Home » Налаштування камери Xiaomi Redmi Примітка 8

Налаштування камери Xiaomi Redmi Примітка 8

Камера Google

Існує спосіб зробити будь-який телефон Xiaomi, фотографувати навіть краще. І багато, особливо в умовах недостатнього освітлення. Для цього потрібно встановити додаток Google Camera Porned Camera з смартфонів Google Pixel і активувати режим Magic HDR.

Цей режим, без перебільшення, виведе фотографію апарату з середнього цінового сегмента майже на флагманському рівні.

Відкрийте прихований потенціал камери Xiaomi ��

Однак, не все так просто. За дорогих рішень від Сяомі, це легко, але власники “державних службовців” доведеться підкорятися. Нижче ви знайдете повний російський посібник з посуду Google Camera та API API API на Сяомі (HAR3).

Інструкція перевіряється на найпопулярніші телефони Xiaomi: Redmi Note 4x, Redmi Примітка 5, Redmi 5 Plus, MI 6, PoCophone F1, MI 8 та інші моделі.

Загальні проблеми та помилки

Найбільш поширеними проблемами Redmi Note 8 пов’язані з його передньою камерою, де більшість цих проблем зосереджені. Ми бачимо, що багато користувачів повідомляють про теж жовті тони або навіть червоне зображення у відеодзвінках. У цьому завданні у нас є два можливі рішення.

Мобільне оновлення

Деякі оновлення Redmi 8 оновлюється, оскільки його випуск був спрямований на поліпшення продуктивності камери. Якщо ви чекаєте оновлень, ви повинні встановити їх якомога швидше. Потім перевірте, чи зникла проблема. Для цього ми переходимо до налаштувань / оновлень системи / системи.

Встановіть GCAM

Інше рішення. це установка GCAM. Багато користувачів стверджують, що він вирішує багато цих проблем, і фотографії мають кращі результати. Для цього ви повинні знайти розробку сумісною з цією моделлю, яку ми знайдемо в цьому посиланні. Камера Google має розширені функції, крім інтелектуального алгоритму, який іноді перевищує алгоритм самого бренду.

Професійний режим

Вступ до професійного режиму також зазвичай вирішує проблему. Деякі користувачі повідомляють, що проблема зникає при фокусі в цьому режимі, коли тони повертаються до нормального стану. Це вказує на те, що це пов’язано з проблемою програмного забезпечення.

Редагувати фотографії

Якщо фотографії вже зроблені, не існує зворотного зв’язку, рішення може складатися для редагування фотографії з інструментом “Magic”, який дозволяє вирішити проблему в секундах. Lightroom. це одне з цих програм, які можна завантажити з Google Games. У параметрах освітлення ми натискаємо на баланс, і зображення буде виправлено.

Змініть якість відео на Сяомі

Давайте швидко розглянемо налаштування якості зйомки відео на Сяомі, а також переходьте, користь, що вони трохи.

Відкрийте стандартну програму камери та перейдіть до режиму “Відео”. Натисніть значок “сендвіч”. Щоб відкрити параметри зйомки, доступні такі параметри для телефону Xiaomi MI 9 SE:

 • 720p 30 FPS. роздільна здатність зображення буде 1280×720 пікселів з частотою змін кадру 30 разів на секунду;
 • 1080p 30 FPS. Резолюція збільшиться до 1920×1080 у порівнянні з попередньою версією, т.Е. стане чіткішим і гострим, але відео займе більше пам’яті;
 • 1080p 60 FPS. також як попередній варіант, але замість 30 кадрів буде знятий 60, який дасть рух на екрані додаткової гладкості, і це буде легше помітити швидкі об’єкти. Наприклад, якщо ви знімаєте, як хтось грає в активних спортивних іграх, таких як футбол або теніс, краще використовувати 60 режиму кадрів;
 • 4K 30 FPS. роздільна здатність зображення 3840 × 2160, яка зробить зображення дуже чітким і докладним.

Це основні параметри, що впливають на якість відео Xiaomi, але є ще один, який у деяких випадках може значно підвищити якість зображення. Щоб отримати доступ до нього, знайдіть елемент “Налаштування”.

Знайдіть елемент “Відеоковий” і виберіть “H.265 “. Відеокодекод або кодек, несе відповідальність за алгоритми, які будуть застосовуватися для обробки даних з датчика камери та напишіть їх як відео з можливістю подальшої передачі та перегляду.

Вибрано кодек за замовчуванням.264 по той причине, что он требует меньше вычислительной мощности процессора (во время съёмки телефон будет меньше нагреваться и тратить заряд батареи), и он совместим с большинством устройств, на которых вы, возможно, захотите посмотреть отснятый материал, например, на умном телевизоре или на комп’ютері.

Кодек Х.265 споживає більше енергії під час зйомки, і сумісні з новими сторонніми пристроями: телевізорами, таблетками, комп’ютерами. Але це дає найкращі якісні зображення, іноді навіть з меншим відеофайлом.

Іншими словами, якщо після зйомки ви будете дивитися відео на сучасних пристроях, які не більше за кілька років я рекомендую вибирати H.265. Якщо ви підозрюєте, що відео слід показувати на старих гаджетах, краще вибрати H.264.

See also  Як працювати в Instagram на комп’ютері. Як ввести комп'ютерну версію Instagram

Щоб налаштувати якість фотографій на Xiaomi, відкрийте камеру та виберіть пункт налаштувань:

Якщо є SD-карта, активуйте функцію збереження фотографій для знімних носіїв. Ця дія впливає на якість зйомок, хоча і трохи. Говорячи про переваги SD-карти, не можна не сказати про великий додатковий простір, де не буде одна тисяча ваших чудових фотографій.

Покращення якості фотографій допоможе вибору правильного співвідношення правого аспекту. Оптимальний варіант виглядає як 3: 4. Цей формат забезпечить максимальну експансію під час зйомки по телефону

Коли ви вибираєте “якість зображення”, виберіть “високий” елемент. Тоді ваш смартфон максимізує камеру і дозволяє насолоджуватися чітким зображенням, де видно найменші деталі.

Недосвідчені користувачі часто вибирають максимальний рівень різкості, який категорично неправильний. Для природності та хорошої якості фото вам потрібно вибрати “низький” або “найнижчий”.

Під час налаштування контрастності і насиченості, ви не повинні змінити щось, досить залишити «нормальний» рівень.

Важливо сказати, що не завжди певні налаштування забезпечать найкращий результат. Умови завжди будуть змінюватися, включаючи освітлення. Змініть параметри для більш високої якості.

Один з практичних прикладів, що використовує спалах. У денний час це марно, а іноді навіть псує всю рамку. Якщо ви працюєте в темних умовах, підсвічування об’єктів може гарантувати найкращий результат.

Як покращити якість відео?

Налаштування якості відео на Сяомі. це не так складніше для дій, необхідних для отримання дивовижних зображень. Відкрийте камеру та виконайте такі дії:

Крок 1.

Виберіть розділ “Режими”, а потім “Відкрити налаштування“.

Крок 2.

При встановленні параметра “якість відео” виберіть винятково FULL HD. Якщо ви вирішите створити шедевр у повільному русі, ви можете вибрати тільки HD.

Крок 3.

Фокус-режим дуже важливий. Це залежить від того, скільки відеоматеріалу буде. Вибір режиму безперервного фокусування (CAF), вам не доведеться слідувати за чітким зображенням, ваш телефон подбає про це.

Поради щодо зйомки відео

Якщо ви спрямовані на отримання ідеального відео, деякі поради щодо відео зйомки будуть дуже корисними. Спробуйте використовувати ручний фокус, якщо ви спрямовані на певний конкретний об’єкт.

Крім того, з поганим освітленням використовуйте спалах. Хороше відео буде, коли ви дбаєте про стабілізацію зображення. Навіть якщо ви тримаєте пристрій двома руками, струшування значно зменшить.

Таким чином, ви відчуваєте зручність при перегляді все, що ви зняли, краще створювати горизонтальні відео. Комп’ютер, ноутбук або телевізор до такого формату більш адаптуються, тому вам максимально насолоджуватися вашим відео.

Не роблять різкі рухи з камерою. Іноді потужність просто недостатньо, і на виході отримується лише розмита картина. Будь-яке відео робить гладко, він додасть до нього привабливість.

Вітаю, дорогі друзі! Мене звуть Михайло Xiaominko, я є шанувальником технології, гаджети та смартфони Xiaomi. Маючи доступ до інформації, я намагаюся забезпечити цікавий та високоякісний вміст для читачів “Сяоміски”. Я поділяю останні новини та ексклюзивні матеріали.

Як налаштувати камеру на Сяомі?

Після перегляду відгуків та нового смартфона, ми не завжди отримуємо те, що ми очікуємо. Відео з камери не така висока якість, але фотографії, особливо вночі дуже шумно. Як налаштувати камеру на Xiaomi Redmi і покращити результат?

Почнемо з, щоб максимізувати (або для належного рівня) якість самого камери.

Для цього в системних налаштуваннях ми переходимо до розділу системних програм та натисніть на елемент камери.

Відкриється меню параметрів камери, де ви можете встановити параметри обох фотографій та відео.

Як покращити камеру на Xiaomi (Redmi) і зробити фотографію краще

Смартфони Xiaomi (Redmi) камери налаштовані на роботу в автоматичному режимі більшу частину часу. Це означає, що саме з роботи алгоритмів програмного забезпечення в більшій мірі залежить від кінцевого результату якості фотографії.

Звичайно, більша частина датчика, встановленого в телефоні, багато залежить, але це програмне забезпечення, яке обробляє дані, отримані від нього, і дає остаточний результат.

Я пишу це, щоб ви зрозуміли, що це неможливо істотно поліпшити камеру на Xiaomi, то можна тільки встановити різні режими роботи автоматики, так що вони краще підходять до ситуації, в якій ви робите фотографії.

Люди мають чутки, що, якщо ви встановлюєте програму GCAM за допомогою Google Pixel на Xiaomi, він не суперечить якості фотографій, але це не зовсім так. У деяких випадках краще видалити GCAM, а в іншому стандартному застосуванні “камера”, яка встановлюється на всіх Xiaomi.

Пам’ятайте: найкращий спосіб отримати ідеальні фотографії на камеру Xiaomi. досвід. Немає автоматизації, якщо ви не знаєте, як вибрати віруючу кадру, якщо ви не відчуваєте художнє значення фотографій, і, якщо ви хочете сфотографувати проти висхідного сонця. Чим більше ви фотографуєте, тим краще результат, за умови, що ви аналізуєте попередній результат і спробуйте покращити його в майбутньому. Неможливо покращити камеру на Сяомі без зростання власних знань і досвіду на фото.

налаштування, камери, xiaomi, redmi

Налаштування Налаштування

Налаштування камери на смартфоні Xiaomi простий, але важливо зробити все правильно. Буде приємно ознайомитись з основними елементами професійної стрільби, щоб отримати високоякісні фотографії та відео.

See also  Обробка інформації за допомогою комп'ютера. До написання винаходу

Апертура

Діафрагма діафрагми або отвір, через яке світло йде до датчика. Вона є однією з найважливіших показників камери. Діафрагма залежить від якості фотографій, з слабким освітленням. Принцип роботи схожий на роботу учня при зміні освітлення.

Ніж вікно діафрагми ширше, тим більше фокусує світло, що важливо для гарної картинки.

Значення діафрагми виражається F / X, показники можуть бути такими: F / 16, F / 8, F / 4, F / 2. Тут легко зрозуміти: чим менше число, яке стоїть після того, як F /, тим більша діафрагма та ширша діра лінзи. Це означає, що камера світлочутлива і захоплює багато світла.

Існує можливість покращити зйомку при слабкому освітленні, щоб зробити високоякісні фотографії.

Виробники смартфонів пропонують моделі з подвійною основною камерою різних діафрагми. Одна рамка отримана на двох різних камерах, а порівнювалися. Як результат, знімок стає чіткішим і контрастним.

витримка

Витримка. Затримка при спуску затвора спрацьовує, є одним з трьох елементів експозиції і дає любителям фотографувати багато додаткових функцій.

Це невеликий уривок часу, протягом якого потік світла падає на матрицю, буквально акцій.

 • Зменшення швидкості затвора використовуються, коли кадр йде і потрібно додати ясність і чіткість в деталях, очистити пляма;
 • Збільшення часу до нормальної зйомки, дає більше легкої камери потік, збільшується експозиція, а знімки стають високою якістю.

Оскільки витяг певний часовий інтервал, то він визначається ним у підрозділах часу. секунд, акції секунд. Зміна цього показника повністю залежить від ступеня освітлення на місці зйомки.

Режим експозиції

Термін “Експозиція позначає два важливих точках”, як світло або темне буде фотографією. Це залежить від цінностей експозиції та діафрагми. Експозиція на фото є з’єднанням затвора, ступеня закритості лінз об’єктива діафрагми та рівня

Ліхтарі регулюються цифровим методом, це коли деякі області в матриці змінюються залежно від обраного впливу.

Налаштування камери можна налаштувати користувачем, встановлюючи систему експозиції.

Баланс білого

Ця функція необхідна для контролю спотворення балансу у кольорах, що виникають з різних джерел світла:

 • день сонячного світла, або в похмуру погоду;
 • штучне освітлення, від лампи розжарювання, галогену, або люмінесцентного;
 • Увечері природне світло, або вночі, рано вранці.

При різному освітленні, колір спотворений, і конфігураційними натуральних показниках, найпростіший спосіб, щоб зосередитися на білому. Таким чином, баланс білого є еталоном для настройки. На ньому встановіть камеру, щоб правильно відобразити кольорову гаму під час зйомки.

Зазвичай за замовчуванням автоматичний режим встановлюється на смартфоні, але залежно від місця та часу, потрібно регулювати баланс білого. Необхідність покращення зображення буде легко помітним у кадрі, коли білі предмети будуть в іншому кольорі, наприклад, жовтий.

Резолюція камери

Розмовляючи детально, як покращити камеру, потрібно правильно налаштувати роздільну здатність камери.

Чим більше дозволу на камеру, тим краще якість буде зображенням та відео. Покращення параметрів легко просто встановити розміри кадрів:

 • Повний формат з співвідношенням аспекту 4: 3, отримана максимальна роздільна здатність;
 • Укорочений формат з партіями 16: 9 Резолюція менше, т.До. Обрізаний верхній і нижній.

Відрегулюйте параметри роздільної здатності:

Фокусування

Фокус завжди активний за замовчуванням, неможливо відключити його. Можливо, вибрати режим. безперервний або дотик, і тим самим покращує якість зйомки.

Безперервний фокус може бути недостатньою при роботі з рухомими об’єктами, особливо якщо вони темні на темному тлі.

Автоматизація буде складно зосередитися. У цьому випадку виберіть другий режим. Підтримка камери Redmi на об’єкті, створюйте дотик до дисплея. Потім зробіть стрільбу, не приймаючи палець з екрану.

Один з трьох основних налаштувань камери. це чутливість світла ISO. Він регулює та контролює яскравість, темніє або освітлює фотографії. Як зростає ISO, знімок стане яскравішим. Діапазон цього показника великий від 100 до 3000 або більше одиниць. Чим вище показник, тим більша яскравість картини.

Якщо максимум ISO буде встановлений у сонячний день, фото буде безуспішним. розмитим. Знімок придбає освітлений вигляд. І в неясній погоді або ввечері, збільшуючи цей показник, ви можете досягти бажаної концентрації світла та отримати високоякісний постріл.

Рекомендується збільшити ISO лише у тих моментах, коли неможливо освітлювати фотографію за допомогою діафрагми або витягу. Виробники пропонують дотримуватися низького ISO.

Чим більше світло під час знімка навколо, тим менше вам потрібно встановити одиниці ISO у налаштуваннях і навпаки.

Стабілізація зображення

Цей нюанс добре відомий професіоналам, а звичайні люди не завжди знають. Часто, коли знімаючи фотографію та відео, людина може тремтіти руки, повністю непомітно, навіть для нього. Але чутливий інструмент ловить. Також знімні об’єкти знаходяться в безперервному русі. У результаті замість фотографій виявляється сміття.

налаштування, камери, xiaomi, redmi

У цьому випадку стабілізатор камери надзвичайно необхідний для:

Через включену функцію, різкі коливання гасять, а кількість нечітких зображень зменшується.Ця програма повинна бути на смартфоні, хоча це може бути неактивним. Необхідно включити його.

See also  Вхід в Apple ID з комп'ютера. Відновлення ID Apple без входу

Налаштування відеозйомки в камері програми Xiaomi (Redmi)

Смартфони Xiaomi (Redmi) оснащені відмінними камерами, які дозволяють досягти відмінних результатів як у фотографіях, так і для відеозйомки. Але вам потрібно знати, як налаштувати відео, щоб було приємно дивитися запис.

Перш за все, я дам кілька порад, щоб допомогти оператору новачок записати приємне на будь-якій камері, а не тільки Xiaomi:

 • При зйомці тримайте телефон з двома руками, це зменшить струс кадру через тремтіння рук;
 • Зніміть горизонтальне відео, вертикальна зйомка підходить у спеціальних випадках з особливим призначенням, що досягається лише у цьому форматі;
 • Не повертайте камеру різко, зависаючи його від одного об’єкта до іншого. Глядач буде важко дотримуватися того, що відбувається;
 • Не використовуйте масштабування, він завжди погіршує відео. Є рідкісні винятки, але вони видаляються оператором, який розуміє, який ефект він хоче досягти.

І тепер я скажу вам, як дістатися до налаштувань відео в оригінальній програмі “Камера” на Сяомі.

Запустіть програму “Камера”. Перемістити режим запису на “Відео”, а потім натисніть кнопку “Сендвіч” у верхньому правому куті. Після натискання кнопки “Шість” значок.

Ви знаходитесь у налаштуваннях, я зверну вашу увагу до найважливіших параметрів, і я опишу їх значення, інші параметри не можна торкнутися, за якістю запису відео, вони не серйозно впливають. Зберегти місце зйомки. цей параметр записує інформаційну інформацію про координати відео, де ви її вистрілили. Він допомагає пізніше сортувати відео в додатку “Галерея”. Я рекомендую увімкнути.

Дзеркальний режим. потрібно стріляти самостійно, про це є окрема стаття на сайті.

Стабілізація зображення. дозволяє вирівнювати тремтіння рук під час зйомки, здатність стабілізувати обмежене, не сподівайтеся, що ви отримаєте ідеальне відео, якщо ви не намагаєтеся плавно керувати камерою та плавно контролювати її гладко. Я рекомендую активувати.

Якість відео. це налаштування несе відповідальність за роздільну здатність, в якій відео буде розстріляно, а кількість кадрів в секунду. Чим вище роздільна здатність, тим більше очищення зображення буде в результаті. Чим більше кадрів в секунду, тим більш гладкий він буде виглядати. Є нюанси: роздільна здатність екрану Xiaomi становить менше 4K, вона набагато ближче до 1080p, тому, якщо ви не плануєте переглядати відео на великому телебаченні, який підтримує роздільну здатність 4K, я рекомендую встановити якість до FHD 1080p, 60FPS. Якщо ви хочете зберегти пам’ять, виберіть Замість 60 кадрів 30.

Відеокодер. це алгоритм для кодування даних у відео, можна вибрати з двох кодеків: H.264 і Х.265. Перший. старший, і тому частіше, і, якщо ви хочете бути гарантованими, щоб переглянути відео на інші цифрові гаджети, я рекомендую використовувати його. Якщо ви впевнені, що всі ваші гаджети підтримують новий кодек H.265, краще вибрати його, т.До. Це дає найкращий результат з меншим обсягом, зайнятим відео в пам’яті. Інтервал у режимі “прискорення” цей режим необхідний для зйомки “TimesLaps”, т.Е. Коли є події з довжиною декількох годин або днів за короткий період часу в режимі реального часу. Наприклад, ви можете видалити схід сонця, який насправді триває одну годину, але на відео, це займе не більше 1 хвилини.

Для розрахунку якого інтервалу виставки, подумайте заздалегідь, який довгий ролик ви хочете отримати.

Приклад: Скажемо, ви хочете видалити схід сонця, який буде тривати 2 години, і в результаті ви хочете отримати ролик за одну хвилину. Враховуємо, що відео повинно вийти з частотою 24 кадрів у секунду (або 30). Ми віримо: 6024 = 1440 кадрів за одну хвилину відео. Якщо схід сонця останні 2 години ми розрахуємо, скільки з цих секунд: 26060 = 7200 секунд. Тепер ми розділяємо 7200 секунд у режимі реального часу на кількість кадрів, які повинні бути в одну хвилину бажаного 7200/1440 = 5.

Результат: Ви повинні встановити інтервал зйомки 5 секунд.

Усунення несправностей. Цей параметр дозволяє налаштувати частоту кадрів під мерехтливими лампи освітлення приміщень, які можуть бути 50 разів на секунду або 60. Я рекомендую встановити значення в автоматичному режимі.

Режим експозиції. спосіб, для якого алгоритми камери обчислює експозицію, необхідну для знімка зйомки у відео. Можна вибрати одну з трьох значень:

Смарт фотографування на смартфонах Сяомі

Xiaomi Redmi Phones Ruler отримав кілька фотографічних варіантів, які реалізуються в камері “Камера”. Вони отримали технологію штучного інтелекту, що дозволяє автоматично вибирати оптимальні параметри при створенні фотографій.

Давайте ознайомимося з новими режимами, які з’явилися в прошивці MIUI 11. Вони допомагають значно покращити якість фотографій і наблизити його до рівня професійної фотографії.

Вбудована утиліта забезпечує користувачеві можливість використовувати дев’ять опцій з продуманими налаштуваннями.