Home » Клавіатура перестала працювати на комп’ютері. Якщо не клавіатура не працює через розлита рідина

Клавіатура перестала працювати на комп’ютері. Якщо не клавіатура не працює через розлита рідина

Чому клавіатура не працює на комп’ютері

Якщо ви увімкнули комп‘ютер, а клавіатура не працює, не відповідає на клавіші, а індикатори не спаляються, то можуть бути лише дві помилки: несправність апаратного забезпечення або несправність програмного забезпечення.

Проблеми з апаратних засобів, які можуть призвести до відмови від роботи на клавіатурі зовсім небагато. Зазвичай ця відсутність контакту в з’єднувачі (вилниця не повністю вставлена ​​в роз’єм), несправність пристрою введення та порт порту материнської плати.

Перш за все, вам потрібно переконатися, що клавіатура підключена правильно, особливо для клавіатур з роз’ємом PS/2. Клавіатура має фіолетову вилку, і вона повинна бути підключена до одного кольорового роз’єму в системному блоці. Вилка не може бути повністю вставлена ​​в роз’єм, що призводить до втрати контакту. Ви повинні перевірити цей момент, і краще вимкнути та перевстановити клавіатуру. Після всіх маніпуляцій спробуйте перезапустити комп’ютер. Часто трапляється, що під час ініціалізації пристрою спостерігається якась невдача програмного забезпечення. Перезавантаження зазвичай вирішує такі проблеми.

працювати, комп, ютері, якщо, працює

Щоб переконатися, що клавіатура належним чином, а також порт для його з’єднання, вам потрібно буде знайти іншу робочу клавіатуру. Якщо добре добре клавіатура на вашому комп’ютері працює нормально, то проблема полягає в самому пристрої введення. У цьому випадку вам доведеться зайти до магазину за новою клавіатурою. Якщо спочатку хороша клавіатура не працює на вашому комп’ютері, і ваша, навпаки, функціонує на іншому комп’ютері в звичайному режимі, то, ймовірно, дефект материнської плати, ймовірно. Корекція цієї несправності без комп‘ютерної діагностики є проблематичною, тому краще консультуватися з фахівцями. Крім того, не забувайте, що ви все ще можете мати помилку програми, про яку ми будемо говорити нижче.

Програма

Почніть стояти з найпоширенішої проблеми, яку можна вирішити самостійно. У цьому випадку я хочу розглянути невдачу програми.

Як це виглядає? Ви просто вмикаєте свій ноутбук після якоїсь неробства і розумієте, що клавіатура не працює. Перше, що вам потрібно зробити. Це не панікувати, оскільки вони люблять робити деякі особистості. Можливо, що проблема є плащаницею, і вона вирішується за одну хвилину.

Перш за все, вам потрібно перезапустити ноутбук. Ви можете це зробити за допомогою миші або сенсорного панеля. Перезавантажте пристрій або, якщо є бажання, вимкніть його і увімкніть знову. Запевняю вас, що відсоток 60% після перезавантаження клавіатури знову заробить. Вся справа в певній невдачі програмного забезпечення, яка, можливо, сталася на етапі завантаження операційної системи. Якщо цей метод допомогло вам, то ви навіть не можете прочитати статтю.

See also  Навушники AirDots Xiaomi Redmi не збігаються

Якщо це не допоможе, потім знову перезавантажте пристрій, і як тільки він починає завантажувати, намагаючись ввести BIOS. Для цього натисніть клавішу вкладки, і якщо вона не допоможе, то на F10 або del. Один з цих варіантів повинен точно працювати. Якщо вам вдалося це зробити, то фізично працює клавіатура, і це говорить про те, що проблема. 99%, не механічна.

Вам потрібно вийти з BIOS і завантажити пристрій. Швидше за все, клавіатура не буде працювати, але не хвилюйтеся, ми постараємося зробити її. Для цього вам потрібно буде повертатися до системи в той час, коли він був у робочому стані. Як це зробити, я вже говорив на сторінках сайту. Відкат до попередньої дати має допомогти.

У деяких випадках ви можете перевстановити операційну систему, але це ви самі розумієте, а не найприємніший процес, разом з яким, до речі, ви можете видалити важливу інформацію.

Бездротовий

Що стосується бездротової клавіатури, ви також можете перевірити драйвер і спробувати відновити систему. Однак причини різні, які не характерні для дротових пристроїв.

Пориваючи зв’язок з приймачем сигналу

Якщо символи з клавіатури не вводять взагалі, або вони з’являються з значною затримкою, може бути, що сигнал даних не є високоякісним.

 • Замініть акумулятори в бездротову клавіатуру. Часто проблема пов’язана з цим. Відсік для них. На нижній частині пристрою.
 • Переконайтеся, що клавіатура розташована на оптимальній відстані від комп‘ютера та знаходиться на деякій відстані від інших електричних пристроїв, здатних створювати перешкоди.
 • Видалити приймач з металевих предметів. Це покращить якість сигналу.
 • Якщо є вимикач живлення, переконайтеся, що він знаходиться в положенні “на”.

Bluetooth не включений

Буває, що бездротове з’єднання Bluetooth, за допомогою яких передаються дані з клавіатури до приймача, відключаються. У цьому випадку пристрій не буде працювати взагалі.

працювати, комп, ютері, якщо, працює

працювати, комп, ютері, якщо, працює

працювати, комп, ютері, якщо, працює

Необов’язково: деякі рекомендації можуть допомогти, якщо комп’ютер не вмикається. Там може бути кілька проблем, але іноді вони дійсно вирішують їх, не закликаючи фахівця.

Несправний пристрій

Хоча це досить смішно, але є випадки, коли користувач намагається підключити “мертву” клавіатуру та дуже нервову, що вона не працює. Це відбувається на забудькуватості і незнання. У будь-якому випадку, проходження всіх елементів аналізу, ви можете легко зрозуміти все.

See also  Як підключити підсилювач до комп'ютера. Пасивні оратори

Механічний розрив ключів

Кнопки відпадають від ударів і під час витирання клавіатури. Якщо ви не вставляєте кнопку, він залишається єдиним варіантом. Привести клавіатуру до сервісного центру. Якщо один з літерних клавіш втрачається або пошкоджений, то, як тимчасовий параметр можна видалити та використовувати одну з кнопок з низьким вмістом обслуговування або з цифрового блоку.

Клавіатура не працює на комп’ютері. Що РОБИТИ?

працювати, комп, ютері, якщо, працює

Проблеми з програмного забезпечення

Фальф інтенсивного

Ця проблема виявляється лише в клавіатурах з новим USB.З’єднувачем, оскільки не всі старі пристрої контролю підтримують цей інтез. Спробуємо це виправити.

 • Щоб усунути несправність, вам знадобиться стара клавіатура в стилі з роз’ємом PS/2, яка буде ідентифікована материнською плату.
 • Підключіть клавіатуру до комп‘ютера. Пам’ятайте, що порт клавіатури фіолетовий!

Примітка! Наприклад, використовується найпоширеніша на таких нагородах BIOS. В іншій прошивці проблема рідше, але якщо у вас є інший біос, орієнтуйтеся на імена розділів. Логіка схожа.

Невдача програмного забезпечення

Найслідніша несправність сьогодні. Однак, чисто теоретично, він може проявлятися, особливо з деякими вдосконаленими клавішами з великою кількістю мультимедійних кнопок.

Несправність, пов’язана з водієм, відбувається дуже рідко, принаймні, тому що останні водії з клавіатурами пішли на початку двох тисяч на таких дискетах. І навіть якщо у вас є такий носій чудесним чином збереглися, то дані про це довго зіпсовані час від часу, і для нього немає дискотеки. Ми постараємося зробити без третій.Партійних водіїв.

  Знайдіть піктограму “Комп’ютер” на робочому столі та натисніть на нього правою кнопкою миші. У меню, що відкривається, виберіть останній елемент “Властивості”.

Якщо бездротова клавіатура не працює

Система розпізнає клавіатуру, а невдача буде усунена.

