Home » Коли комп’ютер увімкнено, він негайно вимикається. Chassiss Connector на материнській платі, що це таке?

Коли комп’ютер увімкнено, він негайно вимикається. Chassiss Connector на материнській платі, що це таке?

коли, комп, ютер, увімкнено

Комп’ютер вмикається і негайно вимикає, що робити

Комп’ютер вмикається, операційна система не завантажується і негайно вимикається, залишаючи нас здивуванням щодо причин інциденту. Що робити в такій ситуації? Як правило, така дисфункція має суто обладнання, і для її лікування необхідно виконати цілий спектр дій, які дозволяють нам усунути негайну причину проблеми. У цьому матеріалі я розповім про причини такої дисфункції, а також представити читачів зі списком кроків для її вирішення.

коли, комп, ютер, увімкнено

Виникнення такої проблеми може мати багато причин апаратного забезпечення (і, в рідкісних випадках, програмне забезпечення) природи.

Причина: Опис:
Кабель Порив може бути викликаний інсинуючою щільністю кабелів (петлей) до апаратних модулів всередині ПК
Модулі ПК Відключення викликається недостатньою щільністю регулювання модулів ПК до відповідних роз’ємів (це особливо дискретна графічна карта)
Електричне замикання Системний блок потрапив у системний блок, користувач «забувся» там тощо
Пам’ять Проблеми з смужками пам’яті (пам’ять працює нестабільним)
Блок живлення Проблеми (живлення постачає нестабільну напругу, налаштування живлення не відповідають напрузі для вашої країни, джерело живлення навряд чи несправна)
Перегрівання комп‘ютера Зокрема, перегрівання центрального процесора, через недостатню або надмірну кількість теплової пасти, кулер «забули» підключитися до харчування тощо.
Протікаючи системою пилом Якщо нутрощі комп‘ютера тривалий час не очищені з пилу
Пошкодження материнської плати Здуття конденсаторів, окислення або закриття, інші відповідні несправності
Кнопка увімкнення Механічний розрив кнопки живлення ПК
Біос Неправильна робота BIOS (рідко)

Порушення системи охолодження

Перш за все, зіткнувшись із різким відключенням комп’ютера одразу або майже одразу після включення його, слід подивитися під корпус системного блоку і побачити, в ньому є пил і бруд.

Якщо комп’ютер не був очищений роками, то бруд і пил у великих обсягах можуть накопичуватися на охолоджувачах, дошках, мікрокурках тощо.D. Якщо ви бачите, що пил у системному блоці достатньо, його потрібно зібрати за допомогою пилососного очищувача, а потім ретельно очистити щіткою від залишків.

Особливу увагу слід приділяти системі охолодження: ретельно очистіть радіатор та охолоджувач та пил, а також замініть теплову жир між радіатором та процесором. Після складання комп‘ютера увімкніть його і перевірте, чи крутник крутиться. Можливо, що вентилятор повністю виходить з ладу, і він може вже потрібно замінити його.

Аналогічна процедура рекомендується проводити один раз на півроку: процедура проста, займає не більше 15 хвилин, але насправді ви значною мірою продовжуєте термін експлуатації свого пристрою.

See also  Забули свій пароль з Apple ID на iPad

Види проблем

Усі проблеми, які викликають цю проблему, можна розділити на дві великі групи:

  • Програмне забезпечення. Ті, що стосуються комп‘ютерного програмного забезпечення, операційної системи, BIOS, несумісність будь.Яких встановлених програм, діяльність вірусів. Щоб усунути такі проблеми для користувача, найчастіше це може зробити самі, оскільки вони не викликають серйозних труднощів;
  • Проблеми з апаратних засобів безпосередньо пов’язані з “залізним” ПК, зносом, зрив будь.Яких фізичних компонентів комп‘ютера. У цьому випадку потрібно найчастіше професійне ремонт та/або заміна компонентів. Що стосується усунення проблеми, це займає більше часу і може бути досить дорогим.

Важливо, щоб у першому виникненні несправності користувач може приблизно встановити причину розбиття для його найшвидшого усунення.

Перевірте надійність кріплення охолоджувача процесора.

Протягом декількох секунд процесор може перегріватися лише у випадку поганого контакту з охолоджуючим радіатором Коли він переживає його, він повинен сидіти щільно і щільно на процесорі.

Чому відбувається коротке замикання на комп’ютері?

Важливий! Щоб краще зрозуміти проблему, пов’язану зі спонтанним відключенням комп’ютера протягом декількох секунд після її включення, вам потрібно мати ідею, як діють сучасні стаціонарні комп’ютери.

Комп’ютер, увімкнено, негайно вимикається

Тут все може бути дещо складніше. Разом з описаними вище причинами несправності інших комп’ютерних компонентів можуть довести себе. Отже, якщо, коли ви вмикаєте компютер, негайно вимкнеться, перше, що вам слід звернути увагу на баран або материнську плату. Тут діагностика рекомендується здійснювати від простого до складного, і варто почати з оперативної пам’яті.

    Проблеми з оперативною пам’яттю, що супроводжують несправності в оперативній пам’яті, можуть бути різними. Система може тусуватися, ігри та програми можуть «уповільнити», сам комп’ютер може раптом перезапустити самостійно. Як бачите, далеко не все так очевидно.Тим не менш, оперативну пам’ять слід перевірити спочатку, якщо тільки тому. Нижче стаття буде детальніше описано, як перевірити оперативну пам’ять.

Знищена кнопка для включення

Якщо все в порядку з джерелом живлення, а його заміна не призвела до виправлення проблеми, то варто перевірити кнопку живлення на корпусі. Часто трапляється, що він струшує його в певному положенні, тим самим автоматично увімкнувши та вимикаючи комп’ютер. Найшвидший і найефективніший спосіб. Вимкнути кнопку та запустити материнську плату без кнопки живлення, закрити відповідні ноги на дошці.

Якщо виявляється, що проблема знаходиться в кнопці, то ви можете переключити кнопку перезавантаження на кнопку живлення, переставляючи RST на місце pwr_sw.

Андрій

Коли ви натискаєте на кнопку живлення, всі кулери смикаються, кнопка блимає один раз, а потім замовкне. Але запуск комп‘ютера виявляється таким: я заткнув і тримаю зелений дріт за допомогою чорного-ВП починається з підключеного (кулери максимум).І принесуть кнопку Power-2nd 2, вони зменшуються, я видаляю Перемичка між зеленим та чорним. Це працює нормально, поки ви не вимкнете його. Re.Launch за тією ж схемою. Скажи мені, хто знає, де копати?

See also  Як скинути налаштування на android bq. Через ПК

Андрій

З короткою вершиною це зрозуміло. Мабуть, з’явився після скидання BIOS “за замовчуванням”. Пристрої та включення пристроїв по черзі нічого не уточнювали. Допоможіть будь ласка.

Артем

Забули ще одне рішення проблеми. Замінити елемент харчування на материнській платі. У моєму випадку рішення було саме таким

Андрі дякує другові за пораду спалив материнську плату за 5 к

Karpov369

Замініть теплову жир на відеокарті та процесорі. Напевно, коротке замикання. Блок живлення запустився, але якщо вентилятори зупиняються, це викликається захистом. Це відбувається під час короткого замикання в дошках або місцях спайки.

Ігор

Дякую за статтю. Я зробив усе, як зазначено. Не допомогло. Але людина з коментарів допомогла: я, як і він, тупо змінив акумулятор на дошці. І все спрацювало відразу. Можливо, почніть статтю з цього?

Demonf2016

Додав опцію до статті. Спасибі за підказку.

Руслан

Заміна акумулятора допомогла, завдяки чуваку, який випадково вирішив усе)

Майкл

І мені допомогли вимкнути USB передньої панелі (мабуть, закриття по всьому).

Микита

Допоможіть будь ласка! Мій компютер може обертати екран, він може повністю замерзнути, і це було так сьогодні, вони перезавантажуються, 3 місяці тому він міг зробити брижі (багатоколених смуг), він також одного разу встиг у мрії.Що це?

Demonf2016

Та сама проблема, що і в статті, лише зараз комп’ютер різко вимкнувся під час перегляду відео на YouTube і більше не вмикає статтю. Акумулятор все ще є справою або конкретно килимком. Дошка пролетіла? Я не знаю, чи виходити з нових компонентів чи піти на зміну акумулятора. Ну, міг би комп’ютер так різко отримати його, бо він сів?

Demonf2016

Акумулятор не має нічого спільного з цим. Спробуйте кинути блок живлення для іншого. Якщо ні, то килимок. Оплачувати.

4 та 6 контактів на джерело живлення закриті, блок працює, це може бути причиною цього? Зараз просто немає варіантів шукати полюсне обладнання, просто купуйте

Demonf2016

Якщо блок починається, то, швидше за все, це працівник.

Demonf2016

З високим ступенем ймовірності, проблема з матчами. Дошка

Переможник

Доброго дня. Проблема наступної природи, коли запускається кулер, грудочка не починається. Щоб запустити ПК, я витягую акумулятор і знову поставив на місце, і компютер працює, як зробити звичайну купу, не витягуючи акумулятор?

Demonf2016

Доброго дня. Я зіткнувся з такою проблемою: при запуску ПК кулери починають працювати, потім вони скорочують і негайно починають працювати знову. І так по колу, поки не вимкнеш ПК. На монітору немає рухів. Звучить як стресовий сплеск. Перш за все, вам потрібно подивитися на блок живлення, або це також може бути на акумуляторі?

See also  Як підключити дротовий Інтернет до комп'ютера. Вибір інтернет-провайдера

Demonf2016

Так, почніть з акумулятора та живлення

Іван Соколов

Закрита 4 і 6 Blok Mature при підключенні процесора з кулером теж, що вона звикла до теплового пакету, я взагалі не буду, дитину, витер це, ми будемо так далі побачити удачу і хороший настрій.

Спасибі друг! Я б не подумав про акумулятор!

Антоніо

Зробив усе, як це написано, t.Е. Змінив акумулятор, потім вкрав джерело живлення з роботи, не допомогло. І коли я вставив черговий мітинг, материнська плата запустилася. Дякую за статтю!

Як правило, у мене є якийсь містицизм, BP PIN 204 Клацніть Клацніть. Він працює з кліпом, я перевіряю тестер скрізь, там є обшивка, я кинув гвинт безпосередньо і Vidyuhu-Chop, я з’єдную старт і зупинку матері, добре. Ми беремо свідомо робочу одиницю, я беру те саме сміття, потім візьміть його, я перевіряю блок живлення і прикріплююсь до навмисно працюючої матері, але лайно з робочою матір’ю, Вента почне і зупиниться, це відчуває щось, що почати, я запустив кліп на першій матері без кнопки

Івалеки

Кулер починає крутитися, зупиняється і через пару секунд знову вмикається, і компютер далі працює з усією периферією, за винятком одного рейнджера. Що сталося раніше. Комп’ютер перестав увімкнутись, кулер процесора починає крутитися і зупиняється. У цьому випадку вболівальники як у джерелі живлення, так і у випадку, продовжують працювати. Монітор не запалюється. Були вжиті заходи для заміни акумулятора, відключіть периферію. Умовно не працював, виявив одну оперативну пам’ять, без якої вона якось працює. Це хуй, а не роз’єм. Що передувало. Підключення одного монітора до дискретної Віджі одночасно з двома кабелями DVI та HDMI, а потім вибір параметрів екрана відображається лише на 1, оскільки він був запропонований для розширення. У цей час було оновлено десяток. Тут у мене така ситуація. Чому, в чому причина для прохолодніша зупинка після початку, як усунути? Я думаю, що це якась помилка, і ця пам’ять працює. Але тут, як виправити допоможи, будь ласка!

Монгол

Якщо нічого не було змінено і не переходить на систематичне, то така проблема пов’язана з материнською плату, часто через конденсатори, візуально огляньте здуття живота материнської плати консерваторів.В інших випадках усі раніше описані.

коли, комп, ютер, увімкнено

Івалеки

Ви дублювали вищезазначене частково, формулюючи найбільш нісенітницю, “якщо ви не піднімалися в систематичне”. Спасибі!