Home » Комп’ютер вимикається через кілька секунд

Комп’ютер вимикається через кілька секунд

Чому комп’ютер спонтанно вимикається

Якщо комп’ютер вимкнеться сам по собі через деякий час після включення, це є серйозним порушенням у його роботі. Причиною може бути або помилка програмного забезпечення, і несправність “заліза”. Як вирішити проблему спонтанного відключення, описано в цій статті.

Принцип роботи операційної системи Windows полягає в цьому: Налаштування кожного програмного забезпечення або даних на апаратній частині ПК записуються спеціальною базою даних, що називається Реєстр. Особливість полягає в тому. Саме останнє може призвести до довільного відключення комп’ютера.

Однією з причин їх зовнішності є ефект шкідливого програмного забезпечення (особливо враховуючи часті зміни користувачем стандартних налаштувань безпеки). Щоб очистити систему від таких програм, скануйте її антивірусом останньої версії.

Порада! Перш ніж вибрати програму для сканування зі статтею “Найкращий антивірус для Windows 10”.

Приклад використання портативного антивірусного продукту “DR. Веб.Cureit!”:

 • Запустіть програму.
 • Виберіть “Почати перевірку”.

Очищення комп’ютера з шкідливих програм не гарантує усунення проблеми. У деяких випадках потрібно редагувати реєстр вручну. Це складний процес, який можливий лише для професіонала. Тому найбільш ефективним рішенням у цій ситуації буде відновлення системи від резервного копіювання або перевстановлення ОС.

Компютер вмикається і вимикається через 10 секунд, чому?

Знайомство дало Баран, тому вона висловила його, але не одразу зрозуміла, що у неї є ще один яр, відповідно, вона запустила з цим компютер, не повністю вставлений Рам, і з цього моменту комп’ютер почав увімкнутись і увімкнув Вимкнено через 5-10 разів, вставив старий мітинг старого мітингу, і нічого не змінилося, я намагався вставити один за одним, спробував його в різні слоти, очистив все, що я міг скинути BIOS, змінив теплову жиру (про всяк випадок) Видалено всі деталі, спостерігаючи, що там здуття живота тощо.D, вони не були і в чому справа тоді?

В середньому 5 коментарів

Не дуже чітко сформульований. Мені потрібно: 1) як це було, коли це працювало? 2) Що було вироблено перед припиненням роботи? 3) Як вони все повернули назад?

Олег Петров, 1) Коли він працював, перед роботою вставлено 2 баранів на 1 Гб 2), я витягнув старі і вставив 2 нові 2 Гб 3) Я зрозумів, що новий не підходив, витягнув його і повернув старе один на його місце. Усе.

Анастасія, вбив материнську плату. Втрата не велика, все одно, цей сміття вже нічого не коштує (ви можете здогадатися, що була пам’ять DDR2, і вони дали вам DDR3). Купіть материнську плату для DDR3 та процесора для нього, є ймовірність, що пам’ять залишається недоторканою, і ви можете її використовувати.

І як їх можна було вставити без засмічення молотком? )) Вони вбивали або маму, або відсотки, або всі разом, щоб перевірити = вставити відсоток/пам’ять в інший, робочий компютер, але ви ніколи не повинні ставити відсоток, на не.Західну матір, інакше у вас є шанс убити процент

See also  Вхід в Apple ID з комп'ютера. Відновлення ID Apple без входу

Ретельно огляньте плату та пам’ять на фізичні дефекти: вони могли б розбити слот або (що частіше.- Зігніть контакти в слоті оперативної пам’яті). (Якщо так.- Легше знайти новий килимок. Плата)

Якщо ви видалили процесор.- Це стосується його. У розетці не повинно бути волосся, пилу, теплової пасти, зігнутих контактів. Якщо процесор LGA.- Ви можете ретельно витерти контакти на процесорі “синьою” (абразивною) гумкою (не втисніть в розетку в будь.Якому випадку) і не працює через оксиди). Після цього пам’ять можна вставити і витягнути 20 разів. П’ятдесят. Щоб видалити оксиди з контактів слота оперативної пам’яті. (Обережно! Не звинувачуйте контакти в слоті).

Я хотів би знати процесора, яка пам’ять і яка була вставлена.

Якщо не повністю вставлено та запущено.- Є ймовірність, що вони щось спалили. Ви можете перевірити, вставивши поштову карту (або принаймні перевірити живлення в оперативній пам’яті та процесору.)

Змінити акумулятор. Очистіть контакти пам’яті за допомогою гумки, в слот за допомогою пензля. Якщо в пам’яті є кілька дощок, спробуйте один на різних слотах.

Як ти міг скинути BIOS за десять секунд? Що показує екран? Можливо, там є якесь повідомлення?

Для початку. Зніміть з килима.Все загалом: усі кабелі (USB, SATA), пам’ять, процесор, акумулятор. Увімкнути. Подивіться, вимкнеться чи ні. Вимкніть систему в такому стані. Потрібно тримати кнопку живлення тривалий час, десять секунд.

Якщо він працює в такій порожній формі (зрозуміло, що екран порожній, писк мовчить, клавіатура не працює). Потім вставте деталі по черзі.

Де ти територіально. Місто, район? Можливо, хтось із тут знаходиться поруч. Виглядати.

Який килим.Оплачувати? Можливо, хтось підійде до подібного.

Це справді. “Слон зупиниться на коня і зірве його багажник. “Як тільки планка почала відпочивати і не потрапляти в загін. Вам потрібно негайно припинити зґвалтування матері.

Однак є кілька варіантів, але всі вони призводять до одного. Мати померла. R.Я.P Зігнув контакти в частині слота пам’яті. Вони розчавили штангу з такою силою, що мати деформувала матір, зім’ялася і пробила доріжки друкованої плати.

У будь.Якому випадку, мати, швидше за все, мертва, і Бог не дай бог, що він не спалює відсоток.

Так, єдиний вихід вийшов і перевірити живлення, мультиметр на материнській платі. Чи нічого в ньому не спалив у цьому факті. Ви також можете спробувати, знову візьміть оопер.Дотерик і покладіть його ще раз. Можливо, вони просто закрилися.

Висока ймовірність того, що мати спалила. Або щось у харчуванні та перегріву чіпсета материнської плати.

Вдома без спеціальних знань у вас цього не має. Принесіть SC.

Швидше за все, материнська плата згоріла, перевіряє живлення ланцюгів, замініть акумулятор BIOS, можливо, окислення контактів ОП, протріть їх загальним промиванням та видаліть його сліди, це також трапляється, якщо нічого з перенесеного десь скорочується/ який був скорочений десь/, що було материнською плату, під час якої вона спалила, або ви завдали фізичній шкоді материнській платі Щоб повністю закінчити, все ще може бути значний шанс на його порятунок

Інвалідність у оперативній пам’яті

Неправильне з’єднання оперативної пам’яті або невдачі смуги може спричинити проблему з різким відключенням комп’ютера.

See also  Як підключити NFC до Samsung. Що таке NFC на Android?

Ретельно огляньте оперативну пам’ять комп‘ютера: чи всі смужки підключені нормально. Рекомендується ретельно вивчити смужки та прорізи, в яких вони підключені: якщо виявлено пошкодження, це лише підтверджує причину проблеми.

Якщо кілька дощок оперативної пам’яті підключені до комп’ютера, рекомендується вимкнути одну ручку та перевірити продуктивність комп‘ютера: якщо одна смуга вийшла з системи, комп’ютер починається нормально і працюватиме.

Крок Перевірте нутрощі ПК наявність наявності деталей, які можуть спричинити електричне закриття

У деяких випадках особливо недбалі користувачі можуть «забути» викрутку, різні залізні елементи та інші компоненти, які проводять електричний струм, і здатні викликати закриття на материнській платі. Ретельно перевірте нутрощі вашого комп’ютера на наявність таких елементів (в деяких випадках вони радять приймати ПК для справи, перевертати та визначити, чи є там щось зайве). Якщо такі елементи знайдені, видаліть їх із системного одиниці (нутроща корпусу ноутбука) або довіряйте цьому бізнесу фахівці.

Вражаючі пилові «родовища» всередині корпусу ПК можуть спричинити різні проблеми у своїй роботі, включаючи позапланове відключення системи. Візьміть операцію, щоб очистити нутрощі комп‘ютера з пилу (а також нутроща ВР у випадку стаціонарного ПК) або зверніться за допомогою до професіонала.

комп, ютер, вимикається

Можливі причини несправності

Якщо компютер відмовляється завантажуватись, то причиною такої поведінки часто може бути такі несправності:

Остання причина найчастіше проявляється, коли кулер процесора несправна, перегрівання якого, в цьому випадку, може бути спричинений на короткий час без охолодження.

Іноді система систематичного може відбуватися через кілька хвилин роботи з несправним вентилятором.

Невдале джерело живлення також може спричинити відключення систем, коли він буде запущений. Коротке замикання може бути спричинене різними металевими предметами, які можуть бути на комп’ютерній платі. У цьому випадку буде припинено постійний захист чутливої ​​електроніки та енергопостачання закритої ділянки ланцюга

Прояви

Як виявляється така проблема? Він може мати кілька “симптомів”:

 • Вмикається і негайно виходить на екран;
 • Компютер вмикається, процесор починає працювати, але негайно зупиняє операцію, і пристрій вимикається;
 • Операційна система починає завантажуватися, але навантаження перервано;
 • .

Найсерйозніший можна вважати проблемою, в якій система взагалі не завантажується/не має часу на завантаження, оскільки вона майже напевно говорить про несправність будь.Якої фізичної компонента.

Тоді як відключення після завантаження часто є «симптомом» несправності в програмному забезпеченні, операційній системі, BIOS.

Як проблема локалізується?

Якщо є проблема з харчуванням, то можливі такі наслідки:

Винуватця не було знайдено, підозрюваних немає

Часто такі несправності, як наша, виникають спонтанно. Без видимих ​​причин і на тлі нормальної роботи комп’ютера. Користувач не має підозри на відмову певного пристрою. Точніше, все залізо підозріло. Що робити в такій ситуації?

Почнемо з простого. Не відкриваючи корпус ПК, вимкніть його з розетки або натисніть клавішу відключення на джерело живлення.

Далі натисніть кнопку системного блоку живлення (увімкніть) і утримуйте її на 20-30 секунд. Після цього підключіть живлення і спробуйте запустити ПК як завжди. Якщо проблема спричинена накопиченням статики або залишковим зарядом конденсаторів, наступний старт буде нормальним, і невдача не вплине на подальшу роботу комп’ютера.

Якщо цей захід не призвів до результату, скиньте налаштування BIOS до дефолту. На цю тему є окрема стаття, тому ми не будемо заглиблюватися в деталі, як це зробити. Для скидання використовуйте перемичку Clear_cmos або круглий акумулятор планшетів, який зазвичай розташований біля перемички.

See also  Які програми знаходяться на комп'ютері.

По черзі виконуються подальші дії, переходячи до наступного, якщо попередній не допомогло. Після кожного маніпуляції спроби увімкнути ПК.

 • Відключіть все периферійне обладнання від комп‘ютера, залишаючи лише клавіатуру та монітор.
 • Візуально огляньте всі внутрішні пристрої та комунікацію системної одиниці, при цьому не відключаючи. Переконайтесь у надійності та силі сполук.
 • Слідкуйте за поведінкою процесора Cooler та Body Fan, коли ви натискаєте кнопку живлення. Рис і зупинка, як згадувалося вище, є типовим симптомом короткого замикання. Циклічні акції та зупинки найчастіше вказують на мітинг BIOS. Повна відсутність обертання. Це проблеми на лінії електропередач 12 В, відмова самого вентилятора або невдача в контролі системи охолодження.

Якщо ймовірною причиною несправності є збій BIOS, ви можете спробувати її відновити. Багато сучасних материнських плати дозволяють вам це робити без програміста.

Якщо ймовірна причина. Це коротке замикання:

 • Відключіть від материнської плати, все обладнання необов’язково, щоб увімкнути комп’ютер. Залиште процесор, систему охолодження, пам’ять (один модуль), відео, клавіатура та подача підключених підключеними. Якщо проблема не залишилася, його винуватець є одним із решти пристроїв.
 • Перевірте, чи запускається джерело живлення при відключенні від материнської плати. З коротким замиканням в навантаженні (обладнання, що працює на живленні), імпульсні бакінжки вимкнено. Тож вони захищають себе від перевантаження, що спричинено надмірним споживанням струму.
 • Після уточнення того, що джерело живлення є справним, видаліть все, що залишилося з корпусу ПК. Це потрібно зробити з двох причин: для того, щоб виключити закриття материнської плати на корпусі (відбувається з неправильним складанням системи) та оглянути пристрої з усіх боків при хорошому освітленні.
 • Перевірте обладнання на наявність дефектів, як описано вище. Виявляючи очевидні ознаки розбиття, замініть проблемний пристрій сумісним аналогом.
 • Зберіть підставку з пристроїв на столі, підключіть джерело живлення та перевірте, чи є гарячі елементи на материнській платі та відеокарті. Якщо такі є, ви виявили проблемний вузол. Якщо ні, почніть підставку з закриттям контакту кнопки вимикача живлення) на “Мати”. Де саме вони розташовані на вашій моделі, ви можете знайти в її описі.

Подальше пошук несправності комп’ютера, яка вмикається і негайно вимикається, залишається продовжувати по черзі замінювати решту праски, зокрема, дошки пам’яті та відео. Хоча, якщо ви дійшли до цього етапу, найімовірнішим винуватцем проблеми є материнська плата. Ви, звичайно, не можете зупинитися на цьому і перейти до діагностики цього конкретного пристрою, але ми погодилися зробити своїми голими руками. Прямі руки плюс знання. І є ваші основні помічники у вирішенні будь.Якої проблеми з ПК. Решта. Вторинна.