Home » Колонка Sony не бачить Bluetooth. Які проблеми можуть виникнути

Колонка Sony не бачить Bluetooth. Які проблеми можуть виникнути

Чому стовпець Bluetooth не підключається до телефону

Музика стає саундтреком життя майже кожної людини. Для прослуховування музичних композицій використовуються різні пристрої. Найпростіший варіант.Допомогти вбудованій динаміці смартфона. Якщо ви не хочете турбувати інших. Підключіть навушники. І якщо ви плануєте створити справжню вечірку, використовуйте стовпчик Bluetooth.

Колонка Bluetooth. Один з найпопулярніших акустичних пристроїв у 2020 році. Це акустична система, оснащена одним або декількома динаміками. Також деякі моделі вбудовані в бас, щоб зміцнити бас.

Стовпці завжди стоять по.Різному. Кінцева ціна залежить від технічного обладнання та бренду. Основним критерієм вибору певної моделі для покупця є потужність. Чим вище цей індикатор, тим голосніше звучить акустика. Але незалежно від вибраного пристрою, всі вони об’єднують одне. Бездротове підключення до смартфона.

Користувачеві справді не доведеться думати про придбання додаткових проводів, оскільки кон’югація стає можливою за допомогою Bluetooth. Швидкості передачі на цьому каналі достатньо, щоб відтворювати музику на зовнішній акустиці.

Діапазон стовпця залежить від версії Bluetooth. На даний момент найкращим варіантом є Bluetooth 5.0, що забезпечує взаємодію на відстані до 50 метрів.

При необхідності для з’єднання ви можете використовувати кабель формату AUX. Але все.Таки більшість користувачів обирають Bluetooth

Що робити, якщо стовпець Sony не підключається до телефону?

На вашому пристрої iOS (iPhone, iPad тощо. E) Натисніть Налаштування (Налаштування). Клацніть Bluetooth. Клацніть на налаштування Bluetooth та встановіть для Bluetooth Налаштування VCL (увімкнено).

Три основні проблеми кон’югації

Теоретично, як підключити стовпчик Bluetooth до телефону, ми з’ясували. Однак на практиці все не так гладко. Є лише одна проблема. Пристрій не бачить обладнання, але кілька рекомендацій. Кілька:

  • Bluetooth не ввімкнено. Перевіряти. Якщо так, то передайте повзунок у положення “на”;
  • Стовпчик був виписаний. Це також дуже легко перевірити: ми змінюємо батареї або підключаємо до мережі;
  • Обладнання вже підключено до іншого пристрою. Перше з’єднання проводиться автоматично, і після цього основні дані зберігаються в налаштуваннях динаміків. Якщо ваше обладнання вже працює, то вам слід звернути на це увагу. Скиньте на пристрої і спробуйте підключитися ще раз.

Ми сподіваємось, що стаття була корисною, і ви усунули проблему, коли Bluetooth не бачить стовпчика. Тепер ви можете повністю використовувати нове обладнання та відчути всі принади звукової технології.

Як підключити колонку Sony до телевізора?

Переконайтесь, що телевізор та приймач підключені кабелем HDMI. Підключіть кабель до порту HDMI, який має маркування дуги, або до порту, для якого інструкції вказують на підтримку функції ARC. Увімкніть управління управлінням для HDMI (управління для HDMI) на телевізорі та приймачі чи системи домашнього кінотеатру.

Щоб переключити додатковий басовий режим та стандартний режим, дотримуйтесь наступних дій. Натисніть кнопку. (гучність) та кнопка (відтворення)/кнопка (дзвінок) і утримуйте 3 секунди. Колір індикатора (живлення) зміниться від білого до зеленого, а звуковий режим перейде на стандарт.

Технічні проблеми з телефоном

Якщо діагноз встановив, що навушники працюють, але вони не можуть підключитися до гаджета, я шукаю несправності в телефоні. Ось найслабше місце. Гніздо, де вставляється Джек . З часом це може бути забруднене, більш складний зрив стане дротяною перервою. Якщо зайве сміття та пил легко видалити, то для відновлення контакту вам потрібно відкрити телефон.

