Home » Комп’ютер вмикається, але монітор не працює.

Комп’ютер вмикається, але монітор не працює.

Чому монітор не вмикається, коли комп’ютер увімкнено

Іноді користувачі стаціонарних комп‘ютерів та ноутбуків стикаються з ситуацією, коли монітор не починається за замовчуванням, коли ви натискаєте кнопку живлення. Для цього є кілька причин, всі вони різні, тому вирішення проблеми з чорним екраном може бути легким, або важким.

Іноді користувачі стаціонарних комп’ютерів та ноутбуків стикаються з ситуацією, коли монітор не починається за замовчуванням, коли ви натискаєте кнопку живлення. Для цього є кілька причин, всі вони різні, тому вирішення проблеми з чорним екраном може бути легким, або важким.

Що робити?

Перш за все, необхідно з’ясувати, чи є в моніці справа. Як це зробити?

  • Раніше, коли все було в порядку, був один короткий писк, коли комп’ютер увімкнено? Є зараз? Ні. Вам потрібно шукати проблему на ПК.
  • Раніше, завантажуючи Windows, вітається мелодія відтворюється? Це зараз грає? Ні. Проблема з комп’ютером.
  • Хорошим варіантом є підключення монітора до іншого комп‘ютера (якщо у вас є ноутбук або нетбук, то він майже гарантований виходу з монітора). Або інший монітор цього комп’ютера. У крайніх випадках, якщо у вас немає інших комп’ютерів, враховуючи той факт, що монітори зараз не дуже об’ємні. Зв’яжіться з сусідом, спробуйте підключитися до його комп’ютера.
  • Якщо є короткий писк, звук завантаження Windows також працює на іншому комп’ютері, слід подивитися на комп’ютерні роз’єми на задній стороні і, якщо є роз’єм для підключення монітора на материнській платі (вбудованій відеокарті ), спробуйте підключити його там. Якщо в цій конфігурації все працює, шукайте проблему у відеокарті.

Загалом, цих простих дій достатньо, щоб дізнатися, чи дійсно ви не вмикаєте монітор. Якщо виявилося, що поломка зовсім не в ньому, то ви можете зв’язатися з майстром ремонту ПК або, якщо ви не боїтесь і маєте досвід вставки та видалення дощок з комп’ютера, ви можете спробувати виправити проблему самостійно. Що можна прочитати в окремих інструкціях: що робити, якщо комп’ютер не вмикається.

Доброго дня. Скажи мені, що може бути справою, перевозячи комп’ютер на нове місце, я запускаю, це видає 2 короткі та 6 довгих звуків. Монітор не вмикається. Я не знайшов в Інтернеті, що означає ця помилка. Я не знаю версії BIOS

Доброго дня. Різні значення є. Перегляньте, що монітор добре підключений до потрібного виходу (якщо є виходи інтегрованої відеокарти та дискретної), а також спробуйте вимкнути клавіатуру та мишу (ці звуки можуть бути пов’язані з ними або з їхніми з’єднання).

Спасибі за відповідь. Загалом, проблема була у привілеї на відеокарті. Він погано крутився, а іноді почав крутитися лише від поштовху. Я намагався змащувати ролики YouTube, але він закінчився) взагалі я вирішив придбати новий

Доброго дня. У мене старий комп’ютер. Після спалаху напруги він перестав працювати, взяв послугу на службу. Це ввімкнув день, який працював нормально наступного дня, але чорний екран і просить встановити або завантажити пошкоджені вина 32 кр.Dll щось подібне. А крім того, привід чомусь не працює. Як зрозуміти все це, я буду вдячний за вашу пораду

See also  Як дзвонити через WhatsApp з комп'ютера

Привіт, що саме написано на чорному екрані? Загалом, згідно з описом, найбільше це схоже на результат ваших дій, а не якась поломка. І про дискотеку: як саме не працює? Він відкривається принаймні?

Якщо можливо, тоді зробіть наступне: зніміть жорсткий диск, вставте його в інший комп’ютер як другий диск, покладіть перемичку ззаду на раба, завантажте комп’ютер (основний), як завжди, якщо є з інсталяційного диска (для Ваші Windows або з NTE) Завантажте необхідний файл і скопіюйте його в папку, необхідну Windows, поставте перемичку на місці, коли ви спочатку стояли, покладіть залізницю на комп’ютер, спробуйте завантажити (але ретельно подивіться з того, які контакти поставте Наприклад, у поїзді ви його вимкнули.

Привіт, скажіть, будь ласка, якщо він включає на ПК, все працює лише, немає сигналу та мелодії поглядів. Що це може бути?

Відповідно до опису, здається, що він не вмикається просто: t.Е. Той факт, що він робить шумні вентилятори та спалювання лампочок, не означає, що він увімкнув. Детальніше тут: https: // remontka.Pro/computer-ne-vklyuchaetsya/

Привіт, я зіткнувся з такою проблемою через невдачу завантаження диска. Вставте диску. Я кинув BIOS через акумулятор, і тепер монітор зупинився, щоб зруйнувати. Скажіть, будь ласка, як вирішити ці дві проблеми

Доброго дня. І якщо ви підключите монітор до інтегрованого відео? (Якщо є така можливість).

Доброго дня. Проблема полягає в тому, що. Коли ПК запускається, монітор іноді вмикається (стандартний запуск ПК). І іноді це не вмикається. Але системний блок безпечно запускається з усіма сигналами BIOS. Я повинен витягнути мережеву вилку монітора з розетки і негайно ввімкнути, як починає працювати монітор, показуючи робочий стіл. Т.До. Систематичний спосіб до цього часу розпочався. (напевно, щось із відеокартом GTX 650 ? Можливо, є якісь припущення)

Доброго дня. Якщо у вас є Windows 10, 8.1 або 8 для початківців спробуйте вимкнути швидкий старт і перевірити, чи буде проблема зберегти. Відключення таких: https: // remontka.Pro/Fast Startup-Windows-10/

Привіт, я вмикаю ПК, всі шанувальники крутяться, і немає звукового звучання звуку, і монітор пише, що немає сигналу. Що може бути проблемою?

Перевірте напругу на батареї BIOS на наявність початку, 3 вольти повинні бути

Доброго дня! Така проблема. Монітор не вмикається. Історія: Змінено теплову жир, після чого монітор перестав працювати. Я зняв процесор і побачив, що пара крапель теплової пасти потрапила на процес. Видалив його, покладіть знову і все спрацювало. Працював до першого відключення. Після чого монітор знову перестав увімкнути. Знову не знімав процес, t.До. Вже працював з ним. Я намагався підключитися до вбудованої відеокарти. Вона працює. Як вирішити проблему.

Доброго дня. Але більше нічого не було зроблено у випадку? Кабелі живлення не вимкнули?

Не. Під час заміни теплова паста зняла лише кулер, і це все.

Процесор шумний, індикатори спалюють, привід відкривається, але монітор ні в якому разі не реагує. Можливо, проблема полягає в процесорі? Що робити?

Доброго дня! Після натискання клавіші живлення ПК починає трохи шелести, як зазвичай, але монітор не вмикається. Натискання клавіші./Vcl (живлення) на моніторі, на моніторі записує, що немає сигналу. У той же час натискання клавіші системи та перезавантаження. Це без корисної, нульова реакція. Ви можете відключити ПК лише з мережі.

See also  Встановлення віддаленого доступу до комп'ютера. Вирішення проблеми з віддаленим з'єднанням з Windows XP до комп'ютерів під управлінням Windows 7/8/8.1/10, а також до операційних систем серверів

Це можливо не тільки з мережі, але й тривалий утримання кнопки живлення (за умови, що там все правильно підключено). 2. Дивіться статтю: https: // remontka.Pro/computer-ne-vklyuchaetsya/

Я встановив Windows 10, і комп’ютер перестав увімкнути 1-2raz увімкнено і перестав показувати зображення взагалі, але звук та світлодіоди працюють. Монітор працює на 100%.

Неправильне з’єднання підключеного кабелю

Проблема. Друга найпоширеніша причина, яка служить відповіддю на питання, чому монітор не ввімкнено. Це помилка користувача при підключенні монітора до кабелю ПК. Якщо кабель підключений до неправильного роз’єму або якість з’єднання залишає бажати кращого, то ви не отримаєте зображення на моніторі.

Рішення. Перевірте, чи підключивши кабель до правого порту (особливо актуально для тих користувачів, які мають дві відеокарти на комп’ютері: дискретні та вбудовані.In)

Крім того, необхідно перевірити якість з’єднання. Для цього необхідно зняти кабель, очистити роз’єм з пилу та сміття та повторного з’єднання

Чому монітор не вмикається, коли комп’ютер увімкнено?

Ця ситуація дуже поширена. Все відбувається приблизно так. Ви, як завжди, увімкніть комп’ютер і монітор. Вентилятори крутилися, системний блок гудів у стандартному режимі, і на моніторі немає нічого, або є напис на переході до режиму очікування. Що робити в цій ситуації? Ви знайдете відповідь у цій статті.

Спочатку потрібно розібратися, в чому саме проблема. Або з монітором або все одно з системним блоком. Це робиться дуже просто. Вам просто потрібно вимкнути дріт, що надходить з монітора, до системного блоку. Можна вимкнути як з боку монітора, так і з боку системи.

Відключення кабелю системним блоком

Якщо, коли цей провід вимкнено на екрані монітора, якийсь знак із повідомленням про відключення кабелю, то все в порядку з монітором, а монітор не вмикається через несправність у системному блоці.

У цьому випадку ми рекомендуємо вам ознайомитись із цими статтями:

Якщо, вимкнувши кабель з монітора, на ньому не з’являються повідомлення чи зображення, або вони з’являються і швидко вийдуть, коли монітор вимкнено і повторюється, то з високою ймовірністю ви можете сказати про несправність Монітор, який надзвичайно важко усунути вдома, і в цьому випадку ви є прямим дорогою до сервісного центру.

У присутності ноутбука експлуатація монітора можна перевірити дуже легко, підключивши його до відповідного роз’єму першого.

(Той, що вам потрібно спробувати вимкнути в елементі вище).

Монітор кабелю до комп’ютерної системи

.

Проблема з відеокартою

У той же час очистіть складний слот від пилу та окислення. Також ретельно протріть контакти картки (ви можете алкоголь або гумку). Вставте його обережно назад (якщо ви трохи змістите його, монітор може не ввімкнутися), і якщо монітор більше не працює, вам потрібно це зробити інакше.

Звичайний, у формі окремої дошки. Дискретні та вбудовані в материнську плату. Окрема відеокарта потрібна головним чином для складних графічних програм та ігор. Отже, ми відключимо його та підключаємо графічний кабель від монітора до вбудованого з’єднувача. Якщо комп’ютер заробляв нормально, ми тимчасово використовуємо вбудовану відеокарту, перед покупкою або ремонтом старої (на фігурі ви бачите вихід із вбудованої відеокарти до монітора). У той же час вам знадобиться кабель VG.

See also  Встановіть останню версію Skype на комп'ютері. Основні риси Skype

комп, ютер, вмикається, монітор, працює

У цьому випадку ви можете усунути конфлікт, відключивши побудоване або дискретне через BIOS (звичайно, спеціаліст повинен це зробити).

Крок 5. Перевірте відеокарту

Таким чином, ми дійшли до того, що, на думку багатьох недосвідчених майстрів. Слово “твори” має на увазі скоріше “гудіння”. Зрештою, вентилятори крутяться!

Насправді це не так. Вентилятори крутяться, тому що вони просто з джерела живлення, напруга постачається. Відеокарта досить рідко є винуватцем. Але варто перевірити все одно.

Ми намагаємося отримати відеокарту, відкрутивши болт зліва, з якою вона прикріплена до корпусу і натиснувши на спеціальний важіль праворуч біля роз’єму, в якому він підключений.

Ми витермо контакти відеокарти з ретельно м’якою ганчіркою або гумкою і спробуємо вставити її назад. В ідеалі спробуйте запустити його на іншому, свідомо робочому комп’ютері. Якщо ваша материнська плата має вбудовану відеокарту, то спробуйте почати з неї. Якщо його все ще немає, ви можете спробувати позичити своїм друзям відеокарту для перевірки.

Чорний екран на дискретній відеокарті. Як перевстановити водіїв

комп, ютер, вмикається, монітор, працює

Якщо у вашому процесорі є графічне ядро, то ви можете перевірити його продуктивність. Просто відключіть відеокарту та переключіть кабель пристрою виходу. У цьому випадку система повинна починатися без драйвера. Якщо це сталося, то проблема полягає в дискретній відеокарті.

Іноді драйвери відеокарти також впливають на нормальну роботу екрана. Коли проблеми вони також можуть бути перевстановлені. Увімкніть безпечний режим, а потім відкрийте “Диспетчер пристроїв”. Виберіть “Відео адаптери” та видаліть пристрій. Після перезавантаження повторно налаштуйте драйвери.

Перевірка обладнання

Останній крок. Переглянути фактичне обладнання. Перш ніж робити щось інше, спробуйте вимкнути всі пристрої з комп’ютера, такі як клавіатура, миша, зовнішній жорсткий диск, динаміки, принтери, сканери та решта.

Іноді проблема з іншим обладнанням може призвести до того, що монітор виходить, але комп’ютер працює. Якщо це не допомогло вирішити вашу проблему, вам потрібно перевірити порти портів на комп’ютері та на моніторі на пошкодження.

Багато користувачів неправильно вивозять кабель, оскільки він може зламатися з часом. Іноді люди намагаються вставити кабель у з’єднання, яке для нього не призначений, що призводить до пошкодження портів.

У цьому випадку у вас не є багато варіантів вибору. Вам потрібно віднести комп’ютер до сервісного центру, щоб виправити зігнуті або пошкоджені порти.

Якщо ви трохи технічно вщухали, ви можете спробувати відкрити комп’ютер і перевірити правильне з’єднання обладнання, зокрема материнську плату або жорсткий диск.

От і все! Ми сподіваємось, що вам вдалося самостійно вирішити проблему, коли монітор не показує зображення, але комп‘ютер працює. В іншому випадку вам доведеться взяти комп’ютер та моніторинг до сервісного центру.