Home » Як зробити відео екрани на Android. Як записувати відео з екрана Mac за допомогою програвача QuickTime

Як зробити відео екрани на Android. Як записувати відео з екрана Mac за допомогою програвача QuickTime

Table of Contents

Як записувати відео з екрану: 5 найкращих безкоштовних програм

Програма з відкритим кодом між платформами. Дуже швидко і функціонально. З ним легко записати відео всього екрану чи окремих вікон, а також геймплей запущених ігор.

Одночасно з відео дисплеєм ви можете записати звук мікрофона та застосувати зображення з веб.Камери. Obs Studio дозволяє вибрати формат роздільної здатності та запису (FLV, MP4, MKV, MOV та інші).

Obs Studio також знає, як транслювати відео на Twitch та YouTube, настільки популярний серед геймерів. Якщо ви хочете використовувати повний потенціал програми для запису ігор або інших додаткових завдань, то в мережі легко знайти докладні інструкції з управління. Вони допоможуть вам досягти ідеального балансу між швидкістю та якісними зображеннями.

Єдиним недоліком, який буде відзначений. Це відсутність вбудованого редактора. Але якщо вам потрібно скоротити або якось змінити готові записи, ви можете використовувати спеціальне програмне забезпечення для редагування відео.

Як записати відео з екрану комп’ютера за допомогою студії OBS

 • Запустіть програму та дотримуйтесь підказків автоматичного майстра налаштування.
 • У розділі “Джерела” в нижній частині Studio Intege натисніть “Вибрати” Захоплення екрана “та натисніть кнопку ОК.
 • У нижньому правому куті натисніть “Почати запис”.
 • Після завершення натисніть “Призупинити запис” у нижньому правому куті.
 • Щоб відкрити папку з записаним відео, натисніть Файл → “Показати”.

Андроїд

У контексті цієї статті будуть розглянуті всі методи захоплення екрана під контролем операційної системи Android. Крім того, будуть описані внутрішні рішення, які можна знайти на снарядах операційних систем. Наприклад, у Xiaomi або Huawei смартфонів.

Du Recorder

Відповідно до рейтингів на ринку відтворення, DU Recorder один з найвідоміших та загальних додатків. Вона поширюється безкоштовно, але є побудована реклама. Основною особливістю програми є запис екрана за одним дотиком. У кінцевому відеофайлі накладається водяний знак. Його можна видалити, якщо ви купуєте повну версію програми.

Основний плюс DU Recorder є відсутність обмежень у відео, а правильне право не буде потрібно працювати. Ви можете застосувати додаткові ефекти та різні звуки на готовій послідовності відео.

 • Максимальна якість відео є повним HD (1080p).
 • Орієнтація зображення: альбом або портрет, щоб вибрати користувача.
 • Є набори наклейок, штрихів та ескізів для декоративних фотографій.
 • Ви можете вимкнути збереження відео з звуком з мікрофона.

Mobizen Screen Recorder

Популярна програма, яка отримала велику кількість позитивних оцінок від користувачів. Сам розробник заявляє, що рекордер з екрана Mobezen створює близько 930 000 відео щодня.

 • Збереження відео як Full HD (1080p).
 • Записи Стристі.
 • Не потрібна.
 • Працює зі старими версіями Android. Починаючи з редакції.4.
 • Запис з передньої камери до режиму FaceCam.

Як мінус, ви можете відзначити деякі приготування якості, а також відставання та уповільнення при запису ігрових струн або при роботі в посланцях. Згідно з відгуками користувачів, багато дратує дратівливе повідомлення, яке регулярно вимагає якості програми.

Xrecorder

Ця програма цікава, що дозволяє приймати ролики без змішування водяних знаків. Права кореня не потрібні. Програма працює в Instagram Messengers, WhatsApp, Vaiber, VC, Telegrams, що дозволяє захопити листування у відео. З нею зручно боротися з відеорекламами. Xrecorder також буде корисним при записі відео під час відеодзвінка.

Для цього застосування є один великий мінус. Неможливість вимкнення мікрофона під час запису. Так що сторонний шум потрапив у скріншот відео, ви повинні підключити мікрофон з пальцем. Інший недолік, це неможливість запису з передньої камери.

Az екранний рекордер

Наступна програма без прав кореня. Рекордер AZ Екран підходить для обох досвідчених стримерів, або блогерів та новачків. Немає реклами, це хороший бонус. Розробник відзначає здатність поставити паузу під час запису.

