Home » Клавіатура комп’ютера не відповідає на натискання. Як усунути проблеми

Клавіатура комп’ютера не відповідає на натискання. Як усунути проблеми

Table of Contents

Чому клавіатура не працює на комп’ютері

Якщо ви увімкнули комп‘ютер, а клавіатура не працює, не відповідає на клавіші, а індикатори не спаляються, то можуть бути лише дві помилки: несправність апаратного забезпечення або несправність програмного забезпечення.

Проблеми з апаратних засобів, які можуть призвести до відмови від роботи на клавіатурі зовсім небагато. Зазвичай ця відсутність контакту в з’єднувачі (вилниця не повністю вставлена ​​в роз’єм), несправність пристрою введення та порт порту материнської плати.

Перш за все, вам потрібно переконатися, що клавіатура підключена правильно, особливо для клавіатур з роз’ємом PS/2. Клавіатура має фіолетову вилку, і вона повинна бути підключена до одного кольорового роз’єму в системному блоці. Вилка може бути не повністю вставлена ​​в роз’єм, що призводить до втрати контакту. Ви повинні перевірити цей момент, і краще вимкнути та перевстановити клавіатуру. Після всіх маніпуляцій, спробуйте перезапустити комп’ютер. Часто це трапляється, що під час ініціалізації пристрою виникає якась відмова від програмного забезпечення. Перезавантаження зазвичай вирішує такі проблеми.

комп, ютера, усунути, проблеми

Щоб переконатися, що клавіатура працює, а також порт, щоб підключити його, вам потрібно буде знайти іншу робочу клавіатуру. Якщо свідомо обслуговування клавіатури на вашому комп’ютері добре працює, то проблема полягає в самому вхідному пристрої. У цьому випадку вам доведеться перейти до магазину для нової клавіатури. Якщо спочатку обслуговуюча клавіатура не працює на вашому комп’ютері, і ваш, навпаки, працює на іншому комп‘ютері в звичайному режимі, то материнська плата материнської плати, ймовірно, відбувається. Корекція цієї несправності без комп’ютерної діагностики є проблематичною, тому краще звертатися до спеціалістів. Крім того, не забувайте, що ви все ще можете мати помилку програми, про яку ми будемо говорити нижче.

Несправність клавіатури підключена до обладнання

Перевірте з’єднання. Переконайтесь, що клавіатура належним чином підключена до комп’ютера, щоб почати намагатися знову підключити її та перезапустити ПК. Від’єднайте його на 10-15 секунд, а потім спробуйте підключитися знову. Введіть інший USB.Роз’єм.

Під час підключення через перемикач маточини або KVM причина відмови можлива в цьому посереднику. При використанні адаптера PS / 2-USB дізнайтеся, чи підтримує пристрій.

Переконайтесь, що немає механічних пошкоджень. Вимкніть комп’ютер. Від’єднайте клавіатуру від розетки та перевірте кабель на наявність “шансів”. У випадку, якщо він з’єднується через порт PS / 2, необхідно обережно вивчити його, і якщо ви помітили, що контакти ретельно їх замислюються.

Спробуйте використовувати пристрій на іншому комп’ютері. Серед іншого, можливо, що порт PS / 2 не знаходиться в материнській платі, і варто намагатися підключити клавіатуру до іншого ПК. Коли з’єднання здійснюється за допомогою USB, розташованого на передній панелі системного блоку, є шанс, що контакт порту розбитий з материнською платою.

Причини усунення несправностей і як їх усунути

Залежно від вищезгаданих випадків, варто дотримуватися певних методів ліквідації. Наступні рекомендації представлені для спрощення:

 • Коли хмари та різні забруднювачі, доцільно розібрати клавіатуру та усунути накопичений пил. Якщо є рідина всередині, ви можете подати заявку на очищення алкоголю або перекису водню.
 • Коли кабель зіпсований, вам потрібно або бути розбором і пайкою. Не володіючи особливими навичками, вам доведеться придбати новий продукт.
 • Якщо драйвери не вдається, ви повинні перевірити значок у менеджера пристроїв.