See also  Встановлення кореневих прав на Android. Які проблеми можуть виникати під час маршрутизації смартфона

Для того, щоб перевірити дроти, потрібно вимкнути телефон, витягнути SIM.Карти, акумулятор та всі картки пам’яті. Далі, всі гвинти крутяться, пластикова кришка витягується з плоскою викруткою. Якщо гніздо зламане, його потрібно замінити. Варто зазначити, що недосвідчений майстер може легко пошкодити інші вузли крихкої електроніки, в результаті ремонт зростатиме на кілька разів. Не рекомендується вдатися до незалежного ремонту, якщо є можливість зв’язатися з фахівцем, який візьме на себе відповідальність.

Можливі проблеми та їх усунення

Намагаючись зрозуміти, чому стовпець не підключається до телефону через Bluetooth, слід враховувати всі можливі причини по черзі. Це визначить проблему і дозволить її виправити відповідно до рекомендацій.

Режим пошуку не вибирається

Перша і найбільш очевидна причина полягає в тому, що пристрій не активується на стовпці. Насправді це означає, що модуль Bluetooth вимкнено в ньому, і смартфон не зможе знайти готове з’єднання. Рішення полягає у активації режиму відповідно до інструкцій, що додаються до пристрою. Як правило, для цього потрібно затискати кнопку живлення і чекати кольору світлодіодного індикатора або звукового сигналу.

Увімкнувши режим пошуку, вам потрібно відвідати налаштування телефону, перейти до розділу Bluetooth та виконати кон’югацію, натиснувши на ім’я стовпця.

Відкриття під час повторного з’єднання

Часто після першої кон’югації Bluetooth стовпець автоматично розпізнається по телефону після включення. Це дозволяє почати грати музику відразу після включення сили. Однак слід мати на увазі, що це не завжди відбувається. Можна повторно активізувати режим взаємодії та провести процедуру з’єднання, як описано вище.

Підключення до іншого аксесуара

Іноді телефон не знаходить стовпчику Bluetooth після його увімкнення, оскільки поблизу розташований інший аксесуар подібного плану, до якого також було проведено з’єднання. У цьому випадку смартфон може автоматично підключитися до нього. Вам потрібно відкрити налаштування мобільного пристрою та переглянути поточні з’єднання.

Якщо схвалення було підтверджено, вам потрібно розв’язати другий стовпчик з телефону. Потім перенесіть перший у режим спаровування та діяти відповідно до наведених вказівок.

Альтернативне з’єднання

Якщо модуль NFC присутній на обох пристроях, то вам слід спробувати підключитися до його участі. Можливо, система налаштована точно на такому варіанті кон’югації, і звичайний метод виконання процедури буде неможливим.

Щоб підключитися через NFC, вам потрібно якнайшвидше наблизити смартфон до стовпця, тоді на екрані з’явиться запит на підтвердження. Відповідаючи на ствердно, ви зможете завершити процедуру та почати слухати музику.

Несправність

Не виключайте варіанту відмови обладнання. Якщо стовпчик Bluetooth не вмикається, то кон’югація не спрацює. Перш за все, вам потрібно переконатися, що його акумулятор заряджається і ввімкнено живлення. У разі позаштатної ситуації вам потрібно буде зв’язатися з сервісним центром за гарантією.

Крім того, проблема може бути на стороні смартфона: відмова операційної системи або зриву модуля Bluetooth. Спочатку ви повинні перезапустити пристрій і повторити спробу. Потім спробуйте придумати з іншим пристроєм, наприклад, гарнітурою. Якби це не вдалося зробити, модуль Bluetooth зламався. Є лише один варіант. Звернення до фахівця для ремонту чи заміни.

Перешкоди, велика відстань

Іноді телефон “не бачить” стовпця JBL через Bluetooth через занадто велику відстань. Потрібно сидіти якомога ближче і провести другу спробу пошуку. Крім того, також не повинно бути інших передавачів Bluetooth або іншої електроніки між стовпцем та смартфоном, які можуть заважати.

