Home » Як зробити шрифт на Honor телефону

Як зробити шрифт на Honor телефону

Відкрийте параметри та перейдіть до розділу екрана та яскравості.

Тепер відкрийте розмір тексту та підрозділ відображення.

Використовуючи слайд, ви можете змінити розмір шрифту та відображення, перемістивши їх праворуч або ліворуч.

Якщо ви хочете зробити шрифт на Honor більше, перемістіть повзунок праворуч. У крайньому правильному положенні, відображений текст буде величезним.

Перетворення шрифту для установки

Для подальшої роботи вам знадобиться програма “Теми” для смартфонів Huawei. Він завантажується з ринку. Далі потрібно дотримуватися 6 кроків.

 • Перейдіть до програми та перейдіть до “Редактор”.
 • Натисніть “Створити шрифт”.
 • Активувати “Виберіть файл шрифту” та з завантажених файлів, щоб знайти, що ви просто завантажили.
 • Перед тим, як продовжувати, з’явиться оголошення листів. Якщо все підходить, вам потрібно перейти до наступної кнопки до однієї кнопки.
 • Придумайте з ім’ям і натисніть елемент “GENTATE”.
 • Підтвердьте операцію та перейдіть до розділу “Open Huawei Themes”.

Якщо немає часу і бажання витрачати час пошуку файлів, ви можете використовувати існуючі версії в програмі з оболонками. Тут ви можете повернути звичайну стек букв.

Як змінити розмір листів на Honor

Ознайомтеся з функцією телефону та оболонки EMUI, полегшує збільшення або зменшення розміру шрифту.

Як змінити шрифт на Honor або huaway?

 • Відкрийте налаштування вашого смартфона;
 • Виберіть розділ “Екран”; Виберіть “Екран”
 • У списку відкритих параметрів натисніть кнопку “Розмір тексту”; Виберіть параметр “Розмір тексту”
 • Використовуючи слайдер, виберіть потрібний розмір тексту. Доступні 5 позицій за замовчуванням (малі, звичайні, великі, максимум, величезні). Після вибору розміру шрифту, системний шрифт буде представлений у вибраній кількості. Виберіть потрібний розмір тексту на Honor

Докладніше про Huawei: Hota Update Fauail | Huawei підтримує Росію

Найпростіший варіант, який підходить у більшості випадків. Користувач не потрібно завантажувати додаткове програмне забезпечення, але просто виконуйте пару простих кроків:

 • Відкрийте налаштування телефону.
 • Перейдіть до розділу “Дисплей”.

У процесі руху, текст слайдера збільшиться. Коли розмір стає придатним, потрібно натиснути кнопку “Застосувати”, щоб зберегти зміни.

Шрифти для Huawei та Forey просто завантажуйте з магазину марки EMUI або за допомогою програми “Теми”, яка розташована на головному екрані. Перед налаштуванням. Варто знати, який формат я хочу побачити на дисплеї. Нижче буде розглянуто процедуру встановлення та докладно змінювати.

Пошук і завантаження

Huawei Smartphone виробник не використовує Android для операційних пристроїв. до якого всі звикли, і унікальний надання ЕМУ. У зв’язку з цим деякі комунальні послуги отримують непривабливий вигляд. Як змінити шрифт на Honor телефону та Huawei і використовувати пристрій зручним? Для цього просто шукайте пошукові системи.

See also  Як зробити акумулятор на Android. Без заявок

Після того, як вибір буде зроблено. завантажте файл до пристрою. Розширення повинно бути ТТФ, оскільки додаткові програми повинні працювати з іншими.

Перетворення шрифту для установки

Для подальшої роботи вам знадобиться програма “Теми” для смартфонів Huawei. Він завантажується з ринку. Далі потрібно дотримуватися 6 кроків.

 • Перейдіть до програми та перейдіть до “Редактор”.
 • Натисніть “Створити шрифт“.
 • Активувати “Виберіть файл шрифту” та з завантажених файлів, щоб знайти, що ви просто завантажили.
 • Перед тим, як продовжувати, з’явиться оголошення листів. Якщо все підходить, вам потрібно перейти до наступної кнопки до однієї кнопки.
 • Придумайте з ім’ям і натисніть елемент “GENTATE”.
 • Підтвердьте операцію та перейдіть до розділу “Open Huawei Themes”.

Якщо немає часу і бажання витрачати час пошуку файлів, ви можете використовувати існуючі версії в програмі з оболонками. Тут ви можете повернути звичайну стек букв.

Установка

Тепер вам потрібно застосувати текст. Для цього:

Зараз при використанні інформації буде відображатися у вибраному форматі. Деталі є у відео www.YouTube.com / watch?RELOAD = 9V = Viykyvq8Q-I.

Встановлення готових шрифтів

У пошукових системах файл представлений у форматі TTF. Стандартна утиліта теми призначена для перетворення незрозумілого до об’єкта смартфона в звичайному форматі.

Для тих, хто хоче оптимізувати час, є ще один шлях. Ви можете завантажити готові файли HWT з надійних джерел. У майбутньому він переміщується до внутрішньої пам’яті контейнера. Тепер у заявці з оболонками з’являться додаткові налаштування в моїх текстових стилях.

На додаток до вищезгаданих функцій користувач може змінити шрифт, який представлений на телефоні. За допомогою стандартних налаштувань, на смартфоні встановлено один системний шрифт, який доступний для всієї операційної системи.

Окремі програми можуть встановити власні стилі. Зміни до появи в окремій програмі не вплинуть на налаштування системи. Отже, якщо користувач змінює шрифт у програмі, сам телефон залишається незмінним.

У налаштуваннях смартфона

Найпростіший спосіб змінити стиль для почесного смартфона буде переходити до системних налаштувань. Розробники надавали користувачеві можливість налаштувати текст для зручності. Однак у налаштуваннях можна змінити лише розмір. Додаткові параметри розробники не надавали.

Щоб змінити розмір тексту, потрібен користувач:

 • Запустіть параметри смартфона.
 • Перейдіть до розділу “Екран”.
 • Перейдіть до “Розмір тексту”.
 • Перемістіть повзунок до потрібного положення.

Всього користувачів доступний п’ять режимів. Кожен з них розташований на відповідному слайдері. Таким чином, на смартфоні представлені наступні розміри:

 • 100% стандарт, цей розмір використовується в смартфоні за замовчуванням, тому, якщо користувач змінив розмір тексту та хоче повернути стандартну, вам потрібно встановити це положення;
 • 125% великих, злегка збільшує стандартний текст, текст більш зручний для читання, а також збільшує текст ярликів на головному екрані, але друга серія тексту виходить з країв;

Користувач може вибрати один з режимів на свій розсуд. Якщо збільшений текст більше не потрібний, налаштування завжди можна повернути. Для цього перейдіть до налаштувань та виберіть стандартний режим.

See also  Як дізнатися стан батареї Samsung. Як зрозуміти, що телефон не запускається через батарею

Як змінити шрифт на телефоні Huawei з запуском

На смартфоні з операційною системою Android встановлено стандартну тему дизайну. Користувач може змінити його спеціальним пуском. Ця програма завантажена з магазину та містить багато різних тем.

На додаток до самого дизайну, ви також можете змінити шрифт у пускових установках. У той же час не потрібно змінювати тему, яка зупиняється на смартфоні.

Акція Launcher 3

Однією з цих програм буде запущена установка 3.

Він забезпечує обмежену кількість стилів. Недоліком цієї програми лежить у обмеженій кількості наданих шрифтів.

Go Launcher

Користувач також може завантажити таку програму як Launcher. Це вважається найбільш функціональним серед усіх пусків. Ось ширший вибір стилів та різних тем.

Незважаючи на те, що таким чином ви можете легко змінити шрифт на пристрої, пускові установки мають значні обмеження. Отже, вони здатні змінювати дизайн тільки в рамках оболонки. Стиль не зміниться в системних налаштуваннях, таких як панелі повідомлень.

Як змінити шрифт на почесному телефоні за допомогою сторонніх програм

Якщо користувачеві потрібно змінити стиль не тільки оболонки, а й налаштування системи, ви повинні використовувати спеціальні програми. Вони доступні в магазині Google Play. Досить завантажити програму на смартфон і виберіть потрібний шрифт для встановлення.

ifont

iFont вважається найпопулярнішою програмою, яка використовується для заміни стилю. Ось каталог з великим набором доступних типів. Використовуючи програму, можна буде замінити шрифт не тільки в оболонці, але і у налаштуваннях системи.

Щоб знайти потрібну в цій заявці, потрібно подивитися їх у каталозі або використовувати пошук. Це безсумнівна перевага iFont. Користувач може шукати мову.

Заява має велику кількість вбудованих шрифтів. Але часто користувач недостатньо. Розробники надавали момент. Програма дозволяє додавати свої власні шрифти.

Для того, щоб задати стиль для користувача, вам потрібно вибрати. Після цього вікно відкриється з попереднім переглядом. Після цього достатньо натиснути “Встановити”, щоб сподобався шрифт, який почне працювати.

Ще однією перевагою цієї програми зможе встановити стиль для окремих додатків. Користувач повинен вибрати програму, для якої зміни конструкції, після того, як встановлює відповідні параметри та зберігати зміни.

зробити, шрифт, Honor, телефон

Перед тим, як змінити систему шрифту, створює резервну копію та зберігає його на картці пам’яті. У разі неправильної роботи або інших проблем користувач завжди може повернутися до стандартних налаштувань.

Фенфікс

Fontfix буде іншим надійним додатком для зміни шрифту на смартфоні за кермом Android. Програма надає користувачеві більше 4 тисяч вільних стилів. Це можливо завдяки тому, що система завантажує їх з трьох різних джерел, у тому числі:

Щоб знайти шрифт, який ви можете використовувати сортування. Це здійснюється за тегами та популярністю. Однак неможливо швидко знайти стиль з підтримкою кирилики. Це буде недоліком застосування.

Залежно від моделі смартфона, потрібні кореневі права, щоб встановити шрифт. Цей момент слід враховувати перед завантаженням програми на смартфон. У випадку, якщо користувач не буде достатньо вбудованих шрифтів, він може додати свій власний у будь-який час.

See also  Що робити, якщо телефон Redmi висіває

Як замінити системні шрифти

Користувач може змінити системні стилі вручну. У той же час вам знадобиться кореневі права. Без цього замінити налаштування системи не працюватимуть. Послідовність дій досить просте. Тут головне правило буде дотримуватися інструкцій.

Операційна система Android використовує кілька типів шрифтів. На смартфоні вони представлені наступним чином:

Назва самих шрифтів може бути змінена. Але всі вони починають з робото. Перш ніж змінити їх, то вам потрібно точно знати, як вони представлені в системі. Крім того, користувач потребуватиме будь-якого файлового менеджера, наприклад, ES File Explorer. Його можна завантажити з магазину.

Крім того, вам потрібно підготувати сам шрифт. Є також певні вимоги. Формат повинен відповідати шрифту TrueType, це означає, що розширення стилю має бути.ТТФ. Після того, як все готується, ви можете перейти безпосередньо до заміни. Тут достатньо дотримуватися інструкцій:

зробити, шрифт, Honor, телефон
 • Запустіть менеджер файлів та перейдіть до папки “/ system / fonts”. У відкритому вікні вам потрібно знайти шрифт Roboto-Regular.ТТФ. Вона повинна бути скопійована до іншого місця або перейменування.
 • Скопіюйте підготовлений стиль у цій папці та перейменуйте його. Нове ім’я має бути “Roboto-Regular”.ТТФ.”. Таким чином, користувач замінив системний файл.
 • Налаштувати права доступу до нового файлу 644 (RW-RR). Після цього Зберегти зміни.

Щоб змінити користувача, користувачеві потрібно повністю перезавантажити пристрій. У деяких випадках користувач може помітити, що шрифт змінився не для всіх елементів. У цьому випадку необхідно зробити всі однакові кроки для робото-курсивних стилів.ТТФ та інші.

Особливості заміни шрифту на Honor

Багато користувачів по честі телефону хочуть змінити шрифт, але не можуть знайти жодних параметрів у системі. Це пов’язано з тим, що налаштування шрифту вимикаються за допомогою внутрішнього коду виробником пристрою.

Монтується на Huawei і Honor оболонку Emui дозволяє вам налаштувати майже все, включаючи тему, іконки, замком екрану тощо, але це не стосується системного шрифту. Для цього вам потрібно буде увімкнути відображення параметрів шрифту в налаштуваннях системи.

Методи, перераховані нам добре працюють майже з усіма версіями ЕМУ. Рут пристрою не потрібно.

Створення власного шрифту на Honor і Huawei

Виробник смартфонів забезпечує здатність створювати власні шрифти для EMUI. Спочатку потрібно завантажити шрифти для Huawei, доступного за посиланням.

Або на цьому, якщо послуги Google відсутні в телефоні.

Програма покаже інструкцію, яка повідомляє, що можна змінити стиль шрифту на Huawei або Honor “Top Manager”. Про те, як їх використовувати написано нижче.