Home » Найкращі програми для написання екрана на телефоні Android

Найкращі програми для написання екрана на телефоні Android

Кілька років тому людям було важко записувати екран Android, не кажучи вже про завантаження цих відео з Android Phone на соціальні сайти. Усі операції повинні проводитися на комп’ютері.

А тепер, оскільки телефон Android став обов’язковим пристроєм для більшості користувачів телефону, багато програм з’являються один за одним, включаючи ці пристрої запису на екран Android, які записують екран Android та роблять відео GID лише на вашому телефоні Android. Ці пристрої для запису пристроїв мають свої переваги та недоліки, а знайти відповідний варіант буде непростим, якщо ви не проаналізували чітко.

Як знайти найкращий екран запису Android стало ще однією проблемою, яка найбільше хвилює людей. Відповідно до результатів тестів та опитування, ми вибираємо 8 найкращих програм для запису екрана в магазині Play для пристроїв Android, щоб ви могли легко записувати екран Android, включаючи внутрішній звук.

ADV екранний рекордер: Запис задньої та передньої камери

ADV SCRICE Recorder. Надзвичайно корисна та безкоштовна програма для екрана Android, який має багато потужних функцій. Він призначений для запису всього, що відбувається на вашому екрані, за допомогою одночасного запису звуку. Права на корінь не потрібні. Щоб почати записувати екран або закінчити його, вам просто потрібно натиснути лише одну кнопку. Роздільна здатність відео, відео бітрейт та швидкість кадру відео регулюються в налаштуваннях.

Під час запису на екрані Android ви також можете спокійно записувати Facecam, відкривши передні та задні камери, які відображаються в куті екрана і можуть бути перетягнуті в інші кути. Більше того, це вважається найкращим додатком для запису екрана для Android, оскільки це дозволяє намалювати, писати, вказувати або малювати пальцями. Ви також можете вибрати та змінити колір на своє бажання.

Запис у 2 режимах: за замовчуванням та вдосконаленим

Ви можете писати вільно і робити нотатки на екрані під час запису

Ви можете встановити на відео повністю налаштований банер

Усі програми для рекордера на екрані на Android

Мобільні фрапи, знімають відео з екрана вашого Android високою якістю!

Програма створення високоякісного запису відео з екрана вашого пристрою Android з можливістю публікації в YouTube тощо. D.

Ми робимо запис екрана пристрою без кореневого доступу.

Зробіть своє унікальне відео зі свого пристрою для двох кліків!

See also  Як застосувати звук на iPhone відео

Додаток для зйомки відео з екрана з багатими налаштуваннями та не вимагає кореневого права.

Прості та зручні програми для запису відео на екрані вашого пристрою.

Запишіть відео безпосередньо з екрана вашого смартфона.

Запишіть відео безпосередньо на екрані за допомогою найпростішої програми.

Напишіть відео з екрана без додаткових кореневих прав.

Запишіть відео з екрана вашого пристрою без додаткових дозволів.

Напишіть відео прямо з екрану вашого смартфона.

Поки ці кнопки працюють, будуть роки, можливо, навіть століття, але ви не відчайдушно, чекайте, і ви будете винагороджені! Ви хочете прискорити процес розробки? Зробіть репости сторінок сайту в соціальних мережах і розкажіть про нас друзям про нас!

Написання відео з екрана Android у грі

Багато власників телефонів та планшетів Android мають попередньо встановили додаток Google Game Game. Але не всі вони знають, що це дозволяє записувати відео з екрану не тільки з ігор, але й в інших місцях на Android.

звук

Деталі про використання функції в окремій інструкції Як записати відео з екрана Android у програмі Glay Game.

Як записати відео з екрана телефону

Перш за все, вам потрібно зрозуміти, що існує простий і важкий спосіб записати екран. Незважаючи на вищезазначене, найпростішим є, мабуть, використання спеціальної програми.