See also  Як скасувати підписку на IVI на телебаченні

Втрата зв’язку на невеликій відстані може вказувати на несправність бездротового модуля даних. Коли ви не зможете, ви можете використовувати альтернативну опцію підключення. За допомогою кабелю AUX.

Як стане зрозуміло, може виникнути достатня кількість проблем у процесі з’єднання. Ці рекомендації допоможуть впоратися з більшістю з них

Отже, телефон не бачить гарнітури Bluetooth. У цьому випадку бренд гарнітури чи телефону не важливий. Стандарт зв’язку Bluetooth є універсальним, і якщо проблеми виникають з видимістю пристроїв, можуть виникнути лише три причини проблем.

Bluetooth не входить до телефону/планшета

Це перше, що потрібно перевірити в такій ситуації. Перейдіть до налаштувань телефону та переконайтесь, що Bluetooth активована, а час видимості пристрою встановлено правильно.

колонка, sony, бачить, bluetooth, проблеми, можуть

Час видимості встановлюється в додаткових налаштуваннях. В окремих моделях телефонів їх називають “час видимості пристрою”, а десь “тайм.Аути виявлення”. Найкраще встановити позначку на параметрі “не використовуйте час очікування”. Якщо після зміни налаштувань, з’єднання гарнітури Bluetooth ніколи не відбувався, перевірте ще два варіанти.

Гарнітура не вмикається і не виводиться

Якщо ви довго натискаєте кнопку, але відповіді немає, гарнітура або виписана, або несправна. Зверніть увагу, що навіть новий Headdark Bluetooth може мати порожній акумулятор. Батареї втрачають заряд, якщо вони тривалий час брешуть без роботи. Коли зарядка не допомагає, і нова гарнітура не вмикається, вам потрібно змінити її з продавцем.

Гарнітура вже пов’язана з іншим пристроєм

Це основні причини, чому телефон не бачить гарнітури Bluetooth. Через те, що такі аксесуари не мають складних налаштувань, немає інших підстав для несправностей.

Як підключити гарнітуру Bluetooth до телефону

Гарнітура Bluetooth. Це незамінна річ для людей, які проводять багато часу в спілкуванні за телефоном Android. Це дозволяє залишати руки вільними, не дивлячись від дзвінка, і це буде особливо корисно для автомобілістів. Які постійно рухаються або просто для того, щоб зробити спілкування більш комфортним.

Гарнітура дозволяє користувачам завжди залишатися на зв’язку

Багато хто з нас, купуючи аксесуар “безкоштовні руки”, не знаю, як підключити гарнітуру Bluetooth до телефону. Насправді це робиться досить просто, тому давайте дізнаємось, як швидко та незалежно встановити зв’язок.

Підключення гарнітури

Як налаштувати гарнітуру Bluetooth на Android або пристрої інших брендів? Перш ніж підключити його, переконайтеся, що на смартфоні є функція Bluetooth. В принципі, це в будь.Якому сучасному гаджеті. Також бажано, щоб обидва пристрої заряджалися так, щоб процес Bluetooth не переривався їх з’єднанням, якщо телефон або гарнітура виписана.

Отже, кон’югація телефону на платформі Android або на іншій з будь.Якою системою, а гарнітура Bluetooth відбувається наступним чином:

  • Увімкніть аксесуари для рук, активуйте функцію Bluetooth на телефоні-ви знайдете його в налаштуваннях, незалежно від виробника або системи на гаджеті;
  • Тепер на гарнітурі Bluetooth ви повинні знайти функціональний ключ, який перенесе його в режим спаровування. У більшості випадків вам потрібно прищипувати головний ключ і утримувати його на кілька секунд. Якщо світлодіод почав блимати різними кольорами після включення та затисання кнопки, це означає, що він перейшов у режим спаровування;

Зверніть увагу! Часто, якщо ви купили лише гарнітуру Bluetooth, і вона не використовувалася для з’єднання раніше, його не можна перенести в стан сполучення, а просто ввімкнено вперше, він автоматично налаштований у цьому режимі. Однак, якщо ви не змогли об’єднати його з телефоном Android таким чином, скористайтеся вищезазначеною рекомендацією.