Довідник! Якщо він горить, то проблема дійсно в них. Отже, вам доведеться завантажити новий на офіційному сайті виробника.

Перевірте з’єднання та джерело живлення клавіатури

Дуже часто, коли ви стикаєтесь з проблемою, ви схильні думати про найгірші та недооцінені тривіальні рішення, які потім виявляються ефективними. З огляду на те, що було сказано, хоча це може здатися банальною порадою, я пропоную вам перевірити з’єднання та джерело потужності клавіатури.

 • Клавіатура підключена кабелем. Переконайтеся, що клавіатура підключена правильно і не має пошкодження (що може призвести до несправності периферійного пристрою).
 • Бездротова клавіатура-це впевненість, що акумулятори заряджаються, а клавіша USB, яка використовується для спілкування з ПК (або адаптером Bluetooth), правильно підключена до комп’ютера.
See also  Як оновити iPad через iTunes на комп'ютері

Ще один тест, який ви можете зробити. Це перезапустити комп’ютер, ввести BIOS і побачити, чи працює клавіатура всередині останнього. Якщо клавіатура не заблокована в BIOS, це означає, що він не має проблем з апаратами, і тому він не працює через проблеми з програмним забезпеченням.

Причини неправильної роботи клавіатури

Неправильна робота комп‘ютерного обладнання пов’язана з механічною та програмою. Механічна причина. Це велика концепція, де відбувається розбивка у вигляді кабельних скель, вологості, надмірного бруду, порушення цілісності порт, проблеми з досвідом контактів, механічних пошкоджень кабелю тощо. Причина програмного забезпечення. Несправності програмного забезпечення з неправильними параметрами BIOS, дію вірусів, неправильна робота драйверів тощо. У будь-якому випадку, пристрій потрібно відремонтувати та усунути проблеми для продовження. Для цього ви можете зв’язатися з сервісним центром або спробувати вирішити виникну складність самостійно.

Бруд і рідина

Бруд з розлитою рідиною на клавіатурі. Найпоширеніша причина, чому кнопки стають несправний. Часто люди надруковані на комп’ютері та пити чай, каву та інші напої. Як правило, тісно постійні напої розливу в уразливе місце комп’ютерних технологій. Клавіатура. Як результат, вона розривається.

Механічні пошкодження бруду або рідини легко визначається експертами та усуває. Він також може зробити кожен. П’ять простих дій слід зробити: візуально огляньте ступінь пошкодження пристрою, видаліть клавіші, чисті, сухі та повторно збирають. У 90% випадків клавіатура починає відображати друковані знаки. Якщо вона не заробляла, вихід є одним. Купити новий.

Збиток

Пошкодження шпильки. Більш серйозна проблема розбиття, з якою йде до фахівців. Петля називається дроти, розташовані всередині клавіатури та поєднуються друковані плати та всі додаткові електронні елементи разом. Дроти мають великий список різновидів та особливостей пайки через незвичайне розташування контактів. Тому ліквідація поломки петлі займається сервісними центрами.

Пошкодження відбувається завдяки постійному використанню пристрою, грубого оброблення його та стихійних клавіш. Потирати і розбитий петлю замінити. Для цього мідний дріт, придатний під поперечним перерізом, очищається шаром лаку і знімайте дріт. Замість нього покласти новий. Він закріплений з провідним клеєм та технічним лаком. Процес відновлення займає близько години. Головне. Обробляти контакти з колючими засобами.

Причини програмного забезпечення

Збірка програми зйомки проводить через несправність програмного забезпечення, пошкодженого драйвера, акції вірусу на комп’ютері, неправильна робота драйверів або всю систему. Часто це також не працює через пошук ПК у безпечному режимі та через непослідовний збірка з початком системи.

комп, ютера, усунути, проблеми

Чому комп’ютер не бачить клавіатуру: що робити

Коли комп’ютер увімкнено, система не може виникнути. Коли ви натискаєте клавіші, клавіатура не відповідає. Це все про несправність програмного забезпечення, під час завантаження драйверів сталася помилка. Може вирішити цю проблему самостійно. Перезавантажте комп’ютер і перевірте, чи заробляв пристрій.

Ви можете вирішити проблему за допомогою менеджера пристроїв:

 • Відкрийте робочий стіл. Натисніть кнопку Пуск.
 • Виберіть диспетчер пристрою.
 • Шукаю рядкову клавіатуру.
 • Ми видаляємо, якщо пристрій працює неправильно.
 • Ми оновлюємо конфігурацію.

Комп‘ютер буде усунути помилки та правильно скинути клавіатуру. Веб.Сайт виробника краще завантажити останні драйвери для вашого пристрою. Клавіатура буде працювати правильно, що продовжуватиме зберігати її від поломки.

Перевірте, чи провід деформований і сам роз’єм. Якщо ви використовуєте бездротовий пристрій, дивіться, можливо, вона просто виписала. Проведіть прибирання, можливо лише, що вона просто забила з крихти або води. Якщо індикатори не спалюють, але кнопки не працюють, причина в механічному зриві. Їй доведеться замінити новим, не завжди такий збиток може усунути навіть майстра.

Чому комп‘ютер не бачить клавіатури USB

Перш за все, ми перевіряємо правильність з’єднання. Ми перевіряємо шнур на наявність перерв та пошкоджень. Якщо ви використовуєте бездротовий продукт, перш за все, перевірте USB.Передавач та акумулятор. Спробуйте переключити передавач на інший роз’єм, якщо продукт не заповнений, то поломка точно в їх несправності.

Під час безпечного перекачування або перевстановлення може виникнути збій. Якщо ви бачите, що індикатори не спалюються, при натисканні на Capslock клавіатура не відповідає, перевірте налаштування з’єднання в BIOS. Ми дотримуємось інструкцій:

 • Ми починаємо перезавантажувати комп’ютер.
 • У цей час натисніть клавішу F2 або DEL. Bios повинен завантажуватися.
 • Змініть значення інвалідів, щоб увімкнутись у розділі Legacy USB.
 • Ми зберігаємо налаштування, повторно завантажте.
See also  Як підключити модем USB до комп'ютера

Після виконаних дій пристрій повинен заробити.

Чому нова клавіатура не працює на комп’ютері

Перш за все, ми перезавантажуємо комп’ютер. Якщо нічого не змінилося, завантажте драйвери і спробуйте ще раз. Ви можете зателефонувати на технічну підтримку або гарантійну Центр.

Як скинути всі налаштування клавіатури на комп’ютер

Спробуйте підключити клавіатуру до іншого комп’ютера. Вона там не працює. Це означає, що ви натрапили на дефект. Відповідно до гарантії, ви повинні замінити її новим.

Можливо, проблема полягає в роз’ємі самого комп’ютера, тоді вам доведеться зателефонувати Майстра. Під час переїзду з PS/2 до USB комп’ютер може не бачити його. Ми переходимо до BIOS і змінюємо значення. У бездротовому пристрої перевірте батареї. Вимкніть комп’ютер, від’єднайте клавіатуру та вставте його назад.

Чому клавіатура не працює на комп’ютері Windows 10

Невдача не рідкість. При перевстановці Windoows до версії 10 часто виникають проблеми з використанням клавіатури, вона просто відмовляється працювати. Обов’язково перевірте комп‘ютер для вірусів. Якщо у вас є антивірус, не розслабляйтеся, помічено, що саме це, що блокує роботу клавіатури.

У разі порушення роботи програмного забезпечення перейдіть до розділу Налаштування. Виберіть підрозділ клавіатури, правильні помилки в налаштуваннях. У більшості випадків достатньо вимкнути функцію вхідної фільтрації. Windows 10 знає, як усунути проблеми. У параметрах ми шукаємо засоби усунення проблем і запустіть його. Тоді вам потрібно лише дотримуватися інструкцій.

Є багато порушень та способи усунення проблем у Windows 10, але ви можете впоратися з ними. Під час перевірки в BIOS ви можете виявити, що комп’ютер показує працездатність клавіатури. Під час роботи в ноутбуці або програмах з магазину ми бачимо протилежний ефект.

Клавіатура не працює. Що робити в цьому випадку? Причина полягає в тому, що процес CTFmon не запускається.Екзе. Ви не повинні мати проблем з її встановленням. Якщо ви вирішили встановити Windows 10 на своєму комп’ютері та скористайтеся USB-мишею, то як варіант, ви можете спробувати відновити продукт до іншого порту, і він почне працювати.

Метод не 100%, але ви можете спробувати! Один з найчастіших випадків, чому клавіатура працює, тоді не лизати помилку під час запуску швидкої запуску. У налаштуваннях ви можете знайти налаштування параметрів кнопки живлення. Ми скасовуємо швидкий запуск і не забудьте зберегти зміни.

Важливий! Коли комп’ютер перезавантажено за допомогою кнопки «Пуск», проблема зникає. Скасувати швидкий початок буде набагато простіше, ніж перезапустити комп‘ютер кожного разу.

Якщо ви взагалі не допомогло нічого, з вищесказаного, вам доведеться завантажити драйвер для миші з Windows 8. Оптид для пошуку оновлень. Спочатку потрібно видалити всі драйвери.

Чому клавіатура не працює на ноутбуці. Причини

Причини такої проблеми можуть бути дещо, розглянемо найчастіше з них.

 • Windows не перезавантажився протягом тривалого часу
 • Проблема в драйверів аварії
 • Віруси
 • Механічний збиток
 • Вологість

Практичні всі вони можуть ідентифікувати себе і намагатися їх вирішити за допомогою інструкцій, зазначених у наступних розділах.

Клавіатура не працює на комп’ютері. Чому?

Розглянемо найпопулярніші причини, чому така проблема може виникнути. Перш за все, перевірте їх.

 • Кабель з’єднання пошкоджено
 • З’єднання гніздо зламалося
 • Сидячи зарядки або проблеми з акумулятором на бездротових моделях
 • Проблема в водіях у Windows
 • Механічні пошкодження
 • Вологість

Більшість з цих причин можна вирішити самостійно. Давайте перейдемо на пункти та аналізувати параметри рішення, і що робити, якщо клавіатура не друкує літери та цифри.

Що робити, якщо клавіатура не працює. Рішення проблеми різними способами

Проблеми, які виникли з клавіатурою в більшості випадків, подолані. Процедура залежить від специфіки несправностей і вибирається відповідно до їх масштабу. Розглянемо можливий алгоритм дій в одному випадку або іншому.

Ремонт або заміна клавіатури, що зв’язує кабель

Механічні розбивки пристрою можуть бути відновлені лише з невеликими кількостями руйнування. Перелом справи або подібних великих помилок шансів на успіх не залишають. Найбільш успішні дії можуть очистити пристрій від проникнення рідини (солодкий чай, кава) або заміну з’єднувального дроту.

Очистити, вам доведеться розібрати пристрій. Клавіатура відключена від комп’ютера. Всі кнопки акуратно видаляються, гумові передавачі видаляються, плями з сушених напоїв з м’яким смаком з алкоголем. Після очищення клавіатури збирається у зворотному порядку. Особливу увагу слід приділити встановленню великих кнопок, які не просто вставляються в відповідні гнізда, і закріплені металевими довідниками.

See also  Як увімкнути бездротову мережу на комп'ютері

Якщо в руці немає готових припобних вилок, найлегше отримати нову клавіатуру, а не витрачати час, шукаючи бажані частини або елементи.

Ремонт може бути виготовлений лише за наявності навичок та дизайнерських знань. Всі дії, зроблені Navaum, позитивні результати не забезпечують. Якщо суть зламаного розбиття незрозуміло, то це більш правильно, щоб просто замінити клавіатуру до нового, хорошого.

Оновлення драйвера

Зазвичай водії на основних периферійних пристроях доступні в системі Windows. Однак нові елементи, бездротові або наявність ряду додаткових функцій вимагають використання власного програмного забезпечення. Необхідні драйвери постачаються пристроями на компакт-дисках. У разі втрати або відсутності ви можете знайти його в Інтернеті та встановити в Інтернеті. Існує простіший спосіб. Щоб відкрити диспетчер пристроїв, знайдіть елемент клавіатури, натисніть на ній клацніть правою кнопкою миші та виберіть “Оновити драйвери” у розкривному списку. Сама система знайде та встановлює бажану.

Зазвичай водії на основних периферійних пристроях доступні в системі Windows

Зміна налаштувань BIOS

Ця зміна може знадобитися, якщо стара клавіатура замінена на роз’єм ПК / 2 на більш сучасний з USB.Роз’ємом або коли пристрій підключений до ноутбука. У налаштуваннях BIOS вам потрібно знайти вкладку “USB.Контролер” та ввести значення “Увімкнено”. Тоді вам потрібно знайти вкладку “Підтримка клавіатури USB” (її все ще можна назвати “Legacy Support USB”), а також встановити “Увімкнено”. Якщо ви плануєте співпрацювати з клавіатурою DOS, вам потрібно буде включити відповідне значення на вкладці “USB.Клавіатура через”, хоча це не у всіх версіях BIOS.

Така зміна може знадобитися, якщо стара клавіатура буде замінена роз’ємом ПК / 2 на більш сучасний з USB.Роз’ємом

Експерти зазначають, що проблеми з USB.Клавішами досить поширені. Щоб уникнути їх, ви можете використовувати адаптер ПК / 2-USB. У цьому випадку більшість проблем вирішуються автоматично, але необхідно перевірити працездатність адаптера.

Налаштування самої клавіатури

Налаштування клавіатури виконується на панелі керування: “Старт”. “Панель керування”. “клавіатура”. “Властивості: клавіатура”. Може змінюватися:

 • Швидкість (частота) відтворення символів з ключем.
 • Затримка до початку повторення. Параметр визначає час, який потрібно для появи наступного символу, коли ключ натискається.
 • Cursor Clicker частота на екрані.
 • Мова введення інформації за замовчуванням.
 • Перемикання клавіш макети.
 • Додаткова підтримка мов

Налаштування клавіатури виконується на панелі керування: “Старт”. “Панель керування”. “клавіатура”. “Властивості: клавіатура”

Налаштування клавіатури зазвичай не виробляється, оскільки звичайні параметри спочатку встановлюються за замовчуванням. Тим не менш, внаслідок дій будь-яких дій або системних збоїв, параметри можуть змінюватися, тому, коли з’являються будь-які несправності, рекомендується встановити їх у необхідному порядку.

Перевірка ПК для вірусів

Однією з причин відмови пристрою може бути вірус, який впав у комп’ютер з Інтернету або від зараженого зовнішнього пристрою зберігання даних

Однією з причин відмови пристрою може бути вірус, який впав у комп’ютер з Інтернету або від зараженого зовнішнього пристрою зберігання даних. Якщо з’являються ознаки нестійкої роботи або повної відмови, потрібно почати повну перевірку комп’ютера для вірусів. Ви можете використовувати власну антивірусну програму, встановлену на комп’ютері, для якої потрібно натиснути піктограму програми на панелі завдань та натисніть кнопку “Перевірка”, більшість антивірусників він знаходиться на головній сторінці та чітко видно. Ви також можете завантажити та запустити DR-утиліти.Веб-кондитер! Або інструмент видалення вірусу Касперського. Це безкоштовні програми, які ефективно виявляють загрози, які можуть бути пропущені встановленим антивірусним програмним забезпеченням.

комп, ютера, усунути, проблеми

В кінці перевірки та видалення виявлених загроз комп’ютер перезавантажується

В кінці перевірки та видалення виявлених загроз комп’ютер перезавантажує та керує продуктивністю пристрою.

Перевірка продуктивності самої клавіатури

Необхідно бути впевненим, що клавіатура працює. Для цього він повинен бути підключений до іншого комп’ютера та перевірити продуктивність. Якщо проблема зберігається, причина несправності полягає в самому пристрої. Якщо воно починає працювати в звичайному режимі, на комп’ютері виникла проблема апаратного або програмного забезпечення або програмного забезпечення. Цей варіант перевірки повинен бути використаний одним із перших, хоча іншого компютера немає. Можливість локалізації проблеми дозволяє значно прискорити її рішення.