Home » Кнопка Увімкнення комп’ютера не працює. Комп’ютер повністю “тихий”

Кнопка Увімкнення комп’ютера не працює. Комп’ютер повністю “тихий”

Комп’ютер не включається! Кнопка горезвісної потужності!

Нещодавно я почав часто стикатися з несправною кнопкою кнопки ПК ПК. Я не зраджував її значимості раніше і не виплатив належну увагу. А дарма!

Буває, що влада в мережі є джерела живлення, при закритті відповідних контакти коннектора, починається з підлоги обороту та добре працює. Материнська плата сигналізує про її світлодіоди щодо наявності напруги на подвійній, але нічого не відбувається натисканням кнопки PWR. Комп’ютер не включається!

Звичайно, причини такої поведінки можуть бути чудовим набором, але все варто звернути увагу на кнопку живлення ПК!

Потужність на BIOS

Використовуючи меню BIOS, ви можете призначити конкретну комбінацію ключів, щоб запустити ноутбук. Після цієї процедури виконання основної влади стає особливо важливою.

Щоб виконати цю операцію, дотримуйтесь інструкцій:

 • Увійдіть до BIOS (натисніть клавішу F2 після запуску ноутбука).
 • Після завантаження системи знайдіть команду “Управління живлення” у продовженні “Налаштування” або “Потужність” залежно від моделі.
 • Далі натисніть будь-яку клавішу, після “гарячої клавіші”. Тепер ви можете встановити потрібну комбінацію на клавіатурі, за допомогою якої ви запустите Windows.
 • Щоб підтвердити налаштування, натисніть F10. Вводити.

Зробіть ноутбук перезавантаження. Тепер, щоб увімкнути систему, вам просто потрібно натиснути вибрану комбінацію.

Перевірка кнопки живлення для виконання

Якщо перші дії для виявлення можливих причин результатів не дали, то ми продовжуємо перевірити працездатність кнопки для включення комп’ютера. Але як перевірити це? Для цього ми також вимикаємо потужність комп’ютера та відкриваємо системний блок, відключивши та видаляючи ліву бічну кришку. Далі, у нижній частині материнської плати, ми знаходимо блок роз’ємів з передньої панелі корпусу. Ми зацікавлені в роз’ємі Power SW. Від’єднайте його та використовуйте мультиметр, перевірте працездатність кнопки.

Це робиться просто, вставте зонд мультиметра в отвори знімного роз’єму, а після введення режиму виклику на пристрій натисніть кнопку комп’ютера. Якщо під час натискання пристрою робить скрип, то кнопка працює і дроти, що надходять від нього на материнській платі, цілі числа.

Примітка: у режимі кільця, поляки недійсні. Тобто, проведення цієї процедури не має значення, який зонд і який отвір вставляється вставлення.

Якщо у присутності немає подібного інструмента, ви можете спробувати включити комп’ютер без кнопки живлення, використовуючи найпоширеніший інструмент у житті. Викрутка. У цьому випадку також відключіть роз’єм Power SW і дайте їжу на системному блоці. Далі плоска сторона викрутки закрито двома PIN-кодом двома Power SW SW на материнській платі, тим самим імітуючи закриття кнопки включення. Якщо ви запускаєте материнську плату та комп’ютер в цілому, це означає, що причиною є саме кнопка, якщо вам не вдалося увімкнути материнську плату, то ми продовжуємо шукати причини вини.

See also  Як використовувати Viber на комп'ютері.

кнопка, комп, ютера, працює

Перевірка живлення

Наступний етап визначення можливої ​​причини, чому комп‘ютер не вмикається з натискання кнопки живлення, буде служба блоку здоров’я. Метод, описаний нижче, не є на 100% гарантів перевірити термін зберігання, а лише дозволяє йому діагностувати ПАР.

Як і до того. Далі ми беремо роз’єм ATX, він може бути 20-T або 24-контактним, все це залежить від моделі живлення, і закрито на ній зеленим та будь-яким чорним контактом з перемичкою.

кнопка, комп, ютера, працює

Після включення мережі ВР. Якщо його вентилятор працює, то з більшою мірою ймовірності можна стверджувати, що працівник БП. Для більш детальної перевірки його справності необхідна перевірка вихідної напруги. 5 В та 12 В.

Для початку перевірте наявність вихідних напруг 5В. У той же час, на мультиметрі, встановіть режим постійного вимірювання напруги та вставте зонд у отвори для з’єднувачів ATX. Com та 5В. При вимірюванні не забудьте спостерігати свою полярність. Для встановлення пристрою чорного зонда до 5 В червоного зонда.

Наступним кроком є ​​перевірити наявність 5 В на контактному PS_ON. Візьміть апарат апарату та червоний зонд, щоб зв’язатися з PS_ON, чорним на com.

Ну, за аналогією, перевірте, чи дає він напругу живлення 12В на роз’єм ATX та 4-контактному роз’єм, який подає журнал процесора. Відповідь на полярність пристрою властивостей червоного пристрою вставте в контакт з жовтим дротом, і чорний контакт з чорним дротом.

В кінці поверхневої діагностики ВР ви можете перевірити, чи можуть набряклі конденсатори можна перевірити на його платі, що також може спричинити поломку ВР, і в результаті причина, що комп‘ютер не починається з кнопки живлення. Якщо так, їх слід замінити.

кнопка, комп, ютера, працює

Якщо всі вимірювання не виявили порушень в експлуатації живлення, то, швидше за все, це працює. Залишається лише для скидання налаштувань BIOS. Якщо це не допоможе, це займе кваліфіковану допомогу фахівців з будь-якого з сервісних центрів з ремонту комп’ютерів.

Перевірте комп’ютер увімкнути кнопку

Вимкніть шнур живлення з блоку живлення комп’ютера (посилання на статтю “Як розібрати комп’ютер”;

Ми видаляємо кришки з системного блоку корпусу (посилання на статтю “Як розбирати комп’ютер”);

Відключіть від роз’єму материнської плати кнопки живлення з написом PW або Power SW;

Підключіть живлення, приклеюючи мережевий кабель до джерела живлення комп’ютера;

Візьміть плоский викруток і коротко вимикайте контакти на материнській платі, до якої підключено роз’єм живлення;

кнопка, комп, ютера, працює

Початок комп’ютера без кнопки живлення

Якщо почався комп’ютер, то справа знаходиться в кнопці. Йти далі.

Причини істинного не включення

Оскільки операційна система завантаження несправностей. Окрема велика тема, вона не буде детально припинити їх. Розглянемо причини перших трьох ситуацій, а крім них. Інша: живлення на комп’ютері не вперше, але після повторних клацань на кнопці живлення. Так…

Комп‘ютер не відповідає на кнопку «Пуск»

 • Немає джерела живлення від мережі (роз’єм або пристрій не працює, через який комп’ютер підключений до джерела струму або фільтр живлення). Єдина причина не пов’язана з несправною функцією ПК.
See also  Як записати відео з екрана Samsung. Ми надаємо необхідні дозволи

Комп‘ютер поворотно не повністю (немає ініціалізації)

 • Укріплені елементи підсистеми відео (відеокарта, монітор, відеокабель). Немає зображення на моніторі, навіть якщо все, крім відео, працює, в очі користувача виглядає як комп‘ютер, який не є ключем.
 • Біоспроможна програма летить (на деяких ноутбуках, BIOS проявляється повною відсутністю реакції на кнопку живлення).
 • На борту встановлено несправний або непідтримуваний процесор.
 • Неправильна енергетична система процесора (VRM).
 • Несправна пам’ять або її елементи.
 • На старих материнських платах. Не вдалося Північний міст або силу мосту.

Комп’ютер увімкнено лише після повторних клацань на кнопці

 • Якщо автомобіль понад 5-7 років. Розробка ресурсу електролітичних конденсаторів у джерело живлення, на материнській платі або пристроях, підключених до нього.
 • Кнопка включення несправедлива (контакти залишається).
 • Елементи стартової схеми дошки або харчування високо завантажених вузлів є несправними.

Запустити з материнської плати

На жаль, багато моделей ноутбуків не мають кнопки входу в меню завантаження. Це Dell, Samsung та багато інших. Увімкніть без кнопки живлення. Але проблема може бути вирішена шляхом налаштування BIOS. Але, щоб увійти, вам потрібно буде розібрати справу пристрою.

Порада! У якому порядку розібрати ноутбук, щоб отримати повний доступ до материнської плати, рекомендується переглядати відео з фахівців з Інтернету.

Але навіть без такого чит-листа, все можна зробити правильно. Головне. Уважно і повільно. Перед роботою варто запасу з тонкими викрутками та ножем.

 • Ноутбук відключається від мережі, акумулятор знімається з нього.
 • Нижні кришки панелі видаляються.
 • Нижня панель повністю вивільняється. Для цього проводиться тонке лопат. Деякі ноутбуки не повинні діяти так сильно, оскільки їх нижня панель прикріплена до інших частин корпусу з гвинтами.

кнопка, комп, ютера, працює

Можна подати заявку на джерело живлення до обладнання, закривши контакти лише зі зібраним ноутбуком та підключеним адаптером або акумулятором. Тому цей метод підходить для моделей, в яких можна зняти прокладку на передній панелі над клавіатурою для доступу до кнопки живлення. Тут легко візуально знайти два контакти для закриття. Потяг веде до них з кнопки. Крім того, варіант підходить для ноутбуків, де доступ до гребеня контактів на материнській платі відкривається після видалення офіційних люків внизу.

Якщо розбирання ноутбука є складним, і неможливо врятувати всі з’єднання, рекомендується відобразити клем для закриття назовні. Для цього ви можете використовувати тонкі дроти або видалити повністю аналогічну, звичайну пару кабелів з старим робочим футляром. Вона негайно оснащена терміналами для легкої установки на материнському хребті.

Монітор або комп’ютер не включається, але він показує чорний екран і не завантажується

Дуже часто, посилаючись на ремонт комп‘ютера, самі користувачі діагностують свою проблему наступним чином: комп’ютер включається, але монітор не працює. Слід зазначити тут, що найчастіше вони помиляються, і причина все ще знаходиться на комп’ютері: той факт, що він шум, і показники горіння, це не означає, що він працює. Більш детально про це у статтях:

See also  Як підключити Bluetooth до комп'ютера. Що слід розглядати при виборі адаптера Bluetooth на ПК?

Причини такої поведінки можуть відрізнятися, але зазвичай вони пов’язані з помилкою живлення або перегріву комп’ютера. Якщо після включення комп’ютера вимикається, перш ніж запускатися завантаження Windows, то, швидше за все, він знаходиться у джерело живлення, і, можливо, вимагає заміни.

Якщо автоматичне вимкнення з комп’ютера відбувається через деякий час після його експлуатації, то вже існує більш швидше перегрів, і, швидше за все, достатньо очистити комп’ютер від пилу та замінити термічну чемпіон:

Сигнал pw_ok

Варто згадати про сигнал PW_OK, без якого комп’ютерна робота також неможливо. Коли комп’ютер вимкнено, напруга на контакт PW_OK становить 0.

кнопка, комп, ютера, працює

Джерело живлення отримує сигнал PS_ON від материнської плати для запуску основних перетворювачів.

На цьому етапі утворюються два напруги 3 та 5 В, що, у свою чергу, починаються шляхом збільшення утворення сигналу PW_OK, що має кінцеву напругу 5 В. 0,5 В.

Час формування сигналу від 0,2 до 0,5 секунди. Цей час, для якого стабільна напруга формується у джерело живлення, щоб запустити процесор та інші пристрої.

Після того, як було утворено необхідні індикатори напруги, сигнал PW_OK входить до контакту з таким же ім’ям, а потім на материнській платі, де вже формуються сигнали, щоб встановити початкові параметри процесора, а потім комп’ютер повний.

Сигнал PW_OK у 5 вольт завжди є ПК. Він, здається, каже систему, що напруга “Добре” може спрацювати.

Якщо напруга в мережі падає або піднімається, а джерело живлення не може впоратися з даними зі стрибків, сигнал PW_OK змінює свої показники.

Зазвичай напруга зменшується до 3 і менше вольта, даючи розуміння системи, що напруга не є стабільною, робота неможлива.

Тоді запуск комп’ютера буде неможливим або він безпечно вимкнеться через те, що сигнал зупинити процесор прийде раніше, ніж основна напруга зникне.

Що робити з ноутбуком?

Тут ситуація різна, оскільки ВР розташований на вулиці. Але в більшості випадків вона має лампочку, що вказує на робочий стан.

Знову ж таки, після неправильної збірки ви можете забути підключити вентилятор (система охолодження) до материнської плати. Ноутбук одночасно може працювати протягом декількох секунд і вивести помилку “Помилка вентилятора CPU“, А потім вийде екран.

Деякі моделі мають вбудовану систему для застосування несправності. Використання звуків (Squeaks) або блимаючи спеціального індикатора. Ви можете дізнатись, чому система не працює. Детальна інформація може бути отримана на веб-сайті виробника в розділі підтримки або на тематичних форумах.

Якщо кнопка живлення не працює на системному блоці

Розбирайте можливі причини, чому комп‘ютер не вмикається кнопкою живлення. Я сподіваюся, що моя публікація була корисною.