Home » Які дроти потрібні для комп’ютера. Тож де підключити дріт?

Які дроти потрібні для комп’ютера. Тож де підключити дріт?

Крок встановлення та підключення джерела живлення

Для цієї збірки було використано енергозберігаюче джерело живлення на 500 Вт. Це недорога модель, потужність якої все.Таки є цілком достатньою для стабільної роботи всіх компонентів. PSU. Немікінг: його конструкція не передбачає використання незавершених проводів, однак, під час складання були залучені всі дроти, за винятком кабелю з з’єднувачами Molex та FDD. На фотографії нижче показані всі роз’єми, які має будь.Який сучасний джерело живлення. Залежність: чим вище потужність пристрою. Тим більше різних роз’ємів. Наприклад, Cooler Master Masterwatt 500 W підходить лише для ігрових систем з однією відеокартою.

Роз’єми живлення (зліва направо): 204 шпилька для живлення материнської плати; 44 шпилька для живлення центрального процесора; PCI-E 62 для живлення відеокарти; SATA для живлення; Molex для живлення накопичувачів, вентиляторів та іншого обладнання; FDD для живлення дискети

Зверніть увагу, що кабельні роз’єми для живлення материнської плати, центрального процесора та відеокарти розділені. Природно, це робиться навмисно, оскільки у продажу є компоненти з різними роз’ємами. Чесно кажучи: я дуже довго не бачив дошки з 20-контактним портом. Але пристрої з 4-контактним роз’ємом для живлення центрального процесора у продажу є багато.

Насправді будь-якого 4-контактного роз’єму достатньо для будь-якої материнської плати. Через нього процесор вздовж 12-вольтової лінії передається до 192 Вт. Ви можете абсолютно спокійно вставити 4-контактний блок живлення в край 8-контактного роз’єму на материнській платі, і система буде повністю ефективною. Так користувачі роблять, коли купують найдешевші блоки з обмеженим набором кабелів. Додаткові чотири контакти на материнській платі та джерела живлення дозволяють передавати вдвічі більше енергії, що є відповідним головним чином, коли прискорює процесор.

Розташування роз’ємів електроенергії на материнській платі, як правило, не змінюється. Це стосується всіх форм.Факторів. У дуже рідкісних пристроях ви можете знайти два порти для силового процесора.

У деяких мережах не так багато портів PCI-E. Або цей блок живлення не має необхідної живлення для стабільної продовольчої картки, або виробник просто заощадив на проводах. У другому випадку вам доведеться використовувати адаптер Molex-to-PCI-E. Часто він постачається з графічним адаптером.

Підключення силових кабелів до материнської плати, накопичувачів та відеокарти

Він не буде працювати неправильно, щоб вставити роз’єми електроенергії у відповідні порти на материнській платі та відеокарті. Всі елементи оснащені захистом (хоча іноді є особливо стійкі майстри). Як результат, пара кабелів ВР (44 та 204) підключені до материнської плати, ще дві на приводах SATA. Два роз’єми PCI-E 62, необхідні для відеокарти, реалізуються на одному проводі. Molex та FDD у випадку нашої Асамблеї залишаються без роботи.

Безпосередньо перед підключенням усіх кабелів, необхідно виправити власний джерело живлення. Для цього використовуйте чотири гвинти, які поставляються з тілом. Тоді ми розтягуємо всі дроти (за винятком кабелю з молексом, оскільки він не потрібен у цій збірці) за стіною бар’єру і по черзі підключає їх до материнської плати та приводів. Ми ще не торкаємося відеокарти.

Єдине збентеження, яке може статися,-це відсутність довжини дроту з 44-контактним з’єднувачем процесора. Використання подовжувача буде виправлено для виправлення ситуації, але, як я вже сказав, краще контролювати ці моменти заздалегідь, навіть на етапі вибору компонентів.

Про управління кабелем

Перш ніж купувати все залізо, необхідне для складання системного блоку, потрібно переконатися, що всі компоненти сумісні між собою. Не тільки в характеристиках випадків вказують на максимальну висоту встановленого охолоджувача процесора, а також довжину джерела живлення та відеокарти. Не тільки в характеристиках будівель вказує на те, скільки і які радіатори можна закріпити на його стінах. У вас тут не буде проблем.

See also  Як з'ясувати версію Windows на комп'ютері. Що потрібно знати версію Windows?

У статті ми говоримо про збори в Tower Corps, але тут є функції. На сьогоднішній день поділяються три типи веж: повна вежа (підтримуйте MATPERS формату формату E-ATX та XL-ATX), середньої вежі (системи підтримки ATX та менше) та міні-вежі (розроблені для міні-формату пристрої.Itx). Природно, чим більша материнська плата, тим більше вам потрібна справа.

Вибираючи джерело живлення, важливо не лише зосередитись на його довжині. Важливо придбати такий пристрій, щоб довжини його кабелів достатньо, оскільки в 2019 році в більшості випадків ВР встановлюється знизу, а 8-контактний роз’єм EPS зазвичай припаяться у верхній лівій частині друкованої материнської плати будинок. Виявляється, досить просте правило: довжина EPS у довжину повинна бути дорівнює висоті корпусу, якщо ми говоримо про нижнє місце розташування живлення. Тоді не буде сюрпризів під час збирання. Довжина інших кабелів джерела живлення у випадку башти корпусу нас, як правило, не дуже цікавить. У деяких моделях довжина шнура з 24-контактним портом досягає 700 мм у цьому випадку, він, як правило, закладає його за корпусом шасі ще більш проблематично.

Для більшої ясності я дам наступну таблицю.

Типи будівель
Повна вежа Середня вежа Міні-вежа Тонкий робочий стіл
Орієнтовна висота 550 мм До 500 мм До 400 мм До 400 мм
Підтримувані факторні матпади E.TX, ATX, MATX, MINI.ITX E.TX, ATX, MATX, MINI.ITX Matx, mini-itx Matx, mini-itx
Кількість розширення слотів 1-7 1-7 1-4 1-4
Форм.Фактор живлення Atx Atx ATX, SFX ATX, SFX
Рекомендована довжина кабелю 44 EPS 12V для живлення центрального процесора З 550 мм До 550 мм До 500 мм До 400 мм

Як правило, чим вище живлення живлення, тим більше проводів у нього. Тому що ті ж 850-vatniki досить підходять для систем з двома відеокартами. Як правило, у дорогих моделях потужністю 650 Вт, два EPS Shnuras включені відразу. Ми вже з’ясували, що у випадку розгону до будинку-коли за допомогою системи повітряного охолодження, не підлягають або на замовлення “Droppsy”-ви можете безпечно обмежити себе одним 8-контактним джерелом живлення блоку живлення.

Головне в підключенні материнської плати. Це розуміння позначення, направляюча направляючі елементи (поради; відсутність контакту, вирізання в гнізді, помилковий «шпилька» у вилку тощо. D.) та акуратне з’єднання. Якщо ви дотримуєтесь цих правил, то наступного разу, коли вам не знадобиться допомоги у підключенні “материнської плати”. Все так просто і просто.

Підключення двох ПК через скручену пару

Для прямого підключення двох ПК краще придбати хрестовий кабель потрібної довжини, щоб уникнути непорозумінь. Далі вам потрібно підключити комп’ютери з цим кабелем.

Знайдіть роз’єм RJ-45 на панелі комп’ютерів для підключення мережевого кабелю. Цей роз’єм доступний майже на будь.Якому ПК або ноутбуці.

Вставте штепсельну вилку Ethernet у роз’єм слота, прив’язав до них два комп’ютери.

З’єднання апаратного забезпечення на цьому завершено.

Особливості USB.Кабелю для підключення принтера

Найпоширеніший провід для підключення принтера. Це USB.Кабель. Часто це можна побачити в комплекті з придбаним друкарським пристроєм, але є ситуації, коли він відсутній (особливо, якщо друкарський продукт був придбаний на ринку радіо). За відсутності USB.Кабелю краще придбати його в спеціалізованих магазинах, де якісний продукт буде проданий користувачеві, що забезпечить надійність з’єднання з системною одиницею друкарського агента.

  • Характеристики високої міцності;
  • Високий ступінь надійності;
  • Низька ціна;
  • Чудові характеристики швидкості, особливо в USB-3.0.
See also  Як підключити Wi-Fi на планшеті. Авторизація не проходить

Тепер у супермаркетах електроніки ви можете знайти USB-лінію другої версії (інформація передається зі швидкістю 380 Мбіт) та третьою версією (інформація передається зі швидкістю 5 Гбіт).

дроти, комп, ютера, підключити, дріт

USB-трубопровід для друкарських виробів, з одного боку. Перший варіант підключений до комп’ютера, а другий. Принтер.

А-інтрак, виготовлення у вигляді широкої 6-контактної вилки, відповідає стандартним USB-портам і підходить для будь-якого системного блоку ПК. A-Stexter USB 3.0 Подивіться, лише їх колір синій (у другій версії. Чорний). B-інтрекер виготовляється у вигляді 4-контактної квадратної форми, яка має куточки передач.

Оснащені технології вилки та гри Сучасні дроти дозволяють комп’ютеру автоматично визначати модель підключеного принтера та негайно встановлювати оновлення програм Divers-Divers.

Що стосується довжини, то це досить достатньо для домашнього використання та 1,8-3 метрів. У спеціальних випадках вони купують до 5 метрів. Довжина USB.Трубопроводу різна. Вдома використовуються шнури до 3 м, в офісах. До 5 м. Слід нагадати, що довжина дроту має великий вплив на швидкість передачі даних. Зі збільшенням відстані швидкості передачі інформації знижуються. Щоб уникнути цього, необхідно використовувати дроти з довжиною до 3 м.

Цей вид кабелів може бути підключений усіма пристроями друку, крім Samsung ML 1210 та HP 1100. Для цих моделей використовується не стандартний провід (зазвичай придбані моделі оснащені ним).

дроти, комп, ютера, підключити, дріт

Щоб уникнути впливу на високих частотах, необхідно встановити феритові кільця (бочки) на обох кінцях кабелю на обох кінцях кабелю. Для запобігання сигналу потрібно переконатися, що довжина довжини, вказаної на дужці шнура, є дійсною. Позначення AWG (що вказується на поверхні дроту). Дюйм (американський), з цієї причини нитка подається до її європейського розміру:

  • 20 awg. Відповідає 5.00 метрів.
  • 22 awg. Відповідає 3.33 метри.
  • 24 awg. Відповідає 2.08 метрів.
  • 26 awg. Відповідає 1.31 метрів.
  • 28 AWG. Відповідає 0.81 метри.

Швидкість передачі інформації позначена написом High Speed ​​3.0 або 2.0. Наявність покриттів з фольги або додаткових коси (захист від впливу навколишнього середовища на якість сигналу) позначений написом щит. Інформація про скручену пару вен надається парою написів.

Особливості VGA Inte Wee

На відміну від загальної помилки, все ще занадто рано «поховати» такий стандарт: протягом 30 років його існування було випущено величезну кількість сумісних пристроїв, багато з яких, за умови умови десяток років.

Так, виробники моніторів поступово віддаляються від цього формату, вводячи більш сучасні. Ви не знайдете його у верхніх відеокарках. Але в бюджетних графічних прискорювах цей порт продовжує використовуватись, незважаючи на певні недоліки.

Коаксіальний роз’єм радіочастот, який служить для з’єднання різноманітного обладнання між собою. Оснащений фіксатором типу багнети і використовує коаксіальний кабель до 8 мм з опором хвилі до 75 Ом.

Роз’єм широко використовується для закладання локальних мереж або, наприклад, підключення супутникової таблички до тюнера, однак у полі передачі відеомагніту з відеокарти до монітора розподілу насправді не отримав.

Ви навіть не повинні враховувати цей варіант: навряд чи ви можете знайти сучасний монітор або графічний адаптер, оснащений таким портом.

Збірка комп’ютера Частина 3 Підключення проводів

Ми продовжуємо збирати комп’ютер, розпочатий у першій та другому.У цій частині ми підключимо дроти з усіх компонентів до материнської плати. Перший ми підключаємо дроти, що надходять з кнопки живлення, перезавантаження, джерела живлення, індикаторів роботи комп’ютера та експлуатації жорсткого диска.

Деталі про дроти корпусу були описані у статті “Опис роз’ємів корпусу”. Кожна материнська плата має суто індивідуальне з’єднання проводів корпусу, тому відкрийте керівництво на материнській платі та знайдіть там схему з’єднання. Далі, слідуючи за схемою, підключіть дроти корпусу.

See also  Як увімкнути бездротову мережу на комп'ютері

Якщо немає інструкцій, то це завжди можна знайти в Інтернеті на сайті виробника материнської плати.

Я дам нижче фотографію підключених проводів корпусу.

Далі ми підключаємо дроти зовнішніх USB та зовнішніх аудіозаписів/виводів тут також проконсультувались із інструкціями щодо материнської плати.

Тепер ми підключаємо додатковий роз’єм живлення процесора. У джерелі живлення тут є спеціальний вихід із 4 проводами та підключіть його до додаткового гнізда для харчування процесора.

Фігура видно білий чотири контактний роз’єм. Він має спеціальний ключ, що запобігає неправильному з’єднанню.

Далі ми підключаємо основний кабель живлення до материнської плати. На сучасних материнських платах також необхідно підключити додатковий чотири контактний роз’єм, який, як правило, відокремлений від основного. Для того, щоб бути легше підключитися, підберіть основний роз’єм і поєднуйте з додатковим і лише потім підключіть всю конструкцію до материнської плати.

Ми з’єднуємо все це повністю, слід вийти, щоб спеціальна засувка натиснула на випуск, зроблений на роз’єм материнської плати.

Далі підключіть оперативну пам’ять. Для цього натисніть на спеціальні затискачі на слотах, див. Зображення нижче. Описи типів оперативної пам’яті.

Тепер ми вставляємо штангу оперативної пам’яті в спеціальний слот, дотримуйтесь ключа, вирізання на барі.

Обережно натисніть на планку на брусок, поки не затискачі затискачів, будьте обережні, щоб не натиснути її, щоб материнська плата зігнулася вниз.

Далі підключіть кабелі SATA та IDE.Ми підключаємо жорсткий диск через кабель SATA до роз’єму SATA 1 на материнській платі та оптичному приводі через поїзд IDE.

Підключення поїзда до материнської плати.

Тепер ми підключаємо потужність жорсткого диска.

Залишається лише вставити відеокарту внизу у відео роз’єму

Якщо необхідно, ми підключаємо додаткову потужність до відеокарти (залежно від моделі відеокарти)

Тепер все зібрано. Ще раз ми фіксуємо всі підвісні дроти, перевіряємо надійність з’єднання і можемо безпечно закрити бічну кришку та підключити комп‘ютер до монітора.Клавіатура, миша. Підключіть кабель живлення для випуску та натисніть кнопку запуску компютера.Якщо у вас немає операційної системи на своєму жорсткому диску, то комп‘ютер пройде тест на публікацію та надасть вам інформацію про те, що він не може знайти завантажувальний пристрій.

Це закінчить статтю про збірку комп’ютера сам.Ви можете почати встановлювати операційну систему Windows.

Опис: Тепер ви вже можете сказати: VGA. Чудовий.Grandfather відео. VGA (Відеографічний масив) з’явився ще в 1987 році, але поки що цей роз’єм Однак, оскільки 15-контактний роз’єм досить великий, ви не знайдете більше ноутбуків поточного генерації або настільних комп‘ютерів, які мають вихід VGA. Ця аналогова сполука призводить до спотворення сигналу на довших кабелях і відображає зображення з роздільною здатністю максимум 1920 x 1200 пікселів.

Потреба в адаптері: перетворити VGA в будь.Який інший відеосигнал через те, що VGA є аналоговим сигналом, а решта вже цифрові (DVI, Displayport, HDMI). Але ви можете підключити інший роз’єм до монітора VGA, використовуючи недорогий дріт або адаптер, наприклад, кабелі або адаптери: DVI-VGA, HDMI-VGA або DisplayPort-VGA. Їх вартість рідко перевищує понад 10

VGA