Home » Налаштуйте біос на материнській платі ASUS

Налаштуйте біос на материнській платі ASUS

Як увімкнути безпечне завантаження в BIOS на ASUS

Системні вимоги до операційної системи Windows 11 включає в себе захищену підтримку завантаження (безпечне завантаження). Ця функція перевіряє завантажувач Windows для цифрового підпису. Така перевірка дозволяє керувати завантажуваними операційними системами та захищати себе від введення вірусів у завантажувачі OS.

У цій статті ми розповімо про те, як увімкнути безпечне завантаження в BIOS на материнській платі з ASUS для встановлення Windows 11.

Для роботи безпечний завантажувальний диск повинен бути у форматі GPT. Тому, перш ніж увімкнути безпечне завантаження, вам потрібно перевірити, який формат жорсткого диска, і якщо використовується MBR, диск повинен бути перетворений у GPT. Детальніше:

Крім того, слід зазначити, що BIOS Inteeis може суттєво відрізнятися залежно від конкретної моделі вашої материнської плати. Тому для отримання точної інформації ви повинні використовувати посібник для материнської плати. У цій статті ми розглянемо процес на прикладі материнської плати ASUS TUF B350M Plus Gaming.

Для того, щоб забезпечити безпечне завантаження на материнській платі з ASUS, вам потрібно перезавантажити комп’ютер і перейти до BIOS (UEFI). BIOS необхідно перейти до режиму розширеного режиму (F7 клавіша) та відкрийте розділ “Boot”. Цей розділ забезпечує всі налаштування, що стосуються завантаження операційної системи. Зокрема, тут ви можете включити або вимкнути швидке завантаження, емуляцію старого BIOS (CSM), а також виберіть привід для завантаження операційної системи.

Щоб увімкнути безпечне завантаження спочатку потрібно вимкнути емуляцію старого BIOS. Це робиться в розділі “CSM (модуль підтримки сумісності з сумісності)”.

Якщо параметр “START CSM” увімкнено, то вам потрібно вимкнути.

Далі потрібно повернутися до розділу “BOOT” та відкрийте розділ “Меню безпечного навантаження”.

У цьому розділі потрібно відкрити параметр “Тип ОС” та виберіть опцію “Windows UEFI”.

Це включає в себе захищене завантаження для завершеної дошки ASUS. Збережіть параметри BIOS (клавіша F10) та перезапустіть комп’ютер. Якщо привід був перетворений у GPT, операційна система повинна завантажуватися без проблем.

Після перезавантаження ви можете перевірити стан безпеки. Для цього натисніть Win-R і виконати команду “MSINFO32”. Як результат, відкривається вікно “Системна інформація”, тут вам потрібно знайти параметри “Mode Mode” та “Secure Status Download”.

Якщо все було налаштовано правильно, лінія “BIOS-режим” буде “UEFI”, а в рядку “безпечне завантаження”. “включно”.

Творець сайту Comp-Security.NET, автор понад 2000 статей з ремонту комп’ютерів, що працюють з програмами, створення операційних систем.

Задайте питання в коментарях нижче статті або на сторінці “Задайте питання”, і ви обов’язково отримаєте відповідь.

І якщо після встановлення. Veseravno пише режим BIOS застарілий? І безпечне навантаження не включено, але на факту BIOS UEFI та безпечне завантаження включено. Материнська плата однакова. Які варіанти можуть бути ?

Дивний. Спробуйте запустити PowerShell з правами адміністратора та виконати команду “Confirm-SecureBootuefi”. Якщо вмикається безпечне навантаження, то це має бути правдою.

Можливо, щось з вашого обладнання не підтримує UEFI, швидше за все, відеокарту. Тому BIOS автоматично перетворюється на CSM так, щоб комп’ютер починається.

У мене така ж проблема, як евгенська материнська плата у мене: Asus tuf gaming b450m-pro gaming

Також не пише! Хоча в BIOS всі правила. BIOS 3211. Пише застарілий біос!

Після цих моніпуляцій всі диски в BIOS зникають і дурні вікна не можуть завантажуватися, скажіть мені, що робити)

Системний диск у MBR або GPT? Щоб завантажити з безпечного завантаження, диск повинен бути позначений у форматі GPT.

Добрий день, у мене немає функцій у BIOS як на екрані. Що робити?

Потрібно мати справу. Всі BIOS виглядають різними, імена функцій також відрізняються.