Найчастіше ми використовуємо програми AZ екранних рекордерів. Він безкоштовний, не дуже вимогливий і, як правило, надійний, хоча він також має невдачі, і кілька разів він серйозно провалився, коли не вдалося повторно змістити. Наприклад, коли ми зробили щось для нашого каналу YouTube, і нам довелося одночасно зняти камеру і записувати з екрана. Як результат, камера вийшла як слід, і AZ видав порожній файл.

Якщо вам просто потрібно щось скасувати для надсилання, це не буде великою проблемою, тому що ви можете просто повторно. Але якщо вам потрібен інший спосіб, і такі прості способи не для вас, тобто інший спосіб, про який ми поговоримо нижче.

Програми для запису відеозаписів з екрана телефону

Якщо на iPhone можливість створення скріншотів з’явилася лише в iOS 11, то смартфони та планшети на Android придбали аналогічну функцію у віддаленому 2014 році. Починаючи з п’ятої версії ОС Google. Правда, захоплення зображення з екрана iPhone доступне після активації одного елемента в налаштуваннях, а на Android вам доведеться завантажити додаткові програми.

AZ екранний рекордер

Якщо на смартфоні встановлено Android 8, 9, 10 або 11. Для цього спочатку перейдіть до розділу “Програми та сповіщення” у Налаштуваннях та виберіть “AZ.Рекордер екрана”. Потім відкрийте додаткові параметри, натисніть на “Угорі інших програм” та активуйте перемикач перемикання.

звук

звук

Тепер, натиснувши піктограму програми на екрані, на екрані з’явиться сенсорна кнопка «плаваюча». Натиснувши на нього, розкривається список функцій. Серед них: створення скріншота, запису відео з екрана, запуск потоку, перегляд прямих трансляцій та перехід до налаштувань програми.

See also  Як ставити музику на meizu. Що робити, якщо тихого звуку в навушниках

звук

Панель інструментів для рекордера AZ буде додана до завіси сповіщення. Програма також керується з нею.

звук

Щоб почати знімати скріншоти, натисніть на значок запису, який розташований у меню кнопки “Плаваючий” та на панелі інструментів.

звук

Забезпечте доступ до екрана AZ.Рекордера до фотографій, мультимедіа та файлів на пристрої, а також дозвольте мені записувати аудіо. Тоді система сповістить вас, що програма отримає доступ до зображення на екрані пристрою. Виберіть “Почати”.

звук

Таймер нараховує 3 секунди, після чого починається зображення зображення.

звук

Щоб призупинити зйомку, відкрийте панель сповіщень та натисніть на паузу. Щоб продовжити клацання “Відновити”.

звук

Ви можете малювати під час відео послідовності екрана. Для цього виберіть Накресити на панелі інструментів програми. На екрані з’явиться значок палітру, натиснувши, на який налаштовано колір та товщину ліній.

звук

звук

Щоб припинити зйомку, у “завісі” натисніть на кнопку “Зупинка”. Створене відео буде відображатися поверх інших програм. Ви можете негайно переглянути запис, поділитися ним, видалити та відкрити вбудований редактор.

AZ Screen Recorder є найбільш функціональним додатком із представленого в огляді. Щоб перейти до його налаштувань, у списку параметрів виберіть перший елемент.

звук

Меню налаштувань складається з трьох вкладок: перші функції розташовані на першому, збираються вторинні скріншоти, а на третьому. Знімки екрана.

звук

Ви можете активувати магічну кнопку, після якої невелика площа у верхньому правому куті перетвориться на елемент управління програмою: єдине натискання підвіски та відновлюється зйомка, подвійні тапочки. Зупинки та довгий дотик викликає інструмент для малювання.

звук

Потім налаштування зупинки запису. Ви можете переконатися, що зйомка припиняється після згасання екрана, після заданого часу або натисканням на зворушену червону точку.

