Home » Як зробити скріншот на Xiaomi A3

Як зробити скріншот на Xiaomi A3

способи зробити скріншот у Miui на Сяомі

зробити, скріншот, xiaomi

Виявляє комбінацію, щоб створити скріншот у Xiaomi Redmi, майже однаково. Є кілька звичайних варіантів, щоб зробити екран
скріншот Xiaomi:. Комбінація клавіш. одночасно натискайте кнопку “гучність” та “живлення” та утримуйте близько 3-4 секунд;. Використання кнопки Скріншоту у верхньому меню телефону.

У цій статті розглянемо всі можливі варіанти, як зробити скріншот на смартфонах Xiaomi і планшетів. Ми представляємо 6 способів захоплення зображення з дисплея в мікропрограмі MIUI, щоб кожен міг вибрати свій варіант, який зручний.

Меню сенсорної точки вниз

Як правило, сучасні моделі Xiaomi використовують керування жестами, що не дозволяє вказати екран комбінації. Однак, якщо ви йдете натиснути кнопки керування, то все буде працювати. Крім того, аналогічний метод доступний тим, хто використовує старі моделі з підгонками кнопками.

Щоб захопити екран, необхідно одночасно затискати нижню руль регулювання гучності та кнопки меню (зазвичай розташована в нижньому лівому куті екрана). Незважаючи на те, що в цьому випадку процес створення екрана виконується трохи по-різному, всі параметри керування скріншотами будуть доступні для вас, а також при натисканні фізичних клавіш. Отже, ви можете редагувати отриману картину або негайно надіслати його за допомогою ескізу.

Метод. 3 пальці вниз на екрані

Витратьте три пальці вниз будь-де на екрані, будучи на робочому столі. Це зробить початкові налаштування для створення скріншоту на трьох пальцях Redmi.
Тут перемістіть повзунок “Увімкнути скріншот, створюючи” Праворуч, щоб він став кольором:

See also  Різниця між Sony PlayStation 4 від 4 Slim

Інший варіант здійснення функції Screenshot Redmi. три пальці. через налаштування

Залежно від вашої версії Android та MIUI, розташування установки на скріншоті жесту може відрізнятися.

  • Перейдіть до налаштувань телефону;
  • Розширені налаштування;
  • Функції кнопок;
  • Знімок екрану;
  • Виберіть. жест вниз три пальці.

Як зробити скріншот на Сяомі: Інструкція та можливі шляхи

Скріншот. це миттєва фотографія, яка фіксує зображення дисплея в певний час. Будь-який смартфон з операційною системою Android може зробити настільний скріншот. Ця функція корисна для тих, хто хоче зберегти фотографію відображення в галереї або поділитися зображенням з іншим.

У цій статті розглянемо можливі способи зробити скріншот на Сяомі.

Як зробити скріншот на Xiaomi Redmi та Mi за допомогою сторонніх програм

Іноді системні ємності для створення скріншотів здається, що користувачі недостатньо. У таких ситуаціях доцільно подивитися на ринок відтворення та завантажувати спеціалізовані програми для створення скріншотів. Зазвичай вони більш зручні, ніж системні аналоги, і пропонують ряд додаткових функцій (наприклад, редагування скріншотів), тому що у завантаженні та використання цих програм існує безумовно, сенс.

Нестандартні параметри

Звичайно, існує велика кількість комбінацій кнопок для скріншотів, і вони можуть відрізнятися в різних моделях Redmi та іншої прошивки. Якщо вищезгадані комбінації не вийшли, ви можете експериментувати з “домашнім” та “назад” або “їжею” та “домашніми” кнопок або тих же кнопок (харчування, дому або назад) у поєднанні з “томами” ( тільки дві кнопки, а не 3, т.До. Разом з третім, інженерне меню буде відкрито, яке не слід торкнутися без досвіду).

Наприклад, наш працівник зумів зробити скріншоти на відмітку Xiaomi Redmi лише за допомогою “назад” комбінації “том-“.

Як зробити скріншот екрана в оновленій версії Android 11 Xiaomi Mi

Валерія Питання: Не так давно оновив свій Xiaomi Mi A3 Телефон до Android 11. Як звичайний політ! Здається, очевидні зміни не помічали, за винятком дрібних речей у типі зникло віджет (або, як це називається). Але це трохи. І зацікавлені в цьому: як тільки він взяв скріншот екрана. Але це там не було. Я натискаю на кнопку мережі чекає будь-якого сенсу. Плаває на темному екрані три підказки. І здатність відчути скріншот зник.

See also  Скріншот на Xiaomi Redmi Примітка 8 Pro

Отже, щось якось на цю помилку з рішення? Можете допомогти? Ну, або розкажіть деякий елегантний спосіб?

Так, Валерія, і я виявив це нововведення, коли я був оновлений. Пристойно виражена, була дещо загадкована цією футуристичною зміною!

Ну, давайте подивимося, як ви можете вийти з нинішньої ситуації з найменшою втратою:

Тепер, щоб зробити скріншот та керувати багатьма параметрами телефону, можна активувати меню спеціальних функцій Xiaomi Mi. Телефонний контроль з екрана

Згідно з помилками оновлення ОС до Android 11 Xiaomi: Неможливо здійснити дзвінок з будь-якої SIM-картки !!

Ну, я не люблю Xiaomi Mi A3, навіть якщо ви божевільні. Тестор. з Android 9. І будь-яке оновлення здивовано і здивовано! Той факт, що розробники незначних доходів або іншим чином усунуті попередні помилки, я не скажу. Виправлення помилок, це логотип, де без нього!

Але не сказати, що ніщо, незручності, що розмахує кожне наступне оновлення, не принесла мені факту для мене.

Наприклад, скріншоти після оновлення потрібно дізнатися, як зробити скріншоти, тобто, тому елегантно натискайте клавіші, щоб не відключити повністю. Я колись стався, і я подумав мій цілий день, щось ніхто не забув мене.

Але це просто моя думка може бути щось по-справжньому корисною для оновлення 11 Android не помітив

Це може бути цікаво читати Xiaomi Mi:

Налаштувати дозволи доступу до додатку до камери та мікрофона; Режим розробника. Xiaomi Mi.

10 Android 9 основних чіпів на Xiaomi Mi A3

Де синхронізовані файли з диска Xiaomi Yandex зберігаються на телефоні (Xiaomi)

Сканування вашого смартфона, встановленого на антивірус комп’ютера.

Метод апаратного забезпечення

Вся лінія Xiaomi Redmi 9 у базовій конфігурації обладнана операційною системою MIUI 10, яка через рік оновлюється до MIUI 12. З цієї причини вбудовані інструменти для створення скріншотів не відрізняються тут від аналогів попередніх моделей.

See also  Як зайти в BIOS на комп'ютері Asus

Так само, як на інших смартфонах Xiaomi, тут працює добре відомий комбінований метод двох корпусних кнопок: “Зменшити гучність” та “вимкнення”. Якщо операція буде успішною, пристрій покаже знижену версію отриманого зображення у верхньому правому куті дисплея. Під ним буде кнопки “Scroll” та “Надіслати”. це, якщо це необхідно, ви можете негайно поділитися скріншотом. Якщо ви не натискаєте їх, знімок екрана на Redmi 9 автоматично буде збережений у галереї.

Способи створення скріншоту на Сяомі з Android

При використанні смартфона Xiaomi, як і будь-який інший телефон на платформі Android, може знадобитися створити знімок екрана. Зробити подібне Дозволити як стандартні інструменти пристрою, так і спеціальні сторонні програми, залежні від версії операційної системи. Під час статті розповів про кілька таких методів.