Home » Як зробити скріншот на iPhone 11

Як зробити скріншот на iPhone 11

Table of Contents

Як скріншот на iPhone?

У віці цифрових технологій ми маємо справу щодня з величезною кількістю інформації, часто вона повинна шукати та вивчати буквально на бігу. Ці дані кожен день, за характером різних речей, нам потрібно поділитися з родиною, друзями, колегами та іншими людьми. Зберегти з екрана документів смартфона, шляху, фрагменти чатів, контактів та інших важливих даних за лічені секунди. Скріншот допомагає нам. Скріншот вашого смартфона. У сучасному ритмі життя, то настільки важливо мати можливість використовувати цю корисну та легку функцію.

У цій статті ми розповімо вам про можливі способи створення скріншоту на вашому iPhone, як останні моделі. де немає фізичної кнопки “Головна” (моделі x, xr, xs та xs max, а також iphones 11, 11 pro та 11 pro max) і на колишніх версіях iPhone з кнопкою (iPhone 8, 7, 6S, 6, SE та на старі моделі). І ми поділимося “не кнопкою” способами заморозити зображення екрана, який може бути корисним, якщо кнопки не працюють.

Інструкція, придатна для пристроїв

 • iPhone 11/11 pro / 11 pro max;
 • iphone x / xs / xs max;
 • iphone xr;
 • iPhone 7 / 7plus;
 • iPhone 8/8 плюс;
 • iPhone 6 / 6s / 6s плюс / 6 плюс;
 • iPhone 5 / 5s.

Як зробити скріншот на iPhones з кнопкою “Домашня”?

Щоб створити скріншот на версіях “з кнопкою”, вам потрібно одночасно натиснути кнопку “Головна” (кругла кнопка нижче під екраном), а клавіша блокування (на iPhone 6, 6S, 7, 8 IT знаходиться на правій стороні, на iPhone 4, 4s, 5, 5S, SE. На верхній стороні поверхні). І після короткого одночасного натискання швидко відпустіть кнопки.

Щоб зробити скріншот, швидко натисніть та відпустіть кнопку Головна та клавішу блокування

Що станеться? Ви почуєте звук, який нагадує годинну камеру, а екран стане білим на мить. Після цього, у нижньому лівому куті екрана ви побачите мініатюрний образ скріншоту, який просто зробив.

У нижньому правому куті відбувся мініатюра скріншота.

Якщо звук пристрою вимкнено, то камера не може бути почута, ви можете побачити лише “фотографування”. Якщо ви натискаєте мініатюру, з’явилася в нижньому куті. Відкриється графічний редактор, де ви можете редагувати скріншот (ми розповімо вам більше про це, і показати процес у параграфі 4). Щоб зберегти зображення, якщо ви вже натиснете на ньому. Натисніть кнопку «Готово» у верхньому лівому кутку, а потім виберіть «Зберегти в фотографії». Якщо ви не відкрили зображення скріншоту, він буде тривати себе, ви можете знайти його як на “Фото”, так і в розділі “Скріншоти”.

Скріншот зберігається на додаток до розділу “Знімки екрана” (на додаток до “Фото”)

Як зробити скріншот на нових моделях iPhone “без домашньої кнопки”, а які пристрої?

Наступні смартфони: iPhone 11, 11 pro, 11 pro max, xs, xs max, xr, x. Сучасні цікаві iPhones, в яких немає фізичної кнопки “Домашня”. Відповідно, комбінація ключа в цих пристроях також відрізняється. Щоб створити скріншот на цьому пристрої, вам доведеться одночасно триматися і негайно випустити 2 клавіші. Блокування та гучність масштабування кнопки.

Кнопка блоку та кнопка гучності, щоб створити скріншот на пристрої без кнопки “Домашня”

зробити, скріншот, iphone

Це єдина різниця у створенні скріншоту з моделей “push-button”, решта процесу також є. Натискання камер, екран замерзає та білі для секунди, а зображення скріншоту з’являється в нижньому лівому куті. Ви також можете негайно натиснути на нього, якщо вам потрібно змінити, або нічого не робити, і він автоматично зберігає. Щоб знайти його пізніше, перейдіть або в розділі “Фото” або “Скріншоти”.

