Home » Як зробити скріншот на Samsung C10

Як зробити скріншот на Samsung C10

Table of Contents

І як зберегти на смартфоні рецепти приготування страв з великою кількістю фотографій?

Тут це довгий скріншот стає просто незамінним. Це зручно, тому що кожну інструкцію (або рецепт) буде збережено окремим файлом у вигляді довгих вертикальних смуг, як би ви переглядаєте вікно сайту, і всі видно послідовно зберігаються у вигляді такої вертикальної фотографії з усім Картинки та пояснення автора. Ви можете будь-коли переглядати цю програму “Фото” через додаток галереї, і під час великого збільшення, щоб вивчити будь-яку його сюжету. Тепер вам не потрібно повторно ввести Інтернет, і навіть більше, якщо ви далекі від міста, і ви не маєте доступу до мережі. Будь-який рецепт завжди матиме під рукою.

Жест пальми, щоб захопити скріншот був на пристроях Samsung з епохи Touchwiz. Почнемо, просто покладіть руку вертикально уздовж лівого або правого краю примітки 10 і проведіть пальцем з цього краю, торкаючись екрана з рукою. Функціональність включена за замовчуванням, але якщо вона не працює з будь-якої причини, перейдіть до “Налаштування”, “Додаткові функції та рухи” та жести, щоб увімкнути “Finger Light”.

зробити, скріншот, samsung

Зверніть увагу, що 10 користувачів мають додаткову перевагу, S Pen, і одна з речей, які він може зробити, це робити скріншоти. Щоб запустити, зніміть S Pen, щоб запустити команду Air, виберіть «Екран». Скріншот буде зроблено на екрані, і ви негайно перенаправляєтеся на панелі редагування, де ви можете написати на екрані / коментарі / виберіть вміст за допомогою S Pen. Існує кілька варіантів, таких як різні типи пір’я, можливість змінити розмір та позначку кольору.

Як зробити принтери на телефоні Samsung за допомогою додатків

Також у створенні скріншотів допомагають спеціальні мобільні програми. Ви можете завантажити їх через Google Play. Серед найпопулярніших є наступне:

І ви також можете знайти необхідну програму за допомогою рядка пошуку Google Play. Всі програми працюють за аналогічним принципом, тому ми проаналізуємо інструкції на прикладі магістра з екрана:

 • Запустити програму.
 • Давати дозвіл.
 • Відкрийте потрібний екран.
 • Натисніть кнопку Захоплення зображення.

Екранний майстер робить смартфон, струшуючи. Щоб активувати функцію, він повинен бути активований на головному екрані програми.

Скріншот негайно буде збережений у пам’яті Samsung Smartphone, і ви можете відкрити його в будь-який час для виконання необхідних операцій. У той же час рекомендується ретельно вивчити параметри програми для створення скріншотів, найбільш зручних від можливих способів.

Розробники пристроїв забезпечили можливість натискання декількох кнопок. найпростіший клік призводить до успішного результату! Що потрібно виконати? Зробіть скріншот на Samsung A 10 допоможе наступну інструкцію. пам’ятайте про покроковий алгоритм:

 • На лівій стороні корпусу, знайдіть кнопку гучності;
 • Також на лівій стороні корпусу знайдіть кнопку вимкнення;
 • Тримайте клавіші одночасно протягом декількох секунд. зачекайте, коли характеристична клацання і з’являється на екрані.

Про те, що вам вдалося зробити знімок екрана, сигнали значка, яка з’являється на верхній панелі. Зробіть проведіть пальцем вниз, щоб побачити значок сповіщення та відкрити його, якщо це необхідно.

Якщо ви не можете зробити скріншот на Samsung Galaxy A10, натиснувши клавіші, ви можете використовувати другий шлях!

Скріншот LADONEW

Samsung смартфон фірмового чіпа, з яким ви можете зробити скріншот, витрачаючи долоню на екрані.

Відкрити розділ Розширені функції.

Зробіть скріншот, витрачаючи на екрані з долоні зліва направо або вправо.

See also  Як сканувати QR-код на телефоні Samsung

Досить цікавий спосіб, ні? Вибачте не присутній на всіх смартфонах Samsung.

Як зробити скріншот на смартфоні Samsung Galaxy покрокові інструкції

На мобільних пристроях Samsung Galaxy, скріншоти створюються одним з трьох ключових комбінацій. Який використовується. залежить від року моделі. Решта процедури захоплення зображення не відрізняється: при створенні знімка екрана, клацання, який нагадує звук затвора камери, а дисплей на секунду Спліт. У зоні сповіщень буде попередження зберегти скріншот, а його мініатюра з’явиться.

На одному з перших смартфонів Samsung (Galaxy S та інші)

Для старих пристроїв, таких як Samsung Galaxy S першого покоління, така клавіатура була винайдена для створення знімків екрану: “Домашня” “Назад”.

На старі телефони Samsung (Galaxy S2, S3, S4, S5, S6, S7 та більшість пристроїв Galaxy Note)

З виходом моделі Samsung Galaxy S2, комбінація клавіш була замінена іншою. Вона стала основною і використовувалася на всіх телефонах та таблетках Samsung, вироблених південнокорейською компанією протягом багатьох років. до 2018 року. Тому для переважної більшості пристроїв Samsung процедура полягає в наступному: зробити скріншот, вам потрібно одночасно натиснути та утримувати клавішу блокування та кнопку “Головна”.

На “Cramless” смартфонів Samsung (Galaxy S8 та S9, Примітка 8 та 9, A6, A7, A8 та A9 2018, а також багато інших)

Samsung смартфони випущені після 2018 року, як правило, позбавлені домашнього апаратного ключа, через те, що інженери компанії довелося повторно вдаватися до зміни комбінації ключів, призначених для захоплення зображення з екрана. Але чому реінверт велосипед, коли ви можете використовувати комбінацію кнопок, знайомих для більшості користувачів? Він був схвалений, що означає, що для створення скріншоту на будь-якому “безладному” смартфоні Samsung Galaxy, достатньо натиснути та утримувати кнопку живлення протягом декількох секунд, а ключ гучності для зменшення обсягу.

На нових телефонах Samsung (Galaxy A11, A21, A21S, A31, A41, A51, A71, M11, M21, M31, M31S, M51, S10, S20, Примітка 10, Примітка 20 та інші)

Три різних ключових комбінацій, розробники Samsung не обмежувалися. Справа в тому, що на смартфонах 2020 випусків для виклику голосового голосу Bixby відповідає кнопку блокування, а не окремий фізичний ключ, оснащений Galaxy S8, S9, Примітка 8, 9 та іншими моделями. Наприклад, на смартфонах Samsung Galaxy S10, S20, Примітка 10, Примітка 20, A31, A41, A51, A71, M21, M31, M51 та багато інших кнопки Bixby, а його функції перепризначені до клавіші живлення.

Відповідно, на вищезгаданих моделях довгий час натискання кнопки живлення більше не викликає звичайного меню з параметрами, в яких є такі місця, такі як вимкнення, перезавантаження та активації аварійного режиму. Як вже можна було здогадатися, поєднання клавіш, які раніше призначалися для створення знімків екрану тепер відповіли.

Існує розумне питання: як тоді знімайте скріншоти на сучасних смартфонах Samsung? Як з’ясувалося, всі однакові кнопки: Щоб зробити знімок екрана, вам потрібно швидко натиснути обидва клавіші, і відразу ж випустити їх, а також викликати контекстне меню. утримуйте кнопки протягом декількох секунд.

Спосіб 2. регулятор гучності та включення кнопки

Друга покрокова інструкція буде відповідати гаджетам, випущеним після 2017 року, починаючи з моделі телефону Samsung Galaxy S8:

Які дії він працює. залежить від моделі, ви можете спробувати спочатку просто натисніть, а потім натисніть і утримуйте.

Метод 3 жестів

У найсучасніших телефонах Samsung, знімок екрана робить жести. За замовчуванням функція неактивна. Ви можете активувати його в налаштуваннях керування, розділ “Обробка Palm”.

Щоб зробити скріншот таким чином, вам потрібно тримати край долоні на дисплеї зліва направо або навпаки.

Скріншот LADONEW

Samsung смартфон фірмового чіпа, з яким ви можете зробити скріншот, витрачаючи долоню на екрані.

Відкрийте розділ “Додаткові функції”.

Зробіть скріншот, витрачаючи на екрані з долоні зліва направо або вправо.

Досить цікавий спосіб, ні? Вибачте не присутній на всіх смартфонах Samsung.

Рекордер AZ Screen

Найзручніше застосування для смартфонів на сайті Android працює і з продуктами Samsung: з ним користувач може не тільки робити скріншоти, але й записувати відео з екрана, а також редагувати готові фотографії.

2 способи зробити скріншот на Samsung S10 / S10 Lite / S10 Plus / S10e

Щоб зробити екран з AZ Screen Recorder, вам потрібно:

 • Завантажте, встановіть та запустити програму. п’ять круглих значків з’являться з лівого боку.
 • Перехід до “Налаштування” (Pictogram-Gear), встановіть відображення екрана Натисніть, текстові позначки та логотип.
 • Виберіть, в якій формі слід представити кнопки для створення скріншотів та відеозаписів.
 • Вкажіть програму, якщо спливаючі повідомлення відображаються після кожного нового пострілу.
 • Визначте місце автоматичних знімків.
 • У внутрішній пам’яті (рекомендовано) або на зовнішній карті.
 • Закрийте “Налаштування” та натисніть зелену кнопку за допомогою піктограми значок.
 • Щоб приховати панель скріншот для Samsung. натисніть на косий хрест ліворуч від кнопок.
 • І для того, щоб знову увімкнути. на половину прихованої “відеокамери”.
 • Коли створюється скріншот, власник Samsung може закрити програму, знову перейде на “Налаштування” та знайти елемент “Вихід” у бічному меню.
 • Або натискання на косий хрест у завісі сповіщень.
See also  Покладіть фотографію для контакту Samsung A 50

