Home » Комп’ютер не бачить монітора через HDMI. Основні причини

Комп’ютер не бачить монітора через HDMI. Основні причини

Пк не виявляє другий монітор: як виправити?

Для кращого досвіду та вдосконалення продуктивності користувачі використовують купу двох або ще більше моніторів. Це не означає, що вам потрібно придбати інший комп’ютер або ноутбук, щоб використовувати два монітори.

Якщо ваша відеокарта підтримує кілька портів підключення, ви можете спокійно підключити декілька моніторів до нього. На підставі цього, кількість моніторів, які ви можете підключитися до ПК, залежить від кількості портів у вашій відеокарті.

Ви можете знайти різні порти на відеокарті, наприклад, VGA, DVI, HDMI та DisplayPort. На сьогоднішній день, HDMI та DisplayPort є найпопулярнішими Інтернет-аудитами. Vga та DVI-I (не DVI-D), у свою чергу, майже більше не використовуються (підключення сучасної відеокарти до монітора VGA, як правило, неймовірно проблематично).

комп, ютер, бачить, монітора, hdmi, основні

Найпоширенішим Inteeis Connectivity є HDMI, який надає користувачам доступ до найвищих дозволів на даний момент. Плюс, HDMI також може передавати сигнал з звукової карти.

На додаток до різних Inteeis, що підключаються до відеосигналу з відеокарти на монітор, існує два різних типи відеокарт: інтегрований та дискретний (PCIE). Яка різниця між цими двома типами відеокарт?

Вбудована відеокарта вбудована в материнську плату, а відеокарта PCIE підключена до ПК материнської плати PCIE-Slot. Якщо ви відтворюєте відеоігри, займайтеся графічним дизайном або редагуванням відео, то ми рекомендуємо використовувати дискретну відеокарту, оскільки це призначено для таких завдань і набагато продуктивніше.

Іноді вам потрібно буде підключити другий монітор до вашого автомобіля. Ця процедура досить проста: ми беремо кабель із потрібним цілим підключенням, наприклад, HDMI, підключає один кінець до роз’єму відеокарти, а другий до роз’єму на моніторі. От і все.

Монітор не записує сигналу. Що це означає і що робити

Однак іноді все відбувається не так гладко, і ваш комп’ютер чомусь не може знайти другий монітор. Яка причина, що стоїть за цією неприємністю? Отже, є багато причин: проблеми з кабелем, несумісні драйвери, проблеми конфігурації комп’ютера користувача тощо.D.

У цій статті ми розглянемо 10 різних методів, які, сподіваємось, зможемо допомогти вам у проблемі виявлення підключеного монітора.

Фізична перевірка пристроїв

Перші кроки можна назвати найпростішими та найбільш очевидними:

  • Перевірте цілісність та працездатність використовуваного кабелю. Це робиться таким чином, як описано вище, описано: підключіть його до головного монітора, якщо він працює, кабель працює, інакше його потрібно замінити;
  • Дуже часто Windows 10/8/7 не бачать другого монітора через поганий контакт між кабелем та гніздом. Переконайтесь, що всі входи вставлені до кінця та надійно фіксованою, тобто не тусіться (це стосується з’єднання через HDMI, DVI, порт дисплея). Якщо це роз’єм VGA, то він додатково накручується до порту на комп’ютері з існуючими гвинтами за допомогою викрутки;
  • Як ми говорили, варто перевірити другий монітор, використовуючи його замість основного. Особлива увага приділяється кнопці живлення, світлодіод освітлюється на ній, і різниця між кнопкою підтягнута (увімкнена), і кнопка практично не відчувається;
  • Ще одна можлива причина. Непрацюючий порт на комп’ютері. Спробуйте використовувати навмисне хороший порт або підключити другий монітор до портів, розташованих на материнській платі для інтегрованої графічної підсистеми.

Що робити, якщо друга система монітора не визначена результатами цих перевірок, ми скажемо нижче. Ми також рекомендуємо діагностувати саме в порядку, в якому ці кроки викладені в нашій статті.

Налаштуйте 2-й монітор у параметрах системи

Якщо ви переконалися, що немає проблем апаратного забезпечення, фізичне з’єднання було виконано правильно, всі елементи контуру з’єднання працюють, а їх продуктивність повністю перевірена. Тепер давайте перевіримо налаштування в додатку параметрів.

Примусова виявлення другого дисплея

Для цього перейдіть до “запуску”. “параметри”. “система”. На лівій панелі сторінки вікна системи перейдіть до розділу “Дисплей”.

Тепер на правій стороні “Зміна місця розташування екранів” натисніть “Виявлення”.

Після чого монітор повинен бути виявлений, а потім його можна налаштувати.

See also  Samsung Galaxy скидання до заводських налаштувань. Як скинути до заводських налаштувань Samsung Galaxy

Перевірка кабелів

Якщо дроти пошкоджені, це також може вплинути на пристрій. У цьому випадку він не має значення, якщо комп’ютер бачить монітор через HDMI, DVI або VGA. Кожна з цих потоків може розірватися в самий несподіваний момент. Найчастіше це відбувається, коли кабель не закріплюється до задньої частини екрана та ПК, але просто вставляє.

Якщо ви використовуєте спеціальну відеокарту, вам потрібно переконатися, що дисплей підключений до нього, а не звичайний роз’єм на материнській платі. Зазвичай система автоматично вимикає стандартну графіку та використовує підключений пристрій. Якщо це не відбудеться, вам потрібно вручну вимкнути зображення зображень через “мама”.

Монітор не включається через HDMI

Один з найпопулярніших кабелів для підключення монітора або телевізора до персонального комп’ютера або ноутбука є HDMI. Чому так? Це сучасний тип кабелів, що підтримує високу роздільну здатність зображення, передає сигнали. Крім того, майже всі сучасні пристрої оснащені цим типом роз’єму, що дозволяє забезпечити універсальність. Ви можете підключитися до HDMI, більшість пристроїв, що з’єднують практично всі сучасні монітори та телевізори з ним. Загалом, цей тип роз’єму та з’єднання, як такий, дійсно є надійним та високоякісним, але чому виникають проблеми? Все дуже просто. Тим більше популярність, чим вище ризик виявлення проблеми. Це може бути пов’язано з серйозним розбиттям, і, можливо, стурбована звичайною неуважною.

Отже, ми представляємо ситуацію, ви підключаєте другий монітор до персонального комп‘ютера або підключіть великий монітор до ноутбука, увімкніть пристрій та монітор. Немає реакції. Тобто, саме комп‘ютер працює належним чином, на ньому з’явилося робоче зображення, але монітор не реагує. Спочатку ми просто перераховуємо можливі розбивки (і не тільки), і тільки тоді давайте поговоримо про послідовність дій, які потрібно застосувати, щоб виправити ситуацію.

  • Причина в кабелі. Дуже ширша концепція, оскільки вона може бути, як у повністю розбитому кабелі (сам роз’єм зламав, скасовано кабель) і у звичайній неуважній. Часто користувачі переміщують пристрої, підключають телевізор, а не монітор, або інші пристрої, забудьте підключити назад. У будь-якому випадку кабель є першим, що потрібно перевірити.
  • Причина на моніторі. Людина завжди до останньої важко повірити, що монітор або інша техніка просто не вдалося. Якщо вчорашній пристрій працював, нічого критичного сталося, то все повинно працювати сьогодні. На практиці все не так. Стрибок напруги, який перемістив контакт, підняв до кінця терміну служби. Все це може призвести до самого монітора або частини своїх портів.
  • Несумісні пристрої. Багато ПК обладнані різними роз’ємами: кілька HDMI, DVI, інші. Користувачі можуть використовувати їх до максимуму, тому виникають конфлікти та несумісність. Щоб точно діагностувати, як роз’єми працюють, і які це не так, вам потрібно точно зрозуміти, що немає конфліктів та несумісності.
  • Налаштування BIOS. Іноді допомагає обмеження простого налаштування. Помилка не відбувається на рівні заліза, але на рівні програмного забезпечення. Ми перерахували лише ті проблеми, які можуть бути виявлені та зафіксовані вдома, самостійно. Звичайно, причини можуть бути набагато серйозними. Наприклад, можна було б спалити або частково спалити відеокарту або оперативну пам’ять. У цьому випадку комп’ютер або взагалі не включиться, або буде система системи, навіть на головному екрані. Тому ми починаємо виправляти та шукати помилку, лише якщо основний монітор повністю увімкнено, а системний блок працює як завжди, і дає сигнали життя.

Монітор не працює під час підключення через HDMI

В принципі, питання зрозуміло з назви теми, я включаю монітор через HDMI, він не показує ознаки життя, через VGA все працює нормально. Я не розумію, що проблема монітора підтримує таке з’єднання, відеокарту теж, допомагає Раді, яка натрапила на таке, що робити?

Мені здається, що у відеокарті є проблема, а не на моніторі, а сам кабель HDMI можна перевірити, якщо ви підключите його до телевізора.

Я також підключаю старий шлях через старий вхід. Ніколи не довіряють новим технологіям.

Там повинно бути багато часу, щоб пройти цей тип з’єднання.

Може бути, що сам шнур не працює, я б почати перевіряти з нього принаймні. Якщо ви можете перевірити шнур, діяти. Інші причини залишаються менш веселки, наприклад, це могло б подолати HDMI введення на відеокарту або монітор.

See also  Як відновити контакти на Samsung. Якщо контакти відсутні на Android

На мій погляд, цей вхід повинен бути активований, він виконується в налаштуваннях монітора, або у налаштуваннях відеокарти. Тільки тоді він почне працювати. Спробуйте шукати аналогічний елемент у налаштуваннях.

Таким чином, ви просто не працюєте вхід або HDMI кабель, через який ви намагаєтеся підключити монітор. Що довжина кабелю? Зазвичай довше кабель, тим більше проблематично.

Перевірте шнур, а сам роз’єм на відеокарті, можливо, водій повинен бути оновлений. Спробуйте підключити інший монітор через HDMI до комп’ютера, якщо є така можливість, подивіться на проблему вирішення у налаштуваннях.

Швидше за все, сам введення не працює, це принципово і логічно. Перевірте контакти, спробуйте інший шнур для підключення. Якщо з нею нічого не змінюється, то вже дано єдиною порадою щодо включення HDMI.

Ну, принаймні щось показує, тому що трапляється, що ніщо не показує нічого через HDMI, а через VGA. У цьому випадку проблема потім більш глобальна.

З цієї причини я люблю з’єднати лише стандарт для всіх шляхів за старим надійним підтвердженим VGA. Скільки я використовував, ніколи не мав проблем.

На деяких китайських відеокарт є такий роз’єм, але це не працює, така проблема дуже поширена, тому це може бути ваша справа. Хоча, якщо відеокарта не зовсім з будь-яким AliExpress, то вам потрібно шукати іншу причину.

Це точно і на найбільш нових відеокартах 10-го покоління, і немає звичайного підключення. Тому тільки HDMI використовує, що він не працює, швидше за все, проблема у відеокарті.

комп, ютер, бачить, монітора, hdmi, основні

Необхідно перевірити себе, як монітор працює через HDMI, тому що все ще підключається тільки через VGA.

Яка різниця між таким зв’язком з HDMI?

Hdmi, навіть на думку багатьох експертів, вважається набагато кращим і кращим, ніж той самий вхід VGA, але це, здається, не впливає на якісну картину. І так VGA ще більш стабільний порядок.

Кабель добре працював протягом 3 тижнів, потім зник образ, який може статися? Немає VGA на ПК, і є тільки HDMI та міні HDMI. Завдяки.

Здається, картина краще через HDMI, але бути чесним після підключення різниці, я не бачив. Загалом, угода з нею або не вирішувати вас, але в моєму використанні випуску, який ви не працюєте добре.

Тут це правда, що я також думаю, що для роботи або Інтернет достатньо для підключення. Ви не помітите жодної різниці, в іграх може бути збільшення FPS, але незначний.

Цей кабель є просто більше функціям, він може передавати не тільки гарну картину, але й багатоканальний звук, наприклад. Хтось, як це та правда, не потребуючи, тим не менше, в деяких випадках дозволяє позбутися від непотрібних дротів.

З таким розвитком технологій, USB-порти всі йдуть до минулого, і використовуватиметься лише HDMI. Це зручно і особливо, якщо це висока якість, то що думати взагалі.

Такі моменти слід негайно перевірити, особливо якщо ви вирішите, що ви підключаєтесь лише через цей порт. Хоча це працює більше, ніж маєток, але є невдачі.

комп, ютер, бачить, монітора, hdmi, основні

Перевірка статусу відеокарти

Якщо у вас виникла проблема з відеокартою, перегляньте наступне

У більшості випадків відеокарта. Це окрема плата, яка встановлюється у відповідній роботі материнської плати. У цьому випадку ви можете швидко встановити новий.

Якщо комп’ютер вбудований відеокарта, цей крок повинен бути пропущений. У цьому випадку графік обробляє окремий чіп материнської плати, і це буде обговорюватися нижче. Найбільш тривіальна причина пов’язана з невідповідністю регулярного очищення відеокарти. В результаті невелика корозія виникає на золоті контакти.

Різні помилки пов’язані з GPU. Наприклад, вентилятор перестав працювати на карті, або вона потребує перенаправлення. Тому вам доведеться відкрити корпус комп‘ютера та видалити карту.

Рекомендується носити ремені з ремінцями ESD заземлення до цієї процедури, і, звичайно, комп’ютер повинен бути відключений від джерела живлення.

Процедура не означає нічого складного. Головне, що є викрутка під рукою. З нею, і ви можете перейти до розбирання системного блоку. Потрібно почати з гвинтами на бічній кришці. Це не буде зайвим з портів з портів з портів, а потім витягуйте відеокарту. Як правило, він встановлений у порту PCI X16, а спеціальний тримач несе відповідальність за стабільну позицію.

See also  Як налаштувати екран монітора комп'ютера. Належне підключення до комп'ютера

Після успішного видалення ви можете підключити кабель монітора до порту (якщо є вбудована карта) або встановити іншу. Якщо все заробило, це вказує на несправність відеоплатету або необхідність очищення його. Але якщо немає відео на комп‘ютері. Тестування доведеться продовжувати.

У 90% випадків достатньо, щоб чітко очистити графічну плату. Це забезпечить правильне з’єднання між ним та материнською платою, а відеосигнал з’явиться. Для такого випадку вам потрібно відкрутити гвинти, які утримують вентилятор на карті та позбутися бруду за допомогою стисненого повітря та подібних рішень. Тоді буде необхідно зволожувати бавовняний тампон у 99% ізопропілового спирту і приступити до прямого очищення.

Правильне з’єднання

Найкращий спосіб виправити щось зробити знову, але вже правильно. Отже, давайте спробуємо «все-таки», можливо, ви просто зробите щось неправильно.

  • Інший момент. На деяких телевізорах є також меню, яке вказує тип підключеного пристрою. Це необхідно для того, щоб зображення було прийнятним якістю. Тому знайдіть кнопку, щоб змінити назву та виберіть “ПК” або “ноутбук”.

Якщо на екрані немає фотографій, і ви все ще бачите цю неприємну напис, то ми йдемо далі. Крім того, якщо є ще зображення, але немає звуку. Потім перейдіть до останньої глави.

Монітор несправності

Моніторинг поломки. Виникає рідше, ніж розбивка відеокарти, однак, це також може призвести до появи повідомлення “без сигналу”, коли компютер увімкнено. Тому також неможливо виключити цей варіант. На щастя, для того, щоб перевірити цей варіант, вам навіть не потрібен інший монітор. Все, що потрібно, це будь-який сучасний телевізор. Подивіться, які відео входи (DVI, VGA, HDMI) Ваш телевізор має і визначають найпростіший спосіб підключення до комп’ютера.

Підключіть телевізор до комп’ютера та змініть джерело сигналу за допомогою кнопки джерела на дистанційному керуванню телевізора. Якщо телевізор відображає зображення з комп’ютера, то проблема або на моніторі, або в кабелі, який використовувався для підключення монітора до комп’ютера.

Творець сайту Comp-Security.Net, автор понад 2000 статей про ремонт комп’ютера, робота з програмами, створення операційних систем.

Задайте питання в коментарях за статтею або на сторінці “Задайте питання”, і ви обов’язково отримаєте відповідь.

Скажіть мені, якщо лампочка світиться на моніторі, але вона не працює, як це дозволити, так що він працював?

Занадто мало інформації. Можливо, монітор несправний, і, можливо, вам просто потрібно натиснути кнопку живлення.

Привіт, я не відповім на це питання, але я запитаю його. Коли ви вмикаєте комп‘ютер, немає сигналу, але на наступний день я знову увімкнувся, і все працювало. Через деякий час знову немає сигналу, але коли я всі знову підключені, а монітор рідко показав щось, крім ніякого сигналу, за типом початкової стадії включення або синій екран смерті. Це означає, що комп’ютер вже мертвий ?

Знайти фахівця, щоб він спостерігав за комп’ютером. Згідно з вашим описом, ніщо не зрозуміло.

Змінено в IDE BIOS на AHCI, для прошивки SSD необхідно, і почав те, що ви описуєте

З інтегрованої картки є сигнал до монітора, а з самою відеокартою немає сигналу. В чому може бути проблема?

Тобто інтегрована відеокарта працює, і немає дискретного? Якщо так, то, можливо, ваша дискретна відеокарта дефектна. Перевірте його на іншому комп’ютері.

Не допомагає. Такі проблеми повинні бути вирішені на місці, а не в Інтернеті.

Вже двічі перевірили системний блок і монітор у двох сервісних центрах. Негайно увімкнено, все завантажується. Моніторинг Роботи, Системні навантаження Lenovo 10 Windows, Philips Monitor. Я приносять додому, я підключаю, системний блок завантажується, і на моніторі немає сигналу. Включені до доктора. Розетка однакова. Що робити.