Home » Як зробити скріншот на Samsung A30

Як зробити скріншот на Samsung A30

Як зробити скріншот на пристрої Android Samsung

Залежно від моделі смартфона Samsung, ви можете бути доступні дещо або відразу всі способи створення знімка екрана та без встановлення сторонніх програм.

Кнопки комбінації

Скріншот буде збережено автоматично, але якщо вам потрібно вирізати його по краях, додайте маркер до креслення або поділитися ним з іншими користувачами, чекаючи зовнішнього вигляду панелі інструментів у нижній частині дисплея

Або ми знаходимо екран у сфері сповіщень, де його можна видалити, “розділити” або відкрити в повноцінному редакторі.

Отриманий знімок також відображається в області сповіщень.

Спеціальні варіанти

Ми говоримо про “допоміжне меню”, яке забезпечує швидкий доступ до найважливішого, за даними розробників, параметрів пристрою. Це з категорії спеціальних функцій, призначених, насамперед для людей з інвалідністю, тому майже кожен смартфон Samsung з OS Android.

  Меню за замовчуванням вимкнено, тому в налаштуваннях ми знаходимо розділ “Особливі функції”, потім “Порушення координації та взаємодії”, а в ньому функція, яку ви зацікавлені.

“Допоміжне меню” налаштовано, т.Е. Ви можете вирішити, який з доступних варіантів він міститься. Це те, що необхідні дії не можуть бути там, тому ми натискаємо меню, увімкніть його, а потім відкрийте параметри. Якщо серед значків виникає скріншот, це означає, що додаткові дії не потрібні, інакше додати цей значок з регіону нижче.

Скріншот руху руки

Система жестів, якщо ви адаптуєтеся до нього, може значно спростити роботу з пристроєм, наприклад, коли вам потрібно зробити швидкий дзвінок, вимкніть звук сигналу та t.D. Цей жест, який дозволяє створювати знімок екрана, також надається, але не у всіх Samsunga, тому краще негайно уточнити цей момент, перш ніж намагатися його виконати.

  Відкрийте “Додаткові функції” у налаштуваннях смартфонів, потім “Рухи та жести”, ми шукаємо опцію “Знімок екрана з долоні” та увімкніть його.

Скріншот з прокруткою

Коли в одній картині вам потрібно відповідати вмісту декількох екранів відразу, варіант “довгий скріншот” корисний. Він автоматично з’являється на панелі інструментів, коли можна використовувати його, але знімає інформацію лише з прокруткою вниз.

  Ми фотографуємо один з методів, описаних вище, чекаючи панелі керування та натисніть значок зі стрілками на ньому. Після кожного натискання екрана буде прокручувати вниз, тому натисніть, поки не захопите потрібну область.

Крайові панелі

Користувальницькі панелі EDGE. це набір спеціальних панелей з корисними інструментами та параметрами. Він не вбудований у всі пристрої, і логіка розробників не зовсім зрозуміла, оскільки вона може бути присутня як у верхніх, так і в моделях бюджету, тому вам просто потрібно перевірити цю функцію. Для цього відкрийте параметри відображення, перейдіть до розділу “Curved Screen” та підключіть INTES, якщо це є.

See also  Як вимкнути безпечний режим на Samsung

У панелях екрану Edge ви можете зробити знімок екрана з двома способами, використовуючи спеціальну панель для цього.

Панель “Виділити та зберігати”

  Коли Inteeis активний, на дисплеї справа або зліва буде повісити білий маркер. Я витягую його до центру, ми звернемося до потрібної панелі, виберіть форму, придатну для підсвічування,

Ми вказуємо потрібну область, натисніть “Готовий”, а потім використовуйте панель у нижній частині, щоб відкрити зображення в редакторі, надішліть його або збережіть на пристрої.

Завдання краю панелі

  Відкрити край, перейдіть до панелі, яку ви зацікавлені, і торкніться значка “Скріншот”.

Як знайти скріншоти на пристрої

Неважливо, як саме ви використовуєте, всі скріншоти зберігаються в одному місці, але ви можете знайти їх двома способами.

  У “Галереї” Samsung папки “Скріншот” розташований у вкладці “Альбоми”.

Останні моделі смартфонів компанії означали важливу подію, вони почали підтримувати функцію створення скріншотів за допомогою жестів. Тепер, просто витрачаючи на екран своєю долоні, ви можете зробити скріншот.

Зверніть увагу! Спочатку цей параметр вимкнено і не працює. Він повинен бути включений для початку використання можливостей гаджета.

 • Відкрити налаштування. Такі вказівки, як: “Контроль пальма”, “Рух”, “Додаткові функції” або “Керівництво”.
 • Знайдіть знімок екрана з долоні та перемістіть повзунок, який активує опцію.
 • Проведіть пальму на екрані, як на зображенні вище.

Готовий! Знімок зберігається, він залишається використовувати його.

Стандартна комбінація клавіш для створення скріншоту на Samsung

Перший, і найпростіший спосіб отримати знімок екрана на телефонах Samsung A30 та A50. це спосіб використання клавіш “гучність” та “живлення” (“гучність” та “Power”). Просто затискайте в той же час два з вказаних клавіш, і ви отримаєте скріншот. Ця комбінація працює на безлічі телефонів Android, включаючи популярні гаджети Samsung.

Отримані зображення, як правило, зберігаються у папці “Скріншоти”, яка, у свою чергу, знаходиться в папці DCIM.

Ви можете побачити скріншот, виконаний у Додатку Галерея.

Як зробити скріншот на Samsung M31

Одним з найпопулярніших функцій телефону є створення скріншотів. Епізод з кореспонденції в соціальних мережах, проходження складного рівня гри або квитанції про оплату. скріншоти можуть бути корисними скрізь. Сучасні телефони мають декілька способів отримання скріншотів, дозволяючи вам знімати екран у будь-який зручний момент. Це не виняток і телефон Samsung M31, функціональність яких дозволяє отримати скріншот кількома способами. Нижче буде шукати шляхи, і як отримати копію екрана на смартфоні Samsung M31.

Як зробити скріншот для Samsung A30S

Як зробити скріншот на Samsung A 12: 5 найкращих способів

Samsung випускає смартфони практично до будь-якого бюджету, тому це одна з найпопулярніших брендів. Налаштування різних моделей цієї компанії іноді відрізняються, що іноді призводить до проблем. Наприклад, не всі користувачі знають, як створити знімок екрана або зберегти стоп-кадру з відео. З цієї статті ви дізнаєтеся, як зробити скріншот на Samsung A 12 з 32 або 64GB пам’яттю за допомогою вбудованих або сторонніх можливостей.

Як зробити скріншот на Samsung. 5 простих способів

Багато користувачів мають моделі смартфонів з фізичною кнопкою “Домашня”. Тому “механічний метод” створення сценарію буде змінюватися з телефонами, позбавленими цієї кнопки.

Перший спосіб зробити знімок екрана

Цей метод підходить для Samsung смартфонів та таблеток без механічної кнопки будинку (у нижній частині центру).

See also  Як зробити титульний лист на комп'ютері. Як зробити великі літери на маку?

Щоб зробити скріншот, одночасно натискайте кнопки гучності та потужність. На деяких моделях ці кнопки потребують не тільки для одночасного натискання, але і тримають одну або дві секунди.

Другий спосіб зробити знімок екрана

Цей метод підходить для Samsung смартфонів та таблеток з ручною кнопкою (у нижній частині центру).

Щоб зробити скріншот, одночасно натискайте і утримуйте одну або дві секунди додому і їжу.

Третій шлях, щоб зробити знімок екрана

На додаток до перших двох способів, можна зробити скріншот долоні, але ця функція не на всіх пристроях. Докладніше див. Наведену нижче посилання.

Скріншот за допомогою програми з Google Play

Є багато додатків, завдяки якій ви можете зробити екран на Samsung. Смішні програми відрізняються розвиненою функціональністю. У цій статті розглянемо перші три найкращі програми, які корисні серед конкурентів.

Сенсорний

Ця програма дозволяє створювати скріншоти на будь-яких пристроях на Android.

Після завантаження програми з Google Play запустіть його та перейдіть до розділу “Налаштування”. Тут ви можете змінити функції програми на свій розсуд.

TouchShot дозволяє вибрати метод скріншоту (навіть знімок пристрою, що читає знімок пристрою), змінює тип нотатки зйомки, відредагуйте область захоплення екрану, встановіть якість та формат збереженого зображення.

Рекордер AZ Screen

Чудова багатофункціональна програма, з якою можна буде не тільки зробити скріншоти, але й записувати екран відео.

Рекордер AZ Screen забезпечив як стабільний і простий у роботі. Єдиний, на наш погляд, його недоліком є ​​відсутність здатності змінювати формат створеного скріншоту (за замовчуванням PNG).

Домашня кнопка Multi-Action

Програма, копіювання та виведення домашньої кнопки на головний екран. Ви повинні взяти до уваги нотатки пристроїв з фізичною кнопкою додому (це відомо, може з плином часу).

За допомогою цієї програми ви можете зробити скріншоти під час утримання або двічі клацнувши кнопку, що відображається. Для цього, запустіть кнопку Multi-Action Home, у розділі “Дії” виберіть дію на подвійному класі, наступний скріншот.

Цей метод є одним з найшвидших варіантів отримання готового екрана.

Є чотири способи, з якими ви можете зробити скріншот на телефоні Samsung. Але який з них є найбільш зручним і універсальним? Насправді це залежить не тільки від окремих переваг, але і з версії Android, яка встановлюється на мобільному пристрої.

Найпростіший спосіб зробити миттєвий скріншот екрана. одночасно тримати два кнопки. “Головна” та “Їжа”. Кнопки повинні тримати буквально кілька секунд. Після того, як ви знімаєте зображення, ви можете використовувати його як зображення JPG.

Але, якщо з якоїсь причини вона не спрацювала, ви можете використовувати інший спосіб. Відкрийте вікно, яке ви хочете видалити, а потім повторити дві клавіші одночасно. “обсяг вниз” та “влада”. Зображення з’явиться в галереї вашого телефону. У випадку, якщо в галереї немає знімка, вам потрібно шукати в папці “Мої файли”. На додаток до папок зі скріншотами екрану можуть мати інші назви. Наприклад, зображення, екран, знімання, скріншоти.Якщо у вас є стара версія Android, тоді дії будуть однаковими простими. У той же час, тримайте кнопки “Головна” та “Назад”. Після цього знімка з екрана телефону з’явиться у галереї. Примітка, кнопка “Power” та клавіша “Shut-Off / Switching”. це те ж саме. Цілком імовірно, що вам вдалося зробити знімок, використовуючи описані вище способи. Але якщо вони не допомогли тобі? Що робити в цьому випадку?

See also  Як зробити електронну пошту на комп’ютері. Як створити пошту на мобільному пристрої

У випадку, коли методи, наведені вище, з якоїсь причини ви не підходять або просто не працювали, щоб зберегти зображення, то, швидше за все, на вашому смартфоні. ще більш стара версія операційної системи. Наприклад, немає подібних функцій на телефоні Android версії 1.2. Багато користувачів вирішують цю проблему, встановивши спеціальну програму Norootscreenshot. Але цей варіант не зовсім зручний.

Як зробити знімок екрана на смартфоні Samsung

Далі розглянемо кілька способів створення скріншоту на смартфонах Samsung.

Кнопка додому

Працює на будь-якому смартфоні, обладнаному механічною кнопкою “Головна” під дисплеєм:

Цей метод збереження конфіденційної інформації, що відображається на екрані, не зовсім зручно: ви повинні використовувати обидві руки.

Кнопка регулювання гучності та потужності

Друга покрокова інструкція буде відповідати гаджетам, випущеним після 2017 року, починаючи з моделі телефону Samsung Galaxy S8:

Які дії він працює. залежить від моделі, ви можете спробувати спочатку просто натисніть, а потім натисніть і утримуйте.

За допомогою помічника Google

Це простий і простий спосіб. Вам просто потрібно сказати добре, Google, а потім сказати Google “Зняти екран”. Це зробить Google зробити знімок для вас.

Але використовуйте цей метод, лише якщо ви хочете миттєво поділитися своїм скріншотом, коли ви це зробите. Коли ви робите знімок екрана за допомогою цього методу, загальна панель доступу автоматично з’являється внизу. Але для цього вам доведеться включити помічника Google.

Якщо асистент Google вже на вашому телефоні з’явиться спливаюче повідомлення Google, і ви можете поговорити безпосередньо.

Якщо Google Assistant вимкнено на вашому телефоні, виконайте такі дії:

 • Натисніть та утримуйте кнопку Головна
 • Якщо зараз вимкнено помічник Google, вам буде запропоновано включити помічника Google.
 • Просто натисніть “Увімкнути”, і тепер ваш помічник Google увімкнено і готовий допомогти вам.

“Крайна панель”

Це фірмова функція Samsung, яка забезпечує швидкий доступ до основних можливостей Galaxy A41, включаючи створення знімків екрану.

Коли ввімкнено “панель EDGE”, на дисплеї з правою або на лівій стороні буде помітно його маркер. Палець витягніть його до центру екрана.

В іншому випадку, у налаштуваннях відображення, натисніть “Curved Screen”

Перейдіть до будь-якої сторони до панелі “Вибрати та зберегти”.

Щоб додати цю панель, якщо вона відсутня, відкрийте “Налаштування” та, серед доступних варіантів, виберіть потрібний.

Натисніть значок, щоб створити скріншот, налаштуйте кадр, щоб покрити частину потрібного екрана, а Тапа “готова”.

Щоб редагувати або поширювати знімок, натисніть відповідну піктограму на панелі керування нижче, або негайно збережіть зображення.

Спеціальні можливості

Використання “допоміжного меню” ви можете швидко отримати доступ до основних можливостей телефону Samsung. Ця функція може бути корисною для користувачів з деякими фізичними розладами, наприклад, відсутністю послідовності у рухах. За замовчуванням “допоміжний меню” вимкнено, тому ми переходимо до розділу “Спеціальні функції”,

Ми знаходимо варіант і перекладіть “повзунок” поруч з ним до “ON.”.

У потрібний момент відкрийте меню за допомогою плаваючої кнопки та блокування екрана.