Home » Копіювати дані з одного телефону до іншого

Копіювати дані з одного телефону до іншого

Table of Contents

Як передати дані з Android на Android

Сучасні мобільні пристрої швидко застаріли, і часто користувачі стикаються з необхідністю передачі даних на новий пристрій. Це можна зробити швидко і навіть кількома способами.

Як передати дані з Android на Android

Як передати дані з Android на Android

Ми передаємо дані з одного Android до іншого

Незадовільно виявляється необхідність переходу до нового пристрою з ОС Android. У той же час головне залишається збереження всіх файлів. Якщо вам потрібно відкласти контактну інформацію, ви повинні прочитати наступну статтю:

Обліковий запис Google

Один з універсальних варіантів передачі та роботи з даними на будь-якому пристрої. Сутність його використання полягає в зв’язуванні поточної облікового запису Google на новий смартфон (часто потрібно, коли ви ввімкнете). Після цього всі особисті дані (примітки, контакти, позначки в календарі) будуть синхронізовані. Щоб почати переміщення окремих файлів, вам доведеться використовувати диск Google (він повинен бути встановлений на обох пристроях).

один.Відкрийте програму на пристрої, з якої інформація буде передана та натисніть значок “” у нижньому куті екрана.

У списку, який відкриється, виберіть кнопку завантаження.

Після цього буде надано доступ до пам’яті пристрою. Покладіть потрібні файли, і натисніть на них, щоб позначити. Після цього натисніть “Відкрити”, щоб почати завантаження на диск.

Відкрийте додаток на новому пристрої (до якого виконується передача). Вибрані попередні елементи будуть відображатися у списку доступних (якщо немає, це означає, що виникла помилка при завантаженні, а попередній крок потрібно повторити знову). Натисніть на них та виберіть кнопку “Завантажити” у меню, яке з’явиться.

Нові файли будуть збережені в пам’яті смартфона та доступні в будь-який час.

На додаток до роботи з окремими файлами, Google Disk зберігає резервні копії системи (у чистому Android), і може бути корисним, коли виникають проблеми. Подібна функціональність також серед виробників сторонніх. Детальний опис цієї функції наведено в окремій статті:

Також не забувайте про додатки, які були встановлені раніше. Щоб встановити їх без будь-яких проблем на новому пристрої, слід звернутися до ринку відтворення. Перейдіть до розділу “Мої програми”, зробивши проведіть пальцем вправо, і натисніть кнопку “Завантаження” навпроти необхідних програм. Всі попередньо зроблені налаштування будуть збережені.

За допомогою Google Photo, ви можете відновити всі раніше зроблені фотографії на старому пристрої. Процес збереження відбувається автоматично (якщо у вас є доступ до Інтернету).

Хмарні послуги

Цей метод схожий на попередній, але користувач повинен самостійно вибрати відповідний ресурс та передавальний файли до нього. Це може бути Dropbox. Яндекс.Диск. Хмара та інші, менш відомі програми.

Принцип роботи з кожним з них схожий. Розглянемо один з них, Dropbox, випливає окремо.

Як передати дані з Android для Android

Завантажте та встановіть програму відповідно до посилання на посилання, потім запустіть.

Коли ви вперше використовуєте, потрібно буде ввійти. Для цього існуюча обліковий запис Google буде відповідати, або ви можете зареєструвати себе. У майбутньому ви можете використовувати існуючий обліковий запис, просто натиснувши кнопку “Логін” та введіть логін та пароль.

У вікні, який відкривається, ви можете додати нові файли, натиснувши нижню піктограму.

Виберіть потрібну дію (завантажити фото та відео, файли або створення папки на диску).

Коли ви виберете завантаження, пам’ять пристрою буде показано. Натисніть потрібні файли, щоб додати до сховища.

Після цього увійдіть у програму на новому пристрої та натисніть значок, розташовану праворуч від назви файлу.

У списку, який з’явиться, виберіть “Зберегти до пристрою” та дочекайтеся завершення завантаження.

Блокноти

Якщо ви хочете передати файли зі старого телефону, до якого ви не завжди можете встановити перераховані вище послуги, ви повинні звернути увагу на одну з вбудованих функцій. Щоб використовувати Bluetooth, виконайте такі дії:

Активуйте функцію на обох пристроях.

Після цього, використовуючи старий телефон, перейдіть до потрібних файлів та натисніть значок “Надіслати”.

У списку доступних способів виберіть “Bluetooth”.

Після цього потрібно визначити пристрій, який буде переданий у файли.

Як тільки описані дії виконуються, візьміть новий пристрій, а у вікні, що з’являється, підтвердьте передачу файлів. Після завершення операції всі вибрані елементи з’являться в пам’яті пристрою.

See also  Чи можна повернути телефон протягом 14 років

флеш-картка

Використовуйте цей метод, можливо, лише в тому випадку, якщо на смартфонах є відповідний слот. Якщо карта нова, то спочатку вставте його до старого пристрою та передайте всі файли до нього. Ви можете зробити це за допомогою кнопки “Надіслати”, яка була описана в попередньому методі. Потім видаліть та підключіть карту до нового пристрою. Вони будуть доступні автоматично під час підключення.

ПК

Цей параметр досить простий і не вимагає додаткових коштів. Щоб використовувати його, потрібно наступне:

Підключіть пристрої до ПК. У той же час вони отримають повідомлення, в якому ви хочете натиснути кнопку “OK”, яка необхідна для забезпечення доступу до файлів.

По-перше, перейдіть до старого смартфона та у списку папок та файлів, знайдіть необхідне.

Передайте їх у папку на новому пристрої.

Якщо ви підключаєте обидва пристрої до ПК, це негайно неможливе, спочатку скопіюйте файли до папки на ПК, а потім підключіть другий телефон і перенесіть його на свою пам’ять.

Використання описаних вище способів ви можете перейти від одного Android до іншого, не втрачаючи важливою інформацією. Сама процедура здійснюється досить швидко, не вимагаючи спеціальних зусиль та навичок.

Передача даних з Android на Android

Почнемо з стандартних коштів, які вже є за замовчуванням у операційній системі. Це найпростіше і найбільше. Але, за умови, що ви будете використовувати той самий обліковий запис Google на новому пристрої, і не хочете просто копіювати інформацію на інший смартфон.

Ми використовуємо стандартні інструменти облікового запису системи Google

Що можна передати (список може відрізнятися залежно від версії Android):

 • Системні налаштування
 • Список встановлених додатків, вони автоматично завантажують на новий пристрій
 • Дані з програм, які використовують Google Disk для резервного копіювання
 • Контакти
 • Календар
 • Документація
 • Диск Google
 • Google Play фільми
 • Програми відстеження здоров’я Google Fit
 • і Т.D. Залежить від отвору ОС і з моделі пристрою

На поточному пристрої ми робимо:

Ви повинні бути створені компанією Google та підключено до пристрою. Перейдіть до налаштувань, відкрийте розділ з обліковими записами та перегляньте, чи він додається, якщо ні, то це зробити. Перейдіть до нього та встановіть прапорці з усіх або лише необхідних точок до активного положення. Натисніть на синхронізацію, щоб не зачекати, поки він не буде автоматично.

один, телефон, іншого

Якщо ви використовуєте смартфон із версією Android до 8. У налаштуваннях відкрийте розділ “Відновити та скинути” (може бути названий трохи по-різному, якщо використовується сторона запуску). І параметр надмірного відтворення даних у ньому. Тут додайте свій обліковий запис для бронювання.

Активована автоматична функція установки в автоматичному режимі налаштовує новий телефон із зазначеним обліковим записом, а також старий і посилює дані з резервного копіювання.

На нових версіях ОС, починаючи з Android 8, перейдіть до налаштувань у розділі “Система”, а потім відкрийте “Додаткові налаштування”. Елемент резервного копіювання буде тут відкрити та увімкнути функцію завантаження даних на диску Google, якщо це не зроблено за замовчуванням. Потім натисніть “Почати копіювання”.

На новому пристрої:

Під час активації нового смартфона або його скидання до заводських налаштувань. Коли увімкнено, вкажіть свій обліковий запис Google. Вам буде запропоновано відновити дані з попереднього пристрою, виберіть його зі списку.

Вже на активації смартфонів перейдіть до параметрів пристрою до розділу “Облікові записи”. Додайте той, який був на старому пристрої та синхронізувати всі дані.

Цікавий! Якщо вам потрібно передати додатково фотографії та інші мультимедійні файли, ви можете використовувати Google Disk або інші позиції. Читайте про всі способи перенесення фотографій у матеріалі Як передати фотографії з Android на Android.

Використання програм

Розглянемо лише програмне забезпечення, яке дійсно працює і підтверджується позитивними відгуками від користувачів, які її використовували.

Скопіюйте мої дані

Максимально швидко і без проблем буде копіювати інформацію зі старого пристрою до нового. Досить багато позитивних відгуків у Google Play. Дозволяє копіювати: Контакти, календар, фото, відео.

Телефонний клон

Працює на багатьох моделях пристроїв, копій: контактів, постів, календарів, приміток, фотографій, списку викликів.

X-Transfer Share / Backup Files / Контакти / SMS / дзвінки

Відмінне рішення швидко передавати контакти, SMS, список викликів та фотографії. Працює швидко і якісно багато позитивних відгуків.

Клон

Дозволяє передавати музику, відео, фотографії, контакти, SMS та інші дані.

Cloneit Пакетна копія всіх даних

Хороша програма дозволяє передавати контакти, SMS, MMS, програми тощо.D. Працює досить добре, але судячи за відгуками, деякі моделі смартфонів не можуть бути підтримані.

Через комп’ютер через USB

Підключіть пристрій до комп’ютера та перетинайте папки з необхідними файлами на ПК або ноутбук. Потім скопіюйте їх до нового телефону. Ви можете пройти таким чином: музика, фотографії та інші зображення, завантажені дані та інші мультимедіа.

Також, майже у кожному виробництві пристроїв, заснованих на цій ОС, є власна програма, яка дозволяє створювати резервну копію пристрою та передачі даних до нового. Наприклад, Samsung. це розумний перемикач. Але практично немає сенсу від їх використання в передачі даних лише у тому випадку, якщо інші способи не працюють. Краще використовувати їх у прямому призначенні створення резервного копіювання поточного пристрою.

Сервіс без проблем передасть ваші нотатки, журнальні дзвінки, контакти, музику, фотографії та відео, історію пошуку нового телефону.

Як передати дані через обліковий запис Google:

See also  Як закрити вкладки на iPhone 11

У розділі “Налаштування” старого пристрою виберіть “Облікові записи” 2. Введіть свій обліковий запис Google і натисніть синхронізацію. Поруч з матеріалами повинні бути кліщі, щоб вони завантажилися на новий пристрій 3. Додайте обліковий запис Google на новий телефон. 4. Виберіть “Більше”, а потім натисніть “Синхронізувати”.

Тепер потрібні файли та інформація буде відображатися на новому пристрої Android. Тривалість операції в середньому займає в середньому від 5 до 10 хвилин.

Користувач повинен мати обліковий запис Google. Якщо це не вистачає, зареєструйте обліковий запис у службі Google:

Після реєстрації ви можете скопіювати всю інформацію від одного смартфона до іншого за декілька кліків.

Як передати дані Samsung з смартфона Android

Якщо ваш новий телефон Samsung, то він підтримується спеціальним додатком Smart Smitch, доступним для завантаження з Google Play.

Коли ви відкриваєте Smart Smitch на телефоні, користувач пропонує 3 варіанти передачі даних: бездротовий зв’язок, USB-кабель та зовнішнє сховище. Ми проаналізуємо найпростіший. перший.

Щоб підключити бездротовий шлях:

Далі виберіть “Бездротовий” “Отримати” “Android”;

Встановити та відкрийте Smart Switch на старому пристрої;

Виберіть “Бездротовий зв’язок”, вкажіть необхідні дані та натисніть “Надіслати”.

Від телефону Huawei на Android-смартфон

Як Samsung, китайський виробник Huawei створив спеціальну програму “Телефонний клон”, щоб швидко передавати матеріали між смартфонами.

Спочатку завантажте програму та запустіть на двох пристроях;

Відкрийте “телефонний клон” на новому телефоні;

Натисніть “Це новий телефон (надсилання)”, щоб активувати з’єднання Wi-Fi;

Відкрийте заявку зі старого телефону;

Натисніть “Це старий телефон“. У вікні виявлення нового пристрою, що відкривається, введіть пароль з мережі Wi-Fi та підключіться до нового телефону.

Вкажіть інформацію для перенесення нового телефону та зачекайте операцію.

Ручна передача даних

Для завантаження матеріалів із старих моделей Android, наведені вище варіанти не можуть прийти. Пристрій не зможе встановити їх.

У цьому випадку дані можуть бути передані застарілими, але не менш надійними способами:

Через USB-кабель

Відповідний варіант для тих, хто боїться, що особисті дані можуть потрапити в мережу.

 • Підключіть старий телефон до комп’ютера
 • Виберіть розділ “Передача файлів” на телефоні
 • Скопіюйте необхідну інформацію на своєму комп’ютері (контакти, фотографії та відео, файли)
 • Від’єднайте старий пристрій для підключення нового
 • Передача скопійованих матеріалів

Через картку пам’яті Micro SD

 • Відкритий на старому смартфоні “Explorer”;
 • Виберіть «Передача файлів»
 • Натисніть “Копіювання картки пам’яті”
 • Видаліть Micro SD і вставте в новий телефон.

Через Bluetooth / NFC

 • На обох гаджетах, увімкніть Bluetooth або NFC у розділі “Бездротова мережа
 • Активуйте промінь Android
 • Покладіть пристрої на невеликій відстані один від одного
 • На старому телефоні вкажіть файли, необхідні для передачі та натисніть кнопку “Керування”.

Зверніть увагу, що Bluetooth не може передавати текстові повідомлення, контакти, історію дзвінків або програми.

Технологічний розвиток рухається до створення простих та швидких рішень для комфортного проходження користувачів з одного телефону до іншого. Використовуйте будь-яку з параметрів передачі даних, які вам не потрібно “скласти” новий телефон, витрачаючи багато часу та зусиль. В іншому випадку ви ризикуєте втрачати дані або зробити процедуру передачі файлів між пристроями небезпечними.

Як передати дані з Android на Android

Як передати дані з Android на Android. Питання передачі даних з Android на Android стосується більш ніж ста власників смартфонів. І дійсно, купуючи новий телефон, сама думка, яка потребує повторного додати телефони друзів та колег, завантажувати музику, фотографії та інші файли, накопичені протягом багатьох років використання, занурюється в пригнічуючу. Але сьогодні, у світі високих технологій та універсальної синхронізації всіх, компанія Xiaomi розробила одну програму передачі даних класу з Android на Android, який називається Mi Mover. Це логічне продовження додатків MI, які вже переглянуті нами. Якщо останній створений для обміну між смартфонами Xiaomi з окремими файлами, MI Mover призначений для завершення всієї інформації з одного телефону до іншого. це дуже зручно, коли рухається від старого пристрою до нового.

Як передати дані з Android на Android

Використовуючи MI Mover, буде зроблено не тільки передачу додатків з телефону на телефон, але також скопійовано абсолютно все. з контактів та файлів до тонких параметрів операційної системи. Давайте покажемо, як це відбувається насправді.

Підключіть два смартфони Android до однієї мережі Wi-Fi

Завантажте додаток MI Mover на обох телефонах

Run. на старому смартфоні, виберіть режим “Я відправник”, на новому. “я одержувач”

Новий смартфон створить QR-код

Він повинен бути відсканований за допомогою старого телефонного режиму у режимі відправника

Після їхнього кон’югації ми вибираємо дані, які будуть передані на старий смартфон

І натисніть кнопку “Надіслати”

Це все. при передачі даних з Android на Android закінчиться, всі програми та інша інформація від старого смартфона Xiaomi будуть на новому. ви можете використовувати всі звичайні програми та налаштування.

Як передати інформацію з Android на Android (контакти, SMS, програми)

Привіт Шановні читачі Seoslim.Ро! Я впевнений, що це не секрет для вас, що світ технології швидко розвивається, у тому числі з точки зору мобільних цифрових технологій.

Рано чи пізно практично всі змінить стару модель гаджета до нової версії, і зіткнуться з відновленням даних.

Ця стаття буде служити детальним аналізом всіх доступних методів передачі інформації з одного пристрою платформи Android до іншого.

Як передати заявки з телефону на телефон

Є ситуації, коли необхідні програми зникнуть з ринку Google Play. і завантажте їх з сторонніх джерел не завжди безпечно. Тому найкращий варіант буде перенесено на цей APK з пристрою, на якому він встановлений. Далі ми розглядаємо наявні варіанти вирішення цього завдання.

See also  Як зробити WhatsApp на комп'ютері без телефону

Як передати заявки з телефону на телефон

Як передати заявки з телефону на телефон:

Передача додатків з Android на Android

Перш ніж запустити, я хотів би відзначити, що перші два способи допускають лише файли APK, а також не працюють з іграми, які зберігають кеш у внутрішній папці пристрою. Третій метод дозволяє відновити програму, включаючи всі його дані за допомогою заздалегідь визначеного резервного копіювання.

Ес-диригент

Мобільна програма ES Explorer. це один з найпопулярніших рішень керування файлами на смартфоні або планшеті. Він має безліч корисних функцій та інструментів, а також дозволяє передавати програмне забезпечення на інший пристрій, і це виконується наступним чином:

Увімкніть Bluetooth на обох телефонах.

Запустіть ES Explorer та натисніть кнопку “Apps”.

Натисніть і утримуйте палець на потрібну піктограму.

Після позначення позначення позначки, на нижній панелі, виберіть “Надіслати”.

Відкриється вікно «Надіслати USAT», тут повинен бути використаний по «Bluetooth».

Виконати пошук доступних пристроїв. Знайдіть другий смартфон в списку і виберіть його.

На другому пристрої, підтвердження отримання файлу, постукування «прийняти».

Після завершення завантаження ви можете перейти до папки, де був збережений APK та натисніть на файл, щоб почати встановлення.

Програма була передана з невідомого джерела, тому вона спочатку сканує її. Після завершення ви можете продовжувати встановлювати.

На цей процес перенесення завершено. Ви можете негайно відкрити програму та повністю використовувати його.

APK Extractor

Другий метод практично не відрізняється від першого. Щоб вирішити проблему з передачею програмного забезпечення, ми вирішили вибрати APK Extractor. Він заточив спеціально для наших вимог і ідеально справляється з передачею файлів. Якщо провідник ES не відповідає вам, і ви вирішите вибрати цей параметр, виконайте такі дії:

Перейдіть до Google Play Market на сторінку APK Extractor та встановіть його.

Дочекайтеся завантаження та встановлення. Під час цього процесу не вимикайте Інтернет.

Запустіть APK Extractor, натиснувши відповідну кнопку.

У списку знайдіть потрібну програму та натисніть на те, щоб відобразити меню, де ми зацікавлені в елементі “Надіслати”.

Відправлення буде здійснено технологією Bluetooth.

У списку виберіть свій другий смартфон і підтвердьте прийом APK.

Далі слід встановити таким чином, як показано на заключних етапах першого методу.

Деякі платні та захищені програми можуть бути недоступними для копіювання та передачі, тому, коли виникає помилка, краще повторити процес знову, і коли він знову з’являється, використовуйте інші параметри передачі. Крім того, вважайте, що файли APK іноді мають великий розмір, тому копіювання займає велику кількість часу.

Синхронізація облікового запису Google

Як відомо, завантаження додатків з ринку PLAY стає доступним лише після реєстрації свого облікового запису Google.

На пристрої Android обліковий запис може бути синхронізований, зберегти дані в хмарі та виконати резервну копію. Всі ці параметри виставлені автоматично, але іноді вони неактивні, тому вони повинні бути включені вручну. Після цього ви завжди можете встановити старе додаток на новому пристрої, запустити його, синхронізувати з рахунком та відновлення даних.

Сьогодні ви були знайомі з трьома способами передачі додатків між смартфонами Android або планшетів. Вам потрібно лише зробити кілька дій, після чого він буде успішно копіює дані або відновлення. З завданням, навіть недосвідченим користувачем може впоратися з завданням, просто дотримуйтесь інструкцій.

Як передати фотографії з Android на Android: всі методи

Передача фотографій з одного телефону на Android до іншої, це дуже важливий момент при переході до нового смартфона.

Є кілька способів зробити це, розглянути всі вони. Плюс, ви дізнаєтеся, як за допомогою хмари, захистити себе від несподіваної втрати фотографій на вашому телефоні.

У останній публікації ми подивилися на найпростіші способи передачі контактів з Android на Android, сьогодні матеріал буде присвячений тому, як швидко передавати фотографії з телефону Android на телефоні Android швидко та без втрат.

Основний метод передачі даних з внутрішнього приводу та флеш-карт:

 • Підключіть свій смартфон до комп’ютера за допомогою повного кабелю (USB-A на ПК, MicroUSB або USB-типу-C у зарядному роз’ємі).
 • У завісі сповіщень по телефону натисніть на повідомлення “Тільки заряджання USB”.
 • У вікні, що з’явиться, виберіть “Медіа-пристрій (MTP)”.
 • Комп’ютер автоматично відкриє пристрій з доступом до внутрішньої пам’яті пристрою та карту MicroSD, якщо є.
 • Відкрийте “Внутрішня пам’ять” та передача документів з пристрою на ПК.
 • З порту, до якого підключено гаджет (USB 2.0/3.0, USB TYPE-C);
 • Контролер та тип приводу, встановленого на комп’ютері. HDD, є повільним, ніж на SSD.

Передача даних від старого до нового телефону Android

Як передати всі дані з Android на Android: активувати синхронізацію облікового запису Google або використовувати сторонні програми для передачі інформації через Wi-Fi. Альтернативний варіант. створити резервний файл файлів з наступним розпакуванням на іншому пристрої.