Як забезпечити безпечне завантаження в BIOS на Gigabyte і AORUS

Один з системних вимог Windows 11. безпечне завантаження безпечного завантаження. Ця функція є частиною УЄФІ і призначена для перевірки початкових операційних систем. Безпечне завантаження перевіряє цифровий підпис, а у випадку помилки блокує завантаження ОС. Це дозволяє захистити від певних видів шкідливих програм та керування списком ОС, яку можна завантажити на комп’ютері.

Після оголошення Windows 11 почав зацікавити включення цього варіанту, щоб підготувати комп’ютер до оновлення до нової операційної системи. У цій статті ми скажемо, як увімкнути безпечне завантаження в BIOS на материнських платах Gigabyte та Gigabyte AORUS.

Для роботи безпечний завантажувальний диск повинен бути у форматі GPT. Тому перед тим, як увімкнути безпечне завантаження, потрібно перевірити формат диска, і якщо диск у MBR, то він повинен бути перетворений у GPT. Детальніше:

See also  Як підключити як бездротові навушники

Інструкції для безпечного завантаження можуть сильно відрізнятися від однієї материнської плати до іншої. Точна інформація для конкретної материнської плати може бути отримана в інструкціях. Нижче ми подивимося на кілька типових варіантів для біос на дошках Gigabyte та Gigabyte AORUS.

Щоб увімкнути безпечне завантаження на материнських платах Gigabyte або Gigabyte AORUS, вам потрібно перейти до параметрів BIOS та відкрити розділ “Boot” або “BIOS”. Зміст цих розділів схожий, але залежно від моделі дошки, назва може відрізнятися.

Далі потрібно вимкнути функцію “підтримка CSM”, якщо вона буде включена. Модуль підтримки CSM або сумісності. це стара функція емуляції BIOS, яка дозволяє завантажувати операційну систему з жорсткими дисками з MBR Markup. Без вимкнення CSM ви не зможете включити безпечне завантаження.

Після цього потрібно відкрити розділ “Secure Boot”. Примітка. Якщо функція “Підтримка підтримки CSM” увімкнено, секція захищеного завантаження не відображається в меню.

І увімкніть параметр “Secure Boot Enable”. Після цього потрібно зберегти налаштування BIOS та перезавантажте комп’ютер.

Після перемикання в безпечному завантаженні ви можете перевірити свій статус за допомогою системи інформаційної системи, яка доступна в Windows 10. Для цього натисніть комбінацію ключа Win-R та запустіть команду “MSINFO32”.

У вікні, який відкривається, вам потрібно знайти рядки “BIOS-режим” та “Secure Status Download”. Якщо все було зроблено правильно, то тут слід вказати “UEFI” та “включно”, як у верхній частині скріншоту.

налаштуйте, материнській, плат, asus

Творець сайту Comp-Security.NET, автор понад 2000 статей з ремонту комп’ютерів, що працюють з програмами, створення операційних систем.

Задайте питання в коментарях нижче статті або на сторінці “Задайте питання”, і ви обов’язково отримаєте відповідь.

Не вимикає CSM. Батьківщина Gigabyte H110M-S2.

Якщо комп’ютер не завантажується після вимкнення, швидше за все, ви маєте диск у MBR, і його потрібно перетворити на GPT.

Я вимикаю CSM, і це повертається на спину. І безпечне завантаження клянеться про те, що CSM увімкнено

Диск у MBR або GPT? Якщо в MBR, то переключіть до GPT і спробуйте знову відключити CSM.

Як ви запропонували внизу в коментарях, цілком імовірно, що щось з вашого обладнання не підтримує UEFI, швидше за все, відеокарту. Тому BIOS автоматично перетворюється на CSM так, щоб комп’ютер починається.

Після всіх маніпуляцій система після збереження налаштувань весь час рухається до BIOS, TC зупиняється бачать всі завантажувальні диски з системою без нього. Як лікувати. Gigabyte B550 AORUS AC PRO

Як перейти до BIOS (UEFI) на ноутбуці ASUS

Ноутбуки ASUS є одним з лідерів сьогоднішнього ринку (хороше співвідношення ціни і якості). Ну, якщо ви користуєтеся попитом. це завжди достатньо питань для них.

У сучасній статті я хочу доторкнутися до одного з них. а саме вхід до BIOS (або UEFI на нові модифікації). Найчастіше це потрібно зробити для завантаження з встановлення флеш-накопичувача (наприклад, для оновлення / встановлення ОС Windows), щоб вимкнути деякі пристрої, переглядати компоненти та T.D.

Прим. : Стаття рясна з пояснювальними скріншотами. Деякі частини, які ви бачите на екранах, можуть бути дещо іншим з вашим, залежить від версії на своєму пристрої (але всі дії будуть схожі на ноутбуки цієї марки).