звук

Потім роздільна здатність записаного відео, частота кадрів, бітрейта, орієнтація, швидкість запису (корисна для створення часу часу) та відключення мікрофона налаштована.

звук

Наступним елементом є додавання тексту або логотипу на відео. Ви можете змінити місце розташування, шрифт, колір та розмір напису. Також дозволяється використовувати логотип: власне зображення або наклейка. Розташування та розмір зображення також налаштовані.

Другий варіант із розділу накладки. Активація камери, і варто розповісти про неї детальніше. Одночасно з записом бродіння, ви можете знімати відео з передньої або задньої камери. Більше того, розташування зображення на дисплеї співвідношення сторін, прозорість, яскравість та контраст зображення налаштовані.

Як записати відео з екрана Android без програм

Нарешті, ми розберемося, як зробити відео з екрана Android без програм. Все залежить від встановлених програм самого пристрою. Наприклад, Xiaomi має “рідну” програму.

Тож перевірте меню вашого апарату, можливо, все вже повинно бути в комплекті.

Запис екрана Android із вбудованою функцією запису

Новий Android 11 має функцію запису екрана, яка допоможе вам виправити дії на екрані.

See also  Як зробити звук на комп'ютері голосніше. Windows Інструменти

Крок 1 Ви можете просто намалювати екран, торкнутися значка редагування та перетягнути запис екрана у швидкі налаштування. Якщо ви це робили раніше, просто натисніть на нього.

Крок 2 Тоді ви можете почати запис і робити те, що хочете написати на Android після посилання на повернення.

Крок 3 Нарешті, зупиніть запис і збережіть його на телефоні Android.

Тепер давайте прочитаємо разом, щоб побачити плюси та мінуси кожної програми для запису та зйомки екрана Android.

Як відновити відео Android, якщо ви їх втратили

Якщо ви втратили або видалили важливе відео для Android, не слід пропускати відновлення даних Fonelab Android, ви можете відновити будь.Яке відео з телефону Android або SD.Картки без резервної копії. Іноді ваш Android.Телефон перестає працювати через несправність системи, вірусну атаку, помилки руху чи інші проблеми. Не хвилюйся про це. Ви можете безпечно та легко повернути втрачені або віддалені відео з більшості моделей та версій Android.

Основні функції відновлення даних Android

    від Android Phone, SD.Картки або SIM.Картки без резервної копії.

  • Відновлення не тільки відео для Android, але й фотографій, музики, документів, контактів, повідомлень, історії дзвінків та WhatsApp.
  • Широка підтримка відновлених сценаріїв.
  • Відновити відео з Samsung, HTC, Motorola, LG, Sony, Google, Huawei та інших телефонів та планшетів на основі Android.

За допомогою FoneLab для Android ви відновите втрачені / видалені дані iPhone, включаючи фотографії, контакти, відео, файли, журнали дзвінків та інші дані з вашої SD.Карти або пристрою.

  • Відновити фотографії, відео, контакти, WhatsApp та інші дані.
  • Попереднє перегляд даних перед відновленням.
  • Доступний телефон Android та телефон SD.Картки.

Як відновити відео Android за лічені хвилини

Крок 1 Завантажте, встановіть та запускайте програмне забезпечення для відновлення даних Android.

Крок 2 Підключіть свій Android до комп’ютера за допомогою USB.Кабелю.

Крок 3 Увімкніть режим налагодження USB за допомогою інструкцій на екрані.

звук

Крок 4 Виберіть відео та інші типи файлів, які ви хочете відновити.

Крок 5 Виберіть і подивіться будь.Яке відео Android.

Крок 6 Натисніть Відновлення, щоб повернути вибрані відео Android на комп’ютер.

Це все стосується запису та відновлення відео на Android.

Якщо у вас є якийсь інший хороший спосіб записати відео для Android, ви можете поділитися в коментарях нижче. Спасибі за ваш час.

Tags: