Home » Як зробити скріншот на Asus Zenfon

Як зробити скріншот на Asus Zenfon

Що робити, наприклад, хто не працює однієї з фізичних кнопок? Все це просто, у цьому випадку ви можете використовувати функціональність операційної системи. Ми дивимося, як це зроблено:

 • Спочатку потрібно перейти до налаштувань телефону та перепризначити функцію останньої кнопки додатків. До цього ми опускаємо завісу вниз і натисніть на іконку з зображенням передач.
 • Після цього ми натискаємо елемент індивідуального налаштування. Потім виберіть кнопку останні програми.
 • Ви з’явиться перед вами ще одним маленьким вікном, в якому буде лише 3 варіанти. Нам потрібно вибрати “Натисніть і утримувати для скріншоту”.
 • Після цього, щоб зробити скріншот на ASUS, було б достатньо, щоб утримувати останню кнопку програми.

Розглянемо інший спосіб, який дозволяє швидко зробити екран захоплення ASUS.

Як зробити фотографію екрана на Asus Zenfone 6. скріншот

До речі, якщо ви зацікавлені в тому, як зробити скріншот на ноутбуці комп’ютера або ASUS з Windows 7, 8, 10, у нас є простий покроковий інструкцію.

Сенсорні клавіші та екран

Скріншоти за допомогою датчика виконані двома способами:

 • Використання меню швидкого доступу. Для цього, опустіть верхню завісу швидкого меню, виберіть значок “Екстрема”, а потім натисніть кнопку Quick Setup, де можна знайти елемент “Скріншот” та перевірте це.

На жаль, Inteeis Zenui дозволяє вам покласти тут лише чотири іконки, тому потрібно щось відмовляти.

 • Натисніть кнопку “Останні програми”. За замовчуванням називається меню керування поточною вкладкою або програмою. Щоб перепризначити його на знімку екрана, потрібно ввести меню налаштувань телефону, відкрийте блок налаштувань ASUS. Найбільший елемент розбиття називається «The Last Button», де ви хочете, щоб поставити галочку навпроти пункту «Натисніть і утримуйте для скриншота».

Використовуючи ці способи зробити скріншот на “ASUS”, як правило, найпростіший спосіб використовується вбудовану функціональність операційної системи. І власники пристроїв з великою кількістю системної пам’яті, які варто використовувати їх.

Як зробити скріншот на Сяомі

Смартфони Xiaomi (Xiaomi, Xiaomi) Моделі мають кілька способів створення знімків екрана.

 • У той же час натисніть кнопку “Меню” та кнопку “Зменшення гучності”.
 • Проведіть пальцем з завіси меню сповіщень, а потім натисніть кнопку Скріншот.
 • Натисніть одночасно до сенсорного клавішу “Меню” під екраном дисплея, а кнопка “Зниження гучності” (на MIUI 7 та старше).
 • На прошивці MIUI 8 і старше, у програмі Quick Ball ви можете активувати функцію скріншоту, яка виконується за допомогою значків ножиць.
 • У Miui 8 і старше, можна зробити скріншоти, використовуючи жест у трьох пальцях, цей параметр повинен бути активований у параметрах розширеного пристрою.
See also  Xiaomi Redmi Примітка 8 PRO розблокування

Як зробити скріншот на Asus Zenfone 2

Знімок скріншотів на Asus Zenfone 2 буде найпростішою для вас, але для цього потрібно знати пару корисних методів, які ми скажемо вам у цій статті!

Створення скріншоту на методі ASUS ZENFONE 2

Цей метод класичний і загальний для всіх смартфонів на Android, починаючи з желе-бобів (4.1 і вище). Щоб знімати скріншот одночасно натискайте кнопки живлення та зменшити звук (гучність живлення), а через момент ви помітите, що екран видаляється!

Після перенесення кнопок на задню панель (наприклад, LG G3 та G4), цей метод перестає бути таким зручним для смартфонів серії Zenfone, і тому ми пропонуємо пару альтернативних варіантів!

Створення скріншоту на методі ASUS ZENFONE 2 2

Якщо ви вводите розділ керування екраном сповіщень, ви побачите, що на додаток до багатьох інших корисних функцій ви можете додати кнопку скріншоту. Просто вкажіть це за допомогою галочки та створюючи скріншот, буде лише 1 натискання від вас! І тепер крок за кроком інструкції:

 • Проводять палець через екран зверху вниз;
 • Натисніть кнопку редагування, яка знаходиться у верхньому рядку (як олівець з аркушем паперу);
 • Знайдіть знімок екрана у списку та встановіть прапорець;
 • Щоб створити скріншот у майбутньому, просто проведіть пальцем вниз і натисніть на значок!

Цей метод також має мінус лише 4 заявки розміщуються у швидкій запусці, і тому ви можете відмовитися від відмову від скріншоту на користь інших додатків. Тоді для вас є 3 способи!

Створення скріншоту на методі ASUS ZENFONE 2

У меню налаштувань вашого пристрою можна знайти такий розділ, як окремі налаштування ASU, в яких є корисна функція скріншота. Якщо ви позначите його тут, з перевіркою, то з довгим натисканням останніх програм (останні додатки) буде створено знімок екрана.

На нашу думку, це найпростіший спосіб, але вибирає, звичайно, ви! Бажаємо Вам приємного використання вашого ASUS ZENFONE 2!

Як зробити скріншот на таблетці ASUS

Створення скріншоту. простий і зручний спосіб захоплення того, що відбувається на екрані планшетного комп’ютера. Ви завжди можете використовувати цю функцію, навіть якщо користувач відтворює, переглядає відео, зв’язується навколо відео та t.D.

Серед таблеток є багато моделей від виробника ASUS, власники яких будуть корисно знати, як зробити скріншот на планшеті ASUS. Цей простий процес присвячений моєму малого матеріалу.

Виробник телефону не обмежує власника, створюючи вивчення. Ви можете зробити скріншот абсолютно в будь-який момент: під час перегляду фільму, геймплей або листування в повідомленні. Основна умова отримання зображення. смартфон повинен бути включений та розблокований.

зробити, скріншот, asus, zenfon

Найпростіший спосіб створення екрана екрана полягає у використанні конкретної комбінації ключів:

 • Відкрийте розділ меню для захоплення.
 • У той же час натисніть кнопку живлення та регулювання гучності донизу.
See also  Як зробити резервну копію до iPhone

Після виконання вказаних дій у нижній частині екрана з’явиться графічне повідомлення про успішне створення строго. Одержаний кадр може бути негайно відкритий, натиснувши на його піктограму після затискання клавіші гучності та кнопку живлення.

Якщо екран, знятий на ASUS ZENFONE 4, не робить, рекомендується ознайомитись з альтернативними комбінаціями кнопок, наведених у цьому матеріалі. Крім того, є й інші способи створення скрипту без використання ключів телефону.

Метод створення скріншоту через панель сповіщень

Цей метод буде найкращим виходом з ситуації, коли кнопки смартфона з будь-якої причини не працюють, а екран не створюється. Крім того, пропонується виконати наступні дії:

 • Розблокувати смартфон.
 • Перейдіть до розділу меню, де ви хочете зробити скріншот.
 • Опустіть завісу сповіщення проведіть пальцем зверху вниз.
 • Натисніть на екран “Скріншот” або “Скріншот”.

Як у випадку знімка через гарячі клавіші, сповіщення про створення екранів відразу з’явиться на екрані смартфона Android. Отриманий екран може відкрити або зробити ще один кадр з цього або іншого меню.

Метод створення скріншоту через панель сповіщень

Цей метод буде найкращим виходом з ситуації, коли кнопки смартфона з будь-якої причини не працюють, а екран не створюється. Крім того, пропонується виконати наступні дії:

 • Розблокувати смартфон.
 • Перейдіть до розділу меню, де ви хочете зробити скріншот.
 • Опустіть завісу сповіщення проведіть пальцем зверху вниз.
 • Натисніть на екран “Скріншот” або “Скріншот“.

Як у випадку знімка через гарячі клавіші, сповіщення про створення екранів відразу з’явиться на екрані смартфона Android. Отриманий екран може відкрити або зробити ще один кадр з цього або іншого меню.

Як зробити знімок екрана на Asus Zenfone 5 Lite (ZC600KL)

Якщо ви хочете зберегти веб-сайт, зображення або іншу інформацію, яка відображається на екрані як зображення, ви можете зробити знімок екрана вашого Asus Zenfone 5 Lite (ZC600KL).

Це зовсім не складно. Далі ми пояснимо крок за кроком, як зробити знімок екрану на Asus Zenfone 5 Lite (ZC600KL).

Як зробити скріншот

Залежно від моделі вашого смартфона, кроки створення екрана можуть дещо відрізнятися. Ось чому ми покажемо вам кілька способів зробити екран, знятий на Asus Zenfone 5 Lite (ZC600KL).

Щоб зробити знімок екрана, одночасно натискайте кнопку меню та кнопку «Пуск». Тримайте обидві кнопки, натиснуті протягом двох-трьох секунд, поки дисплей не блимає на короткий час. Тепер ви можете знайти знімок екрана в окремій папці в галереї вашого ASUS Zenfone 5 Lite (ZC600KL).

Інший спосіб. У той же час, натисніть на смартфон кнопку “Домашня” та кнопка керування об’ємом мінус. Як тільки знімок екрана (або знімок екрана) блимає на короткий час блимає, як це було з першим способом.

На деяких моделях ви навіть можете зробити знімок екрана, витрачаючи палець через екран від одного краю до іншого.

See also  Як зробити спалах на iPhone, коли сповіщення

Як зробити вихідний екран

У нових моделях ви навіть можете зробити покращений знімок екрана, який виходить за межі розміру екрана вашого смартфона.

Отже, якщо ви хочете, наприклад, зніміть екран веб-сайту, ви можете просто прокручувати його замість того, щоб зробити кілька знімків екрана. Зверніть увагу, що він працює тільки, якщо сторінка відкрита на вашому ASUS Zenfone 5 Lite (ZC600KL), ви можете прокручувати.

Ми повідомляємо, що процедура скріншота може відрізнятися від моделі до моделі.

Далі ми покажемо вам два способи зробити передовий екран постріл на Asus Zenfone 5 Lite (ZC600KL).

 • Почніть від відкриття програми з функцією прокрутки, такими як Інтернет-браузер.
 • Одночасно натискайте кнопку живлення та кнопку гучності.
 • Утримуйте обидві кнопки, доки Asus Zenfone 5 Lite (ZC600KL) не робить знімок екрана.
 • Ви побачите повідомлення з декількома параметрами, виберіть “Scroll Shot”.
 • Тепер ви можете зробити знімок екрана сторінки у нижній частині розділу.

За допомогою цього методу ви навіть можете взяти знімок екрана всього веб-сайту, включаючи все, що ви не бачите на самому екрані, незважаючи на прокручування.

 • Зробіть знімок екрана та виберіть опцію нижче.
 • Тепер ваш смартфон збільшить знімок екрана, доки не торкайтеся екрана.

Якщо конфігурація Asus Zenfone 5 Lite (ZC600KL) трохи відрізняється

Можливо, ви вибрали встановлення власної ОС на вашому ASUS Zenfone 5 Lite (ZC600KL) або використовувати невідомої версії ASUS ZENFONE 5 LITE (ZC600KL). Ось основні висновки, які допоможуть скріншоту:

На мобільних пристроях без апаратної клавіатури зображення зазвичай можна виконати, натиснувши комбінацію клавіш та / або на екрані.

Спеціальні функції для Android, які можуть бути на вашому ASUS Zenfone 5 Lite (ZC600KL)

Для пристроїв, що мають домашню кнопку та кнопку живлення, знімок екрана зазвичай створюється одночасно натисканням та утримуючи ці кнопки. Для пристроїв, які не мають кнопки “Домашня”, коли ви натискаєте та утримуєте кнопку живлення, кнопка відображається, щоб створити знімок екрана.

Особливі функції під Microsoft Windows, якщо ви встановили його на Asus Zenfone 5 Lite (ZC600KL)

На планшетному ПК з Windows 8 знімок екрана може бути запущений, утримуючи кнопку Windows (під екраном) та клавішу гучності, щоб зменшити гучність. Для Windows Phone 8 натисніть та утримуйте кнопку Windows та клавішу живлення. Починаючи з Windows Phone 8.1, знімок екрана викликається шляхом утримання клавіші живлення та ключа гучності.

Тоді у вас є можливість обробляти, надсилати, надрукувати або редагувати екран з вашого ASUS Zenfone 5 Lite (ZC600KL).

зробити, скріншот, asus, zenfon

Ми сподіваємось, що ми могли б показати вам, як зробити екран, знятий на вашому Asus Zenfone 5 Lite (ZC600KL).