Як перейти до BIOS на будь-якій материнській платі

Іноді, щоб налаштувати комп’ютер або ноутбук, потрібно перейти до BIOS. У цій статті я скажу вам, як перейти до BIOS на будь-якій материнській платі та на будь-якому ноутбуці.

Якщо занадто ледачий, щоб читати: Натисніть F2 під час завантаження або натисніть DEL. Зазвичай f2. У рідкісних випадках це Esc.

Зверніть увагу, що принцип однаковий для настільних комп’ютерів та для ноутбуків. Як це є там, є BIOS або UEFI.

Насправді, немає труднощів для біос. Майже завжди комп’ютер розповідає вам, як йти до BIOS, але, можливо, ви просто не здогадуєтеся.

У яких випадках може знадобитися отримати доступ до BIOS?

 • Вибір завантаження флеш-накопичувача
 • Включення або відключення віртуалізації
 • Вибір спадщини або режиму UEFI
 • Вибір пріоритетної відеокарти
 • . і багато іншого

До речі, у сучасних дошках немає BIOS, існує UEFI, але я буду продовжувати називати BIOS UEFI, щоб ви були легше. Ця інструкція підходить для обох дощок з процесором AMD, так і для дощок з процесором Gigabyte. Незважаючи на різницю в типах материнських плат, принцип однаковий скрізь.

Як поїхати до материнської плати BIOS ASUS

У цій статті покроковий контурний процес оновлення материнських плат біосного забезпечення ASUS. Як оновити материнський біос на вентиляторі ноутбука (t.Е. Від завантажувального флеш-диска або. Проблемно йдіть до BIOS, дошки ASUS. Дошки, як у Біос. Коли потрібно йти. Відповіді @: Як увійти до материнської плати ASUS. Сучасні материнські плати ASUS є реалізацією довідника UEFI (уніфікована прошивка прошивка. уніфікована розширювана інтенсивна програма Inteeis), яка прийшла замінити звичайні системи BIOS (якщо у вас є давня версія BIOS, оновлена ​​в статті. оновлення BIOS для страху. материнських плат ASUS). Встановлення оперативної пам’яті в ноутбуці ASUS на 4 ГБ у відео, як це може самостійно додавати пам’ять у ноутбуці ASUS. Як оновити материнську плату BIOS | Ремонтка.Pro. Одним з видно беззбройоме погляди доступу до BIOS UEFI є підтримує не тільки клавіатуру, так і мишей. Як піти на біос на Lenovo? Що йти до BIOS на Lenovo, ви повинні йти до BIOS зазвичай. Після перезавантаження ви побачите меню, як на зображенні вище. ?? Поверніть гроші з покупки в ASUS X541N UEFI тільки BIOS як материнська плата BIOS. У ньому ви можете вибрати елемент для використання пристрою, якщо вам потрібно завантажитися з USB-диска або диска та перейти до BIOS. Отже, Makar, Inteeis BIOS став таким самим, як комфортно, як Integs з повсякденних програм.

See also  Як налаштувати яскравість на ноутбуці ASUS. Роздільна здатність і масштабування

Як і в класичному BIOS, оновіть прошивку, просто використовує вбудовану утиліту ASUS EZ Flash 2. Інший варіант, як перейти до BIOS On Not Log у BIOS на ноутбуці Lenovo G580 не є одним з. Як їхати до BIOS для ноутбука ASUS BIOS: Жіночий Exodus для материнської плати. Проблемно перейдіть до BIOS, дошка ASUS для оновлення материнської плати, спочатку потрібно з’ясувати свою модель, для цього ви можете використовувати стандартні інструменти / програми або перейти до BIOS / UEFI, натиснувши кнопку F2 або DEL, коли ви завантажите комп’ютер / ноутбук і перегляньте модель та версію BIOS.

Тепер ми йдемо на офіційний веб-сайт ASUS (я рекомендую ввести англійський веб-сайт ASUS, оскільки російською мовою не може бути оновленням для вашої материнської плати) та використання пошуку, яку ви знайдете модель материнської плати, виберіть «Підтримка» Tab. “Інструменти драйвера”, виберіть Версія власної операційної системи, у меню “BIOS” та завантажте закріплену версію прошивки.

Основи роботи

Примітка: Для тих, хто вже трохи знайомий з контролем у BIOS. Цей розділ статті може пропустити.

Ключі керування, зміна налаштувань

BIOS доведеться керувати та встановлювати налаштування без довідки миші (багато користувачів новачок лякає його. До речі, УЄФІ реалізує підтримку російської мови та миші).

