Home » Mi Band 4 Встановіть по телефону

Mi Band 4 Встановіть по телефону

Mi Fit не бачить браслет

Найбільш поширеною помилкою синхронізації призводить до того, що пошук фітнес-трекера не вдається. Телефон не знайде його і не може створити пару. Якщо раніше пристрій не підключився до програми, і тільки вийшов із магазину, то вся функціональність буде недоступна. Терміново займає кілька кроків, щоб зробити можливість змінювати набір або встановити регіон для оновлення даних погоди.

Андроїд

Вирішити проблему з підключенням діапазону, щоб смартфон Android може бути декількома способами.

Проблеми синхронізації даних можуть відбуватися не тільки тоді, коли підключено перше з’єднання. Якщо Mi Band 4 працювала нормально у пару з телефоном, то спробуйте наступні кроки:

  Поверніть трекер з облікового запису Xiaomi.

Може допомогти скинути налаштування з вбудованого меню. Цей параметр доступний лише тоді, коли функція пристрою не заблокована. Можливості зробити жорсткий скидання після розпакування немає.

Коли Bluetooth бачить Mi Band 4, вам потрібно ввімкнути параметр у налаштуваннях відповідно до інструкцій вище, а також встановити програму Connect NRF, щоб забезпечити стабільне з’єднання.

Власники смартфонів “Apple” часто скаржаться на те, що iPhone не бачить Mi Gang 4, а під рукою вони не мають Android, щоб визначити, що все гаразд у заявці для iOS. Якщо браслет не підключається, використовуйте нашу пораду.

Хоча проблеми також можуть мати власників нових моделей. У той же час Android знаходить Mi Band 4.

У прикладі вище, Jozer з iPhone допоміг оновити MI Fit. У версії 4.0.7 фіксованих помилок та вдосконалення оптимізації.

Mi Band 4: Підключіться до телефону на Android і на iOS

Щоб максимально використовувати функції Mi Band 4, потрібно пов’язати його з телефоном. Але нікому, кожна модель має певні вимоги до мобільних операційних систем. Купуючи MI-смугу 4, перед підключенням до телефону, прочитайте їх у інструкціях.

Налаштування дзвінків та SMS у Xiaomi Mi Band 4

Як і в Mi Band 4 Налаштування сповіщень про виклик

 • Переконайтеся, що браслет пов’язаний з телефоном. Для цього відкрийте програму MI Fit, перейдіть до вкладки “Профіль”, знайдіть свій гаджет у розділі пристрою та натисніть на своє ім’я. За відсутності зв’язку програма попередить вас про це. Якщо вам важко підключити браслет до телефону, скористайтеся цією інструкцією.
 • У базовому меню (Profile / Mi Band 4) знайдіть рядок “Вхідний дзвінок” та натисніть “Доступ”. Внизу натисніть кнопку “Перейдіть до налаштувань” і увімкніть поле біля Mi Fit. Якщо ви вже дали доступ, то ви не будете мати такого ряду.
 • У тому ж розділі “Вхідний виклик” увімкніть режими “Попередження” та “Показати контактні дані”.

Як у Mi Band 4 Налаштуйте SMS-повідомлення

На додаток до дзвінків, ви можете читати на фітнес-браслет SMS, який прибув по телефону. Щоб отримати їх, прокрутіть основне меню Mi Band 4 у Mi Fit вниз і натисніть кнопку “Більше”. Знайдіть розділ “Вхідні SMS” та активуйте рядок “Попередження SMS”. Не забувайте, що браслет і телефон також повинні бути кон’югатом. Коли повідомлення приходить до вашого браслету, повільно перемістіть палець через екран, щоб повністю прочитати його (для великих повідомлень) або зробити швидкий проведіть пальцем, щоб прочитати наступне повідомлення.

Вирішення проблеми: Mi Band 4 не відображає дзвінки та повідомлення

 • Переконайтеся, що фітнес-трекер не втратив контакт з телефоном. Якщо значок Bluetooth з’являється на екрані браслету, знову підключіть пристрої.
 • Вимкніть “Отримуватись лише тоді, коли екран вимкнено” функція та перевірте, чи є дзвінки зараз. Варіант налаштований у розділі MI Fit в розділі “Повідомлення” основного меню.
 • Дзвінки та повідомлення не можуть прийти, якщо ви не дозволяєте весь запитуваний доступ, коли браслет спочатку підключений через MI Fit. Ви можете виправити його в розділі “Налаштування” та “Програми”. Знайти у списку Mi Fit Applications, натисніть на ньому, а потім на лінії “Дозволу” та дайте необхідні дозволи (див. Малюнок нижче).
 • Також, коли ви вперше підключаєте запити заявки на роботу у фоновому режимі. Якщо ви відмовилися, знайдіть елемент “Запустити у фоновому режимі” у базовому меню MI Fit. Іноді ця проблема вирішується за допомогою налаштувань у розділах налаштувань телефону / додатків / MI Fit та Settings / Battery. Вимкніть ці елементи та знову поверніть їх.
 • Реаніматний фітнес-браслет в одному з способів, описаних тут.
See also  Як зробити шрифт на Honor телефону

