Home » Комп’ютер не відео фото з iPhone

Комп’ютер не відео фото з iPhone

iPhone внутрішня пам’ять або папка DCIM порожня, коли підключено до комп’ютера. як виправити?

Під час підключення iPhone до комп’ютера або ноутбука за допомогою USB-кабелю, наприклад, для передачі фотографії з нього, ви можете виявити, що сам iPhone видно в Explorer, ви можете побачити внутрішнє сховище (внутрішнє зберігання ), іноді. папку DCIM на ньому (у ньому зберігається фото та відео), поки вони порожні.

У цій інструкції про те, що робити, якщо внутрішня пам’ять або папка DCIM на iPhone показана “Ця папка порожня” при відкритті та як це може бути викликано.

Перше, що потрібно пам’ятати. якщо ви підключите iPhone до комп’ютера або ноутбука, але не розблокуйте його, ви не отримаєте доступ до даних. незважаючи на те, що буде відображатися кількість зайнятого простору у внутрішньому сховищі, див. Що всередині не можна розблокувати, це зроблено для безпеки.

Чому не може передати фотографії

Зміни з завантаженням фотографій виникають з різних причин. Найчастіше з них такі:

  • Немає зв’язку між пристроями через поганий контакт у роз’ємах або несправності кабелю. Усувається шляхом заміни USB-дроту або більш щільного прилеглих до порту.
  • Немає синхронізації між комп’ютером та iPhone, що виключає можливість бездротового зв’язку. Проблема вирішується за допомогою запуску відповідного варіанту.
  • Помилка у розпізнаванні мобільного пристрою, який ПК може приймати для відеокамери. У такій ситуації завантаження файлів неможлива. Щоб усунути проблему, потрібно оновити програмне забезпечення або встановити тип пристрою вручну.
  • Відсутність доступу до вмісту смартфона. Відбувається завдяки встановленню захисного блокування зовнішніх зв’язків. Вимагає налаштувань.

У деяких випадках проблеми завантаження виникають у зв’язку з використанням неліцензованих антивірусних програм. У цьому випадку вам потрібно відключити та видалити з заміною для придбаного закону. Крім того, сьогодні є багато аналогічних продуктів, доступних безкоштовно, але водночас повністю законно завантажити

Як виправити помилку “Пристрій недосяжним” при копіюванні iPhone

Підключивши iPhone до комп’ютера за допомогою кабелю USB, щоб скопіювати фотографії та відео, ви можете зіткнутися з помилкою, яка відображає повідомлення “Пристрій недосяжний”. Як показує практика, в більшості випадків проблема виникає негайно, коли ви вперше намагаєтеся скопіювати вибрані файли на ПК або ноутбук з Windows 8.1 або 10. Іноді лише кілька файлів можна успішно скопіювати з вашого iPhone, а решта не є.

See also  Як встановити час на телефоні Huawei

Скинути розташування та конфіденційність

Скидання місцезнаходження та налаштування конфіденційності не видаляє дані на своєму телефоні. Він просто скине налаштування конфіденційності та дозволів на місцеположення. Тобто будь-яка заявка, яка дозволила доступу до них, попросить вас про необхідний дозвіл. Скидання тут корисно, як ви повинні дозволити вам дозволити комп’ютеру використовувати ваш телефон.

Щоб скинути налаштування місцезнаходження та конфіденційність, виконайте такі дії:

Відкрийте “Налаштування” по телефону та перейдіть до “Загального”.

Натисніть “Скинути”, а потім “Скинути місце розташування та конфіденційність”. Вам буде запропоновано ввести код доступу до телефону.

З’явиться вікно підтвердження, натисніть «Налаштування скидання».

Після цього підключіть свій iPhone до комп’ютера, і вам буде запропоновано дозволити її. Як тільки ви це зробите, вимкніть USB і знову підключіть його. Ви отримаєте доступ до ваших фотографій.

Частина 2. Передайте фотографії на Mac без iTunes

Крок 1. Підключіть iPhone до Mac за допомогою кабелю USB.

Крок 2. Застосування “Фотографії” на вашому Mac відкриється автоматично. Якщо ні, ви можете знайти додаток “Фото” та відкрити його вручну.

Виберіть “Файл” у верхньому меню, а потім виберіть «Імпорт».