See also  Як підключити Bluetooth до комп'ютера. Що слід розглядати при виборі адаптера Bluetooth на ПК?

Чому телефон не бачить гарнітури Bluetooth? Такі питання зустрічаються досить часто. Справа в тому, що протягом багатьох років бездротова гарнітура користується великим попитом. Зрештою, це дуже зручно, особливо для водіїв. Більше того, правилам дороги заборонено говорити на мобільному плані в процесі керування транспортним засобом. Саме для цього використовуються бездротові навушники. Ми писали про те, як слухати музику через гарнітуру Bluetooth в. Але, незважаючи на це, багато користувачів не знають, як ним користуватися.

Для цього потрібно знати деякі функції та правила застосування. Більше того, спочатку вам потрібно створити пристрої. Іншими словами, додайте бездротове обладнання до списку з’єднань на смартфоні. У той же час, щоб уникнути певних незручностей, після синхронізації пристроїв гарнітура більше не буде виявлена ​​іншими мобільними телефонами. Якщо ви не знаєте, як використовувати бездротовий набір Bluetooth, прочитайте.

Як бачите, причини, чому телефон не бачить гарнітури Bluetooth не так сильно. І всі вони в підключеному обладнанні. Справа в тому, що на мобільних пристроях практично немає налаштувань (планшет, смартфони тощо). Ви можете вмикати або вимкнути адаптер Bluetooth та активувати функцію виявлення.

Налаштування

Після підключення дроту потрібно налаштувати радіо в стовпці. Налаштування частоти FM слід враховувати на прикладі китайського стовпця jbl xtreme. Пристрій оснащений Bluetooth. Цей тип бездротового з’єднання відіграє головну роль у налаштуванні радіоканалів.

колонка, sony, бачить, bluetooth, проблеми, можуть

Навушники або USB.Трубопроводи вже підключені, тоді слід двічі натиснути кнопку Bluetooth. Це слід робити з інтервалом на кілька секунд. При першому натисканні пристрій перейде в режим відтворення за допомогою дроту. За допомогою другого натискання режим FM ввімкнеться.

Варто зазначити, що на багатьох моделях Bluetooth ця кнопка може мати три трикутники. Для того, щоб почати пошук радіоканалів, слід натиснути на цю кнопку. Знадобиться трохи часу, щоб зробити колонку, щоб зловити сигнал радіостанцій.

Щоб автоматично запускати канали налаштування та збереження, натисніть клавішу відтворення/темпу. Повторне натискання кнопки зупинить пошук. Перемикаючі радіостанції виконуються шляхом короткого натискання на кнопки “та”. “. З тривалим натисканням об’єм звуку зміниться.

колонка, sony, бачить, bluetooth, проблеми, можуть

Стовпчик Bluetooth без антени також може використовуватися для прослуховування радіо через телефон або планшет. Для цього вам потрібно активувати Bluetooth на телефоні або планшеті, перейти до “Налаштування” або “Параметри” та відкрийте розділ Bluetooth. Тоді вам потрібно запустити бездротове з’єднання, перемістивши повзунок праворуч. На екрані телефону буде відображатися список доступних пристроїв. З цього списку потрібно вибрати назву потрібного пристрою. Протягом декількох секунд телефон підключиться до стовпця. Залежно від моделі, з’єднання з телефоном буде сповіщено характерним звуком із стовпця або зміною кольору.

Прослуховування радіо з телефону через стовпчик можливо декількома способами:

Після завантаження відкрийте програму та запустіть улюблену радіостанцію. Звук відтворюватиметься через музичну колонку.

Далі дотримується подібна установка: Виберіть улюблений радіоканал та Увімкніть відтворення.

Оскільки майже всі портативні динаміки мають 3 роз’єм.5, тоді вони можуть бути підключені до телефону за допомогою кабелю Aux і таким чином насолоджуються прослуховуванням FM.Станцій.

Для того, щоб підключити стовпець до телефону за допомогою кабелю AUX, вам потрібно зробити наступне: