Home » Комп’ютерне блокування в певну політику. Увімкніть заставку з груповою політикою після 22 хвилин.

Комп’ютерне блокування в певну політику. Увімкніть заставку з груповою політикою після 22 хвилин.

Забезпечення блокування екрана після простою через об’єкт групової політики

Я керую мережею комп’ютерів і хотів би застосувати об’єкт групової політики, який блокує екран після заздалегідь визначеного часу простою. Я не можу знайти це налаштування, я можу знайти лише налаштування простої заставки, оскільки я можу отримати вихідний екран з системи?

Автоматичне вимкнення комп’ютера в певний час?

Повна згода з усіма іншими тут. Ви змішуєте термінологію. Ви хочете заблокувати робочу станцію або змусити користувачеві вийти з системи? (Якщо ви хочете, щоб примусовий випуск з системи, який я настійно рекомендую, подивіться на: підтримку.Microsoft.Com / KB / 314999)

Насправді, я знайшов (і перевірив) у Windows Server 2012 R2, у розділі:

І відкрийте інтерактивний елемент Logon: обмеження бездіяльності машини

Інтерактивний Логін: обмеження бездіяльності машини.

Windows помічає бездіяльність сеансу входу, і, якщо кількість неактивного часу перевищує обмеження бездіяльності, заставки не вистачає, блокуючи сеанс.

За замовчуванням: Не застосовується.

комп, блокування, увімкніть, заставка, після, хвилин

Ну, за допомогою групової політики ви можете сильно заблокувати робочу станцію за допомогою захисного заставки пароля, але не залишити його. Налаштування GPO для блокування робочої станції за допомогою заставки можна знайти за адресою: Адміністративні шаблони \ Панель керування \ Display \ Пароль Захистіть заставку та заставку часу очікування.

Щоб вимкнути цей параметр через реєстр, PATH HKCU: \ Software \ Policies \ Microsoft \ Windows \ Панель керування \ Desktop

Більш пряме рішення, яке ви, мабуть, шукаєте, є:

Групова політика управління / груповий редактор політики

Комп’ютерна конфігурація Політика Windows Налаштування Налаштування безпеки Локальна політика Налаштування безпеки

Microsoft Network Server: кількість бездіяльності, необхідна перед призупиненням сеансу.

Для Windows XP, Vista та 7 ви можете заблокувати робочу станцію лише за допомогою персоналізації керування панеллю керування користувачем конфігурації. Ця функція GPO вже застосовується до нових операційних систем, але деякі версії Windows 8.1 і 10 мають проблеми з нею. Таким чином, для цих версій Windows я б використовував варіант інтерактивного входу.

Догляд слід приймати при застосуванні обох: на екрані заставки з паролем та інтерактивним логіном: обмеження бездіяльності комп’ютера, оскільки вони можуть ввести конфлікт і призвести до несподіваних результатів для Windows 8 та пізніших версій.

Інтерактивний логін. Функції функції функції GPO комп’ютера застосовується лише до Windows 8, а пізніше.

Але все залежить від вашого середовища та версій Windows, які ви розгорнули у вашому домені.

Які найкращі інструменти для запобігання сну або блокування комп’ютера?

Якщо ви є адміністратором комп‘ютера, ви можете легко змінити параметри живлення та заборонити комп’ютер, щоб перейти до режиму сну або блоку.

Однак якщо ви звичайний користувач і не маєте прав адміністратора, можливо, вам доведеться шукати сторонні рішення.

Більшість інструментів у нашому списку терплять, тому вони можуть працювати на будь.Якому ПК, навіть якщо у вас немає прав адміністратора.

Запобігання сну або блокування комп’ютера можливо, навіть якщо у вас немає прав адміністратора на своєму ПК.

Більшість інструментів у нашому списку терплять, і ви можете запустити їх на будь.Якому ПК без встановлення. Якщо ви шукаєте найкращий інструмент для підтримки хвилі ПК, ми рекомендуємо каву FF або не спати, але ви також можете спробувати інші інструменти.

Вимкнення монітора через 45 хвилин після холостого ходу користувача.

Тоді ми змінимо поведінку монітора. Завдання. Це зробити так, щоб через 45 хвилин неробства користувачів контроль над джерелом живлення монітора слід вимкнути.

See also  Як змінити час на Huawei. Як видалити завантажену тему, шрифт (стиль тексту) або шпалери

Відкрити в груповому редакторі управління: Комп’ютерна конфігурація. Політики. Адміністративні шаблони. Система. Управління живленням. Параметри відображення та відео. Зміна:

Вимкнути дисплей (джерело живлення). Включений. Вимкнути дисплей за лічені секунди. 2700. Таким чином, після 45 хвилин бездіяльності користувача, дисплей буде підраховано. Далі “ОК”.

комп, блокування, увімкніть, заставка, після, хвилин

Для безпосереднього застосування групової політики відкрийте командний рядок та тип: gpupdate / force.

Внаслідок цих простих дій ми досягаємо поведінки заставки, яка вам потрібна (увімкніть заставку після 22 хвилин очікування користувача) та джерело живлення монітора (вона вимикається через 45 хвилин бездіяльності).

Змінити політику пароля

Щоб змінити політику пароля, створіть нову групову політику. Для цієї правої кнопки миші на “об’єктах групової політики”. “Створити”.

Ми запитуємо назву об’єкта нової групи, а потім натисніть “OK”.

Далі з правильним ключем до новоствореної політики. “Змінити”. Ми переходимо до розділу конфігурації комп’ютера. Політики. Конфігурація Windows. Параметри безпеки. Політика пароля. Ми змінюємо наступні параметри:

 • Максимальний термін дії пароля. 180 днів.
 • Мінімальна довжина пароля. 8 тц.
 • Мінімальний період дії пароля. 0 днів.
 • Пароль повинен відповідати вимогам складності. Увімкнений.

Як увімкнути та вимкнути екран

Розробники корпорації Microsoft піклувалися про тих користувачів, які, за рахунок робочого навантаження або забуття, не включають блокування дисплея, коли вони відійдуть від свого комп‘ютера. Вони краще встановити автоматичне блокування. Його включення відбувається автоматично через певний період часу.

комп, блокування, увімкніть, заставка, після, хвилин

Встановлення режиму автоматичного блокування в системному реєстрі

комп, блокування, увімкніть, заставка, після, хвилин

Допоміжний ключ (праворуч) Зателефонуйте за системною лінією, перейдіть на привід “Створити”, перейдіть до параметра DWORD (32 біт) та встановіть новий тайм.Аут бездіяльності.

комп, блокування, увімкніть, заставка, після, хвилин

 • Відкривши оновлений формат, встановіть період часу (у секундах), відповідно до кінця якого, за умови бездіяльності, пристрій заблоковано. Потім покладіть прапорець навпроти лінії “Пол”, натисніть клавішу “ОК”.

комп, блокування, увімкніть, заставка, після, хвилин

Після цього залиште системний реєстр, перезавантажте пристрій.

Налаштування автоматичного блокування в політиці місцевої безпеки

 • У лінії для виконання команд, встановіть SECPOL.Msc, натисніть команду команди.
 • Введіть розділ “Місцеві політики”, розширити “параметри безпеки”, перейдіть до “Інтерактивний вхід до системи: комп‘ютерний ліміт”.

комп, блокування, увімкніть, заставка, після, хвилин

 • У рядку, яка інформує про час блокування комп’ютера, встановіть період часу, через який з бездіяльним екраном автоматично заблоковано.

комп, блокування, увімкніть, заставка, після, хвилин

Закрийте вікно, перезавантажте пристрій.

Вимкнення екрана блокування

Деякі користувачі дратують, що замість того, щоб негайно почати роботу, ви повинні зробити кілька непотрібних жестів, які очищаються за допомогою блокування екрана. На щастя, це вікно можна видалити. Експерти не консультують недосвідчені користувачів, щоб зробити коригування. Якщо користувач не впевнений у своїх знаннях, краще це не робити, тому що комп’ютер може зламати.

Порядок відключення блокування відображення за допомогою групової політики:

комп, блокування, увімкніть, заставка, після, хвилин

Перезавантажте пристрій, користувач зможе переконатися, що блокування екрана вимкнено.

5] Використання третього.Партійного інструменту

Smart PC Locker Pro. Це безкоштовний інструмент, який дозволяє легко заблокувати комп‘ютер з Windows. Він пропонує кілька варіантів конфігурації.

Порада. Якщо ви хочете, ви також можете зробити ПК з Windows 10 Попросіть пароль, коли залишаючи сплячий режим.

Як зупинити замок сервера під час простою?

 • Крім того, ви можете відкрити груповий редактор політики та вимкнути екран блокування там. Для цього пошук групової політики на панелі пошуку Windows. Відкрийте GPE.
 • Одного разу, перейдіть до конфігурації комп’ютера політики адміністративних шаблонів систем управління харчуванням відео та дисплея. Крім того, у більш нових версіях ви повинні перейти до системного контролю системи управління комп’ютерними шаблонами комп’ютера харчування та налаштування відео та відображення.
 • Одного разу, двічі натисніть кнопку “Вимкнути (підключене)”.
 • Переконайтеся, що параметр вимкнено.
 • Підтвердьте зміни та перезавантаження Windows Server.

Після цього екран блокування на Windows Server відключено. Якщо ви, звичайно, хочете зробити протилежне і увімкнути його, введіть кроки, а також змінити вимикання екрана, або увімкніть параметр у редакторі групової політики.

З урахуванням того, що було сказано, ми можемо загорнути це. Якщо у вас виникли питання або пропозиції, не соромтеся інформувати нас у розділі “Коментарі”. Ми з нетерпінням чекаємо вашого відгуку.

Як це відключити

Обмеження, які накладають конкретні користувачів Inteeis змушує його відключити. Точніше, забороняйте автоматичний перехід до цього режиму з бездіяльним. Ви можете виконувати операцію кількома способами.

See also  Встановлення віджетів на смарт -телевізорі. Встановлення та запуск віджетів з флеш -накопичувача

Через “персоналізацію”

Це стандартна версія того, як видалити, коли ви вмикаєте екран або після вільного блокування. Власник комп’ютера потрібно використовувати наступні інструкції:

комп, блокування, увімкніть, заставка, після, хвилин

Ви також не можете вимкнути автоматичний перехід до інертності бездіяльності та встановити більш тривалий час інтервалу. Цілком можливо, що цей варіант виглядатиме бажаним, а не повністю видалити блокування.

Редактор місцевої групи

Подібне налаштування, що дозволяє позбутися від Integs, передбачає використання спеціального редактора. У цьому випадку є ще одна інструкція:

 • У відкритому меню зверніть увагу на ліву сторону екрана. Тут вам потрібно вибрати потрібний розділ, вимкнувши шлях: “Комп’ютерна конфігурація / Адміністративні шаблони / Панель керування / Персоналізація”.

комп, блокування, увімкніть, заставка, після, хвилин

У деяких випадках потрібно перезавантажити комп’ютер. Обов’язково завершіть цей крок, щоб застосувати нові налаштування та блокувати екран бездіяльності.

Редактор реєстру

Дуже схожий спосіб використання можливостей редактора реєстру. Операція виконується подібним принципом, але тут тут є нюанси:

 • Натисніть кнопку PCM у каталозі з ім’ям “Windows”, натисніть кнопку “Створити”, а потім. “розділ”.
 • Надіслати назву “Особистість”.
 • Тепер натисніть на PCM на ім’я нового розділу, щоб створити параметр DWORD (32 біти) “.

комп, блокування, увімкніть, заставка, після, хвилин

комп, блокування, увімкніть, заставка, після, хвилин

Далі залишиться, щоб знову вимкнути та на комп’ютері. Якщо ви не можете налаштувати дезактивацію Inteeis. Зверніться до наступного варіанту.

Видалення папки з файлами екрана блокування

Введення Intea під час введення системи з’являється завдяки тому, що комп’ютер запускає вбудовану програму блокування екрана. Щоб позбутися від нього, потрібно видалити файли програми:

Важливий. Якщо ви очистите файли програми, ви не можете їх відновити. Тому рекомендується попередньо створювати архів, що містить віддалену папку.

Тепер на холостому робочому столі не з’явиться Inteeis блокування. Щоб повернути функцію, вам потрібно буде просто повернути папку до вихідного каталогу.

Використання кінцевої програми Windows Tweaker

Альтернатива для того, щоб комп’ютер не перейдіть до режиму блокування, вимагає використання сторонніх. Наприклад, Ultimate Windows Tweaker:

комп, блокування, увімкніть, заставка, після, хвилин

комп, блокування, увімкніть, заставка, після, хвилин

Щоб вдастити до такого методу, необхідно, якщо раніше розглянуті варіанти не допомогли. Але зазвичай блокування зникає відразу після зміни налаштувань групової політики або реєстру.

Як я можу запобігти примусовому блоку екрану в Windows 7?

Наш корпоративний Bofh входить до встановлення блокування екрана з смішною короткою затримкою. Це підсумки і контрпродуктивні.

Чи є спосіб запобігти автоматичному блоку екрану? Я хотів би припустити, що немає можливості перевизначити параметр на основі політики, але, можливо, є програмне забезпечення, яке імітує діяльність користувачів.

Просто запитайте, перш ніж встановити вічне колесо миші. (Брати?)

Там є Співпрацюючих шляхів. Такі як ключові затискні та миші пропульсії. Що запобігає блокування екрана. Але ви впевнені, що хочете це зробити? Обходячи безпеку більше, ніж, ймовірно, суперечить політиці компанії, і може бути підробленою.

15 хвилин. Добре, це не так мало. Якщо ви не вдома, не на відкритому просторі, а також часто працюють на другому комп’ютері. Як я, тому замка екрану заплутана.

Один з обхідних доріжок. Це не блокувати заставку, але встановити пільговий період протягом декількох годин. (Це час між стартовою заставкою та час, необхідним для введення пароля. Як правило, це значення становить 5 секунд. Тому швидка миша, коли екранна заставка вмикає, вимикає його. Однак, з вищим значенням ви можете мати годинник без пароля

Період благодать не працює для мене, а сценарій працює. Я припускаю, що моя корпоративна політика також вимикає пільговий період.

Я використовую скрипт, який я називаю.Vbs:

Кожні шість секунд, він швидко перемикає нумер на клавіатурі, змушуючи вікна, щоб повірити, що хтось взаємодіє з клавіатурою, запобігаючи блоку екрана. Він працює на Vanilla Windows, вам не потрібні інструменти розробки або скрипти, щоб використовувати його, просто створіть текстовий файл з розширенням.Vbs і подвійна кнопка на ньому (або помістіть його в елементи автоматичного завантаження).

Зміна: Ви можете розмістити цей сценарій у елементах автоматичного завантаження

Щоб отримати додаткову інформацію про командний рядок choclatey cm.

@Deejayh я думаю, ви можете просто знайти копію WScript.Exe у диспетчері завдання і вбити його. Зазвичай небагато копій цього виконуваного файлу. Можливо, ви можете зробити автоматичне рішення для припинення.Com / A / 22325745) або розмістити код у розділі “До теперішнього часу”, який контролює зовнішні факти. Наприклад, скрипт повинен створити файл під час запуску, а потім перевірте, чи файл існує. Таким чином, ви можете просто видалити файл, щоб сценарій закінчився. (Я ніколи не кидаю цю річ, тому я просто запускаю сценарій і дуже рідко вбиває його за допомогою диспетчера завдань).

See also  Комп'ютер вимикається через кілька секунд

У Windows 10, простий спосіб знайти папку Start. Відкрийте вікно “Запустити” (наприклад, WindowsKey R), а потім введіть текстову оболонку: запуску. Див. Цей сайт для отримання додаткової інформації TheWindowsClub.Com / Startup-Folder-In-Windows-8

Щоб знайти сценарій, знайдіть Script Script Microsoft Windows у вашому диспетчері завдань. Або додати назву стовпця процесу, а потім знайдіть WScript.Ефір.

Якщо Windows Media все ще встановлено, ви можете відтворювати відео в циклі та мінімізувати його (з цією метою, приклади відео “Wildlife”) є ідеальними. За замовчуванням, під час відтворення відео, екран не заблокований.

Спасибі! Це найпростіше, найбільш ефективне рішення. (Я не намагався, однак, я покинув компанію деякий час і намагався триматися подалі від Windows.)

Інший варіант. Безкоштовна програма Caffeine. Це безкоштовно для комерційного використання. З домашньої сторінки програми:

Якщо у вас виникли проблеми з блокуванням комп’ютера або переходу до режиму сну, кофеїн не дозволить йому спати. Це працює, імітуючи клавіші кожні 59 секунд, тому ваш комп’ютер вважає, що ви все ще працюєте на клавіатурі, тому не блокує екран і не активує екрана.

Кофеїн працює, моделюючи клавішу F15, натискаючи кожні 59 секунд. З усіх наявних клацань клавіші F15, мабуть, найменш нав’язливим (я ніколи не бачив клавіатури ПК за допомогою цієї клавіші!) І рідше запобігає вашій роботі.

Це готове рішення також дозволяє контролювати, коли ввімкнути та відключити його:

Двічі клацніть на значок програми, що спускає кавовий горщик, який є значком, і тимчасово відключає програму. Подвійне клацання на нього знову заповнює горщик, і ваш автомобіль буде неспаний.

Хороше просте рішення “від полиці”, дякую. Здається, що у нього є стільки параметрів командного рядка, скільки GCC, але мені не потрібно використовувати жодного з них!

Інструмент працює для мене нормально! Я повинен був встановити Visual C 2008 розповсюджував, щоб він працював. Microsoft.Com / EN-OUS / Завантажити / Деталі.Aspx?Id = 26368

Ви можете створити скрипт autoit, щоб постійно натиснути невикористаний ключ (наприклад, зробити його перемикання Num Lock, Lock Scroll), спати протягом хвилини або близько того, і повторіть і повторіть. Як альтернатива, якщо ви часто використовуєте клавіатуру, ви можете змусити його перемістити мишу до пікселя або так в будь-якому напрямку.

Якщо ви не хочете, щоб він постійно працював, ви також можете запустити скрипт як планове завдання (якщо у вас є доступ) для запуску після того, як комп‘ютер неактивний протягом деякого часу.

І це дуже простий скрипт для виконання невидимого руху миші, якщо ви не хочете використовувати синтаксис AutoIT:

Цей сценарій переміщує мишу над одним пікселем у лівому напрямку, а потім повертає його назад, а потім спить протягом 9 хвилин (540000 мілісекунд). Коли сценарій працює, ви можете побачити значок AutoIT в лотку. Ви можете зупинити його, натиснувши на цей значок та виберіть відповідний параметр.

Щоб створити скрипт, встановіть AutoIT, клацніть правою кнопкою миші у будь-якій папці та виберіть New AutoIT V3 Script. Назвіть його, клацніть правою кнопкою миші цей новий сценарій, виберіть Редагувати. Вставте вищезгаданий код і збережіть. Ви навіть можете скласти це.Exe (знову, з контекстного меню), щоб запустити, наприклад, з планувальника Windows.