Home » Комп’ютер перетворюється, але не показує. Нічого не допомогло

Комп’ютер перетворюється, але не показує. Нічого не допомогло

Table of Contents

Коли комп’ютер увімкнено, монітор не вмикається: 6 рішень від бородатого чоловіка

Всім привіт! Сьогодні ми розглянемо іншу проблему, коли монітор не вмикається, коли комп’ютер починається. Фактично, проблема дуже багатогранна, тому для початку ми повинні прийняти рішення щодо початкових симптомів. З цього буде залежати від наших дій.

 • Коли ви вмикаєте комп‘ютер, це, як правило, починається, дзвонить кулери? Або він постраждає? Якщо він взагалі не реагує, то ми дивимося на цю інструкцію.
 • Якщо BIOS завантажується, коли увімкнено, і, можливо, навіть вікна починає завантажуватися, але потім монітор виходить або висить, то проблема в операційній системі. Про відновлення завантаження Windows Читайте тут.

Але якщо ви ввімкнете комп’ютер, але на екрані нічого не відбувається, ви вже прочитали статтю нижче. Для зручності я зламав всі рекомендації щодо кроків з самого початку до кінця. Таким чином, ви можете зрозуміти, що саме не так з ПК, і ви навіть можете вирішити деякі проблеми вдома. Якщо щось не спрацює, або ви будете мати додаткові питання, то не соромтеся писати в коментарях.

Комп’ютерне очищення від пилу.

комп, ютер, показ, нічого

Комп‘ютер включається, але на моніторі немає зображення в 90% випадків через те, що це терміново вимагає очищення комп’ютера від пилу. Також, в той же час я раджу вам змінити теплову та змащуйте шанувальників, якщо це необхідно. Перш за все, оперативна пам’ять перестала працювати, а з ним і весь ПК. Іноді комп’ютер навіть може бути відключений або висять через перегрів, оскільки пил забивається в радіатор і заважає центральному процесору нормально. Це, природно, починає перегрітися, і, як тільки температура досягає максимального процесора, дає команду, щоб негайно вимкнути.

При очищенні комп’ютера від пилу ви повинні витягнути всі компоненти ПК від своїх слотів і добре подумати. Ця процедура ідеально підходить для стиснутого літака. (Ви можете купити в будь-якому магазині комп‘ютера)

Якщо після очищення комп’ютера вимикається, але все ще немає зображення, то ми прочитаємо статтю далі.

Оперативна пам’ять

Дуже часта причина. В той час як системний блок включається, вентилятори працюють і шумно, але нічого не відбувається на екрані. Проблема виникає через окислення контакти RAM. Зніміть бічну кришку і витягніть всю пам’ять помирає.

комп, ютер, показ, нічого

Ми беремо звичайну канцтовари і чистіть контакти. Якщо під рукою немає гумових смуг, то вони можуть бути трохисторонні з будь-яким гострим металевим об’єктом, наприклад, кліп або PIN-код. Але зробіть це якомога більше.

Далі, вставте його до материнської плати і увімкніть. Якщо системний все ще тупіт, то проблема може бути в одному з помилок. Ми виймаємо все і намагаємося вставити один. Наше завдання. Знайти “винуватця”. Проблема плач слід замінити.

Сорок відеокабель (VGA, DVI, HDMI) або монітор.

Можливо, причина того, що комп’ютер увімкнено, і чорний екран висить на моніторі. Це несправне відео кабельне відео.

Для того, щоб перевірити цю теорію, вам потрібно підключити системний блок, використовуючи цей кабель, не до монітора, а телевізор. Або просто позичити від друга, очевидно, кабель працівника.

Так само, до речі, також перевіряється монітор комп’ютера.

Що робити, якщо комп’ютер та вентилятори працюють, але ніяке зображення на моніторі (екран)

Перевірка оперативної пам’яті

Цікаво, що досить часто причиною помилок відео є неправильною роботою модулів RAM.

Отже, якщо для материнської плати підключені два модулі RAM, ви можете спробувати включити комп’ютер з одним поперемінним. Може виявитися, що обидва не працюють, тому краще підготувати іншого працівника та сумісний з вашою материнською платою. Якщо проблема полягає в обох слотах. Ви повинні відновити плату.

Додаткова ознака непрацюючої оперативної пам’яті. Відсутність реакції, коли натискається Numlock. Коли лампочка не загоряється. У той же час, чіпси RAM можуть обманювати, і це допоможе запустити комп’ютер.

See also  Як завантажити Play маркет на Android

У наступному відео. Пошук причини проблеми, коли на моніторі немає зображення:

Поле п’ятого. Перевірка джерела живлення

Комп‘ютер починається, і фотографії на екрані все ще не роблять? Можливо, джерело живлення не вдалося і поставляє напругу, достатню лише для просування фанатів, але не вмикати відеоадаптер. Очистіть обладнання від пилу та переконайтеся, що його максимальна потужність перевищує поточну повну споживану всім з’єднаним компонентами. Якщо останній стан не виконується, купити новий, більш потужний блок живлення.

Нарешті, причиною проблеми може бути частковим провалом материнської картки або процесора. Він не буде працювати самостійно. Контактувати або замінити фахівцям.

Були питання? Зателефонуйте або пишіть до “Служби доброго справи”! Ми надаємо дистанційну консультації, а при необхідності ми йдемо додому в Москві та Санкт-Петербурзі. Поверніть зображення до свого монітора. Швидко і без нервів!

Причини, чому монітор не вмикається, коли комп’ютер увімкнено

Деякі причини настільки прості, що багато хто, прочитавши свій опис, подумають, що ці рядки були написані викладачем молодшої групи дитячого садка для своїх підопічних, які чомусь не вмикають монітор. Але порядок. Це порядок, і ми будемо дотримуватися його, від простого до складного, незалежно від того, наскільки цікаво воно може здатися.

 • Причина першого. Монітор просто вимкнено.
 • Друга причина. Шнур живлення.
 • Третя причина. Кабель між монітором та комп‘ютером.
 • Причина. Четверта. Невідома, але подібна до статики. Можливо, перенесена кампанія в сервісному центрі.
 • Причина. Це п’ятий. Гвинт.
 • Причина шоста. Відеокарта.
 • Причина сьомого. Оперативна пам’ять.
 • Причина восьми. Монітор живлення.

Решта несправностей, через які монітор не може бути включений, коли ваш комп‘ютер вже у компетенції вузьких фахівців, і ми не будемо говорити про них.

Далі ми розглянемо способи усунення цих причин. У більшості випадків це дійсно може допомогти вашому монітор приєднуватися та пролити світло на клавіатурі. Йти!

Монітор не включається, тому що він вимкнено

Як це може звучати смішно, але монітор не вмикається, тому що він вимкнено. Як такий, здається, є природним фактом тут, у переліку проблем. Існує фундамент.

Деякі монітори мають кнопку живлення не на передній панелі, але внизу, з кінця. Тобто вона дивиться на підлогу, а не на глядача. І, часто, власники комп’ютерів самі забують про своє існування. Купив, увімкнено, а потім монітор знаходиться в режимі очікування, принаймні, протягом багатьох років, і вона включається, як тільки сигнал відчувається на вході. Ця кнопка ви можете легко доторкнутися, а потім, природно, монітор вимикається. Зрозуміло, рішення такої “проблеми” надзвичайно проста: потрібно знайти цю кнопку і натисніть.

Знайдено і натиснуто. Нічого не змінилося. Йдемо далі.

Шнурок

Шнурок. Не один на сцені, але той, хто в пілот. Я маю на увазі, ні. Які летить, і той, хто лежить на підлозі, просто поклав, шнур, який застряг у подовжувач. Тут немає нічого складного. Шнур рідко випадає з пілота Так, ніколи взагалі. Все, що є згідно з європейськими стандартами. Але він може вийти з монітора, де, звичайно, все також встановлено відповідно до європейських стандартів, але є один нюанс. Цей шнур часто закріплюється в моніторі дуже щільно, тому при збиранні комп’ютера він може бути нещасним, і, як наслідок, він міг би взяти та випадати, наприклад, при переміщенні монітора.

Рішення, і тут надзвичайно просте: вкладення досить велике, але розумні зусилля, намагаються приклеїти шнур сюжету, ніж він, і якщо він раптово рухається (для сантиметра, приблизно), то це, ймовірно, і Вирішити проблему. Монітор увімкнеться негайно.

Намагатися. Не допомогло. Ну, ми йдемо далі.

Кабель між монітором та комп’ютером

Як у другому випадку, потрібно перевірити, чи підключений кабель монітором та комп’ютером. У цьому випадку ми можемо здатися, що монітор не включався. І насправді монітор увімкнув, але не отримує сигналу з комп’ютера і просто показує нам чорний екран. Отже, перевірте кабель.

Якщо це HDMI (з двома, подібними до USB, але шиття, роз’єми на кінцях), то так само, вам просто потрібні ці роз’єми, щоб піднятися, як на системному блоці, так і на самому моніторі. Якщо ми маємо справу з іншими типами з’єднувачів (такими широкими, так і прямокутними, з білим пластиком. Dvi, або настільки широким і трапецієподібним, з синім пластиком. Vga), потім не тільки проходять їх, а й посилити гвинти на них. Щоб більше не падати ні в будь-якому місці.

See also  Як передати відео з камери на комп'ютер

Непрофесіонал, збираючи комп’ютер, іноді забудьте їх витягнути (він працює і добре!), але рано чи пізно цей кабель випадає. І тоді ми сидимо і думаємо, чому монітор не вмикається. Але ми гойдаємо гвинти. Я сподіваюся, що монітор зароблений. Не? Йдемо далі.

Викликати 4-й. Містичний. І може бути статичним.

Лікування: від’єднайте всі кабелі з монітора, і якщо є звукові шнури, то теж. І йти пити чай. І нехай стенд монітора, відключений від усього, і думає про свою поведінку. Іноді допомагає.

До речі, так само, як часто діє для системного блоку, якщо він раптом зупинився. Стоїть і тихий, як риба в торті. Що відбувається там одночасно. Невідомо. Можливо, десь “тече” статична електрика і блокує деякий початковий процес, і коли ми змінюємо структуру системи гальваніки, витягуючи всі дроти, це статичне “тече” десь, і все фіксується. Також, можливо, така проблема з тим самим повторюючим рішенням є провісник відвідування сервісного центру. Але давайте підемо. Очищений чай, перевірений не допомогло? Монітор не включається? Потім продовжуйте.

Vicky відеокарта

Хоча ми називали цю причину так просто: “Вікі”, насправді це не так просто, як попередній. Тут буде потрібні деякі економічно-чоловічі навички, якось: здатність обертати відкинуті, безстрашні електричні пристрої та точність.

Отже, вимкніть комп’ютер, обов’язково вимкніть живлення, вийміть бічне покриття і подивіться на відеокарту строго. Цей елемент можна пропустити, якщо відеокарта інтегрована, тобто не вставляється в комп’ютер окремою одиницею, але знаходиться прямо на материнській платі (або процесор).

Ну, в інших випадках це необхідно, по-перше, переконайтеся, що він стоїть точно в його слоті. І якщо є підозра, що вона піднялася, то акуратно, без надмірних зусиль, щоб проштовхнути його на місце. Якщо вона переїхала і плавно встала, то треба затягти (і якщо це не так, то знайдіть і вигнати його) гвинт, що з’єднує відеокарту з задньою стінкою комп’ютера. Такий дефект також походить від неуваги або непрофесіоналізму того, хто встановив цю картку. Гвинт немає хохми заради.

комп, ютер, показ, нічого

Гаразд. Відеокарта з Twink. Монітор знову не включається! Йдемо далі.

Вирішення проблем

Ось деякі поширені проблеми, щоб вирішити, що може бути незалежно.

Помилка у водіях

Якщо під час завантаження на екрані з’являються деякі повідомлення на екрані, але потім монітор зупиняє роботу, то проблема може бути у пошкоджених драйверах вашої відеокарти, яка відповідає за відображення зображення на екрані.

Для серії Windows 7 і нижче під час запуску потрібно натиснути клавішу F8, щоб запустити меню «Пуск». Тут вам доведеться вибрати інструмент відновлення, щоб запустити систему з попередньої версії, яка працювала без збоїв.

Для Windows 10 і вище, відновлення розпочнеться автоматично, якщо кілька спроб почати не вдалося.

Якщо відновлення Windows не відбудеться, вам знадобиться завантажувальний диск, за допомогою якого ви можете відновити компютер.

Помилка конфігурації BIOS

Bios. Це програма, яка керує вашим комп‘ютером та регулює основні конфігурації. Якщо ви спробували всі методи, але екран все ще не відображає нічого, варто повернутися до заводських налаштувань. Ви скажете всі налаштування системи та програми, встановлені на комп’ютері, однак, спеціальні файли зберігаються. І ось як це зробити:

 • При запуску системи перейдіть до BIOS Inteeis. Для різних версій вхід може бути здійснений через різні клавіші. Спробуйте відразу після натискання клавіші живлення натисніть на F1, F2, F10 або DELETE. Клацніть клавішу введення до налаштування BIOS кілька разів, щоб точно не пропустити момент, коли комп’ютер може прийняти цей запит.
 • Знайдіть вкладку EXIT на екрані, а потім рядок, що містить наступні слова: за замовчуванням навантаження (різні версії BIOS відрізняються за інтенсивними). Цей параметр відкине налаштування для попередньо встановленого.

Якщо ви не можете перейти до інтеграції BIOS, тому що екран не реагує жодним чином, то ви можете зробити розряд з спеціальною кнопкою на материнській дошці CLR CMOS. Однак ми консультуємо вас лише до передових користувачів.

комп, ютер, показ, нічого

Адміністратор цього веб-ресурсу. Це спеціаліст з 10-річним досвідом роботи. Я люблю створювати та просуваючи сайти!

Для того, щоб ваш автомобіль працював без будь-яких надзвичайних ситуацій, потрібно доглядати за: оновлення драйверів, програм та самої операційної системи у часі; Регулярно очистити від пилу; Не допускайте перегріву; Не встановлюйте сумнівне програмне забезпечення та не експериментуйте; І, звичайно, обов’язково використовуйте антивірус. Тоді ви не зіткнетеся з проблемою “чорного екрана під час завантаження” та інших труднощів.

See also  Як перезапустити комп'ютер через командний рядок. Вінкс - для перезавантаження комп'ютера

Причина

Нижче наведені рішення для ситуації, коли Windows завантажиться, але замість робочого столу, ми бачимо порожній чорний екран без написів та тексту (може бути присутня лише стрілка курсора миші).

Оскільки на екрані нічого не відображається, більшість описаних нижче рішень виконуються в безпечному режимі або в командному рядку. Востаннє покликано натисканням комбінації Ctrl Shift ESC. Файл. Запустіть нове завдання.

Перезавантажте або чекайте

Перш ніж почати вирішувати, спробуйте наступне:

 • Ще раз, щоб перезапустити комп’ютер. Цілком можливо, проблема буде вирішена.
 • Зачекайте, 2-3 години. Система може почати перевіряти стан без відображення процесу на екрані, тому, здається, вона не завантажується правильно.

Перевстановлення драйвера відеокарти

Якщо проблема почалася після встановлення / оновлення драйвера для відеокарти, ми запускаємо комп’ютер у безпечному режимі та спробуємо видалити драйвер відеокарти. Для цього перейдіть до менеджера пристроїв (команда devmgmt.Msc). Розкрийте відеозаписи. Видаляємо використовуваний адаптер:

Відновити системні файли

В результаті втрати частини файлів операційної системи він може працювати нестабільним, зокрема, не завантажувати провідник, залишаючи нас чорним екраном.

Щоб перевірити систему наявності файлів з пошкодженням або їх відсутністю, запустіть командний рядок від імені адміністратора (натискаючи комбінацію Ctrl Shift ESC. Файл. Запустіть нове завдання. Ми вводимо команду “CMD” та покладіть прапорець “Створити завдання з правами адміністратора”).

Якщо чек відображає помилки, і не можна виправити, виконайте команду:

Дим.Exe / Online / Cleanup-Image / RestoreHealth

Система відкату

Відкат системи може допомогти. Детальніше в статті Як зробити систему Rollback.

Кілька дисплея та монітора за умовчанням

А) ми натискаємо комбінацію Win P. Вікно відкриє режим роботи декількох дисплеїв праворуч. Ми намагаємося вибрати лише екран комп‘ютера або лише другий екран:

Б) При використанні декількох моніторів, спробуйте вимкнути все, крім основного та перезапуску комп’ютера. Якщо з’явиться зображення, перевірте налаштування головного дисплея.

C) Відкрийте диспетчер пристроїв (команда devmgmt.Msc). У розділі «Монітори» видаліть монітор:

Видалення антивірусу

У деяких випадках інструменти для видалення зловмисних програм можуть спричинити блокування важливого системного файлу.

Ми намагаємось видалити антивірусну програму. Для цього спробуйте ввести безпечний режим. Для надійності з веб.Сайту розробника варто завантажити спеціалізовану утиліту для видалення антивірусу.

Видалити оновлення

Ми намагаємося видалити останні виправлення. Для цього відкрийте панель керування (команду керування або скористайтеся пошуком Windows). Програми. Програми та компоненти. Встановлені оновлення:

Ми Assort Оновлення за датою встановлення та видалення останнього встановлення:

Список оновлень поділяється на категорії, що робить сортування не логічно, тому вам доведеться прокручувати прокрутки.

Проблема з Windows Explorer

Explorer. Це основна програма в Windows, яка відповідає за відображення Windows. У разі невдач у своїй операції можуть бути проблеми порожнього робочого столу.

Ви можете почати провідник через менеджер завдань. Більше в статті зникла робочий стіл.

Автомобільні програми

Проблема може виникнути при спробі запуску програми, яка працює не правильно або не сумісна з версією Windows. Ми намагаємося відключити все від автону. Якщо проблема вирішить, ми вмикаємо одну програму, щоб знайти той, який призводить до проблеми. Детальніше про вимкнення програм від запуску Windows.

Перевірка диска

Перевірте диск на наявність помилок. Для цього виконайте команду:

Де C:. Назва диска, на якому встановлена ​​система.

Якщо перевірка показує помилки, виконайте перевірку виправлення помилок:

Ми відповідаємо на запит перевірки дисків, коли ви запускаєте систему:

Неможливо виконати команду CHKDSK, оскільки вказаний том використовується іншим процесом. Чи варто перевірити цей обсяг, коли система буде перезапущена? [Y (так) / n (ні)] y

Якщо чек не показує помилок, також варто перевірити статус диска Crystaldiskinfo та сканувати його на фізичні помилки за допомогою програми HD Tune. Якщо виявлені помилки поверхні диска, необхідно замінити його новим.

Антивірусна перевірка

Перевірте комп’ютер для вірусів. Для цього ви можете використовувати одноразові утиліти, наприклад, Cureit.

Вимкнення режиму швидкого запуску або сплячого режиму

Швидкий запуск дозволяє зберегти стан системи, яка, у свою чергу, дозволяє його завантажувати швидше. У деяких випадках така початок системи може призвести до проблем різного характеру. Вони вирішуються шляхом відключення режиму швидкого запуску.

Обов’язкові параметри виконані на командному рядку. Спочатку ми намагаємося вимкнути режим сплячого режиму: