Home » Як зробити скріншот на Samsung A 20

Як зробити скріншот на Samsung A 20

Скріншот “LADONEW

На Samsung ви можете сфотографувати дисплей за допомогою пальми жесту. Коли ви вмикаєте цю функцію, зробіть скріншот, буде легко і зручно в будь-який час. Його єдиним недоліком полягає в тому, що в рідкісних випадках скріншотів буде зроблено випадково, коли вони взагалі не потрібні.

Як включити здатність створювати скріншоти “Palm”:

 • Відкрити розділ “Налаштування”, (передача на головному екрані).
 • Перейдіть до вкладки “Додаткові функції”. Якщо це не так, відкриваючи “рух і жести”.

Тепер активовано жест функції snapshot. Щоб використовувати його, потрібно тримати край долоні на дисплеї. Можна виконати як з праворуч, так і з лівого боку праворуч.

Перший спосіб:

Третій метод Buxby:

Завдяки службі Samsung Bixby ви можете зробити знімок екрана за допомогою голосової команди.

 • Переконайтеся, що голос увімкнено.
 • Виберіть екран, який ви хочете зберегти.
 • Тепер вам потрібно сказати “Привіт, Біксбі”.
 • Тоді скажіть мені “Візьміть екран”.
 • Штраф! Скріншот буде у вашій галереї додатків.

Як зробити скріншот на смартфоні Samsung: кілька способів скріншоту

Сьогодні практично кожен користувач активно використовується цією функцією. Можливість захоплення екрану гаджета або комп’ютера на малюнку.

Також набагато простіше зробити відображення дисплея, ніж зберегти зображення, щоб надіслати повідомлення. Функція надається сьогодні на кожному телефоні, але він активується різними способами. Враховуються такі варіанти, як зробити скріншот на телефоні Samsung.

See also  Samsung екран запису з звуком. Використання ADB для захоплення екрана

Як зробити знімок екрана на Samsung Galaxy телефонів. покрокові інструкції

Для того, щоб зробити скріншот на Samsung Galaxy S8 або пізніших версіях, виконайте такі дії:

 • Одночасно натискайте та утримуйте кнопки живлення та зменшуйте гучність, доки ви не почуєте звук затвора, або екран не з’явиться на екрані, який займає від одного до двох секунд.

Робити все можливе, щоб підштовхнути обидві кнопки одночасно. Якщо ви натиснете один чи інший ще один, це буде спричинити різні функції та, швидше за все, виведе вас з екрана, який ви намагаєтеся захопити.

 • Кнопка живлення знаходиться на правій стороні вашого пристрою. Кнопка зменшення гучності залишається.
 • Ваш телефон негайно перейде до скріншоту з можливістю редагування зображення. Ви також можете знайти скріншот у своїй фотографії.

Ця комбінація клавіш дозволяє робити скріншоти на телефонах Galaxy S7, Galaxy S6, Galaxy S5, Galaxy S4 та Galaxy S3.

 • Одночасно натискайте і утримуйте кнопки “Головна” та “Power”, доки ви не почуєте звук затвора, або екран не з’явиться на екрані, який займає від одного до двох секунд.

Робити все можливе, щоб підштовхнути обидві кнопки одночасно. Якщо ви натиснете один чи інший ще один, це буде спричинити різні функції та, швидше за все, виведе вас з екрана, який ви намагаєтеся захопити.

3 способи зробити скріншот на Samsung A20 і A20

 • Головна кнопка Це плоска кнопка під екраном телефону. Кнопка живлення знаходиться на правій стороні вашого пристрою.
 • Ваш телефон негайно перейде до скріншоту з можливістю редагування зображення. Ви також можете знайти скріншот у своїй фотографії.

Як зробити знімок екрана на Samsung Galaxy A02

Дізнайтеся, як зробити знімок екрана на Samsung Galaxy A02 (SM-A025F). Якщо ви як більшість користувачів, ви, напевно, зробите багато знімків екрану на вашому телефоні з різних причин. Можливо, ви хочете показати щось своїм друзям, і, можливо, ви просто хочете зберегти щось для пізніше. Незважаючи на все, створення знімків екрану є дуже важливою особливістю, яка є у всіх телефонах Android, включаючи Galaxy A02.

See also  Як зробити скріншот на телефон Lumia

Якщо ви тільки що придбали новий Samsung Galaxy A02, вам може бути цікаво, як зробити знімок екрана. Більшість телефонів Samsung мають однакові або подібні методи створення знімків екрану. Якщо ви використовували для використання пристрою Galaxy, ви вже знайомі з цією статтею. Якщо ні, дізнайтеся, як зробити знімок екрана.

Скріншот на Samsung: Інструкція

Якщо ваша модель Samsung має ручну кнопку “Домашня” прямо під екраном, то одночасно натискайте його та “їжу” на правій стороні корпусу. Якщо у верхньому лівому куті екрана з’явиться екран, то спеціальна піктограма з’явиться у верхньому лівому куті екрана. Знайдіть скріншот, який ви можете у “Галереї” або “Мої файли” (у фотографіях / скріншотах або фотографії / ScreenCapture Folders).

Якщо у вас є Samsung без кнопки “Домашня”, то одночасно з кнопкою “живлення” натисніть кнопку “гучність” на лівій стороні корпусу. Зображення буде збережено саме там, де в першому випадку.

Іноді неможливо зробити скріншот з першого разу. Переконайтеся, що ви натискаєте кнопки одночасно, і спробуйте тримати їх довше.

До речі, ці способи підходять для створення скріншоту на Android, тобто на будь-якому пристрої з цієї ОС, а не тільки на Samsung.

Екран на долоні Samsung

Функція Screenshot Palm не знаходиться на всіх моделях Samsung, але лише на пристроях серії Galaxy S, Galaxy Note, а також деяких моделей середнього сегмента.

Потім натисніть кнопку “Рух”, “Керування пальмами”, “Керування жестом” або “Додаткові функції” (залежить від пристрою пристрою та версії Android)

Знайдіть елемент “Скріншот і пальма” і увімкніть його. Зазвичай ця функція включена за замовчуванням.

Відкрийте сторінку, чий екран ви хочете зробити, а край пальмового проведіть на екрані праворуч, або зліва направо. Зверніть увагу, що долоня повинна доторкнутися до екрана.

See also  Як видалити програму з Android Samsung. Як видалити / зупинити "незручні" програми

Жест

У цьому флагманському пристрої Samsung покинули багато раніше знайомих елементів керування, тому немає засобів для видалення скріншотів у меню живлення, або в рядку стану. Як основний спосіб виконання операції, зараз передбачається особливий жест: Візьміть телефон в руці (або покладіть на стіл або іншу гладку горизонтальну поверхню), потім виконуйте край вільної долоні праворуч наліво або ліворуч направо. За замовчуванням цей параметр активний, але якщо з якоїсь причини ви вимкнули, ви можете запустити його за допомогою налаштувань, “розширені функції” елементи. “Рухи та жести”. “Зображення долоня”.

Після виконання цього руху буде створено скріншот, панель інструментів з’явиться внизу, звідки, де отримане зображення може бути надіслано, редагувати або перетворюватися на довгий скріншот (якщо, звичайно, створення такого елемента).