Home » Як зробити WhatsApp на комп’ютері без телефону

Як зробити WhatsApp на комп’ютері без телефону

Як використовувати WhatsApp Web

Скористатися перевагами посланника на ПК WhatsApp без телефону, вам потрібно:

 • Відкрити веб-браузер WhatsApp. На дисплеї з’явиться велика цифра QR. Якщо вам не потрібно вводити кожного разу, достатньо активувати параметр “Залучення рахунку”;
 • Далі потрібно запустити програму на своєму мобільному телефоні та знайти розділ “WhatsApp Web” у меню (“декілька” у верхній частині праворуч);
 • Вам потрібно натиснути на нього та вибрати параметр “Сканування коду”;
 • Тепер ви повинні опустити пристрій з камерою на екран ПК та сканувати малюнок. Авторизація автоматично відбудеться.

Використання WhatsApp без телефону

Якщо вам потрібно спілкуватися через WhatsApp без телефону, можна буде виконати, але вам ще потрібен номер телефону, навіть якщо він стаціонарний.

Спочатку потрібно завантажити емулятор Bluestacks для Mac OS або Windows і встановити його на комп’ютері.

 • Після запуску, потрібно натиснути значок пошуку та ввести назву “WhatsApp”. Від запропонованого списку, щоб вибрати месенджер;
 • Далі потрібно ввести персональний обліковий запис Google. Якщо це ще не так, достатньо зареєструватися, це займе хвилину;
 • Тепер вам потрібно завантажити WhatsApp і зачекайте, поки процедура розпакування закінчилася. Тепер ви можете запустити на ПК онлайн;
 • Для реєстрації вам знадобиться безкоштовний невикористаний телефонний номер, навіть міський. Далі буде повідомлено про код підтвердження;
 • Якщо SMS не прийде, ви можете використовувати телефонний дзвінок, пароль буде вказаний голосом.

Тепер ви можете використовувати WhatsApp і Log без сканування. Він має подібні функції з мобільним клієнтом. Ви також можете надсилати текстові та голосові повідомлення, обмінюватися документами, відео, аудіозаписом та іншими мультимедійними файлами. Ви можете організувати групові чати та підписатися на профілі популярних компаній.

WhatsApp для телефону

Розробники надавали WhatsApp мобільного додатку для двох платформ. це Android та iOS. Він забезпечує можливість спілкуватися з текстовими та голосовими повідомленнями, підтримує надсилання файлів та фотографій. Також надаються відеодзвінки та голосові дзвінки. ви можете безкоштовно зателефонувати в світі, але тільки користувачі WhatsApp.

Мобільна програма необхідна для запуску посланника на комп’ютері. Саме в ній первинна реєстрація облікового запису з посиланням на номер телефону. Про встановлення та реєстрацію будуть сказані поступовими інструкціями.

Завантажити WhatsApp для Android безкоштовно

Перша інструкція призначена для власників смартфонів та таблеток з операційною системою Android. Мінімальна версія OS. Android 4.0.3, пізніше версії не підтримуються, установка неможлива. За відсутності достатньої кількості пам’яті, установка закінчиться помилкою. очищення пам’яті, видалення непотрібних файлів або невикористаних програм.

Інструкції з монтажу WhatsApp на Android включають три етапи:

 • Візьміть смартфон, активуйте Wi-Fi або мобільний Інтернет, відкритий ринок відтворення.
 • Введіть назву Messenger у рядку пошуку.
 • На сторінці Відкриється, натисніть Встановити.

Завантаження та встановлення займає 1-2 хвилини залежно від продуктивності смартфона та швидкості інтернет-каналу. Після завершення встановлення з’явиться ярлик на робочому столі. запустіть програму та перейдіть до реєстрації або введення.