Найбільш значним недоліком мобільного застосування є нездатність встановити формат збереженого екрана (за замовчуванням він є PNG, що забезпечує відмінну якість та займаючи трохи пам’яті в пам’яті) та його розміри: ширина та висота зображення точно відповідають кількості пікселів екрана.

Сенсорний

Трохи менш стабільний, але більш функціональне застосування, яке дозволяє створювати скріншоти на Samsung Galaxy та будь-які інші пристрої на Android. Для них набагато простіше знайти втрачений телефон; Власник достатньо:

 • Запустіть програму та виберіть розділ “Налаштування”.
 • Переміщення в розділах “Налаштування” встановіть прозорість та розмір віджета на екрані.
 • Метод видалення знімка екрана на Samsung: натиснувши кнопку на панелі “Повідомлення” (за замовчуванням), на віджет або струшувальний пристрій (не працює надто добре).
 • Метод повідомлення про успішний знімок екрана. у формі спливаючого повідомлення, текст у рядку стану або вібрації.
 • Область захоплення: весь екран, без панелі сповіщень, без панелі кнопок або без інших.
 • Якість та формат збереженого зображення: рекомендується залишити за замовчуванням, PNG.
 • І місце збереження скріншоту.
 • Тепер ще раз у головному вікні програми користувач може безпечно натиснути кнопку захоплення екрана.
 • І на піктограму камери, розміщеної на віджеті.

Порада. Щоб закрити додаток, достатньо торкнутися того ж косий хрест.

Домашня кнопка Multi-Action

Основною метою програми є відображення кнопки в нижній частині кнопки, дублюючи функцію “Домашня”, яка особливо корисна для пристроїв з фізичним ключем. З ним ви також можете зробити скріншоти:

 • Користувач запускає програму та вибирає розділ дій, дію під час подвійного клацання або дії на довгий клацання.
 • У меню, що відкриється, потрібно натиснути на лінії скріншоту.
 • Тепер подвійне клацання або натискання та натискання клавіші з підсвічуванням у нижній частині екрана, користувач зможе зробити скріншоти. швидко і просто.

ВАЖЛИВО: Знімки, зроблені таким чином, зберігаються в скріншотах підкаталозі каталогу зображень у внутрішній пам’яті.

Використання сторонніх програм

Звичайно, ви можете використовувати сторонні програми, якщо вона має потребу.

Наприклад, відображається кнопка для створення скріншотів і використовувати його.

Заява відображається як приклад, ви можете використовувати іншу на ваш смак.

Як зробити скріншот вибраної області або спалити GIF

Ви можете скріншоти вибраних областей, а також написати зображення GIF за допомогою інструмента “вибрати та зберегти” для краю криволінійного екрана. Вони повинні бути включені в налаштуваннях екрану панелі EDGE на цьому етапі Додати до інструмента “Виділити та зберегти”.

Щоб зробити скріншот вибраної ділянки прямокутної або овальної форми, а також для запису того, що відбувається на екрані в файлі GIF, відкрийте безшумну бічну панель з правого краю екрана, а потім виберіть потрібний функцію та дотримуйтесь інструкцій на екрані.

Як зробити скріншот на телефоні Samsung Galaxy: Використання кнопок, програм та комп’ютерів

В цілому інструкції щодо створення скріншотів на пристроях Android, опублікованих на сайті минулого року, було повернуто доглянутих способів створення скріншотів на смартфонах та таблетках Samsung Galaxy. І під час роботи над цим керівництвом можна було докладно максимально збільшити процес видалення скріншотів на прикладі Samsung телефонів різних поколінь.

Можливість створення скріншотів інструментів OS, вперше з’явилися в користувачів смартфонів, що працюють Android 4.0 морозива сендвіч. У ранніх версіях Android, функція захоплення екрану не була підтримана на системному рівні, тому виробники мобільного пристрою мали створювати власні рішення.

Незалежні розробники, які випустили не один десяток додатків та комп’ютерних комунальних послуг. Як правило, використовувати перше, треба було отримати кореневі права. Для роботи потрібен наявність ПК або ноутбука (захоплення зображення з телефону було зроблено через USB через спеціальну програму, встановлену на комп’ютері).

З пристроєм Android 4.0 Ice Cream Sandwich Покращена ситуація. у цій версії Android, існувала підтримка видалення скріншотів інструментів операційної системи. Щоб використовувати функцію, була винайдена одна комбінація клавіш, яка до цього дня працює над переважною більшістю смартфонів та таблеток, що працюють різні версії Android (включаючи Android 10 та 11). Тільки деякі виробники мобільних пристроїв, серед яких як Samsung, замінили поєднання ключів на їх рекомендованих інженерах Google.

See also  Як зробити Chrome за замовчуванням Android. Методи налаштування браузера

Після того, протягом якого, під час яких технології постійно розробляються, нові моделі, виготовлені Samsung, втратили свої звичайні апаратні та сенсорні кнопки (“Назад”, “Головна”, “Меню”), внаслідок чого комбінація ключів, з якими є скріншоти видалено, неодноразово змінювалося. Крім того, з виходом графічної оболонки досвіду Samsung, один інтеейс прийшов до зміни, а пізніше. один UI 2.0, фірмовий прошивка Samsung придбав ряд функцій для створення знімків екрану (у тому числі довгі), а також їх подальша обробка.

Окрім можливостей операційної системи, можна створювати скріншоти, принаймні, два способи: завдяки десяткам, а також навіть сотні універсальних застосувань від сторонніх розробників (не потрібно плутати з програмами, які вимагають правильного суперкористувача права, які обговорювалися з декількома пунктами вищесказаного) та використовуючи утиліту ADB, підключивши пристрої Android до комп’ютера через USB. Обидва методи також будуть обговорюватися за цією інструкцією.

Якщо з якоїсь причини вважаються розглянуті методи, є ще один варіант. використання мобільних скріншотів. Вони розробляються за особливостями Android і працюють на будь-яких версіях платформи. Таким чином, вони можуть бути використані, якщо ви не знаєте, як зробити скріншот на Samsung A51 або інших моделях.

Сенсорний

Touchshot знімає фотографії одним дотиком, записує відео та дозволяє змінювати фотографії. М’який не підтримує російську, але цілком зрозумілий у менеджменті.

Soft показує поради для початківців, але вони доступні лише англійською мовою

 • Запустіть сенсорну та доступу до галереї.
 • Щоб очистити робочу область, виберіть Захоплення екрана.
 • Дозволити утиліту перекривати інші програми.
 • Буде панель інструментів. Натисніть значок камери, щоб створити зображення.

Доступ до створених зображень можна отримати через сенсорний інтенси, вибравши розділ Галерея.

Супер скріншот

Дуже просте застосування, яке відкриває будь-яке відкрите вікно, будь то програма або браузер, а також зберігає зображення у форматі JPG. Супер скріншот перекладається на російську мову, і він так простий, це зрозуміло буквально з першого запуску.

Soft дозволяє змінити створений екран

 • Відкрийте програмне забезпечення та натисніть “Почати захоплення”.
 • Вікно з’явиться з інструкціями та ілюстраціями.
 • Зробити екран, дотримуючись підказки.
 • Щоб переглянути зображення, відкрийте скріншоу та натисніть значок зображення.

Супер скріншот також включає в себе невеликий редактор фотографій: ви можете вирізати фотографію, малювати на ньому, додати текст та поділитися посланцями або в Інтернеті.

Екранний майстер

Екранний майстер виправлення на фото дію на телефоні та дозволяє поєднувати фотографії в одному зображенні, обрізаючи зображення та захоплення веб-сторінки. Запис відео також доступний у платній версії. Скріншоу перекладається на російську мову, а офіс зводиться до декількох пресів.

Скріншот дозволяє включити декілька режимів захоплення

 • Запустіть майстер екрана та натисніть круглу зелену кнопку у верхній частині.
 • Дозволити утиліту перекривати інші програми.
 • На боці ліворуч з’явиться круглий значок. Натисніть на нього, щоб отримати екран.

Якщо ви роздратовані, плаваючи на стороні значка, ви можете відключити його в налаштуваннях. У цьому випадку доступ до екранного екрану можна отримати з панелі повідомлень телефону.

Як зробити знімок екрана на смартфоні Samsung.

Одна з часто використовуваних функцій смартфона. це знімок екрана (або скріншот з англійської мови. Скріншот. “Скріншот”). Здається, чому все це, коли на екрані, і тому все можна побачити. Виявилося, що ця проста можливість телефону іноді допомагає дуже сильно, і це може бути: знімок площі області в описі маршруту до об’єкта (магазин, офіс, маршрут подорожей або трасування); Інформація з Інтернету для вас важливо для вас, включаючи різні схеми; звернення до телефону, вистріленого з екрана контакту деякої компанії; І є багато таких випадків.

Але функція вимагається точно, тому що вона зроблена в одному русі, і це дуже просто використовувати його, т.До. Він (знімок екрана) залишається в пам’яті вашого смартфона назавжди, або принаймні до першого скидання до заводських налаштувань.