вам все одно потрібно підготувати копії в безпечному місці.

Щоб захистити вас від можливих дратівливих непорозумінь, зібраних разом усіх перевірених варіантів резервного копіювання.

Як зробити резервну копію iPhone на Mac за допомогою Finder

IPhone Резервне копіювання кроків у Mac Finder:

Крок 1 Спочатку підключіть iPhone до Mac. Після цього виберіть iPhone на стороні панелі Finder. Важливо відзначити, що це вимагає MacOS 10.15 або новіша.

Крок 2 секунда, перейдіть до вершини вікна пошуку та виберіть “Загальний”. У спадному меню виберіть “Резервне копіювання всіх даних з вашого iPhone до цього Mac”. Вибір “Зачаровувати локальну резервну копію”, ви можете шифрувати дані резервного копіювання.

Fonelab дозволяє створювати резервні копії та відновити iPhone / iPad / iPod без втрати даних.

  • Резервне копіювання та відновлення даних iOS на вашому комп’ютері / Mac легко.
  • Попередній перегляд даних перед відновленням даних з резервних копій.
  • Резервне копіювання та відновлення даних iPhone, iPad та iPod Touch Selectilive.

Частина 1. Як резервне копіювання iPhone / iPad в iTunes

Перше, що потрібно зробити, перш ніж резервне копіювання iPhone в iTunes. встановити останню версію iTunes. В іншому випадку ви не зможете зробити копію вашого iPhone та iPad. Незважаючи на загальний процес резервного копіювання даних iPhone, ви можете використовувати iTunes для створення зашифрованого файлу резервного копіювання, щоб захистити особисту інформацію, якщо це необхідно. Краще для вас, щоб написати пароль для резервного копіювання iTunes, якщо ви забули зашифрований пароль, ви не зможете отримати доступ до шифрування iPhone, якщо ви не вводите правильний забутий пароль iPhone.

Як зробити резервну копію iPhone на ПК / Mac за допомогою iTunes

Крок 1. Запустіть iTunes з надійним комп’ютером

Використовуйте USB-кабель з блискавкою для підключення iPhone до комп’ютера. Запустіть iTunes і зачекайте, поки iTunes не виявить iPhone. Якщо ви вперше зробите резервну копію iPhone, використовуючи iTunes, вам потрібно розблокувати iPhone та довіряти цим інструкціям комп’ютера на екрані.

Крок 2. Встановіть налаштування резервного копіювання iTunes у iPhone

Виберіть пристрій iPhone, а потім ви побачите базову інформацію про свій пристрій iOS. Знайдіть розділ “Резервне копіювання” на сторінці “Підсумок”. Позначте кнопку “Комп’ютер” у списку “Автоматичний резервне копіювання”. Таким чином, подальше резервне копіювання файлів iTunes буде автоматично зберігатися у вказаній папці. Перевірте прапорець “Зачарований резервне копіювання iPhone” нижче, якщо ви хочете зберегти щось особисте.

Крок 3. Резервне копіювання iPhone на Mac або Windows за допомогою iTunes

See also  Як зробити екран на планшеті Samsung. Скріншот з долонею жестом

Перейдіть до розділу “Резервне копіювання та ручне відновлення” та натисніть кнопку “Створити Backup Now” нижче. Зачекайте, поки iTunes успішно створює резервну копію вашого вмісту iPhone. Після завершення натисніть кнопку Готово в нижньому правому куті. Пізніше ви можете побачити точну дату та час у розділі “Остання резервне копіювання”.

Після цього ви можете безпосередньо натиснути кнопку “Відновити резервну копію”, щоб відновити резервну копію, яку ви просто зробили, на вашому iPhone. Для тих, хто відшкодовує придбання Itunez, увійдіть до свого облікового запису iTunes.

Якщо ви прокрутіть меню iTunes Pivot, ви побачите різноманітні налаштування резервного копіювання iTunes. Встановіть або зніміть прапорець Автоматично синхронізацію під час підключення з’єднання iPhone відповідно до ваших потреб. Існує також інший варіант, який ви можете вибрати “Синхронізувати, коли цей iPhone за допомогою Wi-Fi”. Просто натисніть “Повернутися” або “Застосувати”, щоб скинути або зберегти зміни.

iTunes збереже всі дані з вашого iPhone на цьому комп’ютері. Якщо вам потрібно зробити резервну копію вибраних даних, таких як фотографії, ви краще створюєте резервну копію iPhone без iTunes.

Найкращий спосіб зробити резервну копію iPhone в iTunes

Якщо ви хочете швидко створити резервні копії різних даних iPhone або iPad в iTunes, ви також можете розраховувати на передачу даних iOS, передача iPhone, вона підтримує будь-які популярні типи даних, такі як контакти, музика, фотографії, відео, історія викликів та багато більше. Вам дозволяється переглядати детальну інформацію про кожну інформацію, а потім створити резервні копії деяких з них до iTunes або комп’ютера.

Передача різних даних iOS з iPhone до комп’ютера.

Підтримка контактів, повідомлень, відео, музики, фотографій, викликів та т. D.

Експортуйте файли iPhone на інший iPhone.

Сумісність з iPhone xs / xr / x / 8/7 / 6/5/4 та t. D.

Крок-аеробіка один. Запустіть iPhone передачу

Завантажте безкоштовно, встановіть та запустіть це програмне забезпечення для передачі даних iPhone на своєму комп’ютері. Підключіть свій iPhone до нього за допомогою кабелю USB. Він автоматично виявляє ваш пристрій iOS.

Крок-аеробіка 2. Переглянути дані iPhone

На лівому контролі можна побачити, що багато часто використовуваних файлів iOS наведено в категоріях. Виберіть певний тип даних залежно від ваших потреб. Потім ви можете переглянути детальну інформацію про кожну інформацію у правильному вікні.

Крок-аеробіка 3. Iphone резервне копіювання в iTunes

Встановіть прапорець навпроти всіх даних, резервне копіювання якої ви хочете зберегти в iTunes з iPhone. Натисніть експорт на “Експортувати до” та виберіть “Експортувати до носія” ITunes “. Після цього всі вибрані файли iPhone будуть скопійовані до iTunes.