Home » Налаштування каналів на цифровому телебаченні Samsung

Налаштування каналів на цифровому телебаченні Samsung

Як налаштувати канали на телевізорі Samsung

Налаштування каналів

Звичайно, відразу після підключення телевізора користувачі виникають питання про те, як налаштувати прийом телеканалів? В основному російськомовний Inteeis вибирається за замовчуванням, тому ви можете просто виконувати прості дії відповідно до цього покрокового алгоритму:

 • Відкрийте головне меню, натиснувши відповідну кнопку на пульті дистанційного керування.
 • Перейдіть до розділу базових налаштувань.
  налаштування, канал, samsung
 • Натисніть на “Пошук та налаштування телеканалів”.
 • Виберіть один з двох способів пошуку каналів. ручний або автоматичний.
 • Зачекайте, поки телевізійний пристрій не знайде каналів, а потім зберегти програми на телевізорі Samsung.

Якщо користувач починає налаштувати телевізійне мовлення в автоматичному режимі, то, насправді, весь процес займе декілька хвилин. Пристрій буде видаляти доступні канали, а потім призначити їм чисельні значення, вони зможуть їх змінити пізніше.

Відразу після завершення налаштування телевізора Samsung, перший канал увімкнеться автоматично. Щоб ознайомитись із повним переліком трансляцій, використовуйте відповідні кнопки на пульті дистанційного керування.

Багато хто не знає, як підключити та налаштувати зовнішній приймач, особливо якщо це супутникова консоль. Це також не складно це зробити, оскільки головним чином, що Inteeis сучасних приймачів також перекладається на російську мову і є найбільш простим, зрозумілою.

Тепер давайте поговоримо про особливості автоматичного та ручного пошуку каналів, які включені до безкоштовних цифрових телевізійних мультиплексів.

Автоматичний режим

Це функція автоматичної настройки є причиною того, що багато фахівців визначають Samsung TV-телевізор, як сам “розумний” серед усіх, які представлені на ринку. Кожен користувач зможе автоматично налаштувати телевізійні програми, організувати їх в алфавітному порядку.

Спочатку потрібно вибрати джерело сигналу: антена, кабель, супутник. Деякі моделі Smart TV пропонують користувачеві найпопулярніших постачальників: NTV, TelekArt, Tricolor. Якщо ви хочете використовувати послуги з перерахованих операторів, канали будуть знайдені автоматично та розміщені відповідно до традиційного замовлення.

Після завершення автоматичного налаштування виберіть програму конкретного постачальника. Вони будуть розміщені відповідно до установок оператора телевізійного трансляції. Щоб змінити розташування каналів, скористайтеся функцією переміщення:

 • Натисніть кнопку головного меню на пульті дистанційного керування.
 • Потім виберіть команду “трансляція”, вона представлена ​​як іконки для білої супутникової пластини.
 • Лишаючи вниз, поки я не спіткнувся з командою “Зміна номера телеканалу”, активуйте його, вибравши “Увімкнути”.
 • Щоб перейти до наступного кроку, поверніться до вкладки “Будинок”, а потім знову відкрийте розділ “Broadcast”. Натисніть праворуч і виберіть “Змінити”.
 • Виберіть канал, розташування якого ви хотіли б змінити, виділити його за допомогою позначки, а потім натисніть кнопку “Зміна номера”.

Ви можете запустити автоматичний пошук і без пульта дистанційного керування. Якщо ви використовуєте РК-телевізор Smart TV, то ви можете увімкнути автоматичне налаштування за допомогою клавіатури, миші або найбільш звичайним смартфоном. Звичайні телевізори можуть бути налаштовані за допомогою кнопок навігації, розташованих на передній панелі пристрою.