Якщо клавіатура ноутбука не працює

Клавіатурні блоки ноутбуків. Це цілі пристрої з дуже тонким механікою, а, як правило, не є.

Тому, якщо ви не допомагали програмні методи, описані вище, і апаратна несправність, вона залишається лише для приписування ноутбука до сервісного центру.

Цифрова клавіатура відмовляється працювати

Деякі користувачі, купуючи периферійний пристрій, іноді дивуються, чому цифри на клавіатурі не працюють праворуч. На комп’ютері ця ситуація нерідко відбувається, особливо на операційній системі Ubuntu. Що робити в цьому випадку? Спробуйте просто натиснути на комбінацію двох клавіш: Shift Num Lock. Найчастіше це допомагає. Існує ймовірність того, що управління мишкою налаштовано з цифрової клавіатури. Щоб відключити його в операційній системі Windows, потрібно натиснути комбінації клавіш блокування Alt Shift. Є ще один складніший спосіб переходу до оптичних налаштувань миші. Але навіщо ускладнювати своє життя, коли ви можете вирішити всю проблему, натиснувши клавіатуру?

See also  Як цифри на комп'ютері. Практичні приклади

Чому клавіатура PS / 2 не працює ?

працювати, комп, ютері, якщо, працює

Як я вже описав вище, причини, чому клавіатура не працює на комп’ютері, підключеному через Inteeis PS / 2, досить багато. Якщо механічного пошкодження не спостерігається, можливо, проблема. Це програмне забезпечення. Давайте зробимо наступні дії, щоб відновити роботу клавіатури.

 • Відкрийте “Пуск”, клацніть правою кнопкою миші у параграфі “Мій комп’ютер” та виберіть Управління.
 • Відкриється вікно “Комп’ютерне керування”, ми зацікавлені в розділі “Менеджер пристроїв”;
 • Серед наявних пристроїв ми шукаємо “клавіатуру” та відкрийте список.
 • Якщо виникають проблеми під час встановлення драйвера на клавіатурі, то він буде позначений спеціальним жовтим значком з знаком оклику;
 • Виберіть проблему клавіатури, натисніть на нього правою кнопкою миші та виберіть пункт “Видалити”;
 • Після видалення клавіатури необхідно відкрити лінію “Виконати” та зареєструватися за допомогою віртуальної клавіатури, команди “HDWIZ”;
 • Майстер установки обладнання відкриється. Ви повинні відзначити пункт “Пошук та автоматична установка обладнання” та натисніть “Далі”;
 • Якщо пошук та встановлення є успішними, Sumlock Light повинно запалити на клавіатурі.

Як правило, з невдачею програмного забезпечення, клавіатура PS / 2 відмовляється працювати, коли помилки встановлення драйверів i8042PRT є помилками.Sys і kbdclass.Sys.

Що робити, якщо вся клавіатура не працює?

Якщо комп‘ютер перез. У більшості випадків користувачі допомагають використовувати порти, розташовані за системним блоком (зазвичай задні роз’єми безпосередньо пов’язані з материнською плату).

Якщо ви використовуєте роз’єм PS / 2, переконайтеся, що ввімкнено застарілий параметр підтримки USB у налаштуваннях BIOS (“Увімкнено”). Це необхідно для роботи пристрою. Інтини меню BIOS можуть змінюватись залежно від моделі материнської плати, але, як правило, бажаний параметр знаходиться в розширеному розділі:

У випадку використання бездротових пристроїв, звичайно, необхідно також переконатися, що заряд акумулятора. При використанні акумуляторів переконайтеся, що вони правильно вставляються і не приходили до нездужання.

Якщо попередні методи не допомогли, наступним кроком є ​​перевірити “I / фільтрування”. Цей параметр призначений для запобігання випадкових повторних клавіш клавіш, однак у деяких користувачів Windows 10 він призводить до несправності пристрою. Ви можете вимкнути цю функцію в інструменті “Центр спеціальних можливостей”, який викликається через пошук у меню “Старт”. У вікні, що відкривається, перейдіть до розділу “Полегшення роботи з клавіатурою” та вийміть поле з параметра “Фільтр введення”: