Home » Miui 11 не оновлюється Redmi Note

Miui 11 не оновлюється Redmi Note

ROM знаходиться в бета-тестуванні

Як і всі попередні видання оболонки, MIUI 12 також проходить через стадію бета-тесту, яка передує випуску стабільних версій.

При спробі встановити бета-версію, ви можете отримати таку помилку:

Не можна перевірити оновлення. ROM знаходиться в бета-тестуванні, переконайтеся, що ви ввійшли з бета-авторизованим обліковим записом Xiaomi.

Переклад: я не можу перевірити оновлення. Версія знаходиться на етапі тестування бета, переконайтеся, що ви авторизованим обліковим записом бета-тестування Xiaomi.

На екрані смартфона помилка виглядає так:

miui, оновлюється, redmi, note

Ця версія прошивки призначена лише для учасників учасників команди тестера на пілотну програму MI та призначена для оцінки ефективності оновлення та виявлення можливих помилок.

Потрібно чекати, коли стабільна прошивка MIUI буде випущена для вашого пристрою 12. Або стати бета-тестером.

Сяоми зупиняє підтримку оновлень для популярних Redmi Note 7 та інших смартфонів

На жаль, час повільний, але, безсумнівно, і для кожного смартфона, кінець підтримки оновлень прийде рано чи пізно. Хоча Сяоми звикли демонструвати довгострокову підтримку програмного забезпечення, яка часто надихнула конкурентів, на цей раз у нас є інші новини.

Вимкніть зовнішній вигляд повідомлень з програми оновлення

По-перше, ми будемо аналізувати, як вимкнути появу сповіщень про нову версію MIUI. Ми переходимо до загальних налаштувань вашого пристрою, перейдіть до кінця списку, ми знаходимо розділ всіх програм, і ми шукаємо програму з названим оновленням у цьому списку.

Tada на ньому, перейдіть до підрозділу повідомлення і вимкніть їх.

Як зробити прошивку відкат на Сяомі

Вироби Xiaomi з моменту їх появи на ринку мобільного пристрою почали використовувати божевільну популярність. В основному це було пов’язано з правильно обраною філософією бренду: максимальні постійні характеристики для мінімальної цінової мітки. Варто дасть компанії через це правило, виробник дотримується і до цих пір.

Однак не тільки низький ціновий список може Сяомі захопити інтерес до такої великої кількості шанувальників. Інший привабливий компонент смартфонів Xiaomi для потенційних покупців став прошивкою MIUI. Ця графіка Inteeis значно збільшила кількість чистих знадобів для Android, коли володіє оригіналом і приємним для багатьох конструкцій.

На жаль, всі його переваги для значної кількості користувачів легко затоплені один величезний мінус вічних помилок у свіжому оновленні. Через це багато користувачів регулярно здивовані за питанням, а не повертатися до старої версії прошивки? Сьогодні ми будемо мати справу з вами, як ви можете повернутись до останньої версії Miui.

Зміна системних файлів

Офіційна програма автоматично оновлюється повітрям. Однак, якщо користувач конкретно або недбалості внесені зміни до системних файлів, можливість оновлення на OT буде вимкнено.

На щастя, вирішити проблему може бути вручну. На офіційному веб-сайті прошивки. Muiu. потрібно завантажити офіційну монтаж. Варто звернути увагу на те, що необхідно завершити збірку, т.Н. Повний ром. Це повна версія прошивки. Після цього ви почнете регулярно отримувати додаткові ROM. невеликі додатки та оновлення.

Причини того, що Xiaomi не вмикається, і не спалює логотип, може бути різним: від проблем у програмному забезпеченні до компонентів Failed SmartPhone. Визначення причини становить 50% успіху.

Чому, коли ви вмикаєте телефон, висить на логотипі MI:

 • Система глюканду (актуальна для Xiaomi A-Series). Ця ОС є недосконалою, і є невдачі. Якщо причина має майно програмного забезпечення, то у 99% випадків може бути вирішена проблема.
 • Створення встановлена ​​спеціальна прошивка. Якщо ви встановили спеціальну прошивку до пристрою, а під час процесу виникли помилки, а потім завантаження до логотипу та висячі. результат цих помилок. Після невдалого оновлення телефон досить часто висить на скрінсейві.
 • Проблема оновлення OTA. Найчастіше такі проблеми виникають у серії Xiaomi A, але також відбувається на Miui. Виробник згортає недосконалих оновлень, після встановлення якого на екрані є вічне навантаження Xiaomi з логотипом.
 • Пошкодження файлів завантажувачів. Іноді через неправильні дії користувача або внаслідок роботи шкідливого програмного забезпечення, записання завантажувача ОС. Ця проблема відноситься до категорії програмного забезпечення.
 • Коротке замикання на SIM-картці. Іноді це відбувається: Sims Контакти Спіймати коротке замикання, а смартфон не може завантажитися. Найпростіше рішення. тимчасово видалити SIM-картку з телефону.
 • Incompatiblemedrosd. Сяомі висять на логотипі MI, може бути результатом установки в телефоні несумісна або пошкоджена карта пам’яті. Видаліть USB-флеш-накопичувач на час початку та подивіться на результат.
 • Повний розряд або акумулятор. Якщо акумулятор розряджається “в нуля”, то телефон не зможе почати. Те ж саме може статися, якщо акумулятор для смартфонів активно використовується протягом більше 3 років.
 • Пошкодження чіпа пам’яті. Особливо частина його частини, в якій завантажувальний запис містить необхідні дані для завантаження. Очищений чіп зміни не буде працювати, залишається лише візит до сервісного центру.
See also  Як підключити Bluetooth до Android. Експрес-метод

Якщо помилка запрограмована, то в більшості випадків його можна виправити. Але якщо проблема є апаратною, то в сучасних смартфонах Xiaomi навіть акумулятор важко замінити вдома. Давайте спробуємо перші програми виправити ситуацію.

Увага! Якщо проблема пов’язана з апаратним забезпеченням, ні в якому разі не намагається розібрати смартфон самостійно, щоб усунути помилку (особливо, якщо це все ще на гарантії). Без належного досвіду ремонту телефонів, ви можете пошкодити компоненти смартфона так сильно, що це стане непередбаченим.

Якщо телефон увімкнено, але не завантажується, спробуйте скористатися простими рішеннями вище (наприклад, видалення SIM-картки або флеш-накопичувача). Також заряджайте акумулятор за допомогою оригінального кабелю.

У випадку, якщо смартфон все ще висить на скрінсейвер, не завантажується,

Чому не з’являються оновлення MIUI?

Як ви вже знаєте, є 2 обласна прошивка: 1. Стабільна версія і 2. Тест (щотижня, розробник, бета-версія).

Тестова версія оновлена ​​щотижня по п’ятницях.

Він призначений для апрободування інновацій.

Однак ця версія завдяки тесту може містити помилки.

Після того, як інновації працюють та перевіряються, виникають помилки, підготовлено стабільне оновлення.

Зважаючи на різні причини, стабільне оновлення не є частим, приблизно з періодичністю 1-6 місяців.

Після того, як стабільне оновлення він спочатку розповсюджує 30% випадкових користувачів по повітрю.

Файл оновлення на офіційному веб-сайті під час початкового періоду розповсюдження не викладено.

У випадку, якщо в стабільному оновленні не було серйозних зауважень, він відкладається через 2-4 тижні на офіційному веб-сайті та надсилається повітрям до інших користувачів.

Якщо у оновленні виявляються серйозні недоліки, він відповідає, з офіційного сайту видаляється (якщо він був поміщений), а на смартфонах користувачів, які вдалося встановити його, прошивка отримує статус “секрет”.

Ці користувачі, чиї смартфони не потрапили до початкового інформаційного бюлетеня, можливо, з пристрасним бажанням завантажити повний файл оновлення на офіційному форумі Xiaomi MIUI:

Також потрібна версія майже будь-якої прошивки можна завантажити на веб-сайті 4PDA.RU в розділі свого смартфона, у підрозділі “прошивки”.

Наприклад, тут є посилання на розділ Redmi Note 5 Smartphone, де ви можете знайти опис, характеристики, прошивку та багато іншого корисної інформації на певній моделі вашого смартфона:

Xiaomi Redmi Примітка 5 Global / Note 5 China. MIUI Firmware. 4pda @miui |

Особливо нетерплячих користувачів можуть встановити щотижнева (розробка) версія MIUI, яка вже була сказана, буде оновлено повітрям щотижня по п’ятницях.

Однак, перш ніж встановити бета-версію MIUI, необхідно враховувати, що: 1) це тест і може містити помилки; 2) Деякий час на деяких пристроях, починаючи з конкретної версії MIUI, антиактивні пам’ять (ARB, протизапальний зворотний зв’язок) вбудований у алгоритм роботи завантажувача (ARB, Anti-Roll Back), тобто, вам потрібно мати уявлення про те, як перевірити стан завантажувача та як спосіб безпечного повернення до стабільної версії MIUI.

2-й варіант. Більше дотримання: це тест на догляд.

Обережно погляньте на фотографію інформацію про телефон. Червоні кольори виділені ключові точки на нашій темі.

Давайте подивимося, наприклад, ім’я (код) для глобальної версії Xiaomi Redmi Note 5 (на фото).

Ми виявляємо чітке розбіжність: код коду в інформації “Про телефон” не відповідає код глобальної версії цього пристрою.

Фото Глобальна версія Xiaomi Redmi Примітка 5: M1803E7SG (наприклад):

Використовуючи пошук Google, ми дізнаємося, що Mee7s. Це Xiaomi Redmi Примітка 5 Модель, призначена для продажу виключно в Китаї, просто кажучи: “китайський”, “синтантроф”.

‘Rating’ заводська прошивка для цієї моделі. У двох мовах: китайська та англійська.

Тобто, перед нами “китайський”, перебудований на глобальну версію Miui.

Загалом, це не проблема, тому що “китайська” правильно відображається до офіційного глобального глобального та без проблем, оновлених “повітряними”.

Відстань до вивчення версії MIUI на

Здається, що все добре на перший погляд: відповідна глобальна стабільна версія MIUI на номер 9.5.6.0 дійсно офіційно виробляється розробниками Xiaomi.

Виявлення “пляж” дозволяє розшифрувати код листа miui.

Ми йдемо на офіційний веб-сайт розробника MIUI: RU.Miui.com або en.Miui.COM у розділі “Прошивка” (або “Завантажити”), підрозділ Redmi Note 5 Global Rom.

Фондова фотографія. Підрозділ Redmi Примітка 5 Глобальний ROM ‘:

See also  Як підключити Інтернет на телефоні Redmi

Поруч з цифровим кодом офіційної версії мікропрограми MIUI, ми бачимо її код листа: OEMIFD.

O. Android 8.Xx oreo, n. Android 7.Xx nougat і t.D.

2-3 листи. Код моделі смартфона: ei. Redmi Примітка 5.

4-5 літер. Версія прошивки Код: mi. Глобальний ,р. Російська (російська, Росія, RU, Global RU), CN. Китайський.

6-7 букв: FD. Код версії 9.6, fa. Код версії 9.5 і Т.D.

Ми вивчаємо кодекс листа версії MIUI на фото та див. Oimifd, ​​тобто цей код листа MIUI не відповідає коду букви справжньої офіційної прошивки.

Ось причина відсутності офіційних оновлень: на нашому смартфоні є неофіційна прошивка (“в’єтнамська”, “підвал”, “Самопал” та Т.Р).

1) На нестандартний код версії Android, наприклад: 9.2.0.2 jbfmiek, в той час як у інформації ‘Про телефонну версію Android вказано як 6.0, тобто зефір,

2) Про нестандартний регіональний код прошивки: NBFCNFA. з урахуванням того, що ця версія оголошена глобальною.

Як відомо, справжня глобальна версія MIUI має Alpoint Code Mi,

3) нестандартний код MIUI версії: 9.2.0.2 Негмі.

При аналізі цього коду цифрового літера ми бачимо, що офіційний код листа для MIUI 9.2. Це ek, не ei (ei. Це версія версії 9 Miui.один).

Крім того, можна виявити “в’єтнамський” за нестандартним цифровим кодом, який містить не 4 групи чисел (стандарт), але, наприклад. 5.

Ось приклади стандартної цифрової кодифікації: 9.6.один.0 або 9.6.12.0.

Але приклад нестандартної цифрової кодифікації: 9.6.один.0.0 або 9.6.12.0.0.

У цих прикладах нестандартної кодифікації в коді є надмірна група чисел (додатковий нуль).

Інший спосіб перевірити: у архіві офіційних версій Miui ‘В’єтнамська відсутня.

З другої половини 2017 року. Xiaomi став встановлений у смартфонах глобальної версії, призначений для продажу на території Росії прошивку з індексом EN (Miui Russia, Global RU).

Плутанина тут полягає в тому, що для всіх зовнішніх знаків такі пристрої не відрізняються від смартфонів глобальної версії.

Фактично, це пристрої глобальної версії.

І навіть на пакеті акуратний наклейка: глобальна версія.

Тільки тут у цих пристроях лежить невеликий зловити: у них є російська (глобальна прошивка RU).

Переконайтеся, що пристрій встановлений на пристрої, що російська прошивка може бути в інформації про версію версії Miui ‘.

Вивчивши лінію “версію Miui“, ми побачимо, що на смартфоні, нібито, була встановлена ​​глобальна стабільна версія MIUI 9.6.3.0 (NEGRUFD).

Розшифровка Код букви скаже нам, що це російська мова (RU, Russia, Global RU) MIUI для Redmi 5 Plus (наприклад) на основі Android 7.Xx nougat (n), версія 9.6 (FD).

Тут він починає плутанину від користувачів.

Після прочитання у вікні “Глобальна версія”, а також у версії версії Miui: Global Stable, але не вивчивши код листа MIUI, багато користувачів входять на офіційний веб-сайт MIUI і бачите, що для Xiaomi Redmi 5 Plus має довгий час було випущено оновлення 9.6.5.0 OEGMIFD на основі Android 8.xx oreo (див. Фото).

Для інформації я висловлю свої власні судження: здається, що російські розробники прошивки відверто “забили”.

Для Xiaomi Redmi 5 Plus, російська прошивка (індекс RU) все ще базується на Android 7.XX, тоді як повноцінна глобальна стабільна версія (індекс MI). на Android 8.xx.

Крім того, якщо глобальна прошивка (Mi Index) перевіряється для переходу на Miui 10, то російський (індекс RU). Немає.

Так, і дата переходу російської прошивки на MIUI 10, як правило, не опубліковано.

Можливо, після того, як Global (MI) стабільний MIUI 10 ‘з’ясуватиметься, розробники почнуть оновлювати прошивку російської (Global RU), але це мої припущення.

Офіційна інформація з цього питання ще не є.

Останнім часом така інформація з’явилася, яка пояснює причини поганої поновлення цієї версії системи: причини MIUI 10 Global Russia @Miui Вихід з виходу. https: // mi-faq.Ru / miui-10-Global-Russia.html

Однак вищевказана стаття не має посилання на джерела наданої інформації та не є офіційною точкою зору.

У справедливості слід зазначити, що наприкінці 2018 року. на початку 2019 року.Г. Розробники ‘Dogiced’ пара-потрійним оновленням російської версії MIUI, але, знову ж таки, для двох-трьох моделей смартфонів.

Список смартфонів Xiaomi та Redmi, який не буде оновлено до прошивки MIUI 11

Китайська корпорація Xiaomi завжди намагалася випустити свіжою, наскільки це можливо для своїх фірмових телефонів якомога довше, але це не завжди можливо з різних причин. Її фірмована прошивка базується на Android з Google, і залежно від конкретної моделі телефону, різних версій такого. Вже в поточному 2019 році цей виробник електроніки присутній і випустить прошивку MIUI 11, щоб встановити, які власники багатьох моделей зможуть їхні телефони, у тому числі від Redmi, чорної акули та покопу, але деякі телефони не будуть точно отримати деякі.

See also  Як цифри на комп'ютері. Практичні приклади

Як стало відомо з інсайдерів у соціальній мережі Weibo, деякі телефони компанії до новітньої операційної системи з різних причин не будуть оновлені. Стверджується, що мінімальна версія ОС для MIUI 11 повинна бути Android 7.1 Нуга, і ця платформа Google може бути встановлена ​​лише на таких телефонах, які мають сучасні фактичні водії. Форми, такі медіатік, насправді не люблять, принаймні, для продуктів, вже випущених на ринок, з результатом того, що Корпорація Китаю Xiaomi не може випустити нову прошивку для окремих моделей мобільних пристроїв.

Нова операційна система принесе з ним збільшення швидкості роботи, збільшенням реакційної здатності Intege, підвищить стабільність та зміцнення безпеки. Крім того, новітнє програмне забезпечення повинно суттєво змінити зовнішній вигляд стандартних додатків, а в той же час і всім Integs, тому що багато елементів будуть створені знову. Однією з особливостей MIUI 11 буде підтримка корінної темної теми реєстрації, коли внаслідок чого термін служби телефону з органічними OLED матрицями збільшиться до 50%, тобто значно значно значно.

Повідомляється, що MIUI 11 не буде оновлено MI Note, MI 4 та MI 5 смартфонів, а Redmi Note 4 (Mediatek), Redmi 3S, Redmi 3x, Redmi 4, Redmi 4A, Redmi Note 3 та Redmi Pro. Всі ці телефони, з урахуванням різних причин, швидше за все, нова операційна система не буде оновлена, тому їх власники можуть не чекати його випуску. Головне, щоб зрозуміти та враховувати, що телефони Xiaomi продовжуватимуть повністю працювати навіть на прошивку, яка зараз є, тобто ніхто не вимикається, і це означає, що не потрібно витрачати гроші на покупку Нова модель, якщо доступна зараз підходить для всіх.

Що робити, якщо ваш Xiaomi не оновлюється до Miui 12 ? Є рішення

Раніше Корпорація Xiaomi оголосила про те, що дата випуску прошивки MIUI 11 для смартфонів.

Альтернативні шляхи: відновлення та фаст-фунт

Подати заявку у випадках, якщо ОТУ чомусь не прийшов або не може бути встановлений. Відновлення часто використовується для встановлення “чистого” MIUI, а FastBoot допомагає, якщо оновлення пройшло безуспішно, і телефон перетворився на цеглу.

Відновлення

У цьому випадку використовуються можливості відновлення запасів MIUI. Ви можете завантажити офіційний MIUI з архіву та спалахувати вручну.

 • Завантажте файл ZIP за допомогою прошивки, перейменуйте його та перемістіть його до оновлення.Zip і покласти в корінь SD-карти.
 • Вимкніть смартфон.
 • Утримуйте кнопку живлення одночасно і обидва кнопки керування гучності.
 • У меню, що з’явиться, виберіть «Встановити оновлення».Zip до системи.
 • Коли процес завершується, перезавантажте пристрій, вибравши перезавантаження до системи.

Завантажена прошивка повинна мати назву оновлення.Zip. Якщо назва відрізняється, то відновлення просто не побачить файл, а прошивка нової версії буде неможливим.

Fastboot

FastBut дозволяє вирішити проблему безуспішного оновлення, коли телефон перетворився на цеглу. Режим FastBoot має багато інших функцій, але сьогодні ми будемо жити тільки на миготіх Xiaomi.

Щоб встановити OTA через FastBoot, вам потрібно завантажити програму MiflashPro.

Процес миготливого смартфона трохи складніше:

 • Завантажте архів з прошивкою та розпакуйте вміст у будь-якому місці на ПК.
 • Запустіть Miflashpro, перейдіть на вкладку MI Flash.
 • Коли ви вперше почнете програму, запропонує встановити необхідні драйвери. Натисніть кнопку Встановити.
 • Після встановлення драйверів натисніть кнопку SELECT та в вікні Explorer виберіть папку з розпакованим прошивкою.
 • Вимкніть смартфон, а потім одночасно натисніть кнопку живлення та зменшити гучність, щоб ввести режим FastBoot.
 • Підключіть свій смартфон до комп’ютера за допомогою кабелю USB.
 • У вікні програми натисніть Оновити.
 • Після того, як програма визначає телефон у нижній частині вікна, виберіть «Зберегти дані користувача» (Зберегти дані користувача) або очистити все та замовити (видалити все та блокувати завантажувач).
 • Натисніть кнопку Flash.

Процес установки займає від 5 до 10 хвилин. Після завершення процедури телефон буде самостійно перезавантажити.

Зверніть увагу, що за допомогою цього сценарію оновлення прошивки ви можете втратити всі свої дані. Тому краще створити резервну копію.

Існує також набір утиліт Xiaomi ADB / FastBoot інструментів, які допомагають флеш-смартфони Xiaomi, натиснувши пару кнопок. По суті, це лінія команди ADB з графікою Inteeis.