Home » Як зробити скріншот на Lumia 520

Як зробити скріншот на Lumia 520

Як повернути заводські налаштування Nokia Lumia 520 та 630?

Незважаючи на те, що операційна система Windows Windows, за якою Смартфони Lumia працюють рідко, дає невдачу, ситуації виникають, коли нічого не залишається, за винятком відновлення заводських налаштувань (зробити жорсткий скидання).

У інструкціях нижче ви дізнаєтеся, як повернути заводські налаштування на Nokia Lumia 630 та 520. Але до цього ми радимо вам спробувати зробити “м’який скидання” (м’який скидання). Можливо, завдяки йому зможе принести телефон до сенсу та уникнути жорсткого скидання, в якому всі дані з пристрою будуть видалені.

Для реалізації м’якого скидання, просто утримуйте кнопки зменшення гучності та потужності приблизно 10-15 секунд. Після цього випустіть кнопки, а ваш Nokia Lumia розпочне перезавантаження. Якщо після перезавантаження смартфон не відновив його звичайну роботу, то вам доведеться повернути телефон до заводських налаштувань.

Зверніть увагу, що якщо ви вирішите скинути налаштування на заводу, то до цього обов’язково резервні копії даних, щоб зберегти всі програми, фотографії, музику та інші файли.

Найпростіший спосіб створення екрана екрана полягає у використанні конкретної комбінації ключів:

 • Відкрийте розділ меню для захоплення.
 • У той же час натисніть кнопку живлення та регулювання гучності донизу.
 • Зачекайте наявність інформації, яку картина готова.

Після виконання вказаних дій у нижній частині екрана з’явиться графічне повідомлення про успішне створення строго. Одержаний кадр може бути негайно відкритий, натиснувши на його піктограму після затискання клавіші гучності та кнопку живлення.

Якщо екран, знятий на Nokia Lumia 520 (White), не працює, рекомендується ознайомитись з альтернативними комбінаціями кнопок, наведених у цьому матеріалі. Крім того, є й інші способи створення скрипту без використання ключів телефону.

Як перезапустити Nokia Lumia 520?

Lumia 520 виявився дуже надійним смартфоном, який дуже рідко баггі і дає невдачі. Але, як ви знаєте, навіть найбільш стабільні електронні пристрої від часу відбиваються через помилку в програмному забезпеченні.

See also  Як налаштувати NFC на Huawei P30 Lite

Ми приносимо до вашої уваги інструкції для Nokia Lumia 520, завдяки якій ви можете дізнатись, як перезавантажити його та скинути налаштування.

Порада: Якщо ваш телефон Lumia є баггі і не вмикається, ми радимо спробувати відновити за допомогою офіційного інструменту для відновлення Nokia

Як зробити скріншот на Lumia. 7 способів створити фотографію екрана на телефоні Android

Привіт усіх, дорогі читачі, сьогодні, у цьому маленькому, але безсумнівно, корисні, я розповім вам, як зробити скріншот на Nokia Lumia. На момент написання цього матеріалу Nokia більше не існує, а телефонами такої моделі зараз несуть гордої назви. Microsoft Lumia. Але, в причепі нічого різко змінилося, а функції, які були в попередніх моделях, і в нових моделях, як це можливо, як це можливо.

Включаючи систему створення скріншотів. У нових та старих моделях цього телефону процес трохи відрізняється. Нижче я розгляну інформацію про процес створення скріншотів на фоні Windows.

За допомогою завантажених програм

На телефонному ринку таких багатофункціональних застосувань у достатку. Багато хто з них не просто знімають картину, але також оснащені фотографіями (для обрізання, малювання, додавання кольору, написів, наклейок тощо). Ви можете екран весь екран або його окремий розділ (у формі кола або квадрата).

Встановіть програму для друкованих поклоніння (при виборі, зосередитися на відгуках);

Натисніть кнопку Virtual Application або зробити екран одним жестом.

Перед збереження Picci ви можете підтвердити / відхилити завдання.

Очевидні плюс утиліти з Інтернету. Ви самі встановили спосіб зберегти скріншоти, зробити їх у звичайному форматі JPG або PDF (довгі скріншоти з прокруткою), створювати Gifs. Не погане рішення без надмірних витрат. Незначний мінус. Періодично миготлива реклама. Звичайно, також є платні заявки з великим набором професійних інструментів. Вільний доступ розміщені пробні версії протягом декількох днів.

Створення скріншоту за допомогою мобільного додатку

Звичайний спосіб не підходить у випадках, коли вам потрібно створити знімок конкретної області або додати текст, малювати регіон тощо. Для таких випадків існує альтернативний спосіб, зручний саме те, що має розширені можливості.

Щоб використовувати їх, спочатку завантажте та встановіть мобільну програму для створення скріншотів, наприклад, інструмент “Скріншот“. Щоб запустити програму або створити скріншот на смартфоні, однакові кнопки використовуються: кнопка гучності та запуску (Lock).

Як зробити екран, знятий на Nokia Lumia 520

Якщо ви хочете зберегти веб-сайт, зображення або іншу інформацію, яка відображається на вашому екрані як зображення, ви можете зробити знімок екрана вашого Nokia Lumia 520.

See also  Як зробити мелодії для iPhone. Поєднання файлів за допомогою командного рядка

Як зробити знімок екрана в Nokia Lumia 520!!! (видалено Creeper_man)

Це зовсім не складно. Далі ми пояснимо крок за кроком, як зробити екран, знятий на Nokia Lumia 520.

Як зробити скріншот

Залежно від моделі вашого смартфона, кроки створення екрана можуть дещо відрізнятися. Тому ми покажемо вам кілька способів зробити знімок екрана на Nokia Lumia 520.

Щоб зробити знімок екрана, одночасно натискайте кнопку меню та кнопку «Пуск». Тримайте обидві кнопки, натиснуті протягом двох-трьох секунд, поки дисплей не блимає на короткий час. Тепер ви можете знайти знімок екрана в окремій папці в галереї вашої Nokia Lumia 520.

Інший спосіб. У той же час, натисніть на смартфон кнопку “Домашня” та кнопка керування об’ємом мінус. Як тільки знімок екрана (або знімок екрана) блимає на короткий час блимає, як це було з першим способом.

зробити, скріншот, lumia

На деяких моделях ви навіть можете зробити знімок екрана, витрачаючи палець через екран від одного краю до іншого.

зробити, скріншот, lumia

Як зробити вихідний екран

У нових моделях ви навіть можете зробити покращений знімок екрана, який виходить за межі розміру екрана вашого смартфона.

Отже, якщо ви хочете, наприклад, зніміть екран веб-сайту, ви можете просто прокручувати його замість того, щоб зробити кілька знімків екрана. Зауважте, що він працює тільки, якщо сторінка відкрита для Nokia Lumia 520, ви можете прокручувати.

Ми повідомляємо, що процедура скріншота може відрізнятися від моделі до моделі.

Далі ми покажемо вам два способи зробити передовий екран постріл на Nokia Lumia 520.

 • Почніть від відкриття програми з функцією прокрутки, такими як Інтернет-браузер.
 • Одночасно натискайте кнопку живлення та кнопку гучності.
 • Утримуйте обидві кнопки, доки Nokia Lumia 520 не робить знімок екрана.
 • Ви побачите повідомлення з декількома параметрами, виберіть “Scroll Shot”.
 • Тепер ви можете зробити знімок екрана сторінки у нижній частині розділу.

За допомогою цього методу ви навіть можете взяти знімок екрана всього веб-сайту, включаючи все, що ви не бачите на самому екрані, незважаючи на прокручування.

 • Зробіть знімок екрана та виберіть опцію нижче.
 • Тепер ваш смартфон збільшить знімок екрана, доки не торкайтеся екрана.

Якщо ваша конфігурація Nokia Lumia 520 трохи відрізняється

Ви, можливо, вибрали встановлення власної ОС на Nokia Lumia 520 або використовувати невідомої версії Nokia Lumia 520. Ось основні висновки, щоб зробити скріншот:

На мобільних пристроях без апаратної клавіатури зображення зазвичай можна виконати, натиснувши комбінацію клавіш та / або на екрані.

Спеціальні функції для Android, які можуть бути на вашому Nokia Lumia 520

Для пристроїв, що мають домашню кнопку та кнопку живлення, знімок екрана зазвичай створюється одночасно натисканням та утримуючи ці кнопки. Для пристроїв, які не мають кнопки “Домашня”, коли ви натискаєте та утримуєте кнопку живлення, кнопка відображається, щоб створити знімок екрана.

See also  Як зробити відео екрани на Android. Як записувати відео з екрана Mac за допомогою програвача QuickTime

Спеціальні функції в Microsoft Windows, якщо ви встановили його на Nokia Lumia 520

На планшетному ПК з Windows 8 знімок екрана може бути запущений, утримуючи кнопку Windows (під екраном) та клавішу гучності, щоб зменшити гучність. Для Windows Phone 8 натисніть та утримуйте кнопку Windows та клавішу живлення. Починаючи з Windows Phone 8.1, знімок екрана викликається шляхом утримання клавіші живлення та ключа гучності.

Потім ви маєте можливість обробляти, надсилати, надрукувати або редагувати екран з вашого Nokia Lumia 520.

Ми сподіваємось, що ми могли б показати вам, як вистрілити екран у вашій Nokia Lumia 520.

Здатність та способи створення зображень залежать від версії операційної системи на фоні Windows, який розроблений Microsoft. Методи описані нижче у порядку зменшення.

Як створити скріншот на смартфоні з OS 10?

Зробіть скріншот екрана в Nokia Lumia, ви можете тримати замок та збільшення гучності протягом декількох секунд.

Описаний метод вдасться зробити скріншот на Nokia Lumia 630, X, XL та DR. На таких пристроях виконуйте послідовність дій:

 • Утримуйте свій телефон і збільшуючи гучність.
 • У випадку успішного створення, екран буде повідомлено, використовуючи системне повідомлення.

Як зробити скріншот на Nokia Lumia з Windows Phone 8?

Щоб створити знімок дисплея на смартфонах з операційною системою версії 8:

 • Знайдіть фрагмент інтересу на екрані.
 • Натисніть кнопку блокування одночасно і ключ Windows.
 • Якщо звук затвора камери чується. знімок готовий.

Як зробити скріншоти на смартфоні з WP 7.5. 7.вісім?

Скріншот на Windows Phone від 7.5 і до 7.8 Не можна створити. При необхідності власники таких смартфонів встановлюють скріншоти.

Щоб зробити екран на пристрої Android, додатково вдаватися до додаткових програм. Часто відносяться до системних можливостей. Розробники за замовчуванням встановлюють комбінацію ключа, що активує скріншот на телефоні Nokia. Достатньо запам’ятати процедуру та дотримуватися інструкцій:

 • Перейдіть до вікна або вкладку, щоб захопити.
 • У той же час натисніть клавішу “Power” на пару секунд (по-різному. “Увімкнути” або “вимкнути”) та “Зменшення гучності”.
 • Для успішного скріншоту характеризується звуком затвора камери та спалахом на екрані.