Home » Яка різниця між монітором та телевізором. Низька яскравість

Яка різниця між монітором та телевізором. Низька яскравість

Телевізор та монітор для ігор. Що дає найкращий досвід

Яка різниця між монітором та телевізором? Для багатьох користувачів лінія між цими двома поняттями є непомітною. Кабельне та супутникове телебачення значно розмивало цей кордон. Щоб зрозуміти це питання, спочатку вам потрібно вирішити термінологію.

Монітор. Це пристрій, який призначений для прийняття та відображення на відображенні графічної та текстової інформації. Його основна відмінність від телевізійного приймача.Відсутність побудованого тюнера.

Телевізор. Це автономний пристрій, який приймає та відтворює звуки та відеосигнали з телевізійних станцій або пристроїв.

І хоча наявність тюнера вважається відмінною особливістю телевізора сьогодні моделей випуску без нього. В той час як деякі монітори мають це в конфігурації.

Що зручніше, монітор або телевізор

Телевізор приймає та відтворює сигнали зі станцій, що ведуть передачі або інших пристроїв. Монітор приймає та відтворює тексти та графіку через комп’ютерну відеокарту. Залежно від класу пристрою, він покращує якість зображення.

У більшості випадків всередині монітора немає вбудованого телевізійного тюнера. Але замість цього ви можете приєднати пристрій через HDMI до розумного (IPTV) префікса. Потім ви можете подивитися велику кількість телеканалів, працювати в Інтернеті, грати.

Для зручної роботи з документами монітор повинен бути невеликим, діагональ становить до 32 дюймів. Робота над телевізором 55.Дюймів з документами на комп’ютері незручно. Щоб розібрати весь екран, вам потрібно буде постійно повернути голову. Зрештою, вам потрібно спостерігати за програмами з відстані щонайменше на 2 метри. Якщо ви збираєтеся дивитись фільми, ви можете використовувати великий екран.

Розглянемо основні відмінності:

  • На моніторах ви не можете змінити яскравість і контрастувати. По телевізору є така можливість.
  • Телевізори включені до пульта дистанційного керування, монітори їх не мають. Але натомість ви можете успішно використовувати бездротову мишу.
  • Сучасні телевізори можуть взаємодіяти між собою. Це розширює їхні можливості.
  • Сучасні смарт.Телевізори мають функції, які перетинаються з можливостями ПК. Вони можуть зайти в Інтернет, працювати із зовнішніми ЗМІ. Монітори цього не потребують, вони мають інший спосіб досягти одного і того ж результату.
  • Монітори менше серед малих пристроїв, а телевізори серед великих.

HDMI Earc

Якщо бачення Долбі хоча б періодично зустрічається в моніторах, то HDMI ARC / EARC взагалі не існує. Тим часом, це досить зручна функція для послідовного з’єднання дисплея та акустики з уривом багатоквального звуку 5.1 або навіть Dolby Atmos. Таким чином, ви можете мінімізувати кількість проводів у налаштуванні.

Загальновизнано, що час відповіді на телевізори більший, ніж монітори, але це не завжди так. Плазмові телевізори могли похвалитися часом відповіді Близького, але їх час, на жаль, минув. Моделі з РК-дисплеєм тривалий час не могли підходити до моніторів у цьому індикаторі, але масове введення «режимів гри» з відключенням усіх видів післяобробки зробило телевізор значно більш конкурентоспроможним.

Ну, тепер із сучасною OLED Matrix, телевізори вже не є шансом навіть на ігрові монітори найвищих класів. Звичайно, в природі мало моніторів з матрицями OLED (наприклад, Aorus fo48U), але вони дорожчі і в своїх параметрах немає кращих (за винятком наявності DisplayPort).

Скаржитися на коментар

Я також пам’ятаю, як монітори виглядали з найменшим розміром зерна. Цей параметр також був вказаний за один раз)

Максимальна пропускна здатність була ще важливішою (t.Е. Можлива Гермська). І про високу частоту персоналу свистка автора ELT. Лише 200 Гц максимум (екран. Не плутати з смугою пропускної здатності монітора, яка вимірюється в МГц).

І я не про перший, а про останній. 😉 ELT вище 200 ніколи не піднявся. І РК.Дисплей вже досяг 480.