See also  Що станеться з iPhones у 2020 році

Якщо виникають проблеми: що робити, коли кнопки не працюють?

У разі несправності будь-якої з кнопок є альтернативи для створення скріншоту. Один з альтернативних шляхів. Assistivetouch, стандартна функція iPhone, про яку деякі користувачі знають, тому що за замовчуванням він знаходиться в режимі “Sleep”. Об’єктив. Управління пристроєм за допомогою жестів.

Приходьте в “Налаштування”. “Основні”. “Універсальний доступ”

Знайти в розділі “Фізіологія та моторика”, перемістіть кнопку, щоб “включити”.

Ми активуємо функцію допомоги

Після цього з’явиться ці дії, з’явиться новий елемент вашого дисплея. Кнопка “плаваюча”, яка може бути розміщена в будь-якому екрані, змінюючи положення. Торкаючись, ви побачите варіанти для команд, одна з яких буде “зробити скріншот”.

Меню з’являється з команд, серед яких. “Зробити скріншот“.

Інший варіант збереження скріншотів. Спеціальні заявки. Ми розповімо про одного з них, це називається дивовижним скріншотом. Ця програма зможе скріншот на сайті Safari, відкритий у Safari або частину екрана на екрані, оскільки це безкоштовний розширення браузера Safari.

 • Знайдіть у AppStore і завантажте дивовижний скріншот для програми Safari
 • Після встановлення перейдіть до Safari у розділі “Дії” (Дії)
 • Натисніть у розділ Скріншот та встановіть повзунок у розташування
 • Готові знімки можуть бути відредаговані в міні-редакторі програми (Crop Cregges, додати текст та графіку).

Ми вводимо назву сайту в заявці

Виберіть повну версію (якщо необхідно)

Повна версія сторінки у вигляді скріншоту зберігається

Чи можу я редагувати скріншоти і як це зробити?

Так, якщо це необхідно, ви можете редагувати скріншот дуже простий, відразу, натиснувши на мініатюрне зображення, з’явилося в нижньому куті. Якщо у вас не було часу, щоб натиснути на ньому відразу після екрана. Надішліть у розділі “Розділ / екран” знімки, знову відмову, і на цей раз у вас є час, щоб натиснути на ескіз зображення. Натиснувши на це, ви потрапите в вбудований редагування, де ви можете редагувати межі зображення, малювати / малювати графіку, напишіть додатковий текст і надішліть один відредагований варіант.

Натисніть на мініатюру скріншоту в нижньому лівому куті

Редагувати у розмірі програми, додайте графіку, текст

Як поділитися скріншот?

Знімок екрана може бути відправлений через звичайні повідомлення або будь-який посланник. Для цього в режимі редагування екраншот натисніть значок “Share” у верхньому правому куті (див.Фотографії) та виберіть будь-який з відкритих способів до меню (повідомлень, пошти або потрібен Messenger).

зробити, скріншот, iphone

Виберіть кнопку “Share” у верхньому правому куті

Виберіть потрібний спосіб надсилання екрана

Отже, у статті ми розповіли про основні методи створення скріншотів на Iphones старших та нових моделей, а також про альтернативні способи, посилюючи інструкції з візуальними фотографіями та відео. Як ми бачимо, у разі хорошої роботи всіх кнопок пристрою зробити фотографію екрана. Другий процес, до якого користувач інтуїтивно звикає до першого часу, і процес редагування та надсилання скріншотів також досить простий, щоб спробувати. Завдяки цьому сучасному та вільному способу передачі інформації сучасне життя багато в чому спрощується, і ми справляємося з передачею найбільш корисної інформації в результаті мінімальних дій. І це користь про прогрес!

Залишайтеся з нами, незабаром ми розповімо вам про інші корисні та прості функції вашого iPhone! До зустрічі!

зробити, скріншот, iphone

Редагування (iOS 10 і раніше)

Після того, як ви знімаєте знімок, ви, напевно, хочете редагувати його або поділитися ним. Щоб зробити це на iPhone, які не оновлювалися після iOS 10, перейдіть до програми Apple Photos та знайдіть його у верхній частині списку своїх камер. Натискання ескізу відкриє його, а кнопка “Редагувати” дозволить вам обробляти, розмістити та налаштувати за потребою. Потім натисніть кнопку Готово, щоб зберегти його.

Інструмент для редагування скріншотів є потужним та інтуїтивним.

Як зробити скріншоти всієї сторінки на iPhone з прошивкою 13

До iOS 11 скріншотів на iPhone і iPad були просто скріншоти. Персонал операційної системи не дозволяли їх обрізати, виділити бажані фрагменти та взагалі до редагування. Але з появою редактора скріншот робота з скріншотами стало набагато продуктивно продуктивним, і дотепер майже не скаржиться. Однак, з випуском IOS 13, Apple довів, що немає обмежень до досконалості, будуючи ще більш розширені інструменти для роботи з скріншотами.

Важливим нововведенням IOS 13 була можливість створення скріншотів. Вони зберігаються у форматі PDF, а не PNG, але в той же час дозволяють захопити не тільки видиму частину екрану, але і той, який виходить за межі його меж. Це дуже зручно, наприклад, якщо вам потрібно дотримуватися відкритої веб-сторінки або діалогу в Messenger, але я не хочу виключати важливі повідомлення зі скріншоту, які були написані протягом тривалого часу.

Як зробити скріншот на iPhone 10: покрокові інструкції

Скріншоти екрану. одна з найпопулярніших функцій будь-якого пристрою Apple, а з новим прошивкою IOS 11, це найбільш вигідне, ніж будь-коли. IPhone x не має кнопки дому. Це непереборна перешкода для любителів, щоб зробити скріншоти? Звичайно ж ні! На щастя, щоб зробити скріншот екрана на iPhone X так само простий, як раніше.

See also  Як зробити мелодії для iPhone. Поєднання файлів за допомогою командного рядка

Завдяки цьому варіанту ви можете показати друзям найприємніші моменти ваших розваг: фрагменти розмови з соціальних мереж, результати від ігор, картин веселомовних моментів з відео та т.Р.

Раніше фотографія екрану було зроблено, одночасно натискаючи дві клавіші. вдома та влада. Однак iPhone x не має домашнього ключа. Як бути в цьому випадку? Ось як екрани відображаються на десятку:

Як зробити скріншот на iPhone 10

У цій статті ми скажемо про те, як зробити скріншот на iPhone 10 швидко і без завантаження додатків та встановлення додаткового програмного забезпечення. Взагалі не має значення, ви щасливі власник iPhone x, xs або xr. Нижче ми познайомимо Вас з найпростішим способом зробити скріншот на iPhone 10, ви дізнаєтеся, як швидко обробити його, обрізати, надсилати скріншот, а також відповість на це питання, де зберігаються друковані екрани. І якщо ви вже знаєте, як і ви знаєте без нас, дозвольте мені поділитися з вами Lifehakom повним скріншотом, або якщо ви відчуваєте себе легше, ми скажемо, як зробити довгий скріншот на iPhone 10. Але все в порядку.

Редагувати скріншот

Щоб відредагувати знімок екрана та / або вибір місця, щоб зберегти скріншот, натисніть на скріншот ескіз. Після натискання клавішу відкриється повноекранний версія зробленого скріншоту. Використовуючи стандартні інструменти обробки фотографій, редагувати скріншот, вирізати його, якщо це необхідно, виділяйте об’єкти, використовуючи олівець, додайте текст, покладіть підпис. Якщо ви хочете скасувати ScreedBack, у верхній частині екрана натисніть стрілку, щоб скасувати. Якщо ви хочете повернути скасовану дію, натисніть кнопку Повторити у верхній частині екрана.

Як зробити скріншот екрана на iPhone 12, 11, SE та інших моделях

При роботі з будь-яким пристроєм, вам може знадобитися зробити скріншот. Це найзручніший спосіб, наприклад, щоб зберегти важливе повідомлення від кореспонденції або переслати важливу інформацію іншому користувачеві. Ви можете зробити пару клацань на екрані iPhone, хоча можуть бути проблеми з різними ключовими комбінаціями, які використовуються на нових та старих моделях.

Як редагувати скріншоти на iPhone

Після того, як ви взяли знімок екрана, ви можете натиснути на його ескіз у кутку, щоб швидко зробити деякі зміни. Наприклад, щоб обвести якусь область на скріншоті олівця або додати покажчик на певне місце, щоб зосередитися на ньому. Інструменти для редагування не дуже, але те, що цікаво, тут ви можете додати підпис або навіть відкрити збільшувальне скло.

Швидке редагування скріншоту в iOS

Для розширеного редагування знімків екрану краще використовувати вбудований додаток фотографій. Раніше для редагування скріншотів треба було використовувати сторонні програми, які займають багато місця, але навіть не половина можливості. Останні версії IOS мають розширені меню, щоб змінити знімки екрану та звичайні фотографії. Після вибору меню «Редагування» ви відкриєте додаткові інструменти: фільтри, яскравість, контрастність тощо. Мені дуже сподобалася можливість обрізання та зміни нахилу скріншоту.

Щоб отримати доступ до фільтрів та іншого меню, потрібно відкрити програму фотографії

Є принаймні 3 функції програми “фото”, яка може спростити ваше життя.

Як зробити знімок екрана iPhone

У цій частині ми покажемо вам детальні кроки для скріншоту на всіх моделях iPhone.

Як зробити знімок екрана на iPhone 11/11 Pro / 11 Pro Max, iPhone 13/13 Mini / 13 Pro / 13 Pro Max, iPhone 12/12 Pro / 12 Pro Max

iPhone 11, 11 pro, 11 pro max. Останні моделі iPhone оголосили 20 вересня 2019 року. Як ви знімаєте скріншот на iPhone 11? Ви можете дотримуватися інструкцій нижче для iPhone 11 скріншот.

Як зробити знімок екрана на iPhone 13/13 Mini / 13 Pro / 13 Pro Max, iPhone 12/12 Pro / 12 Pro Max, iPhone 11/11 Pro / 11 Pro Max

Крок 1 Перейдіть до вмісту, який ви хочете скріншот на iPhone 11.

Крок 2 Натисніть живлення та збільшуючи кнопку на екрані iPhone 11. Скріншот буде збережено на знімках фотографій альбому, якщо ви не торкаєтеся цього. В іншому випадку ви можете натиснути та вибрати збереження зображення екрана iPhone 11 у фотографіях або файлах на свій розсуд.

Ви також можете дізнатись, як зробити знімок екрана на iPhone 13 Pro Max з вищенаведеної частини.

Наступна частина про те, як зробити знімок екрана на iPhone XS Max.

Як знімати екран на iPhone XS Max

IPhone xs max snapshot схожий на скріншот iphone 11. Якщо ви хочете дізнатись, як зробити екран, вистрілений на iPhone XS MAX, ви можете перевірити демонстрацію нижче.

Як зробити скріншот iPhone xs max

Крок 1 Відкрийте сторінку, яку ви хочете зробити знімок екрана на iPhone xs max.

Крок 2 Натисніть кнопки кнопки та збільшуючи кнопку гучності одночасно. Відпустіть їх, як тільки ви побачите скріншот.

See also  Знайти телефон Xiaomi через обліковий запис MI

Крок 3 Натисніть на скріншот у нижньому лівому куті, щоб зберегти його в альбомі.

Що робити, якщо у вас є iPhone xs, і ви хочете зробити знімок екрана iPhone xs?

Як зробити знімок екрана на iPhone XS

По-перше, iPhone XS MAX та iPhone X є подібними моделями, ви можете використовувати той самий метод для iPhone XS скріншоту, якщо ви знаєте, як зробити скріншот на iPhone XS MAX.

Скріншот iPhone XS

Крок 1 Показати вміст, який ви хочете зробити екран, вистрілений на iPhone XS.

Крок 2 Натисніть та утримуйте кнопку живлення та збільшуючи обсяг одночасно, натисніть кнопку, доки знімається скріншот у нижній частині.

Рекордер екрану Fonelab дозволяє захопити відео, аудіо, онлайн та t. D. У Windows / Mac, і ви можете легко налаштувати розмір, редагувати відео або аудіо та багато іншого.

 • Записуйте відео, аудіо, веб-камеру та створіть скріншоти на Windows / Mac.
 • Попередні дані перед збереженням.
 • Він безпечний і простий у використанні.

Скріншот iPhone XR

Як зробити знімок екрана на iPhone XR, може бути часто заданим питанням на форумі або спільноті, оскільки користувачі iPhone можуть не знати чітко відмінності між iPhone 8 та новими моделями з ідентифікатором обличчя. Нижче ви дізнаєтеся, як зробити знімок екрана на iPhone xr.

Як знімати екран на iPhone xr

Крок 1 Відкрийте сторінку, яку ви хочете зробити екран, вистрілений на iPhone xr.

Крок 2 Натисніть iPhone збільшення потужності гучності одночасно.

Крок 3 Зачекайте кілька секунд, скріншот буде збережено у вашому альбомі.

Вистрілений екран iphone x

“Як зробити знімок екрана на iPhone x?”Якщо вам цікаво, як зробити екран, зніманий на iPhone X, ви потрапили в потрібне місце. Ми покажемо вам правильні кроки, щоб створити скріншот на iPhone x.

Як зробити скріншот на iPhone x

Крок 1 Виберіть потрібну сторінку, щоб зробити знімок екрана на iPhone x.

Крок 2 Натисніть кнопку, щоб збільшити кнопку та потужність одночасно.

Скріншот на iPhone 8

Як найновіша модель iPhone з сенсорним ідентифікатором, ви можете використовувати попередній метод для створення зображень екрана на iPhone 8 Plus та iPhone 8. Нижче наведено процедуру створення знімків екрану на iPhone 8.

Як зробити знімок екрана iPhone 8

Крок 1 Натисніть основну силу одночасно.

Крок 2 Скріншот ескізів буде показано в нижньому лівому куті.

Що робити, якщо у вас є iPhone 7, як зробити знімок екрана на iPhone 7?

Як зробити скріншот на iPhone 7

iPhone 7. Це перше покоління iPhone з двома камерами. Однак, якщо ви хочете зробити знімок екрана iPhone 7, ви все ще повинні використовувати основну кнопку. Нижче показано, як зробити знімок екрана iPhone 7.

Як зробити скріншот iPhone 7

Крок 1 Покажіть сторінку, яку ви хочете скріншот на iPhone 7 Plus або iPhone 7.

Крок 2 Натисніть і утримуйте основні кнопки та кнопку живлення одночасно, щоб зробити знімок екрана на iPhone 7 Plus або iPhone 7.

Крок 3 Перейдіть до фотографій iPhone Фотографії, щоб знайти скріншот, який ви тільки що зробили.

Як зробити скріншот на iPhone 6S / 6

“Як знімати екран на моєму iPhone 6S?»Проблеми з iPhone 6S скріншоти більше не є проблемою. Більше того, ви повинні знати, що ви можете використовувати так само, як створювати скріншоти iPhone 6 і 6S. Це частина, яка показує вам найкращий спосіб взяти iPhone 6S або 6 знімок екрана.

Як знімати екран на iPhone 6, 6S або 6S плюс

Крок 1 Виберіть Inteeis, який ви хочете стріляти на iPhone 6S Plus, 6S або 6.

Крок 2 Прес Power Home одночасно.

Крок 3 Ви можете побачити скріншот на альбомі знімка фотографій.

Як зробити скріншот на iPhone 11

Скріншот iPhone 5

Як зробити скріншот на iPhone 5? Тут ви можете знайти найкращу відповідь. iPhone 5 має кнопку живлення у верхній частині пристрою. Якщо ви хочете зробити знімок екрана iPhone 5C, iPhone 5S або попередні моделі, ви можете перейти на наступні кроки.

Як зробити знімок екрана iPhone 5

Крок 1 Відкрийте сторінку, яку ви хочете зробити екран, вистрілений на iPhone 5.

Крок 2 Торкніться головної кнопки Power одночасно, натиснувши на знімок екрана iPhone 5, а потім випустіть.

Якщо ваш iPhone має сенсорний ідентифікатор, ви повинні використовувати основну та кнопку живлення одночасно. Поки iPhone з ідентифікатором обличчя, ви повинні натиснути збільшення гучності та потужності замість кнопок.

Рекордер екрану Fonelab дозволяє захопити відео, аудіо, онлайн та t. D. У Windows / Mac, і ви можете легко налаштувати розмір, редагувати відео або аудіо та багато іншого.

 • Записуйте відео, аудіо, веб-камеру та створіть скріншоти на Windows / Mac.
 • Попередні дані перед збереженням.
 • Він безпечний і простий у використанні.