Home » Як звільнити пам’ять iPhone 6

Як звільнити пам’ять iPhone 6

До 2015 року цей розділ сховища IDEVIKE був заповнений величезною кількістю неконформованих даних, він зберігався в ньому: всі кореспонденції з прикріпленими вкладеннями, календарі, нагадування, нотатки, контакти, дані програми, налаштування iOS та багато іншого. Тому, якщо IOS 8 встановлюється на ваш гаджет або більш ранню версію операційної системи, то обсяг простору, зайнятого розділом “Інший”, може досягти будь-яких розмірів.

З виходом IOS 9, ситуація значно покращилася, тепер у розділі “Інший”:

 • Кеш;
 • Дані на самому пристрої та iOS;
 • Оновлення програмного забезпечення;
 • Siri Voices;
 • Underfelmed файли;
 • Результати безуспішної або перерваної синхронізації;
 • Оригінали з фільтрами;
 • І Т.D.

Як випустити пам’ять на iPhone

Звичайно, найбільш ефективний спосіб очистити пам’ять на iPhone. це повністю видалити вміст, т.Е. Запустіть до заводських налаштувань. Однак він буде обговорюватися нижче рекомендацій, які допоможуть безкоштовно деяку репозиторію, не позбавлятися від всієї медіа-системи.

Очищення кешу

Багато додатків, які використовуються, починають створювати та накопичувати користувацькі файли. З часом розмір застосування зростає, і, як правило, немає потреби в цій накопиченій інформації.

Раніше на нашому сайті вже розглянуті методи, які дозволяють очистити кеш на iPhone. це значно зменшить розмір встановлених додатків та випуску, іноді до декількох гігабайт простору.

Оптимізація магазину

Apple надає свій власний інструмент для автоматичного випуску пам’яті на iPhone. Як правило, більша частина місця на смартфоні займають фотографії та відео. Функція “оптимізація зберігання” діє таким чином, що, коли місце закінчується на телефоні, він автоматично замінює оригінальне фото та відео до своїх скорочених копій. Самі оригінали будуть зберігатися у вашому обліковому записі iCloud.

  Щоб активувати цю функцію, відкрийте параметри, а потім виберіть назву свого облікового запису.

Хмара зберігання

Якщо ви не використовуєте активні сховища хмари. настав час почати це. Більшість сучасних послуг, таких як Google Disc, Dropbox, Яндекс.Диск, має функцію автоматичного розвантаження фото та відео в хмарі. Згодом, коли файли успішно зберігаються на серверах, оригінали можуть бути повністю безболісно вилучені з пристрою. Принаймні, він випускає кілька сотень мегабайт. це все залежить від того, скільки фото та відео матеріалів зберігаються на вашому пристрої.

Прослуховування музики в режимі потокового режиму

Якщо якість вашого підключення до Інтернету не потрібно завантажувати та зберігати музику гігабайт на самому пристрої, коли він може транслюватися від Apple Music або будь-якої сторонніх потокового музичного сервісу, наприклад, Яндекс.Музика.

  Наприклад, для активації Apple музики, відкрийте параметри на телефоні та перейдіть до розділу “Музика”. Активуйте параметр Apple Music Show.

Зверніть увагу, що після створення підписки з вашої банківської картки, узгоджені гроші будуть дебетовані щомісяця. Якщо ви не плануєте використовувати Apple Music Service, обов’язково скасуйте підписку.

Видалення кореспонденції в iMessage

Якщо ви регулярно відправляєте фотографії та відео за допомогою стандартної програми повідомлення, чистіть листування, щоб звільнити місце на смартфоні.

Для цього запустіть стандартну програму повідомлення. Знайдіть надлишку кореспонденції і проведіть пальцем на нього праворуч. Виберіть кнопку «Видалити». Підтвердьте видалення.

До того ж принципу ви можете позбутися від кореспонденції та інших повідомлень по телефону, наприклад, WhatsApp або телеграм.

Видалити стандартні програми

Багато користувачів Apple чекали цю можливість протягом багатьох років, і, нарешті, яблуко реалізували його. Справа в тому, що iPhone має досить великий список стандартних додатків, і багато хто з них не починаються. У цьому випадку логічно видаляють непотрібні інструменти. Якщо після видалення раптово будь-яка програма потребує. його завжди можна завантажити з App Store.

See also  Як підключити irpods до iPhone через Bluetooth

  Знайдіть стандартну програму на робочому столі, з якого ви плануєте позбутися. Сильно тримайте значок пальцем, поки він не з’явиться піктограма з хрестом.