See also  Як на кнопковому телефоні змінити мову

Завантаження та інструкції з встановлення для iOS

Інструкції з монтажу WhatsApp на iOS включає три кроки:

 • Підключіть iPhone до Інтернету через мобільну мережу або Wi-Fi.
 • Відкрийте App Store і знайдіть повідомлення по його ім’ям.
 • Запустіть налаштування, натиснувши кнопку і зачекайте його.

Коли установка завершена, перейдіть до введення або реєстрації.

Як увійти WhatsApp по телефону?

Акаунт WhatsApp записується з вказівкою номера мобільного телефону. Реєстрація займає пару хвилин з підтвердженням номера. На останньому етапі резервне копіювання налаштовано (при необхідності).

Реєстрація включає п’ять простих кроків:

 • Запустіть програму, встановлену на пристрої.
 • Введіть номер мобільного телефону.
 • Зачекайте, поки SMS з підтверджуючим кодом, введіть код на наступній сторінці.
 • Вкажіть назву. він буде відображатися з інших користувачів.
 • Завантажте аватар з фотографією або будь-якою фотографією.

У тому ж вході вхід виконується після перевстановлення мобільного додатку, наприклад, після придбання нового смартфона.

Є спеціальні емулятори, які допомагають користувачеві отримати доступ до Watsup без телефону.

В Інтернеті величезна кількість аналогічних застосувань, близько однієї з найпопулярніших давайте поговоримо далі.

Завантажувальний емулятор

Щоб зрозуміти функціональність цієї утиліти, її мету та процеси, ви можете побачити це відео

Першим кроком є ​​негайне завантаження самого емулятора.

Ви повинні зачекати, доки програма не закінчиться, а потім просто розпакуйте файл. Відкриється вікно, в якому треба чекати повної завантаження системи.

Після цього людина побачить повну інтелектуальну систему Android на комп’ютері. Це зроблено конкретно, оскільки це одна з системних функцій.

Встановіть WhatsApp

Далі користувач безпосередньо необхідний для встановлення WhatsApp через самого емулятора. Тобто, програма просто адаптується до комп’ютера до телефону, навіть встановлюючи всі ці програми, які спочатку доступні на будь-якому пристрої Android.

Щоб встановити watsapa, це необхідно:

 • На головному екрані у самому додатку знайдіть піктограму “Відтворити магазин”, на якому ви хочете натиснути;
 • Після цього вам потрібно завантажити сам WhatsApp. Це можна зробити як через пошук, так і через головний екран;
 • Натисніть на програму, перейдіть до головного розділу. Натисніть кнопку “Навантажити” та встановіть саму програму на компютері.

Таким чином, вам потрібно чекати завантаження, і після переходу на наступні дії.

Перевірка користувача

Реєстрація людини в системі Цей процес практично не відрізняється від того, що відбувається по телефону. Єдина відмінність, через яку зареєстровано джерела. Для завершення перевірки потребує користувачів:

 • Введіть номер телефону. Ви можете використовувати спеціальні програми, які надають віртуальні номери, і ви можете використовувати будь-які послуги, які також допоможуть користувачеві швидко отримувати SMS до віртуального номера;
 • Після того, як користувач увійшов свій номер телефону, він повинен натиснути кнопку “Далі”.

Сутність перевірки полягає в тому, що користувачеві потрібно знайти доступ до номера телефону, знайти сайт або програму, яка надає ці цифри.

Підтвердження реєстрації

Підтвердження реєстрації. Отримання спеціального 6-значного коду, який надсилається за допомогою SMS до номера телефону, який ви зробили раніше.

Зробити код необхідний у спеціальному полі того, що користувач подивиться перед ними, і після того, як потрібно натиснути кнопку “Далі”. Таким чином, користувач підтвердить свою реєстрацію.

Тепер користувач може легко і просто додавати друзів до чату з ним, а також доступу до всіх функцій, доступних для всіх у WhatsApp. Користувач може відповісти на повідомлення, надсилати фотографії або відео, переглядати їх, а також згодом завантажувати до комп‘ютера.

See also  Як зробити календар на комп’ютері. Програма для створення календарів

Як використовувати WhatsApp на комп’ютері без телефону. Функція нарешті з’явилася!

WhatsApp з великою маржею є найпопулярнішим посланником у світі, і в майбутньому його позиції буде зміцнена. Ми вже сказали, чому це відбувається. Але весь цей час, WhatsApp мав серйозну проблему. посланник не мав автономного застосування для ПК, який однакова телеграма майже ідеальна.

На щастя, розробники не сидять і поступово зберігають службу від недоліків. Останнім часом всі користувачі мають доступ до бета-функції, що дозволяє використовувати WhatsApp на комп‘ютері без телефону. Раніше веб-версія вимагала, щоб смартфон був поруч і був підключений до Інтернету.

Ось що вам потрібно зробити власникам пристроїв Android.

 • Запустіть WhatsApp і натисніть “Інші опції” (значок ⋮)
 • Відкрийте вкладку відповідного пристрою.
 • Виберіть “Бета-версію для декількох пристроїв”.
 • Натисніть “Використовувати бета-версію”.
 • Перейдіть до “Налаштування WhatsApp”.
 • Відкрийте “пов’язані пристрої”.
 • Виберіть “Бета-версію для декількох пристроїв”.
 • Натисніть “Використовувати бета-версію”.

Далі, тільки щоб розв’язати рахунок з веб-версії на ПК і повторно введіть його. Поява програми буде змінюватися, бета-версія та WhatsApp з’являться в кутку. Ви можете працювати на чотирьох пристроях одночасно без зв’язування з смартфоном.

Якщо у вас ще немає програми WhatsApp для комп‘ютера, ви можете завантажити його тут.

Підпишіться на нашу телеграму не пропустити прохолодні статті

Використання програми

Зрозумівши, як встановити whatsapp на комп’ютері, і завершивши вищезгадані кроки, ви можете почати використовувати його.

Перш за все, вам потрібно перейти до програми через емулятор, не забуваючи підключити Інтернет до комп’ютера. Вхід буде здійснюватися без використання телефону. Далі доведеться встановити основні налаштування для Messenger. Це включає параметри профілю (ім’я, аватар). На жаль, синхронізація телефонної книги з номером, вказаним під час реєстрації, не відбувається. Тому ви повинні створити каталог контактів заново і зробити всі необхідні записи вручну.

Комп’ютерна версія “Whatsapp” має таку ж функціональність, як мобільна програма.

Як видно, встановіть WhatsApp на своєму комп’ютері та без використання смартфона. Але без номера телефону він не буде працювати. І таким чином користуються багато закоханих комунікацій.

Як встановити #WhatsApp без смартфона до комп‘ютера?

Веб-версія WhatsApp

Отже, щоб запустити WhatsApp у веб-версії, вам потрібно:

 • Перейти до офіційного ресурсу програми, на які посилається.
 • Тепер вам потрібно прочитати, що він знаходиться в 3 сайтах та виконуючи читання;
 • Тобто, ми переходимо до програми WhatsApp у веб-телефоні через меню та елементарний читати цей QR-код;
 • Потім комп’ютер синхронізований з мобільним WhatsApp. Вся інформація переходить до онлайн-версії комп’ютера. Передача цієї синхронізації, ви можете легко застосувати VATZAP VATZAP для комп’ютера та працювати з цією програмою.

Особливості 2 Метод

 • Щоб більш правильно встановити Watsap на комп’ютері, бажано застосувати веб-переглядач Google Chrome;
 • Watsap буде працювати, коли ця програма запущена на смартфоні;
 • Vertzap для комп’ютера, насправді, дзеркало для програми смартфона.

Завдяки WhatsApp Web ви можете використовувати бажаний Messenger не тільки мобільний, але і на ПК. Однак смартфон також повинен бути онлайн, якщо користувач сидить з ПК. Без телефону ви можете зробити, але спочатку варто розглянути варіант з ним і поставити WhatsApp на комп’ютері:

 • Коли ви відкриваєте WhatsApp Web до центру дисплея, буде намальована велика цифра QR. Якщо ви не хочете постійно пройти процедуру авторизації, потрібно ввімкнути опцію “залишатися в Інтернеті”;
 • Далі, ви повинні запустити Messenger на телефоні та в меню (“Кілька” у верхній частині), потрібно вибрати розділ “WhatsApp Web”;
 • Після цього потрібно вибрати параметр “Сканувати QR-код”;
 • Тепер вам потрібно довести телефон до камери до дисплея ПК та сканувати його. Далі відбудеться автоматичне дозвіл.
See also  Зробіть маску в Instagram з комп'ютера.

Використовуючи WhatsApp без смартфона через bhyslettes

Якщо вам потрібно зробити без смартфона, то це реально. Але для цього все ще потрібний номер, навіть якщо він належить до стаціонарної мережі.

 • Необхідно завантажити додаток Blistx на ПК та встановити його;
 • Після запуску ліворуч у робочому вікні потрібно вибрати “Пошук” та введіть слово “WhatsApp”, а потім виберіть потрібний результат зі списку;
 • Тепер ви повинні пройти дозвіл через обліковий запис Google. Якщо це не так, то реєстрація в ній триває не більше хвилини;
 • Далі потрібно завантажити WhatsApp і зачекайте, поки емулятор не ставить WhatsApp на комп’ютері. Тепер ви можете запустити посланник;
 • Щоб зареєструватися, вам знадобиться номер телефону, який ще не встановлений WhatsApp, після цього прийде SMS-підтвердження;
 • Якщо ви не можете прочитати повідомлення, ви можете замовити телефонний дзвінок, голос комп’ютера пропонує пароль.

Один рік можна надсилати повідомлення в нескінченних кількостях, після цього. всього за 33 на рік весь список необхідних функцій буде доступний для спілкування.

Як встановити WhatsApp на своєму комп’ютері без використання телефону

Коли Messenger WhatsApp просто пішов у набір, то він був розроблений у версії тільки для телефонів. Вже пізніше з’явилася настільна версія, а клієнт для ПК. Його мінус полягає в тому, що існують обмеження функціональності, і це не зможе працювати без мобільного застосування. Розширені користувачі знайшли Workounds Як встановити WhatsApp на компютері без телефону. І метод досить простий, а звичайні користувачі можуть справитися з ним.

Як встановити WhatsApp на компютері без QR-коду: прості способи

Стандартна установка на ноутбуці або ПК цієї програми здійснюється через офіційний веб-сайт https: // www.Whatsapp.com / завантаження. Тут ви можете встановити програмне забезпечення програмного забезпечення, а також завантаження програмного забезпечення для Android або iOS. Однак, коли завантажуючи файли, результат не увімкнено успіхом.

Справа в тому, що після встановлення програмного забезпечення він запитає QR-код. Таким чином, ви можете отримати доступ до посланника. Але спочатку за умовами нашого завдання відсутнє. Тому ви повинні використовувати емулятор. Спочатку потрібно завантажити:

 • Дотримуйтесь посилання https: // www.Bluestacks.COM / RU / індекс.html.
 • Натисніть кнопку на головній сторінці “Завантажити Bluestacks”.
 • Встановіть програмне забезпечення на своєму комп’ютері, і ви отримаєте Android.

По суті, емулятор Android дозволяє запускати програми на різних профілях пристроїв. Ця програма безкоштовна, доступна для Windows. Спочатку він передбачається як можливість грати через ПК в онлайн-іграх, але ми будемо використовувати цей ресурс для встановлення посланника.

Зверніть увагу! Емулятор. це віртуальна платформа та замінює операційну систему під мобільну версію, де ви можете встановити програму, як би на смартфоні.

Після встановлення програми (емулятора) відкрийте його. Тепер вам знадобиться час для завантаження, а після того, як ви знайдете повністю подібний Inteeis звичайного пристрою Android.