Home » LG TV не показує екран. Ми перевіряємо пальцем матриці

LG TV не показує екран. Ми перевіряємо пальцем матриці

LG TV NO Image не звучить

Наскільки ідеальним було обладнання від виробника LG, воно підлягає зносу та механічних пошкоджень. Ця стаття присвячена такій проблемі, як відсутність зображення на екрані, коли звук продовжує транслюватись, а канали перемикаються на панелі дистанційного керування. Тут ми розглянемо, якими можуть бути причини такої несправності та варіантів усунення цих причин.

 • Несправність інвертора;
 • Розбиття матриці;
 • Провал живлення;
 • Заблоковані конденсатори;
 • Потяг від екрана до дошки пошкоджений або залишає гніздо;
 • Спалені світлодіоди;
показ, екран

По суті, всі ці проблеми майже неможливо самостійно діагностувати, оскільки це нам потрібні спеціальні знання та принаймні мінімальний набір обладнання. Як правило, у цьому випадку власник обладнання негайно зв’язується з центром обслуговування LG, але ми все одно будемо детально розглянути кожну з проблем.

На завершення

У цій статті було представлено всі моменти, коли трансляція може бути відсутня на телевізорі, і звук може працювати без перерв. Для ремонту телевізора потрібно зрозуміти електроніку. Якщо знань недостатньо, краще негайно звернутися до сервісного центру, щоб не зламати телевізор повністю.

Одна з найпопулярніших проблем, з якими стикається власники смарт.Телебачення з корейської компанії LG, коли зображення повністю втрачено на телевізорі, і звук. Це звук. Симптоми, пов’язані з передачею вмісту, можуть бути різними:

 • Пристрій говорить, але не показує.
 • Неможливо перемикати канали через чорний екран.
 • Підсвічування не працює.
 • Техніка спотворює малюнок, перевертає його, і є потреба змінити формат дисплея.
 • Телевізійні шоу тьмяно і некору.
 • Трансляція на дисплеї періодично зникає, і екран не спалює.

У цій статті ми проаналізуємо, які причини несправностей, їх усунення, а також, що робити в кожній конкретній ситуації.

Кілька корисних рекомендацій

У ситуації, коли зображення немає, але є звук, ви можете вжити таких дій:

 • Вимкніть і увімкніть телевізор через кілька хвилин. Можливо, виникла несправність системи.
 • Перевірте з’єднання кабелю антени, з’єднувачі. Можливо, дріт зламався.
 • Ми збільшуємо обсяг до межі. Зазвичай після таких дій телебачення починає стабільно працювати.
 • Якщо в мережі постійне перенапруги напруги, встановіть джерело безперебійної потужності.

Використовуйте телевізор акуратно, щоб виключити механічні пошкодження та випадкову вологість.

Перевірка кабелю LG TV

Перш за все, вам потрібно перевірити кабель, який відповідає за передачу відеосигна (HDMI, антена, телебачення) та кабель Інтернет.Провайдера, який надає послуги цифрового телебачення.

 • Шукайте пошкоджені контакти. Для цього вийміть оболонку. Ізоляційний матеріал з ПВХ або PND, під яким розташовані дроти. Далі слід проводити діагностику контактів та вилку (роз’єм, який вставляється в телевізор)).
 • Використання додаткового програмного забезпечення. Ви можете встановити програму Monitor Asset Manager (Moninfo) на комп’ютер. Утиліта визначає проблеми, пов’язані з передачею відеосигналу на екран телевізора та моніторів. Якщо програма виявляє збій у роботі кабелю, вам потрібно виконати вручну перевірити кабель. Швидше за все, там пошкоджені контакти.

Поширений зрив, коли звук відтворюється на телевізорі, але екран не працює

На форумах з ремонту телезатори часто обговорюють поломки, в яких екран не спалює. У цьому випадку звук та підсвічування кнопок управління телевізором можуть працювати. Найчастіше ця несправність спостерігається на дешевих пристроях маленьких відомих брендів.

See also  Як видалити екран блокування на Сяомі

Це також не рідкість для підробки популярних телевізорів від LG, Samsung, Toshiba та інших. Недорогі моделі оснащені модулями підсвічування низької якості. В результаті короткої роботи телевізора виходить екран.

І ви можете зберегти його лише, замінивши діодну стрічку або обладнання, пов’язане з підсвічуванням. Стрічка зазвичай складається з алюмінієвого полотна з декількома діодами, розміщеними на ньому (5, 6 або 7 штук).

Стрічки розміщуються на підкладці на певній відстані один від одного, щоб світло розподілялося по всьому екрану. Якщо в результаті аудиту визначено, що один із діодів не вдалося, його замінюють новим. Щоб швидко виправити поломку, іноді вирізаний діод наноситься з інших стрічок.

Але такий підхід може лише тимчасово виправити поломку. Оскільки кожна стрічка може мати власну напругу. Змінюючи це обладнання, також існує потреба налаштувати драйвер інвертора інвертора. Якщо один або кілька діодів вимкнено, на екрані можуть з’явитися темні плями.

Чорний екран на телевізорі, коли увімкнено, а також наявність звуку, вони все ще не кажуть, що зрив може бути серйозним. Перш ніж дістатися до внутрішніх модулів пристрою, вам потрібно перевірити інші можливі причини.

Причини

Не має значення телевізор у плазмі або кінескоп, поломка може показати себе лише наступними способами:

 • Екран не освітлюється, хоча індикатор спалює або спалахує, як зазвичай;
 • Індикатор при включенні негайно загоряється і виходить;
 • Після запуску з’являються кліки, незвичайні звуки.

Індикатор увімкнено, але телевізор не починається

Досить часто користувачі цікавить, чому LG TV не вмикається, хоча індикатор підпалив. Це відбувається, коли пристрій виконує обов’язки, його потрібно увімкнути. Для цих цілей ми використовуємо панель керування або натискаємо на кнопку на самому пристрої.

Якщо телевізор продовжує ігнорувати команди, а панель управління знаходиться в абсолютно хорошому стані, то розрив пов’язаний з силовою системою:

показ, екран

У такій ситуації джерело живлення може показати, що енергія надходить, але цього недостатньо для запуску пристрою. У цьому випадку вам потрібно звернутися до сервісного центру, якщо, звичайно, ви не володієте знаннями для незалежного ремонту.

Індикатор спалахує

Тепер ми зрозуміємо, що робити, якщо LG TV не вмикається, але індикатор блимає. Майже у всіх моделях LG, перед появою зображення, індикатор кілька разів блимає червоним. Якщо малюнок не з’являється на екрані, швидше за все, проблема полягає в напрузі.

Для стабільної роботи телевізор повинен бути підключений до мережі зі стабільною напругою 220 В. Регулярні стрибки можуть сприяти тому, що захист працюватиме. Навіть якщо наступна напруга буде надана бажаному значення. Його потрібно буде повністю відключити від мережі протягом 30 хвилин, а потім повторно розпочати. Хоча такий підхід не допоможе з усіма моделями, тільки майстер може вимкнути замок у деяких. Такі проблеми можна уникнути, встановивши спеціальні захисні пристрої, наприклад, стабілізатор напруги.

Індикація повністю відсутня

Якщо телевізор підключений до мережі, але не демонструє ознак життя, швидше за все, його потрібно буде взяти для ремонту. Однак попередня увага до наступних факторів:

 • Кнопка живлення. Усі моделі оснащені кнопкою живлення. Вона знаходиться поруч або близько до індикатора потужності. Щоб увімкнути телевізор, просто натисніть його. Після цього індикатор повинен почати світитися червоним або зеленим відтінком, а сам пристрій відповість на команди з панелі управління.
 • Сплячий режим.LG переживає за своїх клієнтів, що робить свої пристрої максимально економічними. Тому останні моделі містять режим економії енергії. Він активується автоматично, через кілька хвилин простою. Режим сну також працює, якщо запускається активний роз’єм AV/HDMI/TV.
 • Напруга в системі живлення.Перевірте розетку розетки, до якого підключений пристрій. Підключіть до нього інший електричний прилад або використовуйте індикатор викрутки. Якщо спеціальні захисні пристрої використовуються від крапель напруги або подовжувачів, обов’язково перевірте їх продуктивність. Більше того, вам потрібно перевірити не тільки самі пристрої, але й дроти.
See also  Як на Xiaomi зробити резервну копію

Якщо всі ці дії не дали результату, то телевізор вимагає професійної діагностики. Можливо, що джерело живлення вийшло з ладу, або материнська плата була зламана.

Сторонні звуки

Якщо при запуску телевізора різні конкретні звуки чітко чують клацання, дисплей не вмикається довго, то:

Захисне блокування спрацювало, подібне може статися під час грози.

Цілком міг спалити запобіжник. Більше того, такий розбивка характерна для всіх телевізорів LG.

Досить часто зрив відбувається після сильної грози, оскільки в цей період спостерігається сильні сплески напруги. Як результат, спрацьовує захисне блокування, за винятком серйозних травм мікроцирку. Тільки фахівці зможуть відремонтувати телевізор.

Прошивка вилетіла

Слід також зазначити, що моделі смарт.Телебачення LG, що працюють на платформі WebOS, можуть порушитись через помилку програмного забезпечення. Це трапляється після невдалої установки оновлення.

Проблема вирішується досить просто. Робоча прошивка встановлена ​​з флеш.Накопичувача. Будь.Який користувач може впоратися з цим. Ми ретельно вивчаємо інструкції для телевізора, знайомлячись із рекомендаціями в Інтернеті. Якщо категорично не впевнений у своїх здібностях, то краще негайно зателефонувати до господаря.

На телевізорі немає зображення, і є звук: несправності РК.Дисплея та їх усунення, розум у LG, чому не працює

ПВ підключення з тим, що не є зображенням на телевізорі, і є звук: 8 причин

Часто виникає поломка, коли на телевізорі є звук, але зображення немає, незважаючи на те, що різноманітні телевізійні моделі постійно вводяться у продаж, які буквально вважаються вдосконаленими щодо старих телевізійних програм, часто вам доводиться стикатися з багатьма проблемами досить часто. Наприклад, на телевізорі немає зображення, але звук є, на екрані відображалася горизонтальна смуга, або через високу напругу, плазма вийшла з ладу. Що робити в такій ситуації? Варто ознайомитися з тим, якими можуть бути несправності, чому вони виникають і як усунути усунення.

Причиною зламаного телевізора іноді може бути найбільше.

Ви можете ознайомитись із основними несправністю в роботі телевізора, використовуючи Інтернет

І найчастіше це не працює через:

 • Несправності при функціонуванні блоку управління;
 • Розлучення живлення;
 • Проблеми в таких деталях, як захоплення відео;
 • Зламаний селектор радіоканалів;
 • Несправності в модулі, відповідальному за колір на знімках або в селекторі синхромів.Мпулса;
 • Розбиття кольорового модуля;
 • Несправності в блоці персоналу та малого сканування;
 • Побивка телевізійних матриць.

Якщо для діагностики телевізора немає незалежних навичок, то дефекти та проблеми повинні бути вивчені спеціалістом, який має досвід роботи з роботою, що відповідає освіті та необхідному обладнанню. Якщо поломка не має характерних особливостей, то ремонт не потребуватиме серйозних інвестицій. Однак якщо несправність вимагає заміни частини та далеко не дешево, то в деяких випадках майстри рекомендують залишити обладнання, щоб записати придбання нового обладнання, оскільки ймовірність того, що проблема знову не виникне дуже великої.

Досвідченим фахівцям не важко знайти типові поломки, однак, що робити, якщо плазмові телевізори не показують екран, але є звук? Тоді чому немає картини, не завжди можна самостійно визначити, оскільки РК.Дисплея пристрою має складну структуру та багато мікроциорів, для діагностики яких потрібні спеціальні обладнання та досвід. Оптимальне рішення. Це звернення до господаря.

See also  LG TV не вмикає екран. Конденсатори згоріли

Може виникнути розбиття іншого типу. Наприклад, телевізор вмикається, а потім почав моргнути або повністю згасати. Незалежно від типу та моделі пристрою, потрібна діагностика, оскільки це може вказувати на серйозну несправність.

Проблема відсутності зображення може з’явитися навіть серед відомих і популярних телевізорів Markok

Власники продуктів навіть таких добре відомих брендів, як ::

Існує ряд причин, чому екран вийшов, але телевізор не переставав працювати, і є звук. З’явився відключення шнура від гнізда, пошкодження на дроті з’явилося, інвертор не виходив з ладу, який відповідає за подачу напруги до лампи, і він не світиться відповідно. Можливо, в матриці, системній платі чи підсвічуванням є несправність.

Також можуть бути наступні причини: у конвекторі є дефекти, потяг та декодер розпещені, електроліт у джерелі живлення зламався, електролітичний конденсатор став непридатним. У телевізорі Kinescope пошкодження персоналу та малі регістр можливе або відбулося відключення петлі та матриці.

Якщо є звук при включенні РК.Телевізора, але на екрані є спотворення або воно зовсім не спалює, то ви можете здійснити ряд дій, які можуть усунути проблему. Їх потрібно робити ретельно і лише відповідно до рекомендацій фахівців.

Щоб дізнатися причину розбиття телевізора, необхідно діагностувати

 • Якість підключеного кабелю перевіряється. Якщо вона пошкоджена, то потрібна заміна.
 • На панелі, розташованій ззаду, потрібно оглянути місце з’єднання шнура за допомогою гнізда.
 • Потім об’єм збільшується до максимуму, після чого пристрій повинен повернутися до звичайного режиму функціонування.
 • Усі механічні впливи на телевізор категорично заборонені, навіть якщо вони незначні.
 • Вам потрібно перевірити налаштування пристрою для включення та вимкнення вихідних та вхідних каналів.

З частими перебоями в мережі потрібно встановити запобіжник.

Якщо смуги, розташовані горизонтально відрізати половину зображення, починають з’являтися на екрані, то вам потрібно негайно шукати цю несправність.

Горизонтальна смуга на екрані телевізора

Якщо смуги, розташовані горизонтально відрізати половину зображення, починають з’являтися на екрані, то вам потрібно негайно шукати цю несправність.

Залежно від типу телевізора, причина цього розбиття може бути різною. У Kinescopes горизонтальна смуга вказує на те, що в скануванні персоналу виникає дефект, який може виникнути через застарілі частини або з сильними та частими стрибками напруги. Усунути поломку не важко, і це можливо з мінімальними витратами.

Якщо це телевізор РК.Дисплея, плазма або

Сформовані світлодіодні/РК і смужки горизонтального типу, це вказує на несправність:

У першому випадку потрібна повна заміна екрана, але якщо можливо відновити роботу пристрою, то вам потрібно багато засобів. У цьому випадку вам потрібно вирішити, що для ремонту пристрою або придбання нового обладнання, щоб заощадити гроші.

Суворо неприпустимо, що телевізор падає на підлогу, оскільки це призведе до вимкнення пристрою, а також основного зриву, які не так просто усунути. Дуже важливо підтримувати обладнання чистого, оскільки пил, який проникає в пристрій, може спричинити засмічення контактів, закриття та перегріву поїзда.

Бажано, щоб телевізор встановлений у місці, де навіть мінімальна механічна експозиція не буде здійснюватися. Найкраще встановити його на стіні на спеціальних дужках. Не доцільно проводити мокрий прибирання телевізора, незалежно від його типу. Пил видаляється вакуумним очищувачем.