 • Максимальна якість. 2k (1440p).
 • Ви можете записувати гру або інші смуги.
 • Можна від’єднати мікрофон під час захоплення екрана.
 • Накладення текстових підписів або зображень на відео.
 • Збереження готового файлу в пам’яті гаджета або на SD-карті.

Незначний мінус: програма працює в версіях Android не нижче версії 5.

Lollipop Screen Recorder

Це найдавніша заява сьогодні. Розробник довгий час перестав оновити цей продукт. Останнє оновлення було лише в 2018 році. Можливості рекордера екрану Lollipop значно поступаються сучасним колегам. Не вимагає кореневих прав.

See also  Як вставити SIM картку Xiaomi 8

Останні версії Android можуть працювати неправильно за допомогою цієї програми. Утиліта можна розглядати як альтернативу для старих пристроїв.

Використання adb

Цей захоплення екрану є спробувати в крайніх випадках. Він має на увазі, що користувач добре розбирається в системі Android і виконує всі дії на власний ризик. Щоб записати зображення за допомогою ADB, вам доведеться завантажити програмний пакет програмного забезпечення “Android SDK” з офіційної сторінки громади.

 • Unzip Android SDK на жорсткому диску ПК або ноутбук.
 • Увімкніть режим розробника по телефону. Перейдіть до “Налаштування”. “Про телефон”. Тепер натисніть кнопку “Монтажний номер” 7 разів до напису “You Developer”.
 • Повернення до “Налаштування”. Елемент “для розробників” повинен з’явитися в ньому і увімкнути цей параметр через повзунок. Негайно активувати елемент “USB Debug”.
 • Підключіть смартфон до ПК або ноутбука за допомогою кабелю USB.
 • Тепер знайдіть папку SDK / Platforment-Tools у розпакованому архіві. Перейдіть до нього та затискайте кнопку “Shift”.
 • Не дозволяйте клавіші Shift (Shift). Клацніть правою кнопкою миші, і в спадному меню натисніть кнопку “Відкрити вікно команд”.
 • Почніть командний рядок. Тип: “Пристрої АДБ”.
 • Програма відображає список підключених пристроїв. Можливо, комп’ютер попросить включити вкладку. Встановити відповідний дозвіл.
 • Тепер введіть команду: “adb shell screenrecord / sdcard / video.Mp4 “.

Відтепер всі дії на екрані смартфона почнуть зареєструватися. Готовий файл буде збережений на пристрої SD-карті або в папці “SDCARD”. Ці команди вводяться без лапок.

Прошо

Універсальна камера з багатьма налаштуваннями рук для зйомки фотографій та відеороликів. Proshot має мінімалістську інтеграцію та кілька режимів роботи: На додаток до ручного, є напівавтоматичний та автоматичний контроль.

Програма дозволяє знімати відео з роздільною здатністю до 4k з частотою 60 кадрів на секунду, а бітрет до 175 Мбіт на секунду. Ви можете регулювати фокус, експозицію, а також витяг і баланс білого. Вибір формату кадрів, режим зйомки часу, та збереження зазначених налаштувань у пресетах доступні.

Системні інструменти Android

Не поспішайте встановлювати третю.Партійну програму з марним. Можливо, у вашому телефоні або планшеті вже є функція для запису дисплея (принаймні, ви повинні мати Android версії 8.0). Я покажу вам, як увімкнути його.

Значок “Запис екрана” на панелі “Повідомлення”

Цей метод особливо підходить для Huawei та Samsung телефонів (Samsung Galaxy Note 10, Galaxy S та інші моделі).

Вбудована програма має найпростішу функціональність. Не існує додаткових функцій у вигляді встановлення готового відео чи музики. Зйомки не можна призупинити. Просто негайно зупиніться. Але ви можете вибрати джерело звуку (мікрофон або систему) або відключити його взагалі, щоб записатись лише на малюнок.

Експериментальні функції

Якщо у вас немає піктограми скріншота на панелі сповіщень, ви можете бути придатними для іншого способу, щоб увімкнути запис дисплея без сторонніх програм.

Основних програм запису секретних екранів для настільних та мобільних користувачів

Настійно рекомендується приховати записи для iPhone, Android, Windows та Mac користувачів. Ви можете легко записувати кроки на екрані та отримувати таємне відео. Просто прочитайте та перевірте.

Топ 1: Прихований екранний рекордер

Прихований екранний рекордер може записати все, що відбувається на вашому телефоні, у цифровому відео. Навіть якщо телефон відстеження заблокований, ви все одно можете запустити програму прихованого екрана як фоновий екран екрана запису. Він може продовжувати записувати відео та аудіо на Android безкоштовно.

Топ-2: Пристрій запису екрана Spy Monitor

Пристрій запису екрана Spy Monitor може контролювати та записувати робочий стіл. Як тільки користувач вводить систему, таємне програмне забезпечення для написання екрана почне записувати відео та звук. Spy Monitor Screen Recorder не виявлено. Таким чином, ви можете вільно використовувати цей секретний рекордер для програмного забезпечення Windows. Записаний секретний файл буде збережений у форматі WMA або AVI.

Топ-3: секретний рекордер

Secret Screen Recorder APK сумісний з пристроями Android 4.1 і пізніше. Ви можете таємно записувати майже все у фоновому режимі. Користувач не помітить жодної різниці. Немає звуку тригера затвора або інших дивних реакцій. Ви можете використовувати секретний рекордер для екрана для програми Android для відстеження цього телефону.

Топ 4: ikeymonitor

Ikeymonitor. Це секретна програма для написання екрана для користувачів iPhone та Android. Що стосується користувачів iOS, вам потрібно зробити джейлбрейк вашого iPhone або iPad перед віддаленим екраном відеозапису за допомогою ikeymonitor. Прихований рекордер автоматично робить скріншоти всіх мобільних дій. Не тільки пошукові сайти, а й відео, онлайн-дзвінки та багато іншого.

Топ 5: blurspy

За допомогою Blurspy ви можете відстежувати всі дії на більшості телефонів Android без знання інших. Blurspy може розумно приховати себе. Ви не можете знайти його в папці програми за замовчуванням. Таким чином, ви можете спокійно використовувати Blurspy як прихований екран для написання екрана для WhatsApp та інших додатків Android.

See also  Як налаштувати Wi-Fi на Android. Як увімкнути Wi-Fi по телефону

Топ 6: TheOnespy

Theonespy. Гарний секретний рекордер для користувачів Mac та Android. Ви можете записувати не тільки вхідні, але й вихідні дії. Щоб бути більш конкретним, коли те, що пише перетворення, він може записувати як отримувати та надсилати повідомлення. Крім того, ви можете використовувати секретний відеомагнітофон, щоб заблокувати певні телефонні номери.

Топ-7: CAMER

Camera. Це секретна програма для захоплення екрана для користувачів iPhone, iPad та Apple. Не потрібно відкривати програму за замовчуванням. Ви можете таємно записувати відео та сфотографувати. Inteeis вашого телефону просто показує підроблений фон. Навіть якщо хтось перевіряє ваш телефон, він не може знати. Записані та захоплені файли будуть збережені безпосередньо на вашому телефоні.

Як записувати відео з екрану маку з звуком? Скріншот

8 найкраще: tapeacall pro

Це секрет для запису дзвінків для iPhone. Ви можете записувати вхідні та вихідні дзвінки на iPhone без попередження. Tapeacall Pro. Популярний вибір серед батьків. Тому що це хороший спосіб, щоб таємно записувати дітей.

Рекордер екрану Fonelab дозволяє захопити відео, аудіо, онлайн та t. D. У Windows / Mac, і ви можете легко налаштувати розмір, редагувати відео або аудіо та багато іншого.

 • Записуйте відео, аудіо, веб-камеру та створіть скріншоти на Windows / Mac.
 • Попередні дані перед збереженням.
 • Він безпечний і простий у використанні.

Стороні програми

Функція фіксації того, що відбувається на екрані через відео, виявилося відносно нещодавно. Тому власники пристроїв на старі версії Android можуть зіткнутися з її відсутністю. Іноді варіант відмовляється працювати без видимих. У такій ситуації стороннє програмне забезпечення допомагає вирішити проблему, яка може бути встановлена ​​на ваш смартфон і використовувати як стандартний запис як заміна.

Adv screen recorder

Ця програма є однією з найпопулярніших інструментів для запису того, що відбувається на дисплеї, оскільки вона вже була завантажена понад 10 мільйонів разів. Всередині ADV SR має список всіх необхідних інструментів, які вам може знадобитися під час експлуатації. Існує не тільки функція запису, але і вбудований редактор для подальшого обрізання відео.