Доставка додатків

Ще одна корисна функція для економії місця, яке було реалізовано в IOS 11. Кожен встановив програми, які запускаються надзвичайно рідко, але не може бути виступ у своєму видаленні з телефону. Розвантаження дозволяє, насправді, видаляти за допомогою програми iPhone, але збережіть користувальницькі файли та значок на робочому столі.

У той момент, коли вам потрібно посилатися на допомогу програми, просто виберіть ІТ-значок, після чого розпочнеться процедура відновлення. Як результат, програма буде запущена в початковій формі. як якщо б вона не була видалена.

  Щоб активувати автоматичні дефіцитні програми з пам’яті пристрою (iPhone, незалежно аналіз запуску програм та видалення непотрібних), відкрийте параметри, а потім виберіть назву облікового запису.

Встановлення останньої версії iOS

Apple займає багато зусиль, щоб принести свою операційну систему до ідеалу. Практично з кожним оновленням пристрій позбавлений недоліків, стає більш функціональним. А також сам прошивка займає менше місця на пристрої. Якщо з якоїсь причини ви пропустили наступне оновлення для смартфона, ми настійно рекомендуємо це.

Звичайно, нові версії ios з’являться всі нові інструменти для оптимізації сховища. Ми сподіваємося, що ці поради були корисними для вас, і ви могли звільнити деякий простір.

На додаток до цієї статті, сайт має ще 12671 інструкції. Додати Сайт Lumpies.RU в закладок (Ctrld), і ми точно використовуємо вас.

Дякую автору, поділяйте статтю про соціальні мережі.

Як очистити історію сафарі

Це можна зробити прямо на самому iPhone. Для цього перейдіть до розділу “Основний”, виберіть вкладку “Зберігання”. Тут натисніть “Диск”. Виберіть програму Safari, натисніть “Документи та дані”, а потім вам буде запропоновано кеш-пам’ять Resert. Згодити. Він також може бути зроблений за допомогою налаштувань: знайдіть веб-браузер тут, натисніть на рядку та виберіть опцію: “Очистіть історію та дані сайтів”.

“Інший” в пам’яті iPhone: де він прийде і як очистити його | Yablek

Якщо у вас є ще один браузер, наприклад, Chrome, очистіть кеш, доведеться з програми: тут вам потрібно вибрати меню, налаштування, особисті дані та функції. чистий кеш. Ви також можете видалити дані для автозапуску. Це корисно, і якщо ви не хочете розкривати свої власні інтереси та історію пошуку.

Деактивація “фототипу

Значення “фотопотоку” полягає в наступному: коли він активується, всі фотографії, зроблені на iPhone користувачем, надсилаються iCloud на Wi-Fi. отже, друзі користувача можуть переглядати та коментувати свої знімки без соціальних мереж та MMS-повідомлення (звичайно, тільки з обліковим записом власника). Технологія досить корисна, однак, багато власників гаджетів “Apple” щодо свого існування навіть не знають. в той же час програма “їсть” мегабайт пам’яті.

Перейдіть через “Налаштування” “ICLOUD” “Фото”.

Деактивувати перемикач перемикача перед “My Photostream”.

Як очистити кеш на iPhone

Коли ви підключаєте iPhone до комп’ютера або в розділі «Зберігання iPhone» налаштувань, ви, напевно, побачили розділ “Інший”. Тут падає туди, що система не може приписувати будь-які дані: це кеш-пам’ять, кеш-пам’ять, дані, що залишаються після невдалої синхронізації з iTunes або Finder на ПК або MAC, відповідно, тимчасові файли та так далі.

Найбільш ефективний спосіб очистити кеш на iPhone для видалення програм, які займають більшість місця, а потім знову встановлюйте їх. Ви можете визначити такі програми в меню “Налаштування” “Basic” “iPhone Storage”. Наприклад, у мене більше 11 ГБ з моїм кеш-пам’яті на телеграмі iPhone, хоча додаток сам важить близько 80 Мб. Оскільки листування зберігається не на пристрої (за винятком секретних чатів), я можу безпечно видалити його з iPhone і покласти магазин повторного додатка.

Перед тим, як видалити телеграму та посаду, як я знову встановив його. Всі дані збереглися

Скидання кешу системи на iPhone ще легше регулярно перезапустити гаджет. Після іншої перезавантаження, майже 700 Мб з розділу “Інше”.

See also  Комп'ютер не відео фото з iPhone

Хтось вирішує проблему скидання iPhone для заводських налаштувань та відновлення з резервного копіювання, але я спробував цей метод. Максимум 500 Мб. Я спробував і спеціальні утиліти, як телефон чистий. Використовуючи це програмне забезпечення, також можна було б звільнити до 300-400 Мб місця розташування на пристрої. Витрачено більше часу. Набагато ефективніше, просто перевстановіть “ненадійні” програми.

Як очистити кеш Safari

Якщо ви не чистите місце, яке приймає Safari, з часом браузер iPhone може рости до неповного розміру. Однак легко обробляти.

Однак, однак, доведеться увійти до входу до всіх Інтернет-послуг, які використовують через браузер, але купа ключів допоможе вам у цьому.

Як жити на 16 Гб: 8 простих способів звільнення до iPhone пам’яті

За даними аналітиків, 80% власників iPhone змушені регулярно видаляти вміст своїх пристроїв для звільнення пам’яті. Більшість користувачів набагато більше звикли говорити до побачення, ніж з додатками. Такі 43% від загальної кількості учасників. Ті, хто є більш важливим програмним забезпеченням, трохи менше. 40%. Більше того, приблизно половина всіх респондентів видаляє вміст пристроїв принаймні один раз на місяць.

Скарги на дефіцит пам’яті, як правило, походять від власників 16-гігабайт iPhone. Негайно після того, як всі звичайні програми, фотографії та відео завантажуються, майже нічого не залишається з пам’яті. І як використовувати смартфон або планшет. не дуже чіткий. І навіть низька вартість пристрою не допоможе у ситуації, коли вам потрібно зробити найкращу кадру в житті, і пристрій є зрадним чином пише: “Там майже немає місця”.

Насправді, можна випустити місце на iPhone, і не вдаючись до видалення важливих даних. MacDigger пропонує 8 порад, як швидко відпустити пам’ять на мобільному пристрої.

Очистити кеш і сафарі історії

Перший крок у очищенні i-пристрою-видалення тимчасових файлів Safari. Кеш-пам’ять зберігає велику кількість вмісту, вже завантажених через браузер. Як результат, веб-переглядач зображень та іншого вмісту приймають з пам’яті телефону та не завантажують знову з Інтернету. Це збільшує швидкість завантаження. Однак ця інформація може бути занадто багато накопичена.

Очистити історію відвідувань та файлів cookie з Safari, вибравши “Налаштування” Safari “Очистіть історію та дані сайтів”. Щоб видалити всю збережену інформацію з браузера, виберіть “Налаштування” Safari “Добавки” “Дані сайту” “Видалити всі дані”.

Перевстановлення додатків

Програми самі можуть трохи важити, але поступово зважування через тимчасові дані. Перегляньте фактичний розмір гри або програми (з інформацією, завантаженою з мережі), ви можете в розділі “Налаштування”. “Основні”. “Зберігання та iCloud”. “Зберігання”. “Керування”. Тут ви можете видалити програму, якщо вона взагалі не потрібна, або перевстановіть, якщо він все ще використовується.

Видалити старі повідомлення

Активні надсилання фотографій та відео через iMessage швидко зменшує доступний простір на iPhone та iPad. Вміст може займати гігабайт. Стара або непотрібна кореспонденція може бути видалена вручну, а потім налаштувати видалення повідомлень через 30 днів або після зберігання на смартфон. Для цього перейдіть до “Налаштування”. “Повідомлення”. “Story Message”. “Залиште повідомлення” та встановіть потрібний період.

Використовуйте спеціальні послуги

Все, описане вище, викликане для видалення з телефону занадто багато. У той же час має сенс встановити програму, яка очистить iPhone від сміття або зробити резервні копії в хмарі. Наприклад, творці морозива стверджують, що користувачеві не доведеться видаляти вміст мобільного пристрою взагалі. всі дані будуть вивантажені в зберігання хмар.

Програма дозволяє переносити свої фотографії та відео в хмарному сховищі за лічені хвилини, щоб отримати можливість стріляти новим. Рішення, на думку розробників, кілька разів працює швидше, ніж ICloud і дозволяє переносити тисячі фотографій в Інтернеті за лічені хвилини.

Видалити скріншоти

Власники iPhone та iPad часто роблять скріншоти. Як правило, скріншоти займають не більше 300 Кб у пам’яті пристрою, але більшість користувачів часто забудьте видалити непотрібні зображення. Таким чином, вони поступово “породи” у фотогалереї, займаючи все більше і більше.

Існує два способи видалення скріншотів: вручну або використання спеціальних додатків. Останні самі визнають скріншоти самі і стирають їх. У той же час такі програми. це гроші. Але є один lifehak: в iOS 9 у альбомах (“Фото”) є папка “скріншоти”, які, насправді, є скріншотами.

See also  Як знайти інший iPhone через локатор

Слухайте музику в режимі потокового

Apple дозволяє транслювати музику, завантажену з iTunes через iCloud. завантажте його та зберігати на пристрої не обов’язково. Видаліть непотрібні доріжки з iPhone і слухайте онлайн. Ви також можете заощадити місце, використовуючи сервісні послуги, як Apple Music, Yandex.Музика або zvooq.

Вимкнути дублювання фотографій

iPhone пропонує зберегти оригінальне фото на додаток до рами, зробленої в HDR. Таке дублювання можна безпечно відключити, оскільки оригінали займають місце, і вони зазвичай не потребують себе. Щоб вимкнути дублювання, знайдіть “Налаштування”. “Фото та камера”. “HDR”. У останньому точці потрібно деактивувати “залиште оригінальний” слайдер.

Крім того, смартфон може замінити фотографії та відео з повним дозволом на оптимізовані версії. Оригінали з повною роздільною здатністю зберігаються в ICloud. Для цього, у розділі “Налаштування”, перейдіть до “Фото та відео” та перейдіть до “Оптимізація сховища iPhotor”.

Змушений перезавантажити

Змушений перезавантажити iPhone. Panacea з багатьох проблем. Включаючи це допомагає автоматично видалити деякі тимчасові файли. Для такого перезапуску iPhone потрібно одночасно натиснути кнопку дому та кнопку живлення. Їм потрібно зберігати затискання, поки логотип Apple з’явиться на екрані.

Що ще ви можете видалити за допомогою iPhone та iPad

Спочатку потрібно видалити завантажену музику. Я слухаю Apple Music, у мене є сімейна підписка на всі члени нашої сім’ї. Але, з огляду на наявність Wi-Fi вдома та на роботі, а також достатній обсяг мобільного інтернет-трафіку, я не завантажую доріжки до пристрою, і слухайте їх онлайн. У налаштуваннях ви можете вказати, яка сума завантаженої музики варто залишити на пристрої. Ми передаємо на шляху налаштування-музики-оптимізації сховища. Увімкніть перемикач і вкажіть потрібний розмір. Від вже завантаженого для прослуховування автономної музики, ви можете позбутися, перейшовши до основних налаштувань iPhone. Тут ми знаходимо “музику”, приходьте і видаляємо альбоми та пісні.

Для тих, хто купує фільми в iTunes і спостерігаючи за ними на коханому гаджеті, вам потрібно періодично відкрити програму Apple TV, перейдіть до розділу “MediaMatka” та очистити вміст. Аналогічним чином, необхідно видалити слухаються подкасти в застосуванні того ж самого. І в налаштуваннях подкастів, він не заважатиметься включеним перемикачем “видалення”.

Як очистити кеш-програми на iPhone

Поряд з Safari ви можете очистити кешовані дані для інших вбудованих та сторонніх програм. Один із способів відкрити додаток і видалення його вмісту зсередини. Наприклад, якщо ви завантажили файли в OneDrive або Dropbox, щоб використовувати офлайн, ви можете видалити локальні файли з вашого iPhone, не видаляючи їх з хмари. Інші програми мають вбудовані інструменти, як показано нижче.

Відкрийте “Налаштування”, перейдіть до розділу “Основний” та знайдіть там “iPhone Store”. Всередині цього елемента ви побачите додатки та дані, які зберігаються в них. Наприклад, у моєму випадку, підкасти, фотографії та Filmic Pro. це більшість місця. Не кожен буде видаляти дані, але деякі можуть це зробити. Просто відкрийте і виберіть, що вам не потрібно.

Часто всередині додатків зберігаються занадто багато даних. У цьому випадку я зберігався видалено через відео додаток.

Шлях, щоб зробити місце на iPhone або iPad

Кожен активний власник iPhone та iPad принаймні один раз у житті повинен був очистити вбудований пам’ять свого гаджета, щоб встановити нову гру, додаток або завантажити відео. Зазвичай проблема вирішується шляхом видалення того, що “не шкодує”. Але є ще один, дуже незвичайний шлях.

Що найприємніше йти на серйозні кроки, як в’язниця, яку вам не потрібна (хоча цей метод працює і на зламаному iPhone та iPad).