різниця, монітором, телевізором, низька, яскравість

І значення в цих 480 Герц? Я вже мовчу про необхідні ємність для відображення зображення 480 кадрів в секунду де завгодно, за винятком тетріса. Я пояснюю. Вестеляція кількості кадрів в секунду дає нам 2 речі: володіння плавністю картини та зменшення видимості мастильних матеріалів (включаючи мастила з зразка та методу утримування, див. Статті про розминку.Com). Ефект першої точки є індивідуальним для кожного, але ми визнаємо, що 160 Герз від 200 Гц, навіть якщо вона відрізняється, це не критично, і їх нелегко розрізнити. Крім того, збільшення герцога працює лише для зменшення мастильних матеріалів. Це все і родзинка ELT, оскільки принцип роботи (див. Той самий розмиття) трубка дозволяє це на 60, що становить 85, що становить 120 і t.D Відобразити абсолютно чітку картину без мастильних матеріалів (не рахуючи подрібнення фосфору, що не впливає на ясність, а лише дає зображення картини в певних умовах). Тому деякі, хто випробував ELT і каже, що 100 Herz на Elt Monica змазано, ніж 240 РК.Герц, оскільки вони не зовсім розуміють природу гладкості. Також може бути нюанс, що ця Моніка 480 Гц може мати час відгуку між різними відтінками понад 1000/480. Тобто вважайте, що це повноцінно, 480 персоналу не повинні робити. Досі існує багато нюансів та технологій, таких як BFI, якщо ви відрізаєте всю цю тему, яка не входить у коментар, тому прочитайте розминку, дивіться “Zzanya” на YouTube, якщо ви хочете детально заглибитися в моніторну тему.

See also  Різниця Sony PlayStation 4 від Sony Slim

Дякую за все, що я вже знаю. Більше того, наші думки збігаються і сперечаються з нами. 😉 І під деяким відео Zzanya ви навіть знайдете коментарі з моїм прізвиськом. ))

Перші РК.Монітори мали частоту лише 60. 75 Гц, тоді як навіть найдорожчий ЕЛТ може працювати з частотою 100 Гц, а для ігор ця різниця є значною.Востаннє відредаговано 21 січня 2022, 17:37

Вже пробував. І ми більше не хочемо. Тому ми порівняємо виключно 100 Гц. Шах, як кажуть у шахах. ;)) Ваш хід.

Не вистачає слів про ретро.Ігри на ім’я статті. Тому що якщо це не потрібно, то CRT також не потрібен.

Я поїхав до Elt Witcher 3, Horizon Zero Dawn, Assassin’s Creed Odyssey. Це ретрогоме? )), До речі, навантаження на відеокарту було більш значущим, ніж на 1080p/60

Eho Ви можете продовжувати таким же чином: “Чому парові машини краще, ніж лід”, “Чому шкіра зайця краще, ніж синтетика”, “Чому вітрило і весло краще, ніж турбіна”, “Чому. Свічка і промінь краще, ніж світлодіод », тощо.D. П.С. Ті, хто бажає, можуть продовжувати 🙂

Тут, якось в Інтернеті існувала стаття про екологічне свідомо, що хімічна кастрація відбулася, щоб не завдати шкоди природі.

Оскільки в будь.Якій ситуації вам знадобляться гармонії життєво важливі, інакше буде остеопороз, оскільки вам потрібні гармонії тоді в чому різниця на рік більш.Менш, щоб їх пити, але для вазектомії вам просто потрібен фургон сертифікатів і не просто бажання мати дітей, тому що у мене їх багато »(я просто прочитав свою справу), і сполучні читання для цього, і для хімічної кастрації 90% аптек дадуть вам те, що вам потрібно Робіть те, що вам потрібно.

Основний мінус. Оскільки мова йде про використання монітора. Діагональ. 24 дюйми для ігор? У той час, коли більша частина 40.Дюймового носа телевізора повертається, що 55. Це найбільше.

4K, 240 Гц та час відповіді 1 мс вже продаються в самому розпалі, забудьте про ці КРТ, як про жахливу мрію. Цей опус не має значення близько 10 років, а то й більше. І на фотографію “OLED та топ.РК.Монітори” багато питань, наприклад, які ці смужки? Як ти їх отримав? Доріса?

У мене є простий монітор офісу 75 Гц, і я не бачу жодних смужок на тесті НЛО, але я бачу ідеальну табличку, як у довідці. Що там, як і що потрібно було сфотографувати, щоб отримати таке лайно. Я рішуче не розумію.

Потрібно чіплятися за тарілку щонайменше на 480 пікселів/секунду з поглядом, щоб оцінити малюнок у русі в русі

See also  Комп'ютер не реагує на мишу. Змініть частоту миші Bluetooth

Ви знаходите праску, що 60 кадрів будуть видані та шнур на 240, оповідач. 90% ігор сидять на 1060 і нижче.

