Home » Командний рядок Дізнайтеся про IP комп’ютера. Простий спосіб дізнатися IP-адресу у Windows, через додаткові утиліти

Командний рядок Дізнайтеся про IP комп’ютера. Простий спосіб дізнатися IP-адресу у Windows, через додаткові утиліти

Як подивитися на IP-адресу комп’ютера на Windows 10

Друзі! Я вітаю вас полум’я! На зв’язку, Ботан з Wifigid. У нашій статті ми часто попросять десь представити вашу IP-адресу, але де ми отримуємо це і не кажи це. У цій статті я відновлюю правосуддя, то ви зрозумієте, як ви можете з’ясувати комп’ютерну адресу комп’ютера на Windows 10. На самому “дюжині”, так що завжди крок за кроком і на малюнках. Почати!

Я зазвичай роблю залежність, що у випадку деяких проблем я можу безпечно зв’язатися зі мною. Але я впевнений, що ця тема настільки проста, що ви будете досягти успіху без мене. Якщо щось раптом хотілося дізнатися щось-написати у коментарях!

Ipconfig. Швидкий спосіб з’ясувати свою IP-адресу в Інтернеті або локальній мережі

Ви можете з’ясувати свій IP з панелі керування або перейти на відповідний сайт в Інтернеті. Але швидше це відбувається з командним рядком і введіть команду ipconfig. З різними версіями мережевого з’єднання ви можете отримати іншу інформацію, використовуючи цю команду.

дізнайтеся, комп, ютера, спосіб, дізнатися, ip-адресу

Після введення, ви побачите список всіх мережевих з’єднань, що використовуються вашим комп’ютером:

 • Якщо ваш комп’ютер підключений до Інтернету через Wi-Fi маршрутизатор, головний шлюз у налаштуваннях з’єднання, який використовується для зв’язку з маршрутизатором (бездротовий зв’язок або Ethernet), є адреса, яку ви можете перейти до параметрів маршрутизатора.
 • Якщо ваш комп‘ютер розташований у локальній мережі (якщо він підключений до маршрутизатора, він також знаходиться в локальній мережі), то ви можете знайти свою IP-адресу у цій мережі у відповідному абзаці.
 • Якщо ваш комп‘ютер використовує PPTP, L2TP або PPPOE, ви можете побачити вашу IP-адресу в Інтернеті у цьому параметрах з’єднання (однак, краще використовувати будь-який сайт для визначення вашого IP в Інтернеті, оскільки в деяких IP-конфігураціях відображається адреса Під час виконання команди IPConfig може не відповідати цьому).
See also  Як дізнатися, що я iPad

Для Windows 7:

Знайдіть свою IP-адресу за допомогою програми налаштування

Процедура дій дещо відрізняється від Windows 10.

У лотку клацніть правою кнопкою миші у своєму з’єднанні та виберіть Центр мережі та спільного доступу.

У вікні, який відкривається, у списку активних мереж перегляду знайдіть своє з’єднання та натисніть праворуч, щоб підключити до локальної мережі.

У відкритому вікні стану, натисніть кнопку “Деталі”.

Адреса IPv4 буде зареєстрована в IP-адресі компютера.

Знайдіть свою IP-адресу за допомогою командного рядка

Процедура для Windows 7 та Windows 10 No Different. Перейдіть на посилання.

Це не хитрі дії дозволять вам дізнатися вашу IP-адресу в будь-який момент.

Визначення IP-адрес інших пристроїв з ПК

Є спеціальні комунальні послуги, що дозволяють вам сканувати домашню мережу для адрес пристроїв, які пов’язані з нею.

Командна строка

Ви можете знайти IP-адресу комп’ютера в локальній мережі через “CMD”:

дізнайтеся, комп, ютера, спосіб, дізнатися, ip-адресу

 • Для кожного адаптера буде відображатися список пристроїв, які мають пряме підключення до нього. Лінія “Inteeis” вказує на ipishnik поточного ПК в LAN.
 • “Адреса в Інтернеті” видає інформацію про інші пристрої, розташовані в локальній мережі. На додаток до IP, їхні адреси MAC видаються.

Але, правильно визначити айпішники інших гаджетів, крім безпосередньо пов’язаного маршрутизатора (192.168.0.1), з ПК не вдається. Тому слід розглянути альтернативні програми, які покажуть IP-адреси локальної мережі.

Розширений IP-сканер

Безкоштовні та надійні пристрої пошукової системи в локальній мережі. Він відображає дані про всі пристрої, склавши список з: IP, MAC-адреси, виробника та назва.

дізнайтеся, комп, ютера, спосіб, дізнатися, ip-адресу

Важливо розуміти, що утиліта підтягує IP-адреси адаптерів, які звертаються до мережі через цей локомотив. Розділ “Ім’я” не містить різних ПК чи інших пристроїв. Скоріше, вони містять адаптери, які можуть використовувати один і той же ПК.

 • Операційний адаптер VPN та призначений підключення до ПК з IP, починаючи з 10.180.Один.
 • Стандартна IP.Адреса 192.168.0.1-Рутер від TP-Link. Оскільки сервер DHCP з діапазоном IP.Адрес від 100 до 199, наступні IPS в локальній мережі починаються зі 100 в останній комірці, налаштованій.
 • Localhost. З 101. Це підключено Android TV Box.
 • 102 З позначенням Huawei. Smartphone Honor 9 Lite.
 • 103 з Apple. Iphone 7.
 • На 104 без позначення, але з назвою “Desktop”. Комп’ютер, з якого він перевіряється.
 • Третій IP на робочому столі. Це адаптер регульованої віртуальної машини “Oracle VM VirtualBox”.
See also  Як включити синхронізацію на Samsung. Діагностика

Інші пристрої не підключені до локальної “Інтернету”, тому програма повністю впорається зі своїми обов’язками. Вона визначила мережеву адресу компютера та інших гаджетів у єдиній локальній мережі.

Інші програми

Визначальними гаджетами, пов’язаними в домашньому “веб”, можна віднести до:

Ми дізнаємося з зовнішньої IP-адреси комп’ютера за допомогою Яндекса

Багато хто використовуються для пошуку в Інтернеті Яндекс, але не всі знають, що ваша IP-адреса можна переглянути безпосередньо в ньому. Для цього просто введіть дві букви “IP” у рядку пошуку. Перший результат відображатиме зовнішню IP-адресу комп’ютера в Інтернеті. І якщо ви натиснете “Дізнайтеся про своє з’єднання”, ви також можете отримати інформацію про регіон (місто), до якої ваша адреса використовується браузером, а іноді й деяким іншим. Ви можете просто перейти до сторінки https: // Яндекс.Uk / internet / Щоб переглянути інформацію про вашу IP-адресу та інші параметри підключення, а також для вимірювання швидкості Інтернету.

Тут я відзначаю, що деякі третіх партійних служб визначення IP, які будуть описані нижче, можуть показувати більш детальну інформацію. А потому иногда предпочитаю пользоваться ими.

Як з’ясувати IP-адресу телевізора

Твс Smart TV Support отримують все більше популярність серед споживачів.

Дізнайтеся, що IP-адреса Sony, Philips, Samsung, LG та інших виробників найлегше у налаштуваннях пристрою.

Але, якщо раптом кнопки на пульті дистанційного керування відмовляються натискати, ви можете використовувати сканер мережевих пристроїв з попереднього розділу. Просто не забудьте включити телевізор.

Как узнать внешний IP

Внешний IP адрес присваивается провайдером, который предоставляет доступ в интернет. Узнать его можно через любой сервис. Достаточно ввести в поисковую строку «Яндекс» фразу: «Мой IP».

На сайте он будет иметь вид «000.000.000.000» и подписан как «IPv4». Также узнать IP можно, если ввести в поисковую строку в интернете команду «Внешний IP» или зайти в любой подобный онлайн-сервис. Як результат, ви можете отримати необхідну інформацію на комп’ютері за кілька хвилин. Головне, щоб керуватися наведеною вище інформацією.

See also  Як підключити колонку Bluetooth до комп'ютера. Як підключитися до телевізора

Як з’ясувати зовнішню IP-адресу комп’ютера

Як я написав вище, IP-адреси є зовнішніми, через які ви йдете в Інтернеті, найчастіше вони налаштовані на серверах, які надають Інтернет-послуги, такі як хостинг, на мережевому постачальникам обладнання, у рідкісних випадках, користувачі орендуються за 150 В місяці свого постачальника. Послуги для їх визначення Існує величезна кількість, я вже розповів про деякі, але я нагадую вам, щоб завершити статті.

До Яші, він, Яндекс, показати вам свій зовнішній IP, введіть слово IP у рядку пошуку та натисніть клавішу Enter, на виході ви отримаєте вашу адресу.

Або ви можете відкрити сайт https: // Яндекс.Ru / Інтернет /, де розрахунок вашого зовнішнього IP також буде автоматично.

дізнайтеся, комп, ютера, спосіб, дізнатися, ip-адресу

Визначення MAC-адреси чужого компютера в локальній мережі

Якщо ми зацікавлені в тому, як з’ясувати MAC-адресу комп’ютера, яка знаходиться в одній локальній мережі з нами, достатньо на команді Windows на вашому комп’ютері, щоб виконати таку команду:

У наданій інформації, ми отримаємо комп’ютерний комп’ютер комп’ютера Apresn-PC

І останню команду, яку ми будемо звертати увагу сьогодні. Якщо ви не зацікавлені в назву комп‘ютера, а перевірка MAC-адреси кожного IP-автомобіля є занадто сумно, ви можете просто надіслати запит ARP з параметром.A

Як з’ясувати IP-адресу комп‘ютера за допомогою командного рядка

Результатом виконання цієї команди буде таблиця відповідності MAC-адресам та IP-адресам у мережі

Тепер ми можемо з’ясувати як IP-адресу, так і комп‘ютери Mac у локальній мережі.