Home » Які папки контакти в Samsung. Неможливо зберегти контакти.Дб

Які папки контакти в Samsung. Неможливо зберегти контакти.Дб

Як дізнатися, де контакти зберігаються на Samsung?

Android Контакти зберігаються в каталозі даних / даних / COM. Андроїд. Провайдери. Контакти / Бази даних / У файлі Контакти.

Відкрийте програму “Контакти” у меню загального застосування (або шляхом подорожі з програми телефону) Натисніть кнопку “Меню” у верхньому правому куті (у деякій програмі Android. Натисніть на м’яку кнопку зліва від центрального ключа ) Виберіть пункт “Імпорт / Експорт” Натисніть “Експорт до SIM-карти”

Як і де знайти?

Звичайно, доступ до файлу з номерами не є найважливішою функцією смартфона. Тому розробники до неї платять не стільки уваги, викриваючи інші особливості пристрою. Однак, якщо вам потрібно створити резервні копії або кинути контакти на новий смартфон, ви можете використовувати щонайменше три способи виконання роботи.

Використовуючи системну папку

Як зазначалося раніше, числа зберігаються по телефону як окремий файл. Це, у свою чергу, знаходиться в одному з системних папок, до яких ви можете отримати доступ до “провідника”. Отже, щоб знайти адресну книгу, вам знадобиться:

папка, контакти, samsung, зберегти

Як правило, файл пошуку називається “Контакти” і знаходиться в папці в одній копії. Тому знайдіть його через “провідник” не складно. Копіювання файлу, ви можете розмістити його в будь-якій іншій папці або іншому пристрої для збереження резервної копії. Поруч з відновлення контактів вам потрібно буде розмістити.Db »у кореневій папці, звідки номери автоматично керуються програми” Телефон “.

Стандартні програми

Деякі користувачі не можуть знайти розташування файлу у розширенні “.Db “, як коренева папка часто виявляється прихованою. Тому переклад усіх абонентів з телефонної книги в рамках окремої візитної картки, представленої у форматі, стає альтернативним варіантом для створення резервної копії.Vcf “. Контакти зберігаються у візитній картці наступним чином:

 • Запустіть стандартний абонент (зазвичай заявка називається “Телефон”).
 • Через три точки, відкрийте “Налаштування”.
 • Перейдіть до розділу “Імпорт / Експорт”.
 • Виберіть “Контакт-експорт”.
 • Позначте всі необхідні номери, а також як експортний спосіб, виберіть Створення файлу VCF.

На відміну від “Контакти.Db “, цей файл відредагований за допомогою найбільш відомих програм. Однак ця функція навряд чи буде потрібна, якщо ми говоримо про створення резервної копії або передачі контактів.

Через ПК

Нарешті, якщо ви не змогли перевірити, де зберігаються числа, зі стандартними засобами смартфона, ви можете виконати операцію через комп’ютер. Правда, тільки якщо виконуються два умови:

See also  Як Samsung підключення до телевізора. Бездротові методи

Перша вимога є найбільш серйозною, оскільки одержання прав суперкористувача тягне за собою вилучення телефону з гарантією, а також блокування багатьох платіжних функцій, включаючи виплату закупівель NFC. Тому зважте всі плюси та мінуси, перш ніж подати заявку на цю можливість отримати доступ до контактного файлу.

папка, контакти, samsung, зберегти

Однак якщо пристрій має механічне пошкодження і не дозволяє вам знайти необхідну інформацію зі стандартними засобами, він залишається лише діяти відповідно до інструкцій:

 • Завантажте файл ADB на комп’ютер і розпакуйте архів.
 • Підключіть смартфон до ПК.
 • Запустіть командний рядок.
 • Введіть запит “adb.D Shell та натисніть клавішу Enter.
 • Далі обробіть команду даних/даних/com.Андроїд.Провайдери.Контакти/бази даних/контакти.Db “.

Після виконання цих дій у додатковому вікні каталог із потрібним файлом DB повинен відкрити. Якщо останній запит не допоміг доступу до прихованої папки. Введіть вибрати з команди view_contacts, супроводжуючи її, натиснувши клавішу Enter. Це дозволить відобразити список усіх збережених номерів.

папка, контакти, samsung, зберегти

Де вони зберігаються?

Список контактів можна назвати одним із місць у смартфоні, які є найбільш чутливими витоками даних. Це припускає, що з будь-яким програмним забезпеченням або навіть фізичними збоями у вашому пристрої така ситуація може виникнути, що існує також пошкодження цієї інформації іншим проблемам, і це надзвичайно неприємна новина для кожної людини. Якщо у вас є резервна копія контактів Android, завжди буде можливість відновити їх якомога швидше.

Android контакти зберігаються у наступному каталозі: “Дані / Дані / COM.Андроїд.Провайдери.Контакти / Бази даних »Де спеціальні файли” Контакти.Db “або” Контакти 2.Db »залежно від типу прошивки, який ви використовуєте. У той же час, щоб отримати доступ до цього файлу, потрібно отримати кореневі права.

Як зробити імпортні контактні дані на картці пам’яті?

Не треба поспішати до крайності та шукати місце розташування файлу з необхідною інформацією в пам’яті пристрою. Система Android дозволяє імпортувати контакти телефонної книги до файлу до картки пам’яті, встановленої на пристрої. Список необхідних маніпуляцій:

 • Відкрийте модуль “контакти” на мобільному пристрої.
 • Увійдіть у меню телефонної книги.
 • Перейдіть до розділу “Імпорт та експорт”.

папка, контакти, samsung, зберегти

Усі номери телефонів з іменами та іншою інформацією зберігаються у файлі розширення VCF. Файли такого типу підтримуються всіма пристроями Android, і їх вміст можна легко імпортувати в іншу пам’ять телефону.

Як це зробити?

Щоб експортувати свій список контактів, вам потрібно зробити наступне:

 • Запустіть додаток “Контакти”.
 • Виберіть “Імпорт / експорт”.
 • Виберіть експорт для їзди.
 • Збережено переміщення файлу на комп’ютер будь.Яким зручним способом.

Після цього ви можете імпортувати файл у будь.Який час.

Загалом, працює з контактами Android одночасно і легко і важко. Справа в тому, що більшість людей використовують виробника заявки, встановленого виробником, і це може бути як стандартним Android, так і програмами, як частина фірмових оболонок. Тому почнеться, розглянемо загальну ситуацію на одному з прикладів.

See also  Honor 8 і забули пароль, що робити

Android Контакти розташовані в застосуванні того ж самого. Як правило, розробники оболонок для Google OS приносять його до першого головного екрана, тому це не важко знайти.

Inteeis Applications Контакти Прості та зрозумілі. Нагорі є меню джерела телефонної книги, значки пошуку та створення нового контакту, а також меню самої програми.

Заблоковано вправо і вліво, ви можете швидко перейти до груп контактів, швидкого набору екрану та навіть журнал викликів.

Меню джерела телефонної книги дозволяє вибрати, контакти з того, де можна показати у програмі. Є варіанти: SIM, Skype та інші посланці, облікові записи Google та фактична телефонна книга пристрою. Користувач може доставити або знімати прапорці навпроти кожного джерела. Корисний підказка: якщо ви роздратовані, що Android витягує адреси електронної пошти, псевдоніми з Skype і повертає телефонну книгу в кашу, а потім просто вимкніть відповідні джерела.

Пошук контактів у Додатку є Refurbo. Знайти потрібну людину, то не треба повністю набирати його. Досить вказати перші літери, а програма вибере всі збіги.

Створення контакту, користувач вибирає його місцезнаходження, потім вказує номер (ви можете вибрати з 6 варіантів), електронну пошту. Контакт можна додати до групи. Крім того, для кожного контакту ви можете вказати додаткові поля: з дня народження або інших значних подій до довільних нотаток.

Меню програми включає восьми елементів. На частинах їх ми зупинимо пізніше. Налаштування в основному стосуються способу відображення контактів у заявці. Ви також можете налаштувати синхронізацію з обліковими записами, переглядати потужність SIM-картки, а також виберіть вкладки, які покажуть, коли лаяти вправо і ліворуч.

Як перемістити контакти з телефону на SIM-картку?

Як використовувати експортований файл з контактами

Погляд

папка, контакти, samsung, зберегти

Щоб дізнатися, що інформація, що міститься у файлі, просто торкніться його. Файли CSV та VCF можуть бути відкриті не тільки програмами Excel та “Контакти“, відповідно, але також використовують текстовий редактор.

Зміна

папка, контакти, samsung, зберегти

Для цього ви можете використовувати вбудований додаток або будь-який редактор таблиці. Ніщо не заважає аналогії з попереднім кроком і використовувати простий “ноутбук”.

Передача на інший пристрій

папка, контакти, samsung, зберегти

Все, що вам потрібно зробити, це поділитися файлом за допомогою Bluetooth, Wi-Fi або будь-якого іншого методу. Вам потрібно зробити наступний крок на іншому пристрої. Імпортувати інформацію, дотримуючись інструкцій, що розглядаються в підрозділі “Зберігання контактів на SIM-карті”, але замість SIM, виберіть файл з пам’яті пристрою.

Підключення мобільного пристрою до комп’ютера

Щоб почати, потрібно підключити пристрій до комп’ютера. Це використовує оригінальний USB-кабель. Коли пристрій підключено, він визначається, для якого вам потрібні водії. Деякі мобільні пристрої на Android визначаються без спеціальних водіїв, інші.

See also  Телефон Samsung не включається, як увімкнути

Для багатьох телефонів та таблеток, виробники проводять спеціальні програми, які дозволяють переносити музику та зображення. Однак вони не можуть бути використані для відкриття папок операційної системи, в якій здійснюється розглянута інформація. Також комп’ютер може допомогти вам зберегти необхідні дані за допомогою резервного копіювання. Якщо вам потрібен емулятор Android, ви можете завантажити його на нашому порталі.

Відкрийте папку пристрою, можна знайти тільки, якщо він був визначений як привід. У цьому випадку, провідник, що керує комп’ютерною операційною системою, відкривається, після чого буде доступна вся інформація з операційної системи пристрою. Слід мати на увазі, що деякі папки за замовчуванням можна приховати.

Щоб прочитати їх, слід вказати той факт, що комп’ютер може бачити системні приховані папки. Також можна використовувати спеціальні програми, які бачать приховані папки.

Навіть якщо виявилося, щоб відкрити каталог пристрою, знайдіть файл, в якому контакт записується, це буде досить складно. Це пов’язано з тим, що всі системні папки називаються різними способами. У цьому випадку потрібний файл не може бути відкритий за допомогою звичайного методу, оскільки її розширення не може читати всі програми.

Застосування Google Service

Samsung смартфони базуються на операційній системі Android, в якій Google Services щільно інтегровані. Серед доступних варіантів. Контакти Google. Це додатковий засіб синхронізації контактів, що дозволяє відновити дані у разі втрати:

 • Відкрийте веб-переглядач і перейдіть до сторінки контактів.Google.Com.
 • Розваги за допомогою поштової скриньки, прив’язані до облікового запису Google на смартфоні.
 • Перейдіть до розділу “Більше”, а потім. “Відновити контакти”.
 • Вкажіть дату, яка буде використовуватися як вихідна точка відновлення.
 • Підтвердьте виконання операції.

Перевірте, чи повернуті віддалені номери. Якщо це не відбудеться, перегляньте, чи є вони в списку контактів Google. Якщо знайдено список абонентів, він залишиться, щоб підтвердити синхронізацію контактів через параметри телефону в розділі “Google”.

Чи можна побачити розташування контактів на iPhone

На Apple телефон, число абонентів, як правило, зберігаються в пам’яті самого телефону або в iCloud. На SIM-картці iPhone не зберігають ваші дані.

Вставляючи SIM.Карту з контактами до iPhone, ви можете відкласти доступні дані з SIM.Картки на гаджет. Для цього вставте SIM.Карту у свій смартфон та натисніть на “Налаштування”, а потім “контакти“, а потім “імпортований до SIM”.