Щоб записати те, що відбувається на екрані, вам буде потрібно:

 • Запустіть Adven Screen Recorder, після встановлення програми за допомогою ринку Google Play або будь-якого іншого джерела.
 • Зверніть увагу на програму всі необхідні дозволи.
 • Відкрийте будь-яку програму або сторінку, яку ви хочете записати.
 • Натисніть значок відеокамери, яка відображатиметься на дисплеї.
 • Натисніть кнопку “Початок зараз”, якщо ви бачите додаткове вікно.
 • Нажать «X» для приостановки записи.

Обратите внимание, что значок видеокамеры не появится на экране, если в ходе начальной настройки вы не разрешите ADV Screen Recorder работать поверх других приложений. Якщо вам потрібно змінити параметри, ви завжди можете за допомогою меню налаштувань телефону.

Az екранний рекордер

Ще одна хороша програма, яка допоможе вам спалити те, що відбувається на екрані. Він працює на трохи іншим принципом, якщо порівнювати азіатський рекордер з ADV SR. Основна відмінність полягає в тому, що після запуску програми ви не побачите інтенсив. Навпаки, на дисплеї з’являється плаваюче меню. Звичайно, якщо користувач не забудеться включити роботу реєстратора AZ-екрана над іншими програмами.

зробити, android, записувати, екрана

Щоб почати запис, що відбувається на екрані звуком, вам просто потрібно натиснути на значок відеокамери. Після цього в завісі Notification відображається додаткова меню, де ви можете контролювати запис, зупинити його або паузу. Щоб видалити спливаюче вікно, просто торкніться хреста.

За бажанням, ви можете запустити без звуку. Для цього потрібно натиснути значок налаштувань, який відображається у формі передачі та внесіть необхідні коригування. Крім того, важливо відзначити, що ця програма багатофункціональна. Вона не тільки пише відео, але також робить скріншоти, натиснувши кнопку з камерою.

зробити, android, записувати, екрана

Du Recorder

Ця програма не тільки здатна знімати відео, що відбувається на екрані, але також дозволяє зробити багато коригувань для запису налаштувань. Запуск програми ви побачите меню, де ви можете вивчити інструкції взаємодії з DU Recorder, налаштувати якість остаточного відео, активувати або деактивувати звук запису.

Головний чіп додаток є здатність проводити живі трансляції. Ця опція, ймовірно, буде корисною для букв. Однак вона доступна лише після реєстрації платної підписки. Важливо також відзначити, що переклад дисплея споживає велику кількість ресурсів енергії та процесорних ресурсів, тому на слабких телефонах ви не зможете досягти гладкої картинки, якщо ви будете грати паралельно з ресурсо-інтенсивними іграми.

Mobi Recorder

Хороша програма, головна функція якої. Зйомка того, що відбувається на показі вашого смартфона. Він працює приблизно так само, як і рекордер екрана AZ, але він має досить обширне меню налаштувань, яке не поступається у його мінливості раніше розглянутої програми.

Mobi Recorder розміщений як програма для листів. Серед основних варіантів розробники виділяють можливість паралельної стрільби на передній камері, а також гладке регулювання обсягу. Крім того, всередині програми є досить вдосконалений редактор, який підготує відео до розміщення в соціальних мережах без підключення смартфона до комп’ютера.

See also  Встановіть Google Chrome на Android. Налаштування для деяких параметрів

зробити, android, записувати, екрана

Mobizen Screen Recorder

Основним начальником цієї програми є її популярність та визнання в спільноті розробників. Mobizen SR нагороджена найкращою нагородою APP-2016 Awards, а на даний момент існує понад 200 мільйонів користувачів, які поклали цю заявку в середньому 4.0 балів.

Так, оцінка не є найвищим, але програма має ряд переваг у порівнянні з іншими подібними заявками. Отже, ця програма працює майже на будь-якому смартфоні, починаючи з Android 4.4. Тому рік виробництва та виконання гаджета не відіграє серйозної ролі. Крім того, є функція зйомки на передній камері, і отримане відео не супроводжується водяним знаком.

зробити, android, записувати, екрана

Рекордер відтворення

На додаток до того, що ця програма ідеально записує екран, він також може зробити скріншот. Коротше кажучи, рекордер-рекордер. Це багатофункціональна програма, яка, безумовно, не є зайвою у виборі. Однак у неї є ряд недоліків, які пояснюють, чому користувачі поставили низьку оцінку 3.9 очок.

Як записувати відео з екрану Android без програм

Нарешті, ми зрозуміємо, як видалити відео з екрану Android без програм. Все залежить від встановлених додатків самого пристрою. Наприклад, Xiaomi має “рідну” програму.

Отже, перевірте меню свого пристрою, можливо, все вже повинно бути в комплекті.

Як знімати відео в той же час, як музика на Android

Кожен з людей рано чи пізно доведеться зіткнутися з використанням камери телефону. Вони знаходяться на кожному смартфоні, і, за словами деяких користувачів, відрізняються відмінним показником якості. Якщо телефон добре видаляє, то він прохолодний сам по собі. Отже, сучасні смартфони дозволяють обробляти картину в режимі реального часу, застосовуючи ефекти, маски або музику. Про те, як знімати відео з музикою над зображенням на Android, і буде обговорюватися.

Звичайно, ви можете дотримуватися класичного шляху: Щоб стріляти відео, викиньте його у відеоредактора (які досить багато), видаліть звукову доріжку, додайте музику та вирізати його в потрібне місце. Але це довге, особливо якщо немає комп’ютера, але з телефону це незручно. Але за допомогою методів, описаних нижче, це можна зробити набагато швидше.

зробити, android, записувати, екрана

Використовуючи snapchat

Snepchat. Це популярне додаток для запису невеликих відео з масками та різними ефектами. Це смішно, що нещодавно, не тільки діти та підлітки, а й люди більш зрілого віку починають веселитися в цій заявці. Однак це не про це. Однією з особливостей програми є зйомка без відключення зовнішнього гравця.

Тобто, якщо звичайна камера вимикає ліхтарик і гравець на початку запису, то Snepcht не робить цього. Увімкніть музику, зачекайте на потрібний момент і починайте записувати одночасно з правильним фрагментом пісні. Зручно, але вам потрібно постійно зловити момент. На жаль, це єдиний спосіб запису.

До речі, ви можете використовувати програму Spotify для запуску музики. Особливість цієї служби полягає в тому, що це дозволяє вам керувати відтворенням з комп’ютера або ноутбука.

Instagram

Хто, незалежно від того, як instagram, забезпечить найкраще рішення для проблеми, пов’язаних із записаними роликами. Для цього виконайте такі дії:

Готовий. Тепер він залишається публікувати готовий відео або завантажте його назад до пристрою.

Стороні програми

Якщо викладені вище методи не підходять вам, то вам доведеться використовувати іншу третю-партійну заявку. Але до того, як ми рекомендуємо перевірку, якщо у вашому пристрої є побудований редактор. Для цього відкрийте “Галерею”, натисніть потрібне відео та виберіть “Змінити” або “Редагувати”. Наприклад, Miui має повний вбудований режим відео. В іншому випадку ми рекомендуємо зупинити очі на наступних редакціях.

 • Clideo-Online Service для основної обробки відео та аудіо. Це зручно, якщо ледачий встановити третій.Партій.
 • Vivaviavideo. Додаток з підтримкою відеозапису в режимі реального часу. Записав ролик, а після обробки.
 • Inshot. Інший встановлений редактор, який визнав роки використання. Він має гнучкий набір функцій для редагування ролика.

зробити, android, записувати, екрана

Як записати відео з екрану Android іншими інструментами

Є й інші додатки для запису відео з екрана Android-гаджетів. Серед них “Захоплення екрану”, Mobizen Screen Recorder, REC, Recme Screen Recorder, Recorder Game Screen Recorder та T. D.

Оскільки більшість програм відеозаписів з екрана все ще потребує доступу до кореня, ви можете використовувати понад 20 “routher” додатків, доступних у Play Market: Framaroot, Universal Androot, Visionary, GingerBREAK, Z4Root, Baidu Root, Romans Su, Towelroot, Rootdashi, 360 root, roit, roittool, root root, dingdongroot, poot та dr.

Все робиться просто. Як приклад, універсальний Androot бере на бюджетний смартфон з невеликим екраном, а не останню версію Android. Для власника мати повну картину нюансів “Rutoving”.

  Завантажте та встановіть програму. Коли починаєте це запитає, яка ваша версія Android на гаджет.