Насправді, навіть у вікнах (де працює миша). багато дій набагато швидше зробити з клавіатурою!

Кнопки керування, здебільшого, однакові скрізь (різниця, хоча є, але зазвичай не значущі). Інша деталь: вправо або нижче в BIOS є підказка: він містить всі основні ключі управління (див. Фото нижче). # x1f447;

 • F1. сертифікат дзвінка (довідка);
 • Стрілки ← та →. Вибір розділу «Налаштування» (наприклад, завантажувальний, просунутий та PR.);
 • Стрілки та вибір конкретного параметра у потрібному розділі;
 • і змінити налаштування (збільшення / зменшення);
 • F9. Завантажте налаштування за умовчанням;
 • F10. Зберегти налаштування BIOS та вийти (ви можете натиснути, бути в будь-якому розділі BIOS);
 • ВИХІД. вихід;
 • Введіть. Встановіть (затвердити) вибраний параметр / або відкрийте параметр або розділ для подальшої конфігурації (загалом, одним з найбільш основних ключів).
налаштуйте, материнській, плат, asus

Загалом, знаючи цей намет кнопок. ви можете легко змінити всі налаштування BIOS.

Збереження налаштувань

Ви можете змінити будь-які налаштування в BIOS, але вони набирають чинності лише після того, як ви їх зберігати та перезапустіть пристрій (до речі, комп’ютер / ноутбук автоматично перезавантажується після виходу з BIOS).

Збережіть налаштування BIOS двома способами:

 • Натисніть клавішу F10. У більшості варіантів BIOS це означає збереження налаштувань та перезапустіть пристрій;
 • Перейдіть до розділу Вийти та натисніть кнопку Зберегти зміни та вийти (Зберегти налаштування та вихід, приклад показаний у скріншоті нижче. Стрілки 1 і 2). # x1f447;

До речі, ви можете вийти з BIOS і не зберегти налаштування. Для цього виберіть зміну відкинути та вийти з розділу виходу.

Ви також можете вийти з BIOS, просто перезавантажуючи комп’ютер (хоча, ще раз не рекомендується. ).

Скидання налаштувань для оптимального

Якщо ви змінили будь-які налаштування в BIOS, і комп’ютер перестав завантажити (або, наприклад, звучить звук). добре, або ви просто вирішили повернути його все, як це було. я знаю, що існує спеціальна функція для скидання налаштувань у біос. Т.Е. Ця функція поверне всі налаштування за замовчуванням (t.Е. буде робити все за замовчуванням, як це було при покупці).

До речі, після завантаження налаштувань за замовчуванням. потрібно зберегти їх, натиснувши на F10 (про це. см. Трохи вище в статті).

У різних версіях BIOS. ім’я елемента для скидання налаштувань може бути дещо іншим. Наприклад, на екрані нижче показано вихідний розділ ноутбука Dell. Тут вам потрібно натиснути кнопку відновлення за замовчуванням. а потім зберегти настою. Зберегти зміни та скидання. Після перезавантаження пристрою він буде працювати з налаштуваннями за замовчуванням.

Параметри скидання за замовчуванням // Dell Laptop // Відновити за замовчуванням

Налаштування BIOS. докладні інструкції з фотографій

Отримати інформацію про методи корекції комп’ютера (ПК) та збільшення його продуктивності допоможе матеріал, який висвітлює параметри BIOS у зображеннях та пояснювальний алгоритм для докладного.

Налаштування BIOS UEFI

Написання модних змін буде літієва батарея, вбудована в материнську плату та підтримує необхідні параметри, коли втрата напруги. Завдяки програмі можна встановити стійку взаємодію операційної системи (ОС) з пристроями ПК.

See also  Як зробити скріншот на таблетці ASUS

Вхід до BIOS здійснюється, коли система починається і з’являється на моніторі напису, інформування про початок завантаження. Вам потрібно буде виконати кілька клацань клавіш “F2”, дозволяючи перейти до меню “Налаштування”.

Увага! Деякі материнські плати адаптуються, натиснувши кнопку “DEL”. правильна операція призначена у нижньому куті екрана.

Налаштування ноутбука UEFI (у зображеннях): розшифрування основних параметрів

Добрий день для всіх!

За останні кілька років, замість звичайних BIOS на комп‘ютерах та ноутбуках, UEFI почав з’являтися на комп’ютерах та ноутбуках (якщо коротко, то для звичайного користувача відмінності не так багато: стало можливим контролювати мишу, Графічний Inteeis, підтримка дисків більше 2 туберкульоз, і необхідність підготувати встановлення флеш-накопичувачів спеціальним способом).