240 Гц РК-дисплей відчувається повільніше 85-100 Гц на ELT. Через інсутлаг, який зовсім не пов’язаний з Герцовкою та відсутністю артефактів прискорення матриці та BFI.

Тепер будинок виміряв Samsung у порозі 27.Х. 20 розкоші та 7 на відстані моїх очей)) (я пройшов невелику пачку моніторів, щоб яскравість могла бути опущена як це ще набагато яскравіше), і, мабуть, буде Костюм заради кімнати 60) завтра я виміряю гм 11 розкоші та 9 на відстані очей. Я не очікував O_O

різниця, монітором, телевізором, низька, яскравість

Виходячи на вулицю, особливо в сонячну погоду, ви побачите яскравість набагато більше 1000 відтінків. Чомусь ще ніхто не засліплений.

4 бал взагалі якась дурість. Я дуже хочу відвезти автора і просунути ніс до першої точки, кажучи: “Зліва у вас на склянку є кришталево-чищене зображення, а праворуч трохи пластикової вологи, дивіться, не відпускайте його. “

Я взагалі не згоден з вами, у мене є стародавній ноутбук Acer зі скляним дотиком, він має огидну картину, ніфіга не видно, яскравість низька. Але на матовому AOC AG273QX все добре, як у яскравості, так і в якості

Я люблю старі іграшки та одну рідну роздільну здатність неприємного мінус РК.Монітора, всі старі іграшки виглядають погано через це, хоча для деяких ігор є патчі, які дозволяють грати в різних резолюціях, наприклад, патчі для Mighic 6.8 від Grayface дозволяє нормально керувати мишею, а інтеграція адаптована на широкий екран. Але у всіх ваших улюблених героїв 3 грають набагато приємніше на CRT.

Моя короткозора перестала рости, коли я почав працювати/грати після школи. Частота персоналу не була встановлена, тому вони підключилися до чудової Моніки в той час.

різниця, монітором, телевізором, низька, яскравість

Огляди

Ми також пропонуємо вам переглянути корисний огляд відео про те, що краще вибрати для ігор, телебачення чи монітора:

Який варіант підходить для ігор?

Багато користувачів, які часто грають у різних комп’ютерних іграх, цікавляться, чим монітор телебачення відрізняється в іграх. У цьому випадку сканування персоналу буде важливим показником. Якщо гра видає більше 50 кадрів в секунду, ви можете використовувати телевізор. У цьому випадку зображення тут буде більш гладким, ніж при використанні монітора. Але ці показники не є найважливішими. Одним з найбільш значущих є вхідна нога. Він показує, як швидко електронні параметри на телевізорі можуть відображати прийнятий сигнал та відображати його на екрані. Такий процес може дуже часто ускладнювати роботу, особливо в іграх. Але коли гра є консоллю, то можливі затримки. Варто пам’ятати, що чим дорожче телевізійні витрати, тим менше затримки будуть. Але багато експертів все ще віддають перевагу моніторам, особливо якщо вони однакові діагоналі.

Яка різниця між монітором та телевізором

Коли вони стоять на вікні магазину, то практично нічого. Тільки цінники різні, і продавці компліментують. А також демонстраційні фотографії: Для вас, щоб оцінити телевізор, ви, швидше за все, продемонструєте телевізор з рекламою, новинами чи тим, що ви потрапите в сітку ефірного часу. Щоб оцінити роботу монітора, вони покажуть кліп, рекламне відео виробника, іноді зображення з текстом. Однак чомусь ми не використовуємо один пристрій для виконання різних завдань, а в кімнатах більшості з нас є монітори на столах, а телевізори прикріплені до стіни, незважаючи на те, що виробники обіцяють успішну комбінацію функцій.

Телевізор. Автономний пристрій, призначений для отримання та відтворення звукового та відеосигналу від мовлення телевізійних станцій або пристроїв.

Монітор. Пристрій, призначений для отримання та відображення на відображенні графічної інформації, що надходить з інших електронних пристроїв, що створюють або перетворюють відеосигнал.

За великим рахунком, телевізор та монітор ключових відмінностей, оскільки електронні пристрої не мають. Наявність або відсутність телевізійного тюнера, відповідального за фактичний прийом телевізійного сигналу, сьогодні не є показовим: багато моделей моніторів оснащені ними, багато телевізійних моделей не оснащені ними. Кабельне та супутникове телебачення стерли цю межу.

