Home » Як зробити спалах на iPhone, коли сповіщення

Як зробити спалах на iPhone, коли сповіщення

Як увімкнути спалах на iPhone з вхідним дзвінком

Багато твердих небажання вважають, що така функція є прерогативою підлітків, шукаючи, як виражати. Фактично, легке повідомлення про майбутню подію може бути корисним у різноманітності:

 • Регулярні нічних клубів, дискотек та партій знають, що чути виклик в умовах загального шуму надзвичайно проблематично. Миготливий світлодіод помітить цю подію, навіть якщо гаджет знаходиться в кишені;
 • Спалах може бути використаний як доповнення до клініки тривоги;. який може бути небезпечним для смартфона, залиште його в безпечному місці, і якщо ви навіть не чуєте вхідний дзвінок, то буде складніше пропустити світловий сигнал;
 • Нарешті, цей режим є кращим, коли звуковий сигнал є небажаним. наприклад, коли всі ваші сім’ї спить, і ви все ще не спите.

Звичайно, бажання використовувати ліхтарик не є прямим призначенням, може дійсно виникнути через бажання виділитися. це природа людини.

Щоб покласти спалах на iPhone Bell, вам не потрібно бути семи охолоджень у лобі: операція досить проста, яка не вимагає використання хитрих методів або встановлення додаткових програм. Світлодіодний спалах використовується при фотографуванні, можна адаптувати для інших цілей, і таке джерело світла може служити хорошим сервісом у різноманітних ситуаціях.

Зокрема, миготіння світлодіодного сигналу може бути використана при вході в вхідний дзвінок, а також у тихому режимі. Правда, за замовчуванням функція вимкнена, але вона не заважає цьому, якщо вона необхідна. Багато хто використовує цю функціональність як альтернативу як звуку, так і вібрації.

Отже, розгляньте, як налаштувати світлодіодний ліхтарик, блимаючи з вхідними дзвінками (функція з’явилася в iOS, починаючи з сьомої версії):

 • Натисніть значок “Налаштування”, розташованого на робочому столі iPhone;
 • У вікні, який відкривається, ми шукаємо “BASIC” TAB, і в ньому. пункт меню “Universal Access”;
  зробити, спалах, iphone, коли, сповіщення
 • Ми шукаємо нове вікно “Слухання” у новому вікні, перейдіть до неї та виявлення елемента “Flash of Warning”. Щоб активувати функцію, ви повинні натиснути цей елемент, внаслідок чого перемикач слайдер переходить праворуч, а зміна його кольору до зеленого буде підтверджено активацією.

Ми виїжджаємо з налаштувань та перевірте функціональність функції, запитуючи когось від інших, щоб зателефонувати вам. Відтепер, кожен раз, коли вхідний дзвінок, смартфон буде спалахнути спалах, а не помічати, що в темному часі неможливо. І день, щоб покращити результат, бажано покласти екран гаджета вниз, то легка смужка буде видно набагато більш чітко.

See also  Не міг перевірити сертифікат iphone сервера

Як налаштувати спалах під час виклику на iPhone

Завдяки багатофункціональності пристроїв Apple від користувачів, користувачі зникли необхідності купувати додаткові гаджети, щоб при вхідному дзвінку на смартфоні є спалах. Але найбільше не знає, як налаштувати блимання на пристрої. Тому вони вдаються до завантаження програм, які можуть виконувати цю функцію. Але насправді це не потрібно, спалах, коли ви можете зателефонувати вам легко налаштувати себе, це займе лише пару хвилин.

Щоб правильно налаштувати мерехтіння, потрібно вирішити, для якої мети користувач потребує цього варіанту. Якщо у нього є проблеми з слуханням, то необхідно налаштувати функцію для шумних і безмовних режимів одночасно.

Важливий! Якщо користувач перетворюється на флешер лише для одного з режимів, смартфон може випадково перейти на інший, а потім всі дзвінки та сповіщення будуть пропущені.

Як увімкнути спалах під час виклику на iPhone

Якщо ви помітили когось, що, коли ви телефонуєте або отримуєте повідомлення на iPhone, Flash спрацьовує і вирішив перетворити його на миготливий і вдома, це дуже просто: достатньо включити лише один варіант у налаштуваннях.

У цій короткій інструкції. про те, як спалах увімкнено на екрані iPhone, а також відео, де весь процес відображається візуальним. Це також може бути цікавим: як увімкнути спалах під час дзвінка на Android.

У iPhone 5 та нових моделях ви можете використовувати миготливість, як повідомлення про дзвінки, майбутні повідомлення та сповіщення. Щоб увімкнути Flash, коли зателефонуйте до iPhone, потрібно переключити потрібний параметр у налаштуваннях. LED-Flash, настільки правильно названий це, дозволить не тільки фотографувати в темряві, але також повідомляти про вхідні дзвінки, крім рингтону.

Для того, щоб iPhone “Merzl” при отриманні сповіщень та вхідний дзвінок виконайте такі дії:

 • Натисніть кнопку “Налаштування” у телефоні та знайдіть графік “Основний”.
 • Перейдіть до категорії “Універсальний доступ”.

З iOS 13 Apple трохи виправлена ​​налаштування доступності. Для сорту зараз він має окремий розділ, і це вже не є частиною загальної категорії. Враховуючи, наскільки комфортно ця функція є довгоочікуваним кроком. Переміщення також перемішували місце світлодіодного спалаху. І тому я думав, що багато клієнтів Apple можуть бути трохи здивованими за допомогою процесу включення індикатора світлодіодного сповіщення на iPhone. Враховуючи вище, давайте почнемо з швидких кроків!

Запустіть програму “Налаштування” на своєму пристрої та виберіть “Доступність”.

У розділі “Слухання” натисніть “Аудіо / ВІДЕО”.

У розділі “Візуалізація” увімкніть вимикач, який розташований поруч із світлодіодним спалахом для попереджень. Тоді інший перемикач називається “Flash on Silent”. Якщо вам потрібен індикатор візуального сповіщення, навіть якщо ваш iPhone мовчить, обов’язково залиште цей вимикач включений.

Це воно! У майбутньому ви отримаєте візуальні сповіщення на вашому iPhone. Пізніше, якщо ви коли-небудь хочете вимкнути сповіщення ліхтарика, все, що вам потрібно зробити, це повернутися до тих самих параметрів, а потім вимкнути перемикання світлодіодного спалаху в кінці.

See also  Як підключити маршрутизатор до Інтернету по телефону

Як увімкнути / вимкнути спалах під час виклику iPhone

Apple відома своїм особливим ставленням до людей з обмеженими можливостями та намагається адаптувати свої пристрої та їх функції за відповідними обмеженнями. Як не дивно, але деякі можливості універсального доступу, призначеного для людей з інвалідністю, не будуть зайвими та здоровими власниками iPhone та iPad. Багато людей, як візуальне повідомлення про вхідний дзвінок або блимане повідомлення під час виклику iPhone. Як увімкнути спалах на iPhone під час дзвінка, ми розповімо сьогодні.

За замовчуванням iPhone супроводжується поліфонічною мелодією та вібрацією, створеним крихітним вбудованим вібромоторним смартфоном. Самі користувачі можуть поставити свою мелодію на дзвінок і навіть встановити індивідуальну вібрацію, щоб зв’язатися з iPhone. У більшості випадків цього достатньо, але ви можете виділити. Додайте ще один тип сповіщення про вхідний дзвінок може бути буквально за хвилину кілька дій.

Як увімкнути або вимкнути спалах під час виклику на iPhone:

 • На робочому столі iPhone, відкрийте налаштування;
 • Перейдіть до головного розділу;
 • Натисніть на елемент універсального доступу;
 • прокрутіть вниз і знайдіть розділ слухання;
 • Натисніть спалах попередження;
 • Перекласти повзунок до або вимкнути.

Виявляється, що все просте, дещо знайомі рухи у правильному напрямку і у вашому розпорядженні, крім звуку та вібро-індикації, коли виклик також візуальний.

Ми звертаємо вашу увагу на те, що блимає спалах під час виклику iPhone, лише якщо екран iPhone заблоковано. Якщо смартфон розблоковано (“Burns” екран “Головна”), з вхідним викликом, ліхтарик не буде імпульсним, і чому, якщо відповідне повідомлення відображається на самому екрані. Як ви бачите, навіть ця незначна функція продумана до найменшої деталізації, що дозволяє зберігати заряд акумулятора.

До речі, коли ви активуєте функцію “Flash Warning”, увімкнено Flash увімкнено на iPhone, включаючи вхідні SMS-повідомлення, які також будуть позначені Flash-сигналами.

