Home » Комп’ютер неправильно запускається, що робити.

Комп’ютер неправильно запускається, що робити.

Комп’ютер неправильно завантажений Windows 10 неправильно

Стаття присвячена повідомленням, які відображаються на екрані “Автоматичне відновлення” та повідомляють користувача, що операційна система запустилася неправильно, або комп’ютер неправильно запускається Windows 10

Коли з’являється повідомлення про те, що ПК неправильно завантажений, необхідно перезапустити компютер. У випадках, коли повідомлення з’являється, коли система перезавантажується через переривання оновлення Windows, це допомагає.

Друга річ, яка може бути джерелом проблеми. Це надзвичайний режим функціонування джерела живлення, в результаті чого апаратні компоненти працюють в режимі, що відрізняється від типового для них. Через дві невдалі спроби завантажити Windows 10, останній викликає функцію відновлення системи, тим самим даючи користувачеві вирішити проблему.

Можливо, причина проблеми. Водії. Пам’ятайте або подивіться, драйвери яких компоненти були створені останнім і виконують свої відкат.

Перевірка відеокарти на наявність помилок Windows 10

Щоб перевірити відеокарту на помилки Windows 10, рекомендується здійснити такі дії.

 • Натисніть Winr. Введення команди dxdiag. Enter.
 • “Directx Diagnostics” вийде на монітор (пропозиція перевірити драйвери), натисніть на “Так”, а потім натисніть на “Екран”.
 • Якщо ви побачите список помилок у вікні “Примітка”, то їх потрібно усунути, і тоді відеокарта матиме високу продуктивність. Слід мати на увазі, що в цій галузі список помилок не повинно бути присутнім, оскільки в іншому випадку ці проблеми “уповільнюють” функціональність відеокарти.

Ви також повинні знати, що це тестування відеокарти було зроблено без завантаження. Тому вам потрібно зробити додаткову перевірку комп‘ютерного елемента, але вже з навантаженням.

Для цього ви можете використовувати орієнтир для графічної дошки Furmark. Він абсолютно безкоштовний, і його дуже легко завантажити з офіційного веб.Сайту розробника. Всі процедури перевірки відеокарт проводяться після його візуального огляду на зовнішню шкоду.

Операційна система операційної системи Windows 10 залежить від багатьох факторів і причин. Щоб уникнути багатьох несправностей у ньому, що призводить до плачевних результатів, вам завжди потрібно проводити повний діагноз у часі.

За допомогою багатьох побудованих та накачаних комунальних послуг (крім цього.Абсолютно безкоштовно) можна визначити, а також усунути серйозні помилки в системах на ранніх стадіях. Це можна зробити самостійно, не вдавшись до послуг дорогого фахівця з комп‘ютерного обслуговування.

Якщо ви втомилися від постійних вильотів із системи, помилок та інших «неприємностей» з комп’ютером у процесі роботи, то часто необхідно діагностувати його елементи, щоб визначити дуже серйозні несправності.

Зрештою, деякі з них на роботі можуть бути абсолютно невидимими, але накладання одного на іншу з цих помилок може завдати великої шкоди вашому комп’ютеру чи ноутбуку.

See also  Як увімкнути точку доступу на Samsung. Від Wi-Fi (налаштування точки доступу)

Під час активації системи, встановленої або оновленої до Windows 10, можуть виникати типові помилки. Причини відмови від активатора різні за своєю природою, але метод їх вирішення для їх усунення є досить простим. Головне. Це знати.

Будь.Які критичні помилки в Windows 10. Прямий “ніж у серці” користувача операційної системи. До речі, для творців ОС є вигідним бізнесом. Таким чином, вони заманюють кошти та офіційно. Поряд з цим, будь.Хто з вас може.

Ознаки виникнення помилок відповідно до коду 080072F76 у Windows 10 часто повільні роботи комп‘ютера і слабкі.

Невдача завантаження та операційну систему не знайшли

Ще одна часта версія проблеми із запуском Windows 10. Це чорний екран з текстом помилки відмови завантаження. Перезавантажте та виберіть відповідний завантажувальний пристрій або завантажувальний носій у вибраному завантажувальному пристрої або операційної системи не було знайдено. Спробуйте відключити будь.Які диски, які не містять операційної системи Actain. Натисніть Ctrlaltdel, щоб перезапустити.

В обох випадках, якщо це не неправильний порядок завантаження пристроїв у BIOS або UEFI, а не пошкодження жорсткого диска або SSD, майже завжди причиною помилки запуску є зіпсований завантажувач Windows 10. Кроки, які допоможуть виправити цю помилку, описану в інструкціях: відмова завантаження та операційна система не було знайдено в Windows 10.

Що кажуть користувачі

Ті, хто завантажений Windows 10, часто скаржаться на те, що процес автоматичного відновлення просто висить, а чорний екран з’являється замість завантаження. Це можна пояснити з наступних причин:

 • Помилка користувача;
 • Неправильно внесені зміни в реєстр або диск;
 • Вірус;
 • Пошкодження системно важливих файлів;
 • Несумісність між драйверами, залізом та системою;
 • Перерва відновлення;
 • Неправильно завершений ПК.

Існує три рішення проблеми. Відновлення за допомогою F8 (цей метод був описаний вище), замінюючи жорсткий диск або відновлення правильних налаштувань всередині BIOS. Для того, щоб увімкнути середовище відновлення в BIOS, вам потрібно завантажити стандартні налаштування, а потім перезапустити компютер. Однак цей метод рекомендується використовувати тих, хто вже має достатній досвід роботи з комп’ютером.

Деякі користувачі повідомляють, що вони виправили проблему на своєму ноутбуці, просто виймаючи акумулятор ноутбука. Після того, як ви вивезли акумулятор, вставте його назад у ноутбук, підключіть живлення і перевірте, чи була вирішена проблема.

Ми рекомендуємо прочитати, що робити, якщо: миша не працює в Windows 10

Робота з водіями пристроїв

Якщо при включенні тривалий час відображається чорний екран і підготовка автоматичного відновлення у Windows 8 або 10, ви можете спробувати розібратися з драйверами. Їх оновлення через оновлення Windows іноді є причиною неправильної роботи пристроїв, які вони обслуговують. Це може означати більш серйозні проблеми, тому краще використовувати відновлення системи.

Так що при запуску ПК є вибір цієї опції, потрібно натиснути клавішу F8. Потім з’являється діагностичне та реставраційне меню. Щоб знайти можливість стримувати автомобіль заднім числом, спочатку потрібно вибрати “пошук та усунення несправностей”, а потім “додаткові параметри” і, нарешті, “відновлення системи”.

Далі з’являється список доступних балів для відкатів. Вам потрібно вибрати потрібний, натиснути далі, переглянути ті файли та програми, на які впливатиме в результаті операції, і запустити процес. Після цього комп’ютер буде перезавантажений, система більше не буде встановлена ​​в системі, і відтепер машина буде включена без проблем.

See also  Як підключити LG Saunbar до комп'ютера. Основні зв'язки

Проблема з невдалим оновленням системи також вирішується. Це виражається в ситуації, коли вимагається оновлення, але нічого не відбувається. Краще не чекати кінця процесу, а просто відновити систему.

Генерація зображення системи

Якщо у вас є інший комп’ютер з тими ж характеристиками Windows 10, що і на необробному комп‘ютері, ви можете записати зображення системи. Таким чином, ви створите точку відновлення і можете використовувати вищезазначений метод виправлення помилок Windows за допомогою точки відновлення.

Щоб генерувати зображення системи, виконайте ці дії:

  У меню панелі управління перейдіть до розділу “Історія файлів”.

Перейдіть до точки “Резервна копія зображення системи”

комп, ютер, запуск, робити

Вкажіть носій, до якого буде записано зображення системи

Поява синього або чорного екрану з повідомленнями про помилки про наявність збоїв або пошкоджених файлів у системі. Ви можете усунути проблему, використовуючи параметри автоматичного відновлення системи. Якщо це не працює, використовуйте один із способів відновлення вручну. Дотримуйтесь інструкцій із статті, і ви обов’язково досягнете успіху!

Комп’ютер не запускається неправильно або неправильно завантажений Windows 10

Коли ПК увімкнено, користувачі Windows 10 можуть зіткнутися з синім екраном смерті та повідомленням про те, що “компютер запускається неправильно”, і рекомендується перезапустити його. Така помилка вказує на те, що системні файли пошкоджені, а також у редакторі реєстру були внесені зміни.

Подібна помилка з повідомленням “Здається, що система Windows завантажена неправильно”, вона може статися, коли ПК вимкнено під час встановлення антивірусу та видалення програмного забезпечення. Існує кілька методів виправлення цих помилок.

Якщо ви стикаєтесь з помилкою, коли комп‘ютер нехтують, варто викупити параметри автоматичного створення точок відновлення Windows 10 та використовувати одну з дати управління. Для цього ми завантажуємо з середовища відновлення системи, виберіть “Пошук та усунення несправностей” або “Діагностика” (якщо ви завантажуєтесь у безпечному режимі).

Виберіть “Додаткові параметри”, а потім “Відновлення системи”.

Розпочнеться майстер відновлення системи

Після відновлення системи Windows 10 завантажується у звичайному режимі. Якщо цей метод не допоміг вирішити проблему, ми переходимо до наступного методу.

Важливий! Цей метод може посилити проблему. Тому, якщо ви не можете вирішити проблему і готові до радикальних методів, аж до перевстановлення системи, слід використовувати наступні рекомендації.

See also  Як змінити клавіатуру на комп’ютері. Як повернути не -карту до заводських налаштувань через BIOS

У додаткових параметрах виберіть “Командний рядок”.

Введіть такі команди:

З’явиться список розділів. Варто запам’ятати лист системного розділу та зарезервовану систему.

Ми запускаємо перевірку цілісності системних файлів, представили команду “SFC /Scannow /Offbootdir = C: \ /OffWindir = E: \ Windows”, де E. Диск з Windows 10, а C. Завантажувач Windows 10.

У випадку, коли система видає відмову та повідомляє, що захист ресурсів не може виконувати цю операцію, ми просто вводимо такі команди:

 • E:. Клацніть “ввести” (E. Диск з Windows 10);
 • MD Consulactup;
 • CD Windows \ system32 \ config \;
 • Скопіюйте E: \ configbecupp \;
 • Скопіюйте E: \ Windows \ system32 \ config \. За запитом на заміну файлу натисніть англійську “A” та натисніть “ввести”. Ця операція ми запускаємо відновлення реєстру.

Після завершення команди закрийте всі вікна. Потрібно перезапустити комп’ютер. Windows 10 має завантажуватися у звичайний режим.

У випадку, коли проблема не зникає, і компютер завантажується неправильно, всі дії, виконані в командному рядку, можна скасувати, він ввів наступні завдання:

Варто також перевірити компютер на наявність вірусів, які можуть внести зміни до реєстру. Якщо не було шкідливих об’єктів, не вдалося здійснити автоматичне відновлення, а комп’ютер з Windows 10 продовжує завантажуватися неправильно, розробники Microsoft рекомендують виконати чисту установку системи з.Під BIOS. У цьому випадку запуск Windows 10 буде завершено правильно.

Де знайти «журнал подій» у Windows 10 та як ним користуватися

“Журнал подій”. Це послуга, в якій зазначає всі події, які записуються під час роботи ОС. Буквально все. З моменту запуску та вимкнення операційної системи до невдалих спроб встановити оновлення та виникнення критичних помилок під час роботи. Записується в журналі. Використання його дуже просто: вам потрібно відкрити його та переглянути інформацію про подію.

 • Клацніть правою кнопкою на значку “Цей комп’ютер” та виберіть “Управління”.У контекстному меню виберіть “Управління”
 • Відкрийте вкладки “Офісні програми”. “Переглянути події”. “Журнали Windows”. “Система”.
 • Після того, як всі події завантажуються, вони можуть бути впорядковані “рівнем”, “датою та часом” та іншими причинами. Залежно від небезпеки загрози комп’ютеру, події поділяються на:
 • Інтелект;
 • Попередження;
 • Помилки.
 • .

Помилки Windows не такі страшні, як це може здатися на перший погляд. Існує не так багато критичних проблем, які фатально впливають на роботу системи чи комп’ютера. Більшість помилок можна легко усунути, якщо ви використовуєте правильні інструкції.