Home » Як зробити скріншот на Nokia Lumia 520

Як зробити скріншот на Nokia Lumia 520

Бізнес-скріншот на телефонному телефоні Windows (Lumia)

Привіт усіх, дорогі читачі, сьогодні, у цьому маленькому, але безсумнівно, корисні, я розповім вам, як зробити скріншот на Nokia Lumia. На момент написання цього матеріалу Nokia більше не існує, а телефонами такої моделі тепер носять гордість Microsoft Lumia. Але, в причепі нічого різко змінилося, а функції, які були в попередніх моделях, і в нових моделях, як це можливо, як це можливо.

Включаючи систему створення скріншотів. У нових та старих моделях цього телефону процес трохи відрізняється. Нижче я розгляну інформацію про процес створення скріншотів на фоні Windows.

Використання програми

На версії WP 7.5-7.8 Можливість створення скріншотів не надається. Тому вам потрібно використовувати сторонні програми.

Цей варіант створення screensions може бути реалізовано і в більш пізніх версіях ОС. все це залежить від уподобань користувача.

Рекомендується використовувати Utility HomeBrew Screen Captures, розроблену членами спільноти XDA-розробників, яка має понад 50 000 000 користувачів у всьому світі.

Ви можете знайти програму за запитом “[XAP] ЕКСНЕРСТВА CAPTER V3” у пошуковій системі. Якщо вам не вдається пошук, ви повинні використовувати пряме посилання на файл.

Стандарт установки, ресурс застосовується до розширення.хап.

Додаткове програмне забезпечення

Не запам’ятовувати комбінації та інструкції, користувачі переходять до спеціальних програм. Утиліти легко завантажуються в Інтернеті під час доступу до пошукових систем або стандарту для додатків Android “Play Market”.

See also  Як зробити скріншот на Samsung A30

Послуга «XCapture» не застосовуються кнопки. Просто завантажте та встановіть програмне забезпечення, перейдіть до програми. Далі, перейдіть до потрібної вкладки, потрястите телефон більш точним і отримайте готовий скріншот.

зробити, скріншот, nokia, lumia

Розширений спектр можливостей присутній в інших утилітах. Для любителів зробити гарний екран підходить “picpick”. І користувачі, які бажають спростити роботу, краще завантажити “скріншот”. Мінус для спеціальних програм. наявність реклами, що перешкоджає створювати знімки екрана.

Як викинути на комп’ютер

Якщо вам потрібно викинути скріншот на персональний комп’ютер, ви можете використовувати наступні способи:

  • Ви можете використовувати спеціальний USB-шнур для перенесення зображення;
  • Найпростіший спосіб, на мій погляд, використовуючи хмарне зберігання. Телефон Windows підтримує відповідну програму. Наприклад, я використовую Яндекс.Диск. Я створюю екран, кидаючи у додатки по телефону, і екран негайно з’являється на всіх моїх комп’ютерах;
  • Через флеш-накопичувач. Викиньте скріншоти на флеш-накопичувач USB, а через читач картки на комп’ютері або ноутбуці викиньте необхідні файли;
  • Через соціальні мережі. Завантажте скріншоти в соціальному. Мережі, і вже з соціальних. Мережі можуть завантажувати скріншоти на свій комп’ютер.

На телефонах з Windows Phone старше 8.0 Зберегти дисплей фотографії за допомогою інструментів операційної системи. Вам потрібно буде встановити сторонні програми, такі як HomeBrew Capturer.

Якщо вам не подобається, популярний Samsung Galaxy, Xiaomi або iPhone, віддаючи перевагу більш рідкісні моделі, ми рекомендуємо вам порівняти кращі смартфони Sony Xperia.

Найпоширеніший та інтуїтивний спосіб, як зробити скріншот на Sony Xperia Z1 (або будь-яка інша модель), схоже на створення скріншоту на інших смартфонах Android. ви повинні одночасно натиснути дві фізичні кнопки:

Про успішне створення знімка екрана буде повідомляти характерний звук, який нагадує клацання затвора камери, а також анімацію на дисплеї. Після цього у меню з’явиться додаткове вікно, яке з’явиться додаткове вікно, щоб відредагувати зображення та надіслати його посланцям, електронною поштою або в хмарі (наприклад, на Яндекс.Диск).

Зверніться до того, як зробити екран на Sony дві кнопки, це виявляється негайно. Необхідно пристосувати їх, щоб натиснути їх одночасно, і підрахуйте тривалість утримання, інакше ви просто зменшите гучність або вимкнути телефон (залежно від того, який ключ буде реагувати раніше).

See also  Як створити обліковий запис Samsung. Можливі проблеми

На відміну від інших смартфонів, звукові гойдалки та кнопка живлення в Sony Xperia розташовані на одному обличчі. Деякі користувачі такий спосіб створити скріншоти можуть бути незручними, у цьому випадку варто розглянути інші варіанти.

Як зробити скріншот екрана на Люмії?

Нам часто запитуємо: “Як зробити скріншот на телефоні Windows?- Тому, щоб не відповісти кожному окремо, ми зробили невелику інструкцію.

Як зробити скріншот на Windows Phone 8

Щоб почати трохи уточнення. На Windows Phone 7 неможливо зробити скріншот до стандартних інструментів; це буде необхідно використовувати сторонні програми. Один з кращих додатків для створення скріншотів на WP7 є домашньою.

Створення екрану на Lumia з Windows Phone 8

Щоб почати, перейдіть туди, що ви хочете очистити, це може бути повідомлення, контакти, аудіо або відеозйомка, ігри та t.D. Загалом щось. Щоб створити скріншот, натисніть кнопку Windows (START) одночасно та кнопку On / Lock. Екран смартфона блимає, і ви почуєте звук затвора камери, це означає, що скріншот успішно зберігається. Скріншот зберігається в розділі «Фото». »Альбоми». »Скріншоти».

Перший спосіб зробити знімок екрану до Сяомі, був звичний до всіх користувачів Android: це одночасне натискання клавіші зменшення гучності та потужності. На нових моделях за допомогою сенсорних кнопок ви також можете створити екран за допомогою “меню та однакових ключів гучності”.

З одночасним натисканням трьох фізичних кнопок активується розширені налаштування MIUI, ви не повинні йти до них та змінювати параметри, якщо у вас немає відповідного досвіду. це може призвести до проблем у роботі смартфона.

Створення скріншоту екрана на Nokia 5

Ця модель може працювати як стандартний метод, так і альтернативний. У телефоні Windows функція створення екрана вводиться через панель сповіщень, під назвою Swipe вниз по центру екрана.

See also  Як зробити екран Android. Програми для зйомки зображення з екрана

Увімкнути зменшення кнопок

Метод повністю схожий на Nokia 3. Необхідно тримати ключі приблизно 1-2 секунди, потім можна розподілити затвор камери. Після цього зображення можна знайти на наступному шляху: “Фото”, потім “Альбоми” та “Скріншоти”.

Панель сповіщень

Щоб відкрити панель сповіщень, щоб створити екран, вам потрібно:

  • Перейдіть до вмісту, який ви хочете зберегти (відкрийте гру, зображення або запустити програму).
  • Зробіть перевезення зверху вниз центром екрана, щоб відкрити меню.
  • Виберіть опцію Скріншот.
  • Зберегти результат.