Незважаючи на те, що BIOS та UEFI, здається, подібні, але багато користувачів (після того, як зіткнулися з ними). виправити в плутанину. Так, і я часто працюю у моїх статтях за різними параметрами та настойкою УЄФІ, а поява такої ноти виглядає досить логічним (там буде де дати посилання, де ви можете прояснити, що один або інший параметр означає).

Примітка: фотографії та скріншоти в статті налаштувань UEFI надаються ноутбуком ASUS (Line Zenbook). Основні розділи та параметри в більшості пристроїв будуть ідентичні (хоча, звичайно, можуть бути відмінності: дати універсальну версію просто нереально).

Опис налаштувань AMI BIOS 2.5x / 2.6x на материнських платах ASUS

Версії AMI BIOS 2.5x / 2.6X часто зустрічається на сучасних материнських платах ASUS. Основна відмінність від більшості інших виробників модифіковані утиліти Inteeis BIOS. Тому має сенс розглянути його окремо.

Подібно для реалізації версій AMI BIOS 2.5x / 2.6x можна знайти на батьків деяких інших виробників. Перш за все, це, звичайно, дочірня компанія ASUS ASROCK. Але подібні Integs Bios Setup іноді використовує біостар.

Головне меню

На відміну від раніше обговорюваних версій AMI BIOS, AMI BIOS 2 реалізації.5x / 2.6x на материнських платах ASUS немає окремого екрана з головним меню. Головне меню. це рядок у верхній частині екрана, що дозволяє мінімально йти до будь-якого елемента.

Після виклику активації BIOS, основний елемент активується за допомогою параметрів цього розділу, який ви можете:

налаштуйте, материнській, плат, asus

Просунутий

Розширений це, мабуть, найбагатший розділ розділу BIOS, він складається з декількох підрозділів, включаючи подібні варіанти:

Додаткові можливості материнської плати, такі як відтворення музики без завантаження ОС, завантажити супровід тощо.Р.

Потужність

У розділі енергетики всі варіанти, відповідальні за розширену систему управління та системного моніторингу:

Розділ завантаження містить параметри, що визначають замовлення замовлення:

Останній розділ Exit дозволяє зберігати внесені зміни та вийти з налаштування BIOS, відмовитися від змін, зроблених та завершити роботу з налаштуваннями BIOS, скасувати зміни, внесені або завантажують параметри налаштування BIOS, гарантовано забезпечити нормальну роботу Комп’ютерне обладнання.

Додаткові пункти меню

Майже всі сучасні дошки ASUS містять розділ інструментів, згруповані параметри для роботи з профілями налаштування BIOS та виклик вбудованої утиліти оновлення BIOS. Також можуть бути налаштування для додаткових функцій материнської плати.

На продуктах середнього рівня він часто є розділом Tweaker AI, в якому більшість варіантів, необхідних під час розгону. На материнських платах верхнього рівня використовуйте іншу назву для цього розділу Extreme Tweaker з відповідним збільшенням кількості доступних налаштувань.

Контроль

Наведені наступні угоди були прийняті у налаштуваннях BIOS на материнських плаз. Вибір однієї чи іншої точки головного меню виконується клавішами курсору Ліворуч і Правий. У той же час відображатимуться варіанти, характерні для цього розділу. Виберіть певну опцію: клавіші зі стрілками вгору і викинутий. Якщо параметр містить кілька значень відразу (скажімо, дату або час), перехід між окремими полями можливий за допомогою ключа Вкладка.

Щоб змінити значення параметрів, розроблені ключі і На розширеній клавіатурі. Якщо ви хочете переглянути всі значення, доступні для цієї опції, натисніть кнопку Введіть: Відкриється невелике меню, в якому ключі вгору і викинутий Ви можете вибрати відповідний варіант.

Якщо ліворуч від опції. символ трикутника, при виборі та натисканні клавіші Введіть Ви потрапите в доданий меню (наприклад, у рисі. 6 показує основний магістр первинного IDE MENTE MENTE MENUT). Вихід до верхнього ключа ВИХІД.

Якщо параметри в цьому розділі або меню занадто багато, і вони не підходять на екрані, вертикальна смужка прокрутки з’являється право на них, сигналізуючи про цей факт.

Ключ F10 Дозволяє зберегти зміни, виконані та вийти з налаштування BIOS, ВИХІД, Якщо ви знаходитесь у меню вищого рівня, відмовитися від змін, виконаних та вийти з налаштування BIOS. У вкладеному меню, як вже було сказано, ВИХІД дозволяє повернутися до рівня.