Home » Комп’ютер не видно в локальній мережі. Антивірус або брандмауер можуть блокувати мережеві пристрої

Комп’ютер не видно в локальній мережі. Антивірус або брандмауер можуть блокувати мережеві пристрої

Загальні папки, мережеві комп’ютери, флеш-накопичувачі, диски на вкладці “Мережа” з Windows Explorer

Вітаю! Для тих, хто не є предметом, починаються з далекого. На комп‘ютерах та ноутбуках з встановлених вікон у Explorer є окрема вкладка “Мережа”. Ця вкладка відображає пристрої з мережевого середовища. Тобто, відкривши вкладку “Мережа”, ми можемо спостерігати за комп‘ютерами, мережевими сховищами (NAS), мультимедійними (DLNA) пристроями, флеш.Накопичувачами та зовнішніми дисками, які підключені до маршрутизатора, і до якого налаштований загальний доступ. Простіше, ці пристрої, які підключаються через один маршрутизатор (знаходяться в тій же мережі), і, на яких увімкнено функцію виявлення мережі (пристрої, які можна виявити в локальній мережі). Також можна відобразити наш маршрутизатор (розділ “Мережева інфраструктура”) та інших пристроїв.

Тепер я поясню, що і як, і чому я взагалі вирішив написати цю статтю. У мене є маршрутизатор Asus, до якого я підключив USB-флеш-накопичувач, і налаштувавши цей флеш-накопичувач для всіх пристроїв у мережі. І що, на вашу думку, у розділі “Мережа” на всіх комп’ютерах з’явився цей мережевий диск (він відображається як “Комп’ютер”). І на моєму комп‘ютері він не відображався. Тобто мій комп’ютер не бачив флеш-накопичувача, підключеного до маршрутизатора, ні інших комп’ютерів у цій мережі. Але сервер DLNA відображався на тому ж маршрутизаторі. Але це нічого не змінює, оскільки мені потрібен регулярний доступ до мережі до приводу.

Я також не міг отримати доступ до флеш.Накопичувача, коли я набрав його адресу // 192.168.Один.1 у провіднику. Негайно ця адреса відкрилася через браузер. І я не міг підключити цей диск як мережевий привід. Це було просто не в списку доступних пристроїв у мережевому середовищі.

Така проблема, коли Windows 7, Windows 8 або Windows 10 не бачить мережевих пристроїв. Не рідкість. Це не повинно бути флеш-накопичувачем або зовнішнім жорстким дисками, який ви підключили до вашого маршрутизатора, як у моєму випадку. Найчастіше налаштовують обмін між комп’ютерами у локальній мережі. І так само стосувалося проблемою, коли комп’ютери підключені до однієї мережі (до одного маршрутизатора). Налаштування загального доступу встановлюються правильно, а на вкладці “Мережа” порожній. Або лише маршрутизатор і ваш комп’ютер відображаються.

Оскільки причин може бути багато і відповідно до рішень, я, мабуть, почну з найпростіших (що мені не допомогло), і в кінці цієї статті я поділюсь рішенням, яке допомогло в моєму випадку. Як результат, мій ноутбук все ще бачив усі пристрої в Інтернеті. Включаючи мережевий диск та інший комп’ютер, який також підключений до цієї мережі.

комп, ютер, видно, локальній

Але це не означає, що у вас є той самий випадок. Тому я рекомендую вам перевірити всі налаштування в порядку.

Методи вирішення проблеми

Корекція помилок безпосередньо пов’язана з тим, що викликало його зовнішній вигляд. Якщо ви не могли визначити точну причину, то перейдіть у порядку, розглядаючи окремо кожен елемент матеріалу. Якщо причина діагностується. Дізнайтеся, що інформація, пов’язана з певним фактором, що впливає на виявлення ПК.

Перевірка назви робочої групи

Назва робочої групи. Це не формальність. На кожному комп’ютері, який входить до нього, ім’я має бути однаковим. Помилка принаймні в одному символі призводить до того, що виявлення не включається. Для вирішення проблеми потрібно:

комп, ютер, видно, локальній

комп, ютер, видно, локальній

комп, ютер, видно, локальній

комп, ютер, видно, локальній

комп, ютер, видно, локальній

Переконайтеся, що те ж назва групи вказана на всіх комп‘ютерах у локальній мережі. В іншому випадку зв’язок буде вимкнено, і ви не зможете виявити інші пристрої.

Перевірте загальні параметри доступу

Установки Windows 10 Налаштуйте можливість виявлення комп’ютерів у межах однієї локальної мережі. Якщо опція не працює, пристрої не відображатимуться у списку. Тому, щоб вирішити проблему, вам потрібно включити виявлення мережі:

комп, ютер, видно, локальній

комп, ютер, видно, локальній

комп, ютер, видно, локальній

  • Розгорніть налаштування гість або загальнодоступної мережі, а потім виберіть прапорець у розділі “Увімкнути мережеве виявлення” та “Увімкнути файли обміну та принтера”.

комп, ютер, видно, локальній

комп, ютер, видно, локальній

За аналогією з попереднім способом усунення несправностей потрібно повторити операцію на всіх комп’ютерах, включених до робочої групи. Відсутність того чи іншого пристрою в мережі буде очевидним, що загальний доступ деактивується у своїх налаштуваннях.

Налаштування служби “маршрутизація та віддалений доступ”

Буває, що відображення комп’ютерів у мережі не працює через дезактивацію служби, відповідального за віддалений доступ до ПК. У цьому випадку необхідно включити його примусово:

See also  Як видалити подвійний екран на iPad

комп, ютер, видно, локальній

  • У списку списку ви можете побачити “маршрутизацію та віддалений доступ”. Саме ця послуга буде потрібна для нас, тому натисніть на ній двічі LX, щоб запустити налаштування.

комп, ютер, видно, локальній

комп, ютер, видно, локальній

комп, ютер, видно, локальній

Важливий. Після зміни параметрів відкрийте загальні служби меню та переконайтеся, що необхідний параметр працює. Якщо рядок “Start Type” відображає значення “вимкненого”, то вам потрібно буде знову відкрити параметри сервісу та запустити його примусово, натиснувши відповідну кнопку.

комп, ютер, видно, локальній

Легко здогадатися, що запропоновані дії повинні виконуватися на всіх пристроях, включених до робочої групи, а не тільки на цьому ПК, де інші комп’ютери не відображаються. Проблема не прихована при виявленні, але в активації функції віддаленого доступу.

Скидання налаштувань маршрутизації та перезавантаження мережі

Часто на комп’ютері ідентифікація не активна завдяки виникненню системних невдач. Як правило, вони торкаються налаштування маршрутизації, тому ручна зміна параметрів не допомагає усунути проблеми. У той же час існує альтернативний план дій, що включає скидання та перезапустіть мережу. Щоб виконати операцію, потрібно звернутися до інструкцій:

комп, ютер, видно, локальній

  • Введіть запити “Netsh Int IP Reset Reset.Txt “,” Netsh Winsock Reset “та” Netsh AdvFirewall “, що підтримує кожен з них, натиснувши клавішу” Enter “.

комп, ютер, видно, локальній

  • Наведені вище команди повинні бути введені на комп’ютер, який не бачить інших пристроїв у мережі. Одночасно з цим, за допомогою командного рядка, вам потрібно ввести “Netsh Advfirewall Firewall seture Plue Group =” Network Discovery “New Enable = YES” на всіх комп’ютерах, включених до робочої групи.

комп, ютер, видно, локальній

Таким чином, ви позбавляєтесь від помилки, пов’язаної з виявленням комп’ютерів, а також насильно починайте службу віддаленого доступу. У той же час не забудьте встановити всі необхідні оновлення обладнання за допомогою менеджера пристроїв, оскільки відсутність поточних водіїв часто впливає на ефективність певних функцій ПК.

Причини та рішення “Невидимість

Кілька слів про маршрутизатор і антивірус

Щоб почати, я б порадив перейти до параметрів маршрутизатора та переглянути, чи відображаються всі включені комп’ютери (зазвичай можуть бути зроблені в вкладці “Контроль за смужкою”).

Зауважте, що маршрутизатор не блокує роботу свого ПК, не було ніяких обмежень. Всі комп’ютери, підключені до маршрутизатора, повинні бути IP-адреса форми: 192.168.0.100, 192.168.0.101, 192.168.0.102 і Т.D. (Приблизно: не зокрема, однак, але аналогічна послідовність. )

Ці два пристрої підключені до маршрутизатора

Windows 10 не бачить комп’ютерів �� у локальній мережі �� що робити?

Далі відкрийте налаштування мережевого адаптера ноутбука (комп’ютера): щоб зробити це, натисніть WinR, щоб викликати вікно “Виконати”. І використовуйте команду NCPA.Зволожувати.

Ncpa.Cpl. Перегляд усіх мережевих з’єднань

Після того, як вам потрібно відкрити властивості адаптера, за допомогою якого проводиться з’єднання (на ноутбуках це найчастіше бездротове з’єднання на ПК. Ethernet).

Далі перейдіть до властивостей IP.Версії 4 (див. Скріншот нижче) та введіть в налаштування автоматичне отримання IP.Адрес. Як DNS, я б рекомендував вказати 8.Вісім.Вісім.8 і 8.Вісім.4.4 (це DNS Google, вони швидше і стабільніші, ніж ваш постачальник).

В допомогу!

Як змінити DNS у Windows та як вибрати найшвидший загальнодоступний сервер DNS-https: // ocomp.Інформація/kak-vyibrat-public-dns.Html

Якщо у вас встановлено антивірус (наприклад, Kaspersky) не забудьте вимкнути деяку віртуальну мережеву зв’язок. Загалом, доцільно призупинити роботу антивірусу під час налаштування та діагностики.

Назва ПК та назва робочої групи

Так що комп’ютери в локальній мережі можуть бачити один одного, вони повинні мати ту ж робочу групу та різні назви.

Щоб дізнатися ці параметри. Відкрийте Explorer (комбінований вино), перейдіть на вкладку “Комп’ютер” та відкрийте свої властивості. См. Скріншот нижче.

Звичайно, перевірте робочу групу, необхідну на кожному ПК у локальній мережі (вона повинна бути рівною. Для дому, зазвичай використовуйте значення за замовчуванням. Робоча група).

Якщо потрібно змінити назву робочої групи або комп‘ютер. Не забудьте перезапустити пристрій.

Це дозволено мережевого виявлення

За замовчуванням для цілей безпеки в Windows 10/11 ця функція вимкнена ! Щоб увімкнути його, ви повинні відкрити панель керування та перейти до розділу “Мережа та Інтернет”. Після відкриття вкладки вкладки “Мережа та загальний центр доступу”.

Далі в меню зліва, щоб відкрити додаткові. Параметри загального доступу.

Потім розширюйте поперемінно всі три профілі (приватні, гості та всі мережі) та:

Увімкніть обмін та вимкніть захист паролем

Примітка. Після зміни цих налаштувань необхідно перезавантажити комп’ютер.

Протокол SMB необхідний для служби браузера комп’ютера, який складає список комп’ютерів у мережі та відповідає за їхній дисплей. Але в Windows 10 (1709 і вище) за замовчуванням протокол SMB відключений (для цілей безпеки).

Тому для вирішення невидимості мережевого середовища. Вам потрібно перевірити, чи він включений у вас і, якщо потрібно, використовувати його. Це робиться досить просто: спочатку слід відкрити панель управління та перейти на вкладку “Програма/програма та компоненти”.

Далі, у меню зліва, відкрийте посилання “повороти та відключення Windows” зліва.

Знайдіть вкладку Підтримка підтримки SMB та вкладіть кліщі перед клієнтом та сервером. Зберегти налаштування (після того, як сам Windows знайде все і покласти). Приклад на екранах нижче.

See also  Як використовувати Xiaomi Mi Band 4 годинник

Чи є “публікація ресурсів виявлення функцій” / “Робота

Windows 10 (1803) змінив роботу функції Discovery Resource Service Service (на російській мові. “Публікація ресурсів виявлення функцій”). За замовчуванням він більше не запускається. І якщо ця послуга не працює. То ваш компютер буде невидимий іншим ПК у локальній мережі.

Проблема не відповідає груповому IP.Адресам

Деякі точки Wi-Fi налаштовані так, щоб вони мали адресу в локальній мережі за замовчуванням 192.168.Один.1, інші. 192.168.0.Один. Варто зрозуміти, що група “192.168.0 “прийнятий для домашньої та внутрішньої локальної мережі лише умовно. Не варто дотримуватися саме такого позначення. Однак перші три групи повинні збігатися. Якщо визначення адреси відбувається автоматично, точка Інтернету або сервер відображатимуть правильну адресу під час підключення. Однак, якщо це було так, щоб ноутбук був раніше підключений до робочої мережі та був налаштований вручну, він міг мати, припустимо, що адреса “192.168.Один.П’ятнадцять “. При підключенні ноутбука вдома, він не визначений. Оскільки точка доступу до Інтернету розподіляє IP-адресу у стилі “192”.168.0. “. І третя група в IP-адресі зовсім інша. І необхідно або поставити “автоматично отримати IP-адресу”, або налаштувати третій. Групові номери правильні. У цьому випадку слід, щоб не більше пристрою в мережі не має однієї четвертої групи чисел як настроюваного комп’ютера. Також, у випадку, з якою повинна бути виправлена ​​IP-адреса на DNS та шлюзі. Вкажіть налаштування Інтернет-точка. Це найпростіше, але далеко від самого очевидного усунення помилки, яку комп’ютер з Windows 7 не видно в мережі.

На попередніх зображенні екрана під час переходу до “Властивості” з’єднання над локальною мережею є кілька варіантів у розділі “Позначені компоненти використовуються цим з’єднанням”. І необхідно контролювати прапорець на “Службу доступу до служби та Microsoft Network”. На екрані знімається, він представлений третім верхом. Однак може бути інший, більш широкий список. І вам потрібно знайти це. Після того, як вам потрібно перезавантажити комп’ютер.

Перевірка IP-адрес

По-четверте, що вам потрібно зробити, це перевірити IP-адреси. Для всіх комп’ютерів, підключених до однієї мережі, вони повинні бути різними. Натисніть на маршрут, клацніть правою кнопкою миші на значку мережі та перейдіть до “Мережа та загальний центр контролю доступу”.

У наступному вікні натисніть кнопку “Змінити налаштування адаптера”.

Тепер знайдіть своє з’єднання у локальній або бездротовій мережі, натисніть кнопку “Права” та “Властивості”.

Тут ми виділяємо “Інтернет-версію 4” протокол та натисніть “Властивості”.

У наступному вікні подивіться, якщо ви прописали IP.Адреси вручну на комп’ютерах, тоді вони повинні відрізнятися в останній цифрі. Наприклад: комп’ютер1. 192.168.Один.2, комп’ютер2. 192.168.Один.3, Комп’ютер3. 192.168.Один.4 і так далі. Маска підмережі залишається однаковою: 255.255.255.0.

Якщо IP-адреса комп‘ютера була призначена автоматично, як на малюнку нижче, то ви можете побачити його наступним чином.

У вікні “Мережеві підключення” за допомогою правої кнопки миші натисніть на своє з’єднання та виберіть “Статус”.

У наступному вікні натисніть кнопку “Інформація”.

Далі ми звертаємо увагу на елементи “IPv4 Адреса” та “Mask” IPv4 Subnet “. Це буде IP-адреса вашого комп’ютера та маскою підмережі. Якщо така IP-адреса вже використовується, ми піднімаємося з трьох креслень вище, а в розділі “Використовуйте наступну IP-адресу”, яку ми вводимо, що не використовується.

Комп’ютер з Windows 10 PINGS, але не видно в мережі для інших комп’ютерів

Ми вийдемо з того, що IP-адреса знаходиться у вирішенні проблеми. Налаштування DHCP на маршрутизаторі зроблені правильно, комп’ютер відповідає команді Ping. Перше, що ми робимо, натисніть клацніть правою кнопкою миші на значку “TV” на панелі завдань та йти як на

комп, ютер, видно, локальній

Нам потрібно спочатку перевірити параметри спільного доступу. Давайте розпочнемо:

Почніть налаштування з поточного профілю. Тепер ми включаємо виявлення мережі для нього, і, якщо хочете, ви можете налаштувати доступ до спільних папок та принтерів:

комп, ютер, видно, локальній

Це ще не все; Я рекомендую зробити ті ж самі налаштування в мережі “Гість або громадська”.

І в розділі “Вся мережа” наступних параметрів:

комп, ютер, видно, локальній

Якщо комп’ютер має загальні папки та принтер, то доступ до них можна організувати або з введенням пароля поточного ПК, або без. Для безперешкодного доступу до комп’ютерних ресурсів, доступ до захисту паролем може бути вимкнений.

Щоб отримати доступ до загальної фотографії (необов’язково) та відео, ви можете налаштувати потокову передачу через мережу. Якщо ви хочете, інші користувачі переглянуть їх. Тепер показав. Ці налаштування бачать перше.

See also  Як повернути відео на Android. Відновлення даних з Micro SD привід через комп'ютер

Наступний елемент. Об’єднання нерухомості. Ви помітили, що система надає три типи мережі. Додому, приватний та загальнодоступний? Для кожного надано його рівень конфіденційності та налаштувань безпеки. Іноді достатньо, щоб переключити тип мережі від одного до іншого:

комп, ютер, видно, локальній

Виберіть потрібний профіль (див. Вище) той, на якому у вас є всі налаштування, вже зроблені для доступу до мережі: (у мене “приватний):

комп, ютер, видно, локальній

І останнє, щоб перевірити. Це брандмауер. Часто, і він починає блокування з’єднань:

комп, ютер, видно, локальній

Якщо у вас є загальний сканер мережі в мережі, то я рекомендую вимкнути брандмауер взагалі (але пізніше ви можете спробувати налаштувати винятки для сканера):

комп, ютер, видно, локальній

Тут нещодавно з’явилися налаштування “Рельєф”. Якщо раптом, мережеві картки на вашому ПК були сліпими, то цей параметр видаляє їх з системи, після того, як процес перезавантаження знову ставить їх у систему, як ніби від нуля. Допомагає з’ясувати, коли нічого не зрозуміло, як ви бачите, нічого складного. Весь процес займає п’ять хвилин.

Використовуються для того, щоб було встановлено такі проблеми, коли були встановлені брандмауери та антивіруси, в т.H оплата. Після оновлень всі зв’язки були заблоковані. Якщо є щось, що не потрібно. Вимкнути. Удачі вам!

Якщо ви точно впевнені, що комп’ютер знаходиться в мережі, що він отримує правильні налаштування IP і., Спробуйте виконати ще 2 додаткових дій. Один. Перевірте, чи включений брандмауер, який дозволяє відповіді на пінггі. Перейдіть до “Налаштування Windows”, а потім “Мережа та Інтернет”. У вікні, який відкриється (справа або нижче), знайдіть елемент Windows Windows. Далі, у вікні брандмауера, виберіть “Додаткові параметри”. На відкритому верхньому боці вікно виберіть «Правила для вхідних з’єднань», а потім прокрутіть список до тих пір, поки не знайдете правило з ім’ям «Спостереження віртуальної машини (echo-request-icmpv4-Вхідний трафік)», натисніть кнопку На ньому за допомогою правої кнопки миші та виберіть “Увімкнути правило”. Перевірте, чи з’явиться IP IP.Адреса та ім’я комп’ютера (хост). Якщо пінг за іменем хоста не ввімкнувся, то на комп’ютері, який не стискає другу дію. 2. Перейдіть до “Налаштування Windows” та виберіть “Мережа та Інтернет”. Далі виберіть “Ethernet”. Далі “Налаштування налаштувань адаптера” Знайдіть інтуї, підключену до вашої локальної мережі. Натисніть на неї правою мишкою та виберіть “Властивості”. У властивостях мережевих інтелектів відключіть протокол IPv6. Пінг за іменем хоста повинні пройти.

Сервіс мережевого спостерігача

У Windows 10,1703 і вище, проблема з підтримкою мережі може бути пов’язана з відключеним або, навпаки, службою мережевого браузера. Подивіться, чи це активне у розділі компонентів Windows SMB 1.0 cifs. Якщо так, спробуйте вимкнути, тим самим ви вимкніть мережевий браузер.

комп, ютер, видно, локальній

Якщо браузер вимкнено (у останніх версіях Windows 10 він повинен бути), спробуйте включити, а потім перезавантажте та перевірити правильність відкриття комп’ютерів у мережі.

Скидання мережі

Іноді можна вирішити проблему з виявленням мережевого середовища, скинувши мережу.

Натисніть Win I, щоб ввести налаштування та перейти до розділу мережі та Інтернету.

На вкладці Статус натисніть на “Скидання мережі”. Підтвердьте всі діалоги, які відображатимуться під час виконання цього процесу, та для завершення перезавантаження комп’ютера.

комп, ютер, видно, локальній

Відкрийте Провідник та перейдіть до розділу Мережі. Коли з’являється попередження, натисніть кнопку, щоб увімкнути виявлення мережі.

Виявлення мережі в Windows

Спочатку перевірте поточні налаштування брандмауера. Можливо, параметри встановлених не дозволяють використовувати цю функцію. Перейдіть на “панель управління” будь.Яким відомим способом (для Win 10 вам потрібно використовувати комбінацію “Win I”), а потім відкрити категорію “Система та безпека”, після чого потрібно вибрати “Дозвольте програму або функцію через брандмауер “у лівому меню. Перейдіть до параметрів змін та згоди на зміну параметрів системи (якщо Windows запитує пароль або підтвердження). Виберіть елемент “Мережа виявлення” та натисніть кнопку ОК. Якщо використовується сторонній брандмауер або брандмауер, рекомендується перевірити параметри та перевірити, чи ця функція не заборонена або відключена.

Крім того, вбудована функція не буде функціонувати належним чином (або не буде доступна), якщо одна з компонентних служб знаходиться в режимі OFF:

Ми сподіваємось, що ви зрозуміли, як увімкнути виявлення мережі в Windows 10, 7, XP або інших операційних системах цієї родини. Запропоновані методи допоможуть активувати видимість у мережі, якщо вона не працює в вашій операційній системі. Залиште свої відгуки та побажання з компактною формою, розташованою за статтею.