See also  Як налаштувати яскравість на ноутбуці ASUS. Роздільна здатність і масштабування

За визначенням, телевізор призначений для перегляду мультимедійного вмісту, щоб відстань від глядача до екрана могла досягти декількох метрів, залежно від розміру діагоналі пристрою. Монітори передбачають роботу в безпосередній близькості від екрана, так що діагональ понад 22 дюйма спричинить значну кількість незручностей при встановленні монітора на таблиці. Ігрові монітори та панелі для перегляду відео з великими діагоналами, як.От телевізорів, пропонують відстань між глядачем та екраном.

Телевізійне виробництво СРСР. Photon-714

Основна різниця між монітором та телевізором складається на скріншотах, які використовуються пристроями. Виправлення, що використовується в телевізорах, не дозволяє вам комфортно працювати з текстом. Прогресивний, що використовується сьогодні в абсолютно всіх РК.Моніторах, не дає спотворень шрифтів. Однак сучасні моделі РК-телевізора також підтримують прогресивне сканування, для якого телевізійний відеосигнал проходить де-інтернет-процедуру.

Часто, порівнюючи якість зображення, користувачі виявляють, що монітор надає зображення більш чітким. Це в першу чергу пов’язано з якістю мовлення (аналог ніколи не дасть високої якості) та пікселізації зображення. У матрицях дисплеїв телевізорів пікселі більші, що пояснюється глядачем на значній відстані від пристрою. Частота персональних зрушень також впливає на сприйняття. Монітор, підключений до комп’ютера, контролюється операційною системою, яка дозволяє встановити значення частоти в налаштуваннях відеокарти, оптимально для роботи. Телевізор як незалежний пристрій таких налаштувань не надає. Те саме стосується управління кольоровим профілем.

Дозволи, що підтримуються монітором та телевізором. Головним моментом зіткнення вже майже універсальних рішень. Широко розповсюджені монітори з співвідношенням сторін 16:10 під час трансляції телевізійної передачі автоматично регулюйте зображення, або розтягуючи зображення, або вирізання або залишання кадру. Відео широкого формату відтворюється в оптимальному оригінальному розмірі. Резолюція моніторів часто вище, ніж телевізори, і більше варіантів підтримуваних форматів більше. Однак несумісність резолюцій моніторів з форматом HDTV може створити незручності при трансляції високого класу телебачення на моніторі.

Більшість сучасних моделей РК.Телевізорів оснащені намірами USB та HDMI, деякі підтримують з’єднання DVI, таким чином, в цьому плані монітори. Останні складені входи, S-Video та Scart недоступні.

Як правило, телевізори з невеликими діагоналами дорожчі, ніж ті ж монітори, коли виробник відповідає. Що стосується діагоналів понад 30 дюймів, телевізори серйозно поступаються для моніторів. Останні ніколи не оснащені дистанційним керуванням, оскільки вони не працюють самостійно, тоді як наявність дистанційного керування в комплекті для телевізорів майже необхідна.

Висновки відшкодування.Ru

  • Телевізор не призначений для роботи в безпосередній близькості від екрану.
  • Монітор роботи з текстом значно менший, ніж телевізор.
  • Усі моделі моніторів підтримують лише прогресивне сканування.
  • Пікселізація на телевізійних екранах помітніша.

Роз’єми та порти.

Важливий параметр, який представляє спектр тих пристроїв, які можна підключити до панелі / телевізора. Перш за все, необхідно звернути увагу на можливість підключення акустики, наявності портів для роботи з комп’ютером тощо.П. Так, наприклад, наявність роз’єму Scart з контейнерами RGB та швидким сигналом комутатора або роз’ємом S-Video з окремими яскравості та кольоровими сигналами, або виводом у/с, а також оптичним виходом звукових каналів. Гарантує найкращу якість відео та аудіо сигналів.

Відмінності між РК.Дисплеєм та плазмою також є те, що плазма займає видатне місце в історії телебачення як технології, яка заклала основу для тенденції створення плоских панелей, телевізійних стінових панелей, які обіцяли виробникам широкому споживачеві з тих пір Початок 1950.Х.

РК.Телевізор, розроблений понад 50 років тому, був практичним і популярним. Попит на нього досяг свого піку в першому десятилітті 21 століття. Але зараз прийшла епоха РК.Дисплея та поява OLED.Панелей.

Знайшов помилку? Виділіть його та натисніть Ctrlenter