Home » Як зробити звук на комп’ютері голосніше. Windows Інструменти

Як зробити звук на комп’ютері голосніше. Windows Інструменти

Мовчазний звук на компютері. Методи збільшення обсягу

У цьому запису ми проаналізуємо, як зробити звук на компютері або ноутбуці, якщо все це максимум. Іноді у файлі рівень звуку низький, а том може бути недостатнім для зручного слухання. Можливо, невеликий обсяг тільки в навушниках або лише під час відтворення через динаміки. Однак, якщо є необхідність підвищити рівень гучності до зручного рівня, то, як це можна зробити? У всіх випадках передбачається завершення здоров’я аудіообладнання ПК або ноутбука.

Перше, що потрібно зробити, щоб збільшити гучність на ноутбуці полягає в тому, щоб перевірити рівень гучності через значок у лотку. Завдяки цьому значку ви можете відкрити додаткові елементи розділу “Аудіо”, якщо ви натиснете зображення у верхній частині та перевірте всі параметри, особливо в абзаці рівнів.

Друге. За допомогою панелі керування знайдіть розділ “Sound”, ми знаходимо властивості нашого пристрою відтворення. У розділі “Додаткові функції” у елементі вирівнювання об’єму перевірте гучність та перевірте рівень гучності у потрібному файлі.

Третій. Підключіть зовнішні стовпці з вбудованим підсилювачем (Комп’ютер).

Четвертий. Покладіть аудіо кодек з пакета K-Lite-Codec, такий пакет легко завантажити з веб-сайту розробника та просто запустіть файл exe. Медіа-програвач класичний медіаплеєр буде встановлено з кодеками. Запустіть файл з тихим звуком на секс класу Media Player і перегляньте фільтр Play Fride FFDSHOW розділ аудіо декодера. І тут ми знаходимо елемент (ліворуч) гучності, і вам потрібно натиснути на нього лівою кнопкою миші. Потім відкриється вікно з регулятором гучності, налаштуйте гучність, як вам потрібно.

Як налаштувати звук у ноутбуці з гравцем. У сексу класу Media Player ви можете натиснути на відео, відтворене відео та виберіть Audio (Audio). Там буде елемент опцій (опції), а також перемістіть регулятор підсилення (підсилення) до потрібного рівня.

П’ятий. Ви можете спробувати відкрити змішувач у параметрах гучності з Trei. Там вибирайте динаміки покращення еквалайзера, а коли відкривається еквалайзер, слайдери передаються і зберігають цю позицію як налаштування. Але іноді в меню еквалайзера неможливо налаштувати частоти, але ви можете вибрати лише попередньо встановлені налаштування.

Шостий. Як у пункті п’яти, перейдіть на налаштування вдосконалення та покладіть качки на точках еквалайзера, віртуального звуку та витонченості. Це може додати звук.

Сьомий. Як у пункті п’яти, ми проходять у поліпшенні звуку динаміків і покладіть доступу лише в точці витонченості (решта порожні), а зверху ми відзначаємо “відключення всіх звукових ефектів”. Потім натисніть “Застосувати” і “OK”.

Восьмий. Спробуйте поставити програвач VLC і увімкнути потрібний файл на ньому та збільшити гучність за допомогою налаштувань.

Дев’яте. Ми використовуємо програму для збільшення гучності на ноутбуці. Встановіть Letasoft Sound Booster, який збільшить том 5 разів на будь-яких додатках, включаючи гравців. На відміну від VLC та Media Player Classis, який контролює обсяг лише на них файлів.

Слід пам’ятати, що занадто багато рівня гучності може пошкодити побудовані динаміки. По-перше, буде втручання у форму сміття, а потім побудовані-у динаміків повністю припинить роботу.

Я сподіваюся, що рекомендації з цього матеріалу допоможуть вам, і ви можете зробити звук голосніше, навіть якщо ви вважаєте, що все це максимум. Ви повинні щось пропустити, і є варіант, який дозволяє зробити звук навіть голосніше.

See also  Віддалений управління комп'ютером за допомогою iPad. Знайомство з параметрами

Я також хочу відзначити, що звук може бути тихим через аудіо водіїв. У мене є ASUS P5Q SE / R на моїй материнській платі, якщо для звуку немає дробів, включаючи панель налаштувань еквалайзера, то звук набагато голосніше. Якщо я поклав дрова, то звук тихіше, і ви повинні викрутити повзунки до максимуму.

Аудіосервіс

Наступна причина, чому ПК може бути тихим звуком. Оскільки комп’ютер встановлений недійсний пристрій, відтворення, встановлене за замовчуванням.

На панелі керування. Відкрийте вкладку обладнання та звуку, і вам потрібно вибрати потрібний пристрій, назва якої відповідає вашій звуковій картці.

Якщо попередні поради не були короновані успіхом. Перегляньте, чи підключено ваш комп’ютер до аудіо Windows.

Відкрийте цю послугу, у підменю “Startup Type”, виберіть Automatic Click Apply. Ok.

Іноді ця служба не запускається автоматично.

Іноді для незрозумілих причин ця служба не хоче автоматично запускати.

зробити, звук, комп, ютері

Збільшити обсяг з спеціальними програмами

У деяких випадках можна збільшити обсяг за допомогою сторонніх програм.

Аудіо підсилювач

Застосування для зміни рівня гучності у вибраних файлах. З ним легко вирівнюється тональність для списку пісень, що збереже необхідність постійно налаштувати звук.

Srs Audio Sandbox

Невелика платна утиліта (є безкоштовна пробна версія), крім збільшення обсягу, є також ряд додаткових варіантів:

Звуковий бустер

Ще одна платна програма для збільшення рівня гучності. З ним ви можете легко і просто збільшити гучність півтора рази без втрати якості звуку.

Тихий звук на комп’ютері: причини

Ми розглянемо як очевидні проблеми, які можуть бути вирішені протягом декількох секунд та серйозні труднощі, які запобігають звичайному використанню ПК.

Необхідні роз’єми / Навушники / Колони

Якщо комп‘ютер вже далекий від нових, а у своїх роз’ємах різні аудіопристрої вже вставляються у роз’єми, потім ви можете розглянути погіршення контакту, а з нею та звуком, природним явищем. Тим не менш, намагаючись зробити навушники голосніше, перевірте регулятор гучності. Підключіть пристрій до іншого ПК, щоб переконатися, що з помилки навушники або стовпці.

Порада 1. Від’єднайте роз’єм кабелю, а потім підключіть його знову. Повторне з’єднання виявить проблеми з розеткою або вилкою.

 • При поломці стовпців варто подумати над тим, щоб придбати їх портативні аналоги. Міні.Моделі відрізняються високою мобільністю. Ви можете використовувати їх як доповнення до планшета або смартфона. Але зауважте, що мінімальне значення потужності легких портативних пристроїв повинно починатися з 3 Вт. Вища цінність знадобиться тим, хто збирається слухати музику в місцях з сторонніми людьми. Кількість стовпців показує, що ви почуєте стерео або монозер.
 • Якщо навушники працюють, ви можете зробити звук голоснішим, виправляючи налаштування системи. Через меню «Пуск» перейдіть до «Панель управління». У вікні, яке з’являється, виберіть “Звук”. Потім у відкритому списку знайдіть свої навушники. У наступному контекстному меню виберіть “Додаткові можливості”. Тут вам потрібно буде знайти список ефектів, а потім позначити точку “вирівнювання обсягу” в ньому. У деяких випадках ці прості дії допомагають не гірше, ніж звуковий підсилювач для навушників.

Порада 2. Якщо у вас немає бажання розуміти налаштування різних програмних продуктів, то придбайте навушники з низьким рівнем опору. Остання властивість. Ключ до більш високого обсягу.

Проблеми водіїв

Левова частка програмного забезпечення з ПК якимось чином пов’язана з драйверами. Експерти розрізняють 4 групи проблем:

 • Помилки розробників (проблема такого роду вирішується шляхом оновлення);
 • Невідповідність між драйверами версії ОС;
 • Неправильні налаштування драйверів;
 • Конфлікти водія (“протилежна сторона” часто є різними мультимедійними пристроями).

Спочатку слід перевірити вірність налаштувань аудіо. Як приклад, використовуйте горезвісний realtek. Зверніться до “Панель керування”, вам потрібен відділ “обладнання та звук”, де він згадується програмним продуктом. Потім перевірте кожну вкладку. Не слід зменшити або відключити. Не пропустіть фільтри та об’ємний звук.

See also  Як перезапустити вкладку Galaxy Tablet Samsung. Як скинути вкладку Galaxy a?

Названу утиліту сканує ОС та надає список прямих посилань на нові модифікації водіїв.

 • Тестування та оновлення драйвера Дозволити можливостям ОС. Скористайтеся наступним кроком за кроком інструкції.
 • Використовуйте “панель керування”.
 • Відкрийте вкладку, яка відповідає за “Система та безпека”.

У диспетчері пристроїв поруч з водіями не повинно бути додаткових символів, особливо знаків оклику. Наявність таких символів вказує на помилки драйверів. Ви не зможете збільшити обсяг, тому що в таких ситуаціях, як правило, взагалі немає звуку.

Проблеми в налаштуваннях

Відноситься до налаштувань ОС. Перш ніж намагатися щось змінити, увімкніть відтворення аудіофайлу. Тому було б легше контролювати обсяг звуку, тому що ви почуєте зміни негайно.

Потім увійдіть до “Панель керування”, до пункту “Обладнання та звук“. Щоб додати звук на комп’ютері, вам знадобиться опції: “Контроль звуку” та “Налаштування гучності”. На останній вкладці користувач може налаштувати звук у різних програмах. На першому вкладці вам потрібно буде визначити пристрій, через який комп’ютер відтворює звук. Виберіть потрібний елемент, наприклад, динаміки та відкрийте властивості пристрою.

 • Рівні (збільшити звук, підніміть повзунок до максимального рівня);
 • Спеціальний (видалити прапорець “обмежена висновок”);
 • Поліпшення (встановіть прапорець “мислення” та видаліть прапорці з інших елементів).

Як збільшити звук на компютері або ноутбуці 2 рази

Зміцнюйте звук з регулярними засобами

Комп‘ютерні виробники не встановлюють рівень гучності до максимального. Отже, як збільшити гучність на ноутбуці з Windows 10 або іншими попередніми версіями цієї ОС. Є кілька способів вирішення цієї проблеми:

 • По-перше, майже на всіх ноутбуках є значні функціональні клавіші для регулювання гучності звуку. Наприклад, на Samsung керує звуком, ви повинні натиснути клавішу FN одночасно та ключ з схематичним зображенням динаміків.
 • Існує також інший спосіб. Миша над піктограмою динаміка в нижньому правому куті екрана та клацніть правою кнопкою миші праворуч. У відкритому прокрутку виберіть “Пристрої відтворення”. Відкриється вікно, в якому ми зацікавлені в “Динаміці”. Виберіть його та натисніть кнопку Властивості нижче. У новому вікні виберіть вкладку “Рівні” та встановіть важіль звинувачення до необхідного положення.Це універсальний спосіб підвищення обсягу не тільки для операційної системи Windows 10, він підходить для 7 та 8 версій.
 • Ви також можете експериментувати з налаштуваннями аудіокарти. Але не на всіх комп‘ютерах така можливість існує. Для додаткових налаштувань у вікні “Властивості: динаміки”, натисніть на вкладку “Додаткові функції” або, як у вищезгаданій версії, “Покращення” встановлюють прапорець перед “TonCompensation” або “Вирівнювання гучності” та натисніть Застосувати. Ця функція значно підвищує обсяг.
 • Крім того, відданість може бути налаштована у налаштуваннях утиліта, наданих виробником звукової карти (аудіопроцесор). Наприклад, для Realtek, клацніть правою кнопкою миші на зображення динаміки та виберіть “Менеджер звуку”.

Аудіо підсилювач

Audio Amplifier. Проста утиліта для роботи з звуком окремого файлу на компютері. Основною перевагою програми є Inteeis, зроблений у стилі мінімалізму. У вікні програми існує кілька важливих кнопок для створення налаштувань.

Програма Audio Amplifier доступна для операційної системи Windows (32 та 64 біт). Inteeis перекладається тільки на англійську, але програмне забезпечення поширюється абсолютно безкоштовно.

Основна відмінність між корисністю від подібних рішень. Робота з окремими медіфілами, а не загальною системою налаштування системи. Щоб розпочати роботу, потрібно завантажити аудіофайл або відео в програму, натиснувши відповідну кнопку у головному вікні.

Інформація про завантажений файл відображатиметься у вікні під кнопкою: ім’я, формат, розмір, тривалість, бітрейт та t.D.

See also  Як зробити jailbreak ipad mini.

Права частина інтелектів. Це регулювання гучності. Щоб встановити аудіо (зменшення посилення або зменшення гучності), потрібно повернути регулятор або використовувати стрілки під рядком поточного індикатора гучності. Максимально допустимі значення для ампліфікації. 1000%.

Щоб застосувати гучність гучності для вибраного файлу, натисніть кнопку “amplify” та виберіть папку, щоб зберегти вихідний медіа.Файл.

Проблема з драйверами

З драйверами, проблема може бути наступним. Справа в тому, що коригування аудіо може безпечно бути в водіях, наприклад, водій Realtek. І тут є коригування звуку:

Доступ до цих налаштувань можна отримати з панелі керування, буде значок Realtek, відомий, наприклад, може менеджер HD Realtek HD. Але якщо у вас не встановлено драйверів або не тієї ж версії, то проблема може бути, що рівень гучності RALLK буде за умовчанням, і це не може бути на весь мультфільм безпеки слуху. Раптом у вас є звук на динаміків до максимуму, то ви можете встановити драйвери, увімкнути музику і буде дуже, дуже голосно. Ось чому за замовчуванням у водіїв він може не витримати максимальний рівень. І без водіїв. Обсяг звуку може бути точно за замовчуванням, тобто не з максимальним рівнем.

Налаштування драйверів Realtek можуть бути параметром сублікації (можливо, на вкладці звукового ефекту). Це може вплинути на гучність рівня, перевірити його за допомогою увімкнення / вимикання:

Висновок. Обов’язково перевірте налаштування звукових драйверів, Слайдер гучності може бути занижений.

Збільшіть гучність під час перегляду відео в автономному режимі

Якщо ви завантажили будь-який фільм на комп’ютер, і вам здається мовчанням, я рекомендую встановити один з медіа-плеєрів, які мають можливість збільшити максимальний обсяг.

Один з цих гравців. Це медіаплеєр VLC, який має вбудовану здатність зробити звук голоснішого максимуму. Звичайно, автори стверджують, що вони можуть збільшити обсяг і до 400%, але це все брехня. Тим не менш, трохи піднімає гучність, щоб переглянути відео, цілком реальне.

Classic Media Player

Не тільки [urlspan] Media Player Classic [/ URLSPAN] Відмінне додаток для відтворення відеофайлів на комп’ютері, він також здатний збільшити обсяг звуку, навіть якщо це коштує максимум. Для цього потрібно зробити кілька простих кроків.

 • Введіть класичний програвач Media або увімкніть у нього якийсь фільм, а потім клацніть правою кнопкою миші та виберіть “Audio Track”. “Параметри” (Audio Options).
 • У вікні, який відкривається, буде потрібно поставити кілька кліщів, як показано на скріншоті, а також, якщо ви хочете, ви можете збільшити обсяг, якщо ви переміщуєте повзунок “Підвищення” (зміцнення). Але зауважте, що при максимальному значенні збільшення звучання на комп’ютері може висихати, що не дуже приємно для людського вуха. Тому відрегулюйте повзунки до потрібної ступеня вашого комфорту. І після застосування всіх налаштувань перезавантажте програвач, щоб все це стосується.

Збільшити звук окремого складу

Ви також можете спробувати збільшити звук певної мелодії, використовуючи сучасні можливості програмного забезпечення. Є кілька способів.

  Змініть сам звук мелодії, встановивши редактор аудіофайлів до свого пристрою, наприклад, Adobe Adition та Sony Sound Forge. Редактори різні, але вони показують найкращі характеристики швидкості обробки та результатів стиснення. Будь-яка музика може бути відредагована за допомогою їх використання, досягнувши найбільш привабливий звук.