Home » Як зробити скріншот на Samsung S10

Як зробити скріншот на Samsung S10

Способи зробити фотографію екрана на Samsung A32 у 2022 році

Скріншоти були, є і залишаються найпростішим способом збереження інформації. Особливо це стосується телефонів. Фотографування екрана може підтвердити переказ грошей, надсилати дані, зберегти важливе повідомлення або не є завантаженим зображенням і так далі. І тоді ми детально поговоримо про те, як ви можете зробити екранне зображення телефону за допомогою кнопок на прикладі популярного Samsung A32 смартфона.

зробити, скріншот, samsung

Спосіб

Ви можете зробити скріншот екрана та через іншу клавішу клавіатури:

 • Натисніть одночасно кнопку “Домашня” (розташована в нижній частині дисплея посередині) і “Увімкнути / Блокування”.
 • Не тримайте клавіші довгий час. Досить 2 секунди.
 • Вдалося зробити скріншот? Ви дізнаєтеся про це на додаткові анімації та звук.
 • Система автоматично зберігає екран у “Галереї”. Звідти можна завантажити як звичайне фото. Якщо ви не можете знайти збережений скріншот, то шукайте його в папках “Screencapture”, “Скріншоти” або “Фото”.

Таким чином, ви можете створити знімок екрана та на старих моделях (такий самий Samsung Galaxy Tab 2), а на нових нещодавно випущених таблетках (Samsung Galaxy Tab A / S2 / E та PR.).

Samsung Galaxy S10. Як зробити скріншот?

Комбінація ключа

Найпопулярніший і, мабуть, найбільш природним способом зробити скріншот на смартфоні. використовуйте конкретну комбінацію ключів. Тут немає нічого нового, оскільки більшість пристроїв Android мають комбінацію кнопок для скріншоту не відрізняється.

See also  Miui 11 не оновлюється Redmi Note

  Відкрийте скріншот того, що ви хотіли б зробити.

 • Щоб переглянути скріншот, натисніть на свій круглий ескіз на лівій частині панелі керування.
 • Щоб продовжувати створювати скріншот, так що він виявився довгим і прокруткою, як сторінка сайту, натисніть на другу піктограму з Arroges.
 • Для того, щоб обрізати скріншот, натисніть на значок центру.
 • Щоб залишити нотатку на скріншоті або намалюйте щось, натисніть значок олівця.
 • Щоб поділитися скріншотом, натисніть на значок Extreme Right і виберіть спосіб, яким ви хочете поділитися.

Ця панель керування зникає з екрана після декількох секунд, але ви все одно можете отримати доступ до всіх своїх функцій, відкриваючи скріншот у “Галереї” або торкніться повідомлення, яке відбувається щоразу після добре розробленого скріншоту.

Допомога від bixby

З 2017 року Samsung оснащений смартфонами з вбудованим голосовим помічником Buxby, який “заточений” під роботою з усіма вбудованими заявками лінії Galaxy. Активація його, власник гаджета не може не турбуватися про завантаження додаткових програм.

Як зробити скріншот через bixby

Плюс використання bixby. ви можете обійтися без жестів, натискань і подібних. Необхідно:

 • Передача активного державного помічника (для цього існує спеціальна кнопка запуску);
 • Виберіть потрібну картину;
 • Надіслати голосову команду “Зробити скріншот“.

Сама bixby активує необхідні програми, збереже знімок у “галереї” або “мої файли”.

Чи є різниця, як зробити скріншот залежно від моделі

Деякі користувачі зацікавлені, чи можна скористатися будь-яким варіантом для друку? Не. Залежно від моделі вашого смартфона, шлях буде різноманітним. Наприклад, власники старих телефонів Galaxy можуть зробити це, обсмажуванням обсягу та потужних клавіш, а також більш сучасні моделі передбачають додаткові спрощені функції для екрана. Припустимо, пристрій, який доступний найближчим часом, підтримує спеціальну функцію, яка дозволяє вам знімати знімок екрана за допомогою долоні.

Після того, як ви робите принтери, відповідне сповіщення з’явиться угорі, яку процедуру була успішно завершена.