Як увімкнути Flash на iPhone?

Функція буде працювати тільки, якщо ваш телефон заблоковано. З активним екраном він не буде працювати, розглянемо цей момент.

Як увімкнути Flash (ліхтар), коли дзвінки та сповіщення на iPhone?!

Інструкції, як увімкнути спалах на екрані iPhone:

 • Від головного екрану гаджета, перейдіть до “Налаштування”, де потрібно вибрати розділ “Основний”;
 • Перейдіть до розділу “Універсальний доступ”;
 • Відвідайте розділ “Слух”, де потрібно перемикати перемикач перед елементом “Флеш-попередження”. У деяких випадках це називається “Світлодіодний спалах для попереджень”.

Питання полягає в тому, як вимкнути спалах під час виклику iPhone вирішується так само, тільки перемикач перемикач повинен бути переміщений у положення “Вимкнений”.

Інструкції щодо повороту спалаху під час виклику в тихому режимі

Ми діємо наступним чином:

 • Перейдіть до налаштувань, які ви можете зробити з головного екрану телефону;
 • Виберіть розділ “Основний”, тоді “Універсальний доступ”;
 • Йти до елементів “Слух”, де потрібно перемикати перемикач перед елементом “Флеш-попередження”;
 • Покладіть перемикач “Вкл” Протилежний елемент “Спалах у тихому режимі”.
See also  Як зробити відео екрани на Android. Як записувати відео з екрана Mac за допомогою програвача QuickTime

Після цього спалах буде спалахнути, коли вхідний дзвінок приходить до телефону, або повідомлення стає навіть з активним мовчазним режимом. Спочатку варіант створено для людей, які відчувають проблеми з слуханням, але зараз вона користується попитом та серед звичайних користувачів.

Як вимкнути спалах під час виклику iPhone

Легка тривога може підходити до всіх користувачів. Наприклад, він може відволікати в темний час. Якщо користувач віддає перевагу відключення миготви, то він повинен виконати наступні дії:

 • Потрібно відкрити параметри, натиснувши відповідну піктограму.
 • Далі потрібно відкрити розділ “Основний”.
 • Перейдіть до розділу “Універсальний доступ”.
 • Далі потрібно вибрати елемент “LED-Flash для попередження”.
 • Щоб вимкнути повзунок, зміщений праворуч.

Після завершення цієї процедури світловий сигнал під час виклику не буде виконуватися. Це можна побачити в першому вхідному дзвінку.

Щоб побачити, як активувати світловий сигнал на iPhone, ви можете дивитися відео

Ваш iPhone може блимати, коли ви отримуєте сповіщення або вхідні голосові дзвінки. Це зручно, якщо ви часто працюєте в навушниках, які підключені до комп’ютера. у цьому випадку ви не можете почути мобільний пристрій, що лежить поруч, а не відчуває себе вібрацією.

iPhone може супроводжувати дзвінки та сповіщення до вашого спалаху

Зверніть увагу, що якийсь iPhone блимає спалах під час дзвінків та при отриманні вхідних повідомлень? Активація цієї функції не знайдеться у розділі “Звуки, тактильні сигнали”. Він прихований у глибині меню “Універсальний доступ”.

У розділі “слухання” існує точка аудіовізуалізації, яка, крім іншого, призначена для візуальної підтримки вхідних повідомлень, а також голосових дзвінків. Це допоможе швидко визначити новий дзвінок або повідомлення, навіть якщо ви не чуєте iPhone поблизу: наприклад, ви знаходитесь у навушниках.

Серед іншого, у вас також є можливість визначити, коли функція “Flash Surnings” буде активним. Він завжди може бути включений або вимикається під час використання “тихого режиму”. Важливо розглянути при визначенні параметрів цієї функції.

Як зробити iPhone блимає під час сповіщень

Відкрийте “Налаштування”.

Перейдіть до розділу “Універсальний доступ”.

Розгорнути меню “Аудіовізуалізація”.

Перемістіть перехід “Flash Surnings” на активну позицію.

Ви також повинні звернути увагу на вимикач “у тихому режимі”, який з’явиться після описаних вище дій. Якщо він переводиться в активну позицію, функція “Flash Surnings” буде працювати навіть тоді, коли фізичний звуковий важіль iPhone знаходиться в тихому режимі.