Виберіть назву свого пристрою у списку “Пристрій”, після чого фотографії з вашого iPhone відображатимуться на екрані. Виберіть фотографії, які ви хочете імпортувати до Mac, і натисніть кнопку “Імпортувати вибраний x” у верхній частині intety, щоб перевести фотографії з iPhone на Mac без iTunes.

Давайте почнемо наш огляд від найшвидшого та зручного способу перенесення фотографії. це хмарне зберігання. Для iPhone зручно використовувати програму iCloud фото. Встановлюючи цю програму, всі ваші фотографії та відео будуть автоматично копіюються на вашому обліковому записі, а доступ до них буде відкритий для всіх ваших пристроїв, включаючи iPad, Mac та Windows.

Щоб перевести фотографії до Mac, пройдіть цей шлях: “Системні налаштування” “ICLOUD” “Параметри” “Фото iCloud”. А потім управляти медіа-файлів по вашому запиту.

Керувати фотографіями у Windows, завантажте та встановити програму ICLOUD для Windows. Для цього вам доведеться отримати ідентифікацію ідентифікатора Apple, яка повинна відповідати ідентифікатору iPhone. Inteuse Відкрийте розділ “Параметри”, виберіть “ICloud MediaMatka”. Там ви матимете доступ до медіа-файлів з’єднаних пристроїв Apple ID-рахунків.

Використання iTunes за допомогою кабелю USB

ITunes Це універсальний продукт, з яким можна керувати своїм iPhone, створювати копії, швидко налаштувати робочі столи та значки, зробити нові списки відтворення та багатьох інших дій. Але за допомогою цього ви можете викинути фотографії. Для цього відкрийте iTunes на комп‘ютері. Якщо ви не маєте завантаження з офіційного сайту Apple.

Далі підключіть iPhone до комп‘ютера за допомогою USB-кабелю. Якщо система вимагає довіри до цього ПК, дозвольте. Програма автоматично визначатиме ваш пристрій та відображати його як значок телефону у верхньому лівому куті iTunes. Повна інформація про вашу модель буде представлена ​​тут, рівень зарядки.

See also  Дізнайтеся пароль на телефон Wi-Fi iPhone

Щоб скопіювати фотографію з iPhone до комп’ютера, потрібно натиснути на піктограму телефону, виберіть розділ “Photo” та вкладка “Синхронізувати”.

Далі виберіть каталог, до якого фотографії будуть синхронізовані та натисніть кнопку “Застосувати”. Система автоматично копіює дані до вказаної папки та відкриває його. Все, на цю процедуру передачі завершено!

Причиною помилки “Пристрій є недосяжним

За замовчуванням новий iPhone та iPad видаляють фотографії та відео в форматах HEIC та HEVC, а якщо ви підключаєте телефон до комп‘ютера з Windows 10 або 8.1, потім під час налаштування iPhone за замовчуванням під час копіювання цих фотографій та відео вони автоматично перетворюються по телефону, що підтримуються комп’ютерами. JPG та MP4 H.264.

комп, ютер, фото, iphone

Процес перетворення файлів за телефоном під час копіювання в деяких випадках може “не мати часу” для дуже швидкості копіювання, в результаті, Windows інформує нас про те, що при копіюванні файлу або папки, і цей пристрій недосяжний.

Ось чому це трапляється частіше при копіюванні великих файлів (або відразу групу фото та відео), але не може з’явитися при копіюванні фотографії на комп‘ютері один за одним. Існує два способи, щоб виправити це, описано нижче.

Загальні рішення 4 Щоб виправити фотографії iPhone, які не відображаються на комп‘ютері

У цій частині ви можете дізнатись про деякі загальні способи виправлення фотографій iPhone, які не відображаються у Windows та Mac OS.

Спосіб 1: Зв’яжіться з iPhone та комп’ютера

Коли фотографії iPhone не з’являються на вашому комп’ютері, перше, що потрібно спробувати, це підключити два пристрої.

Крок 1. Видалити iPhone з комп’ютера.

Натисніть кнопку “Бічна” на iPhone, а потім перемістіть повзунок у екрані вимкнення, щоб вимкнути пристрій. Зачекайте кілька секунд, а потім натисніть кнопку “Side”, щоб увімкнути його знову.

Потім перезавантажте комп’ютер, знову підключіть iPhone до комп‘ютера. Тепер натисніть “Trust”, коли з’явиться запит, щоб довіряти цьому комп’ютері. Фотографії вашого iPhone повинні з’явитися у спливаючому вікні.

Спосіб 2: Замініть USB-кабель

Під час підключення iPhone до комп’ютера, передача зв’язку та передачі даних залежить від кабелю блискавки. Якщо кабель пошкоджений або несумісний з вашими пристроями, ви зіткнетеся з проблемою, яку фотографії iPhone не відображаються.

Вимкніть ваш iPhone, USB-кабель та комп’ютер. Потім знову підключіть їх. Якщо ви нічого не бачите, спробуйте інший застібковий шнур.

Згідно з Apple, ви завжди повинні використовувати оригінальний USB-кабель, а третій сторонний шнур може призвести до великих проблем, таких як втрата даних, несумісність або навіть пошкодження обладнання.

See also  Як зробити спалах на iPhone, коли сповіщення

Скидання місцезнаходження та налаштування конфіденційності

Важко пояснити, чому розташування та параметри конфіденційності призводять до того, що iPhone фотографії не відображаються на комп’ютері, а Apple офіційно не дає пояснень. Але деякі користувачі повідомили, що ця проблема вирішується шляхом скидання місцезнаходження та конфіденційних налаштувань.

Відкрийте програму налаштувань iPhone на головному екрані. І знайти “загальний” “скинути”. Тут ви будете представлені декількома параметрами, натисніть на один з написом “Скидання місцезнаходження та конфіденційність”.

Введіть свій PIN-код, щоб підтвердити, що ви є власником увімкнення пристрою, і натисніть “RESET” ще раз, щоб запустити процес.

Крок 3. Після відновлення місцезнаходження та конфіденційності знову підключіть iPhone до комп’ютера, фотографії повинні відображатися на вашому комп’ютері.

Спосіб 4: Перевстановіть драйвери Apple

Інший фактор, що призводить до того, що фотографії iPhone не відображаються на комп’ютері. Це драйвери Apple. Коли ви вперше підключите iPhone до комп‘ютера Apple, автоматично встановлює драйвери USB. У більшості випадків водії Apple несуть відповідальність за те, що фотографії iPhone не відображаються. Хороша новина полягає в тому, що ви можете вирішити цю проблему за допомогою посібників нижче.

Reinstall Apple Drive для фотографій iPhone не відображається у Windows

Клацніть правою кнопкою миші “Мій компютер“, виберіть Управління, щоб відкрити “Менеджер комп‘ютера” та перейдіть до “Менеджер пристроїв” “Універсальні серії шин”. Якщо “USB-драйвер для мобільного пристрою Apple” має попереджувальний знак, клацніть правою кнопкою миші, і натисніть “Увімкнути”, щоб виправити.

Видаліть iPhone з комп’ютера та знову підключіть його. Послідовно відкрити C: програмніFiles загальні файли Apple мобільний пристрій підтримки-драйверів.

Клацніть правою кнопкою миші файл під назвою “usbaapl64.Inf “або” usbaapl.Inf “, а потім виберіть параметр SET, щоб перевстановити драйвери Apple для Windows.

Крок 4. Підключіть iPhone до комп‘ютера за допомогою USB-кабелю. Коли з’явиться вікно Autorun, виберіть “Імпортувати фотографії та відео”, щоб відобразити фотографії iPhone.

комп, ютер, фото, iphone

Reinstall Apple Drive для фотографій iPhone не відображається на Mac

Крок 1. Підключіть iPhone до комп’ютера Mac за допомогою USB-кабелю.

Утримуйте клавішу “Опція” на клавіатурі, натисніть меню “Apple”. Щоб продовжити, виберіть “Інформація про систему” або “системний звіт”.

Виберіть USB на лівій бічній панелі, щоб відкрити дерево USB-пристрою. Якщо ви не бачите свого iPhone під USB-пристроєм, то краще зв’язатися з підтримкою Apple, можуть виникнути проблеми з обладнанням. Якщо ваш iPhone відображається на екрані, спробуйте видалити стороннє забезпечення безпеки, яке вважає, що ваш iPhone є небезпечним, і відмовляється підключатися.