Вирішення проблеми: Mi Band 4 не показує назву абонента

З такою проблемою у програмі MI Fit, перейдіть до вкладки “Профіль”, натисніть кнопку Mi Band 4 та знайдіть розділ “Вхідний дзвінок”. У ньому знайдіть рядок “Показати контактні дані”. Навіть якщо прапорець увімкнено, вимкніть його і знову увімкніть. Також Переконайтеся, що необхідні контакти вказані на вашому списку контактних телефонів у міжнародному форматі. В іншому випадку, виправте їх так, щоб цифри починалися з 7 (для Росії) або інший код, який вам потрібно.

Інструкція, як заряджати Mi Band 4 браслет

Перш ніж почати налаштування гаджета, вам потрібно заряджати його зарядним пристроєм. Для цього витягніть капсулу з ремінця і покладіть його в розетку з зарядки, так що контакти дно продукту збігалися з контактами гнізда сам, браслет потонуть. У той же час вони залишаться трохи виступаючими з гнізда. Зарядний блок підключається до USB-порту ПК, акумулятор або інший зарядний пристрій. Від власних годин зарядки стягується близько пару годин.

Як підключити Mi Band 4

Xiaomi Mi Band 4. нова модель їх популярної лінії, яка нещодавно з’явилася на ринку, але буквально негайно затьмарила всіх конкурентів. Виробник зробив величезний ривок вперед, навряд чи хтось може дати цей пристрій гідною відповіддю.

На додаток до нових крутих чіпів у фітнес-браслеті, не з’явилися дуже приємні оновлення. Наприклад, після відключення пристрою від фірмових додатків він перестає функціонувати. Екран відображає зелений значок з нав’язливовим запитом, щоб встановити посилання з програмним забезпеченням. Без підключення, власник не може бачити погоду або налаштувати комутаційні доріжки. Функціональність дійсно розширена, але логіка Xiaomi не зовсім зрозуміла. Чому заборонити йому використовувати сторонні програми або використовувати трекер без MI Fit? Риторичне питання.

Отже, новий Mi Smart Band 4 вийшов з магазину в красивій коробці. Як підключити його до програми, щоб синхронізувати дані та активувати функціональність? У статті ми відповімо на це питання та знищити популярні міфи.

Як перекласти меню браслету на російську мову

Як згадувалося вище, доступ до меню браслету буде надаватися користувачеві після того, як він з’єднує пристрій та синхронізує його з телефоном. Перехід від одного пункту меню іншому користувачеві буде натиснути, натиснувши кнопку.

Після активації пристрою за допомогою русифікованої мобільної програми, користувач не повинен самостійно переводити меню фітнес-браслету на російську мову. Якщо з якоїсь причини русифікація не вдалося, власник фітнес-браслету доведеться самостійно займатися значенням основних пунктів меню.

Пристрій здатний функціонувати в декількох режимах:

 • Повідомлення (повідомлення). Відкриття відповідного пункту меню, користувач, який переглядає всі повідомлення та сповіщення, отримані смартфоном. Якщо синхронізація виконується правильно, вся інформація, введена на телефоні, буде дублюється на відображення фітнес-браслету.
 • Спорт (спортивні режими). Цей елемент “чує” з такими функціями розумного браслету, як крокомір, пульс та лічильник кров’яного тиску, рівень жиру в організмі тощо.
 • (Інші режими). Відноситься до додаткового меню, який дозволяє керувати камерою та насолоджуватися можливістю дистанційно сфотографувати, завантажуючи програму Doind Play “. Після завантаження та встановлення цієї програми, фітнес-браслет буде знімати все, що відбувається у сфері його доступу. Крім того, пункт меню “” дозволяє керувати пошуком інших синхронізованих пристроїв.
 • Скидання (скидання ручних налаштувань). Використовуючи пункт меню “RESET”, власник пристрою видаляє всі настоянки, які встановлюються вручну. Тепер браслет фінтів можна налаштувати по-новому.
See also  Чому ви не можете заряджати телефон до 100

Як налаштувати розумний браслет M4

Обов’язковий стан безперервного функціонування фітнес-браслет M4, що підключається до гаджета. Смарт-годинник, не синхронізований з телефоном, не буде можливо використовувати. Завантаження телефону та встановлення одного з мобільних додатків (ви можете завантажити з PlayMarket або AppStore) або сканувати QR-код (розташований за вказівками, які прикріплені до фітнес-браслету), власник пристроїв повинен відкрити програму Його телефон і проходять процедуру реєстрації.

У процесі реєстрації користувач повинен погодитися з кількома дозволами, які вимагаються програмою під час першого запуску фітнес-браслету.

Після натискання кнопки “Встановити” (низький рядок меню), у меню, який відкриється, ви повинні активувати команду “Знайти”, натиснувши відповідне елемент меню. Далі користувачеві буде запропоновано знову сканувати QR-код, а не з інструкціями з паперових інструкцій, але з монітора розумних годин.

Після завершення всіх перелічених дій користувач повністю підготує фітнес-браслет M4 для використання.

Підключення фітнес-трекера MI Band 4 до телефону

Примітка. Подальші інструкції будуть показані на прикладі смартфона з Android. На iPhone вам доведеться виконувати подібні дії, але з урахуванням деяких, некритичних відмінностей у системі системи та Windows з запитом необхідних дозволів.

  Встановіть програму, якщо це не було зроблено раніше, і відкрийте його.

Примітка. Якщо програма вже була використана раніше, в ньому підключено обліковий запис, а основні параметри зроблені (насамперед, запитувані дозволи), перейдіть до кроку цієї інструкції.

Якщо немає, це буде необхідно зареєструватися. Це можна зробити як на адресу електронної пошти або номер телефону, так і через обліковий запис або Google,

Але тоді вам ще потрібно додатково виконувати наступне:

Прокрутіть або закрийте екрани привітання в додатку MI Fit,

Виконувати перше місце. частково ця тема була розглянута нами в окремих статтях, з якими ми пропонуємо ознайомитися.

На додаток до цієї статті, сайт має ще 12671 інструкції. Додати Сайт Lumpies.RU в закладок (Ctrld), і ми точно використовуємо вас.

Дякую автору, поділяйте статтю про соціальні мережі.

Згідно з цією темою:

Я помітив, що мій мін 4 не зовсім правильно вказує кількість кроків, як форматувати Mi Band 4 для себе?

Вітаю. Проблема не зокрема, у вашій діапазоні MI, а в діапазоні MI взагалі. Цей фітнес-трекер, як і більшість своїх аналогів з цього та навіть більш високого цінового сегмента, все ще неправильно розглядає кроки, виправляйте його жодним чином. Немає форматування (взагалі не зрозуміло, що це означає, що в межах трекера та її налаштувань) тут не допоможе, налаштувати етикетки поведінки, тому розробники отримують дані, фактично про поведінку користувача (вправи та т. D.), аналізувати їх і, можливо, враховуйте при створенні нових продуктів, щось поступово виправляючи та вдосконалює. І все-таки існує невелика ймовірність того, що з виходом одного з оновлень правильність підрахунку буде виправлено або принаймні трохи покращено.

Задайте питання або залиште свою думку Скасувати коментар

Для цієї операційної системи існує величезна кількість корисних програм, які спрощують взаємодію з носив пристрою. Ми розглянемо 12 найкращих і детально описати їх функціональність.

Mi Fit

Офіційна програма з Сяома. Є основним і обов’язковим, оскільки без нього фітнес-браслет не зможе увійти в інші утиліти. Доступна персоналізація профілю:

MI Fit збирає дані про здоров’я власника. А саме: тривалість і якість сну, спалені калорії, відстань, розкладка, графік ваги (при синхронізації, включеного з розумними вагами), моніторинг імпульсів. Це обов’язкові параметри для відстеження під час спорту.

На додаток до фізичної активності, він налаштований через MI Fit:

Майстер для MI-групи

Відмінна програма від сторонніх розробників з передовою функціональністю. Ви можете завантажити в Google Play. Можливості майже такі ж, як у фірмовому програмному забезпеченні.

 • Налаштуйте сповіщення, дзвінки та SMS, що надходить із смартфона. На кожному контакті встановлено окрему мелодію.
 • Монітор.
 • Виміряйте відстань, спалили калорії та кроки.
 • Налаштуйте будильник і керувати музикою через Mi Smart Band 4.

Повідомляти фітнес

Подібне програмне забезпечення з приємними Inteeis та широкими можливостями. Це тримає повний аналіз тренування та зберігає кроки, імпульс, спалені калорії, маршрут (за допомогою GPS навігатора).

See also  Xiaomi Mi Band 4 Як налаштувати час

Все ще налаштовується операцією сповіщень, вибрано мелодію та значки. Небажані сповіщення додаються до “чорного списку”, так що дратує повідомлення не з’являються на екрані браслету. Для досвідчених користувачів можна експериментувати з встановленням користувацької прошивки.

Gadgetbridge

Ця утиліта в основному використовується для спалаху гаджета. Вона не має стандартних функцій, таких як моніторинг діяльності. Також Gadgetbridge дозволяє заблокувати сповіщення на смартфоні. Придатні розширені користувачі та розробники.

Програми для Android

Mi Fit

Можливо, найкраща програма для фітнес-трекерів з Сяома, тому що створюється м’який блок Xiaomi. Програмне забезпечення постійно оновлюється, і додано нові можливості.

Крім того, дуже просто для розуміння, тому більшість власників браслет встановлюють його.

Mi Fit включає багато функцій, і ось деякі з них:

 • конфігурація крокомір;
 • Скидання до заводських налаштувань;
 • моніторингова діяльність;
 • Синхронізація з програмами друзів (ви можете побачити їхню вагу, активність і т.e);
 • Переглянути погоду;
 • постановка задач;
 • Пошук геолокаційного браслету;
 • управління сповіщенням;
 • сигналізація.

Також з програми ви можете оновити прошивку годинника, що особливо зручно. Вона приходить в “повітря” і налаштовує пару клацань. Якщо ви купуєте іншу техніку фітнесу, його можна синхронізувати один з одним через Mifit.

Повідомте і фітнес

Відмінне неофіційне застосування, яке можна замінити за допомогою MI Fit. Загалом, він містить ті ж функції, що і офіційна заявка. І його головний чіп. ви можете встановити спеціальну прошивку з двома кліками.

Застосування MI Fit є надзвичайно обмеженим у виборі прошивки, тому шанувальники SoftMode більш схильні, щоб повідомити та фітнес.

Працює з усіма версіями браслетів. Зауважте, що існує безкоштовна і платна версія. У другій іншій функції та гнучкому налаштуванні, то це буде зручніше для багатьох.

Mi Band Master

Інший сторонний аналог, який має подібні функції. Він має стандартний набір утиліт, деякі з яких доступні лише у платній версії.

З’єднаний одним клацанням, але він працює менш стабільним. Рейтинг на ринок гри вище, ніж оригінал. Швидше за все, це пов’язано з більш візуальною графікою та легкістю управління.

Gadgetbridge

Цікава програма, необхідна для налаштувань тонкого браслету. З ним ви можете спалахувати трекер навіть за допомогою спеціальних збірків без проблем.

Крім того, Gadgetbridge дозволяє налагодити прошивку. Враховуючи періодичну нестабільність оновлень “Сяомів”, ця функція може бути дуже корисною.

Gadgetbridge допомагає контролювати з базами, зібраними Tracker для аналізу глибокого динаміка.

До речі, тепер завантажте додаток для фітнесу браслет може бути безпосередньо з ринку відтворення.

Знайти діапазону

Утиліта для пошуку вашої групи MI дуже корисна, якщо вам потрібно шукати в лісі або парку. У офіційній заявці є аналогічна функція, але вона не відповідає користувачам.

Знайти Mi Band шукає пристрій через MAC-адресу, тому краще написати це заздалегідь. Сам процес пошуку. це гра в “гарячі”. На екрані з’являється шкала, яка вказує у правильному напрямку, який ви йдете чи ні.

⌚ Mi Band 4 Як підключитися до телефону

Mi bandage

Додаток з найбільш простим Inteeis, без “додаткових деталей”. Підходить для тих, хто використовує діапазону MI лише для основних завдань.

Загалом, це може так само, як офіційна заявка. Є у двох версіях: безкоштовно. У другому випадку реклама вимикається, а деякі чіпи додаються.

Це необхідно, до речі, недорого. 116 без підписки.

Смуга самостійно

За словами деяких користувачів, це найпростіша приваблива програма. Потрібно дистанційно фотографувати через браслет. У деяких випадках це дійсно може бути зручним, наприклад, для групи фотографії, але виконання залишає бажання.

Причини, чому смуга Selfie була пощастило, кілька:

 • Встановлення оригінальної програми. Вам потрібно завантажити Mi Fit на Android.
 • З запасним застосуванням “камеру” смуга selfie не працює. Я повинен завантажити сторонні програми.
 • Насінні глюки в роботі. Іноді кнопка просто не працює, або з’єднання втрачається.