See also  Як вимкнути режим енергозбереження на Samsung. Підготовка до включення екстремального режиму економії енергії на смартфоні

Завантажити Photoskin прямо зараз!

В один клік, створіть скріншоти, редагувати їх та збережіть. Це безкоштовно! Встановіть програму та спробуйте сьогодні:

Де знайти екран після збереження

На відміну від ПК, смартфон не дозволяє самостійно вибрати папку експорту, тому багато користувачів не знають, де створений екран зберігається. На більшості версій Android, знімок екрана відразу після створення надсилається на підпапку “Скріншоти” або “ScreenCapture” у каталозі “Картинки” або “зображення”.

Як зробити скріншоти скріншоти на Samsung Galaxy S20 [Підручник]

Галактика S20 диво-пристрій, і ми всі добре знаємо; Пристрій заповнений функціями, що в той час здаються майже непотрібним, але важливо знати, що якщо ви платите премію, то по телефону, який не надає вам необхідні функції, це було б непотрібна річ.

Телефон працює на Android 10 з фірмовим одним UI 2.1 від Samsung. Що дивовижне в цій шкірі полягає в тому, що на додаток до того, що апаратне забезпечення дуже простим, він завантажується з функціями, які ви дійсно маєте намір використовувати, а не те, що вимагає лише ресурсів.

Одна з цих особливостей є здатність прокрутити скріншоти; Функція, яка ідеально підходить для тих випадків, коли вам потрібно сказати, зробити скріншоти потоку або показати історію чату.

Розширений спосіб прийняти Samsung Screen Snapshot з анотаціями

Якщо вам потрібно більше, ніж просто інструмент для створення знімків екрану, магістр написання екрана Blu-ray. Ви можете записати будь-яку активність, відео, аудіо та скріншоти на вашому комп’ютері. Просто відображайте екран Samsung або встановіть програму Samsung на Windows або Mac. Пізніше ви можете записувати, редагувати, зберегти та обмінюватися всіма діями Samsung. Інструменти редагування в реальному часі також доступні для знімків екрана та відеозаписів Samsung.

 • один. Зробіть знімок екрана Samsung у повному екрані або в регіоні користувача.
 • 2. Використовуйте гарячі клавіші, щоб швидко зробити екран Samsung-екран.
 • 3. Зберегти Samsung Screen Snapshot в JPG, JPEG, TIFF, GIF та T. D.
 • 4. Додати текст, риболовля, стрілку, форму або інші ефекти руки до знімка екрана.
See also  Як створити обліковий запис Samsung. Можливі проблеми

Крок 1 Використовуйте додаток для емулятора Android для обміну даними між Samsung та комп’ютером. Або ви також можете транслювати екран Samsung на Windows.

Крок 2 Завантажити безкоштовно, встановіть та запустіть інструмент для створення скріншотів. Виберіть знімок в основному Integs.

Крок 3 Ваша миша буде хрестом. Перетягніть і виберіть будь-яку область, яку потрібно записати.

Крок 4 Після налаштування області захоплення екрану з’явиться інструмент редагування знімків екрана. Отже, виберіть будь-який інструмент та встановіть певний колір та розмір. Ви можете вільно застосовувати ефекти малювання для фотографій Samsung.

Крок 4 Натисніть Зберегти, щоб зберегти Samsung Телефонний знімок. Або ви можете поділитися екраном Samsung Snapshot в. або Flickr в історії запису, включаючи.

Де збереглися скріншоти

Після того, як вам вдалося зробити екран на Samsung, знайдіть його в “Галереї” або “Картинки”. Виявляється у форматі фотографій або фотографій. Тут утворюється папка “Скріншоти”, в якій зберігається все, що було сфотографовано з екрана пристрою.

Якщо образ повинен бути викинутий на комп’ютер, смартфон підключений до кабелю USB, відкрийте папку “Мій компонент”, знайдіть назву пристрою, введіть папку телефону або карту пам’яті (SDCard), а потім виберіть “Pictures” “, потім” sscreenshots “. Папка зображень відкривається, вони знаходять та копіюють до комп’ютера, який цікавить.