Ручний режим

Щоб узгодити телевізійні канали на старій моделі телевізора Samsung вручну, не викликаючи майстра, вам потрібно одночасно розглянути кілька надзвичайно важливих нюансів:

 • Старі моделі відрізняються від нового комплексу та незрозумілих, пов’язаних з цим, виникають проблеми;
 • Застарілі телевізори не обладнані автоматичною функцією конфігурації;
 • Старі телевізор Samsung не можуть транслювати зображення у високій роздільній здатності.

Ручне налаштування передбачає зміну багатьох важливих основних параметрів. Іноді це лякає користувачів, хоча насправді немає нічого складного, вам просто потрібно правильно налаштувати частоту, ви не можете розбити телевізор.

Як налаштувати телевізор вручну? Слідкуйте за простим покроковим інструкцією:

 • Відкрийте головне меню, а потім перейдіть до розділу “Антена”.
 • Виберіть “Ручне налаштування” “Встановлення цифрових телевізійних каналів”.
 • Натисніть “Створити”, внаслідок чого відкривається вікно з додатковими показниками: чистота, модуль, передача.
 • Спочатку потрібно встановити наступні параметри 170 000 кГц, 128 QAM та 6900 KS / S.
 • Телевізор буде налаштований певний час, шукаючи канали. Зображення зміниться, почнеться постріли телевізійних програм.
 • Після завершення потрібно натиснути кнопку “Зберегти”, після чого з’явиться вікно, щоб керувати частотою, модулем та передачею, останні параметри залишаються незмінними, але вкажіть нову частоту. 178000 кГц, почніть пошук знову.

До того ж принципу, ви можете продовжувати пошук телевізійних каналів, постійно додаючи до частоти 8000 кГц. Експерименти такого роду можуть бути виконані до показника 226000.

Таким чином, ви також можете значно покращити якість звуку та зображення, зробити їх дуже ясними. Перейдіть до меню та виберіть розділ “Зображення”, а потім довільно відрегулюйте ясність, яскравість, контрастність та інші параметри.

Вручну можна також відсортувати канали. Для цього відкрийте головне меню, а потім перейдіть до розділу “Мовлення”. Навпроти правильних програм, перевірте кліщі. Тут ви можете додати свої улюблені канали до вибраного або зберегти поточне розташування.

See also  Як встановити оновлення на Samsung. Чому оновлення Samsung поставляються так повільно

Для перегляду кабельного телебачення до квартири має бути кабель від постачальника. У цьому випадку мова йде про цифрове трансляцію, на відміну від аналогового, який використовується аналоговий сигнал. Така ж категорія включає трансляцію, яка виконується через Інтернет.

Супутникове мовлення здійснюється за допомогою супутників, які високі над землею. Зазвичай трансляція дозволяє глядачам насолоджуватися високоякісними зображеннями та звуком. Для перегляду таких каналів вимагає точно налаштованої супутникової антени. Переважна більшість таких каналів сплачуються.

Тому їхнє перегляду можливе, за умови, що відповідний тариф був виплачений. Для перегляду користувачі передаються на картки, які засвідчують факт оплати. Вони повинні бути вставлені в модуль Cam або відповідний роз’єм на телевізорі.

Які телевізор Samsung підтримує цифровий телевізор

Марка Samsung має сотні телевізійних моделей, але зробить акцент на пристроях з підтримкою цифрової мовлення. У таблиці представлені моделі, розташовані також збільшити діагональ панелі.

Модель Діагональ Тип
LT19C350EX дев’ятнадцять LCD
19h4000 дев’ятнадцять LCD
LT22C350EX 22 LCD
UE22H5610 22 LCD
LT23C370EX 23 LCD
T24D590EX 24 LCD
UE24H4070 24 LCD
T27D390EX 27 LCD
T27D590EX 27 LCD
UE28H4000 28 LCD
T28D310EX 28 LCD
UE32EH5007 32 LCD
UE32ES5507 32 LCD
UE32H4000 32 LCD
UE37ES6710 37 LCD
UE39F5000AK 39 LCD
UE40H4200 40 LCD
PS43E497B2 43 плазма
UE46F5000AK 46 LCD
UE48H4203 48 LCD
UE50ES5507 50 LCD
PS51E497B2KXRU 51 плазма
PS51E537A3 51 плазма
UE55F6100AK 55 LCD
PS60F5000AK 60 плазма
UE60F7000AT 60 LCD
PS64F8500AT 64 плазма
UE65F8000AT 65 LCD
UE75F6300 75 LCD
UE78HU9000 78 LCD
UE105S9 105 LCD

канали Налаштувати

У всіх телевізорів і приставок, є два способи установки:

 • Автоматичний режим. Працює за принципом автоматичної передачі. пошуку каналів у всьому діапазоні частот, в яких працює прийом пристрою. Універсальний та спрощений метод, який відмінно підходить для першої установки, і майже не вимагає участі користувачів.
 • Ручний режим. Канали налаштовуються самостійно. На відміну від автоматичної роботи, шукаючи кожну програму окремо. Він використовується, якщо вже є налаштовані канали на телевізорі або на приймачі. Часто ситуація виникає, коли пошук виконується на пристрої з вже налаштованими каналами аналогового мовлення. Avtopoisk їх з’їде, тому ви можете зробити лише ручне налаштування каналів.

Перш ніж запустити пошук каналу, виконується налаштування телевізора Samsung. Для більшості пристроїв Samsung вони виконуються однаково, у невеликому винятку, з якою буде повідомлено в процесі.

Перш за все, вам потрібно перейти до “Системні налаштування” на приймачі або “Канал” на телевізорі та знайти розділ меню, включити “російську”. Далі потрібно встановити країну або регіон. Росія або Східна Європа (Східна Європа). У процесі вам потрібно буде ввести PIN-код чотирьох цифр, що захищає від несанкціонованого використання. Залежно від генерації пристрою, заводський код відбувається 0000, 1111 або 1234 (старі моделі).

Тепер ви можете перейти до прямої конфігурації каналів.

Автоматичний пошук

Щоб шукати канали, потрібно перейти до розділу системи, натиснувши панель керування “MENU” (або зелена неназвану кнопку на старі консолі), а в меню відкривається, виберіть розділ “Налаштування каналу”. Відкриється нове меню, в якому вам потрібно перейти до розділу “трансляція” (або “Direct Ether”) та виберіть потрібний формат трансляції (антена, супутник, кабель). Автопойськ почнеться відразу після вибору.

Якщо меню вже вказує бажаний приймач, ви можете негайно натиснути автоматичне налаштування, щоб автоматично шукати. Система самостійно шукає всі частоти і збереже знайдені канали.

Ручний пошук

Як налаштувати цифрове телебачення на телевізорі через антену, якщо робочі канали вже присутні?

Насправді є багато таких випадків:

 • Є існуючі аналогові програми мовлення;
 • Нещодавно заслужив другий мультиплекс і налаштування 1-го пакету цифрових каналів;
 • Приймач використовується як дуплектер, а також експлуатаційні телевізійні канали супутникового телебачення.

Для цього налаштуйте канали вручну. Вам потрібно вказати критерії пошуку системи. Ви повинні зателефонувати в систему меню та перейти до розділу “Антена”.

Важливий! Це окремий розділ, розташований зліва, під лінією “Автонастройка”! Його можна заплутати з секцією вибору джерела сигналу (розміщена справа), t.До. Він відображає лише тип приймача, а при виборі ефірної антени також буде показано “антена” (див. малювання).

Далі перейдіть до розділу «Ручна установка» та введіть наступні значення:

 • Модуль. 128 QAM;
 • Швидкість передачі даних. 6900 кС / с;
 • Частота. 298000 кГц (для цифрового телебачення або 170 кГц (для цифрового та аналогового телебачення).

Натисніть “Почати пошук”. Коли канал налаштовує, потрібно почати пошук наступного. Для цього кожен раз у налаштуваннях збільшується значення частоти на 8000. Кожен формат трансляції має свою кінцеву частоту. 298000 кГц для аналогових та 858000 кГц для цифрових каналів. На інших частотах трансляції не відбувається.

Налаштування старої моделі телевізора

Перед появою цифрового телебачення, налаштування телевізорів з різних виробників не було іншим, і ця інструкція підходить для інших моделей.

Переглянути цифрове телебачення можливе лише з приймачем. Старі телевізори для підключення Є тільки AV Input (два жовтий та білий роз’єм). Аналогові канали розміщуються на різних телевізорах, а пошук цифрових програм повинен бути переключений на телевізор аудіо-відеоканал (AV або A / V кнопка на пульті).

See also  Як скинути графічний пароль на Android. Налаштування графічного ключа

Після цього, на приймачі, потрібно зробити ручний пошук інструкції, описаного вище. Вибрано опцію “для цифрового телевізора”, а початкова частота DVB T2 298 кГц, після чого ви можете почати пошук.

Увага! Цифровий та супутниковий приймач не відрізняє аналогове та цифрове мовлення, розглядаючи кожну програму як регулярний сигнал з певною частотою. Тому Автопойськ цих консолей усуває раніше знайдені канали, і вони будуть зникнути!

Смарт-телевізор

Їх функціональний та inteeis значно ширші, ніж звичайні телевізори цифрових приймачів, але Inteeis не змінився практично. Принаймні, налаштування цифрових каналів на серії Smart TVS 6 та вище виконується аналогічним варіантом.

Смарт-телевізори (смарт-телевізор) є “здатністю” розпізнавати різні формати мовлення. Завдяки які ви можете виконати канали автоматичного доступу будь-якого стандарту трансляції. Для цього, перш ніж вибрати джерело сигналу, потрібно перейти до “для цифрових та аналогових каналів”. Т.Е. Попередні канали також будуть видалені, але на їх місці з’являться цифрові та аналогові програми.

Кабельне телебачення

Avtopoisk виконується тим же принципом, що і конфігурація основних цифрових каналів. Перш ніж запустити, потрібно вибрати джерело кабельного сигналу. Для ручного налаштування потрібно перейти до відповідного розділу та виберіть “Параметри пошуку кабелів”.

Введіть налаштування системи для пошуку цифрових програм:

Після завершення, всі знайдені кабельні телевізійні канали, надані тарифним оператором, залишаться.

Супутникове телебачення

Автоматичний та ручний метод пошуку повністю ідентичний для таких форматів трансляції. Налаштування системи:

Також після вибору джерела супутникового сигналу, список телерадіомовників відкриється. Щоб прискорити процес, рекомендується вибрати свого оператора або за його відсутності. “Інше”. Після завершення буде знайдено велику кількість каналів, які багато разів більше, ніж основне та кабельне телебачення. Це пов’язано з тим, що супутникова пластина знаходить всі світові канали трансляції в регіоні в певному діапазоні частот. Там можуть бути непрацюючі канали серед знайдених програм, а високий рівень сигналу вказується (більше 55%). У цьому випадку він заблокований (платний або заборонений).

Деякі приймачі мають модуль Cam під банківською карткою. Потрібно зробити онлайн-покупки (розумні консолі) та розблокування платного трансляції (супутникові приймачі).

Загальні налаштування для телевізора та приймача

У характері, всі ці присутні кроки встановлюють аналоговий та цифровий телевізор

Ви можете виділити у трьох групах:

 • Технічний. Налаштування параметрів для високоякісного цифрового сигналу. швидкість обробки та діапазон пошуку частот.
 • Пошук. Основний процес пошуку каналів.
 • Інше. Вибір мови, встановлення пароля, сортування каналів і т.D.

Технічні налаштування ускладнюються тим, що при залежності відбору частотного діапазону відбувається по-різному. У деяких моделях він автоматично встановлюється при виборі типу приймача (супутникового, кабелю або антени). Інші приймачі підтримують лише здатність вручну налаштувати значення частот. Його можна отримати з посібника приймача.

Пошук каналу завжди ручна та автоматична функція. В останньому випадку користувач запрошується знайти та негайно зберегти всі канали. Це незручно за наявності робочих каналів з іншого приймача, т.До. Автопойськ повністю видаляє їх. Звичайно, це може бути включено до всіх видів мовлення, але телевізійні канали колишнього телебачення більше не будуть у своїх місцях.

Останні телевізійні моделі підтримують профілі користувачів, в одному з яких ви можете зберегти аналогові телевізійні канали та знайти цифрові програми з іншого.

Inteeis є користувацькі налаштування. Вони не впливають на пошук каналу та необхідні для простоти використання телевізора, але користувач постійно стикається з ними, коли підключений.

У більшості випадків потрібно налаштувати наступні параметри:

 • Регіон. Вибір країни для пошуку каналів. Деякі телевізори та консолі мають опцію “Росія” може бути відсутня та відібрана “Європа”. Це пов’язано з експортом. Якщо основні поставки виробника зосереджені на американському чи азіатському континенті, обладнання буде слабко інтегроване для використання в європейській частині.
 • Сортування каналів. Дуже корисна функція при підключенні кабельного телебачення. Спочатку він знаходить всі телеканали, в т.C. Недоступний за тарифом. Враховуючи неможливість активації без консолі, вони марні та видалені, натискаючи пару кнопок на пульті.
 • Пароль (PIN-код). Потрібно отримати доступ до системних параметрів та встановлювати обмеження на перегляду окремих каналів. Служить засобом захисту від несанкціонованого використання телевізійних або ненавмисних змін у функціях дітей.

Деякі моделі перед основними налаштуваннями вимагаються за допомогою INTES. Всі консолі та телевізори підтримують російську мову. Якщо він не буде запропоновано та встановлено англійську мову, ви можете змінити його, натиснувши меню “Мова” та виберіть “Російський”.

Для власників сучасних телевізорів, які мають вбудований тюнер DVB-T2. Він виконує ті самі функції, що і приймач. декодує сигнал і дає глядачеві готові зображення у високій роздільній здатності. Пошук цифрових каналів на них відбувається в тому ж методі. Як за допомогою консолі. Різниця лише у програмних функціях та функціях самого телевізора. Кожна модель відрізняється, тому цифрова телевізійна конфігурація для кожного виробника буде розглянуто нижче окремо.

Як знайти місцеві аналогові канали

Порядок додавання локальних каналів для перегляду телевізійного механізму залежить від використовуваної моделі Samsung TV. Якщо встановлено режим “Цифровий та аналоговий”, то всі розглянуті канали вже знайдені. Якщо деякі з них відсутні, це буде потрібно повторно проводити сканування.

See also  Як завантажити Play маркет на Android

Якщо ви раніше встановили лише цифрові канали, місцеві аналогові канали повинні бути підписані окремо. У цьому випадку буде потрібна наступна послідовність дій:

 • Вам потрібно включити меню.
 • Перейдіть до розділу “Трансляція”.
 • Джерело сигналу перемикається до антени.
 • Слід зазначити, що буде зроблено лише пошук аналогових каналів.
 • Почніть пошук, потім чекає його, поки він не буде завершений.

Після цього локальні аналогові канали будуть доступні для перегляду.

Налаштування цифрового телебачення на Samsung

Цифровий телевізор на території Росії з’явився кілька років тому і був активно використаний з тих пір. І це зрозуміло. По-перше, після того, як взяв настройку лише один раз, вам не потрібно постійно виправляти антену або переконфігурувати телевізор, щоб побачити щось інше. По-друге, цей телевізор не має втручання у форму смужок або снігу. Правда, якщо є деякі проблеми з сигналом, то ви не можете бачити передачі.

DTV телевізійний формат дуже популярний серед населення. Якщо ви хочете підключити безкоштовні канали до свого телевізора, вам не доведеться називати спеціаліста, як ви можете зробити це кожен. Головне, що ваша модель підтримує стандарти тюнера DVB-C.

Більшість пристроїв, випущених Samsung, мають такі стандарти. Це може бути як застаріла модель, так і Smart TV 6 телевізорів серії. Тому зараз ми розповімо про те, що потрібно зробити для налаштування цифрових каналів на сучасних та старших епізодах Samsung.

Як визначити, чи є особливий тюнер?

Більшість сучасних телевізорів вже оснащені цифровим приймачем трансляції та знають, як ловити канали. Якщо документи після покупки не зберігаються, або немає відповідної інформації, лише візуальна інспекція здатна відповідати на питання.

Скажіть, як знайти потрібну інформацію. Для цього вивчіть комунікативну панель: якщо є роз’єм з підписом “Цифровий вхід” (“Digital Login”), то телевізор буде приймати подібну трансляцію.

Моделі, випущені до 1998 року, не обов’язково підтримують стандарт DVB-T2.

Техніка цього періоду була зосереджена на іншій трансляції, тому вам доведеться далі з’ясувати, як перейти від аналогового телевізора до цифрових. Відповідне маркування можна знайти на заводській коробці телевізора. Але якщо є аналогічна напис “DVB-T”, все ще необхідно додатково придбати префікс, оскільки цей формат також застарілий.

Як варіант. ви завжди можете зв’язатися з телефоном або онлайн-режимом у підтримці клієнтів виробника. Менеджери Call-центру нададуть необхідну інформацію про бренд Samsung на першому запиті.

Які моделі Samsung можуть бути налаштовані на цифру без тюнера?

DVB-T2. зовнішній або внутрішній тюнер, з яким телевізор “ловить” 20 цифрових каналів.

Дізнайтеся, чи працює цифровий тюнер у телевізорі телевізора у документації для пристрою або на офіційному веб-сайті виробника. Знайдіть лінію “Технічні характеристики”, а в них “Тюнери” або “Системи мовлення”. Якщо стовпець DVB-T2 буде стояти плюс, то телевізор підтримує вільні канали. Якщо ваш телевізор підтримує цей стандарт, то це означає, що префікс не буде необхідності. Якщо немає. ви можете купити консоль в будь-якому спеціалізованому магазині.

Нижче ми будемо розуміти, які моделі SAMSUNG TV буде мати можливість грати цифрові канали без пульта.

 • 49Q67Rau.
 • 49Q6FNA.
 • 49Q77Rau.
 • 49Q7CAM.
 • 49Q7FAM.
 • 49q7fgm.
 • 55Q67Rau.
 • 55Q6FAM.
 • 55Q6FNA.
 • 55Q77RAU.
 • 55Q7CAM.
 • 55Q7FAM.
 • 55Q7FGM.
 • 55Q7FNA.
 • 55Q8CNA.
 • 55Q8DNA.
 • 55Q8FAM.
 • 55Q9FNA.
 • 65Q67Rau.
 • 65Q6FAM.
 • 65Q6FNA.
 • 65Q77RAU.
 • 65Q7CAM
 • 65Q7FAM.
 • 65Q7FGM.
 • 65Q7FNA.
 • 65Q8CAM.
 • 65Q8CNA.
 • 65Q8DNA.
 • 65Q8FAM.
 • 65Q900RAU.
 • 65Q900RBU.
 • 65Q90RAU.
 • 65Q9FAM.
 • 65Q9FNA.
 • 75Q6FNA.
 • 75Q70RAT.
 • 75Q7FAM.
 • 75Q7FGM.
 • 75Q7FNA.
 • 75Q8CAM.
 • 75Q8DNA.
 • 75Q900Raura.
 • 75Q900RBU.
 • 75Q9FNA.
 • 82Q6FNA.
 • 82Q70RAT.
 • 82Q77RAU.
 • 82Q900RBU.
 • 85Q900Rau.
 • 88Q9Fam.
 • 98Q900RBU.
 • 32EH5007.
 • 32EH5307.
 • 32EH6037K.
 • 32ES5507.
 • 32ES5507K.
 • 32ES5537K.
 • 32es6307U.
 • 32es65x7.
 • 32es67x7.
 • 37EH5007.
 • 37ES6307.
 • 40EH5007.
 • 40EH5307.
 • 40EH6037K.
 • 40es5507.
 • 40es6307.
 • 40es65x7.
 • 40es67x7.
 • 40es6807.
 • 40es6907U.
 • 40es7207U.
 • 40es7507.
 • 40es8007U.
 • 46EH5007.
 • 46EH5307.
 • 46EH6037K.
 • 46es5507.
 • 46ES6307.
 • 46es65x7.
 • 46es67x7.
 • 46es6807.
 • 46es6907U.
 • 46es7207U.
 • 46es7507U.
 • 46es8007U.
 • 55ES6307.
 • 55es65x7.
 • 55es6807.
 • 55es6907U.
 • 55es7507U.
 • 55es8007U.
 • 65es8007.
 • 105s9.
 • 19х4000.
 • 22f5000.
 • 22f5400.
 • 22F5410.
 • 22х5000.
 • 22h5005AK.
 • 22х5020.
 • 22х5600.
 • 22х5610.
 • 24eed690ab.
 • 28c690ab.
 • 32B675FB.
 • 32B690QB.
 • 32C690DB.
 • 32C770.
 • 32ED470GK.
 • 32ED590HB.
 • 32ED690DB.
 • 39EB675FB.
 • 40EB690qb.
 • 40C690DB.
 • 40EC770.
 • 40C890XB.
 • 40ED590BB.
 • 40ED690ub.
 • 42EB675FB.
 • 43ED690mb.
 • 46EB675FB.
 • 46eb690QB.
 • 46EB890XB.
 • 46C770.
 • 48EC690DB.
 • 48ED690ub.
 • 49EF690DB.
 • 55EB690qb.
 • 55EB890xB.
 • 55EC690EB.
 • 55ed690ub.
 • 65eb890xb.
 • 49Q6Fng.
 • 55Q6Fng.
 • 55Q7FNG.
 • 55Q8CNG.
 • 55Q8Fng.
 • 65Q6FNG.
 • 65Q7FNG.
 • 65Q8CNG.
 • 65Q8Fng.
 • 75Q6FNG.
 • 75Q7FNG.
 • 82Q6FNG.

Інші моделі

Якщо у списку, перерахованому вище, ваша модель не була знайдена, шукайте його у списку маловідомих брендів нижче:

 • KN55S9.
 • LH40RMDPLU.
 • LH48RMDPLU.
 • LT19C350EX.
 • LT22C350EX.
 • LT23C370EX.
 • LT24C350EX.
 • LT24C370EX.
 • LT27C350EX.
 • LT27C370EX.
 • PE43H4000.
 • Ps43e497.
 • Ps43f4900.
 • Ps51e537.
 • Ps51e557.
 • Ps51e8007.
 • Ps51f4900.
 • Ps60e557.
 • PS60E6500.
 • PS60E6507.
 • Ps64d8000.
 • T22D390EX.
 • T22e310Ex.
 • T23d310ex.
 • T24d310ex.
 • T24d390Ex.
 • T24d391ex.
 • T24d590Ex.
 • T24e310ex.
 • T24e390Ex.
 • T24h390si.
 • T27B750.
 • T27d390ex.
 • T27d590Ex.
 • T27h390si.
 • T28d310ex.
 • T28e310ex.
 • T32e310Ex.
 • V32f390fix.
 • V32F390Six.