Home » Налаштування Xiaomi Redmi Примітка 8 Телефон

Налаштування Xiaomi Redmi Примітка 8 Телефон

Table of Contents

Позбутися від непотрібних додатків на Redmi Note 8 Pro

Кількість попередньо встановлених програм, які поєднує в собі Xiaomi у своїх пристроях, різко зросла нещодавно. На Redmi Note 8 Pro існує майже десяток додатків, які ви можете видалити, щоб зробити місце для зберігання необхідних файлів. Ці програми найчастіше не використовуються користувачами, тому краще позбутися від них.

Перейдіть до “Налаштування“. “Встановлені програми” та видалення раніше завантажених програм, які ви не хочете використовувати. Деякі попередньо встановлені програми, які не можна видалити. можна вимкнути.

Захист та приховування додатків у Redmi Примітка 8 та Примітка 8 Pro з MIUI 11 та 10: Як увімкнути

New Redmi Note 8 та Redmi Примітка 8 Pro з Xiaomi на продаж вийшла з Miui 10 Shell, яка, як відомо, базується на Android 9.0 пиріг. Але тепер для обох моделей виробник почав поступово розподіляти Miui 11, який вже знаходиться на Android 10.

Однак функції захисту застосування, тобто в обох MIUI. і в 10-му, а в 11-й. Що це таке?

Для тих, хто ще не знає (або хто має новий Redmi Note 8 Перший Xiaomi), внаслідок чого ми зробимо невелику уточнення. Захист функцій та приховування не нові, але в ряді повсякденних ситуацій надзвичайно корисні. Робота просто: Перша дозволяє налаштувати доступ до програм у смартфоні за допомогою графічної клавіші, цифровий код або пароль, а другий приховує конкретне застосування з загальних списків.

Як активувати захист та приховування додатків у Redmi Note 8 та Redmi Note 8 Pro з MIUI 10?

Це випадок, якщо смартфон є абсолютно новим та / або ще не вдалося отримати оновлення оболонки. У Miui 10:

 • Ми переходимо до налаштувань та захисту до застосування додатків;
 • Далі, перейдіть до налаштувань розділу (значок передач у верхньому правому куті екрана);
 • активувати захист програми (перший слайдер до положення на положенні);
 • і налаштувати режим та спосіб захисту, спосіб розблокування та,
 • Ми повертаємося назад та вибираємо програми для захисту (вкладка захисту програми);
 • Після цього перейдіть до схобових додатків на вкладку та увімкніть потрібний режим приховання.

Після цього, щоб Redmi Note 8 показує приховані програми на екрані, вам просто потрібно розбавити двома пальцями на екрані. Система запитає пароль, а потім покаже папку з усіма прихованими додатками.

Чому Xiaomi No 90HZ Налаштування

І ось користувач стикається з великою проблемою: у налаштуваннях багатьох телефонів Xiaomi, просто немає режиму 90 Гц. Це, перш за все, стосується смартфонів, які підтримують 120 Гц. Ви можете вибрати або максимально, або мінімальну частоту (60 Гц), а середній ні. Власники MI 11I, POCO X3 NFC, POCO X3 Pro, POCO F3, Redmi K40 та деякі інші пристрої вказуються про таку проблему. Якщо для телефону, максимальна частота оновлення становить 90 Гц, то цей параметр може бути встановлений без проблем.

Чому компанія Xiaomi вилучила можливість включити 90Hz у вищезгаданих моделях. Інші виробники, такі як Samsung, Realme, Oppo та T.D., залишила цю можливість в системних налаштуваннях. На щастя, включення 90 Гц можливе навіть на смартфонах, де ця функція обмежена. Як точно читається в наступному пункті.

Як налаштувати NFC Xiaomi Redmi Примітка 8 Pro

Безконтактні платежі за допомогою смартфона вже твердо вступили до нашого життя. Люди все частіше платять за свої покупки, використовуючи Google Pay, Samsung Pay та інші Pey. Отже, новинка з Сяома не відходить від цієї тенденції, але деякі його щасливі власники зіткнулися з тим, що NFC не працює на Redmi Note 8 Pro. Є кілька причин, давайте зрозуміємо все в порядку.

Як встановити Сяомі? Перше включення смартфона

Дізнайтеся, як швидко і легко налаштувати смартфон Xiaomi під час першого включення.

Як правильно зробити перший перемикання смартфону? Як спочатку створити новий Xiaomi, щоб він правильно працював? Що можна пропустити і що можна негайно налаштувати? На всіх цих питаннях ви знайдете відповідь у цій статті. Так що підемо!

один. Натисніть клавішу живлення та подивіться протягом декількох секунд для першого завантаження. Після того, як вона, на екрані з’являється назва оболонки. У нашому випадку, Miui 10. Ви можете мати miui 9. Суть установки не змінюється з цього. Натисніть значок “Далі” і рухатися вперед!

Виберіть мову системи. “Російський” або будь-який інший підходящий варіант від запропонованого.

Виберіть регіон. У нас є Росія. Ми думаємо, що ви;) Примітка: система та країна в будь-який час можна змінити в налаштуваннях смартфонів. Спеціальні функції можуть змінюватися з цього. Наприклад, якщо ви покласти область Гонконгу на Mi 8 або Mi 8 Pro, то ви будете мати функцію розблокування обличчя. 4. Наступний пункт. підключення до Інтернету. Якщо ви хочете пропустити його, натисніть відповідну кнопку. Не бійтеся! Ви завжди можете налаштувати цей елемент пізніше.

Ну, ми йдемо “красивий” шлях. ми налаштовуємо все тут і зараз. Виберіть назву мережі Wi-Fi, натисніть на нього та введіть пароль. Вам також доведеться дозволити службам Google використовувати мережу Wi-Fi, натиснувши кнопку “Прийняти”. Усе! Тепер ви онлайн;)

Жити далі. На екрані ми бачимо “Умови використання”. Ось так, як каже: “Отримати, лежати”. Ми читаємо умови та політику конфіденційності та поставили галочку на точку “Я читаю. “.

Наступна станція. з’єднання SIM-картки. Його можна пропустити, і ви можете зробити негайно. Якщо ви не знаєте, як встановити або витягувати SIM-картку, зверніться до ілюстрованого посібника у вікні.

Під цим кроком ми ховаємо “служби Google”. Вони повинні бути прочитані, обов’язково розливуйте до кінцевої сторінки. Після цього з’явиться кнопка “Прийняти”, яка, звичайно, повинна бути прийнята;) Все логічне!

See also  Як на кнопковому телефоні змінити мову

вісім. На цьому етапі вам потрібно вирішити для себе, як ви розблокуєте свій смартфон: за допомогою відбитків пальців або з паролем на екрані.

Примітка: елемент можна пропустити, встановивши його пізніше у налаштуваннях смартфонів.

Звертаючись до фіналу конфігурації нашого нового телефону Xiaomi. Тут ми бачимо “Додаткові налаштування”. Ми рекомендуємо правильно дозволити всім предметам, оскільки вони важливі для повної роботи гаджета.

Ну, останній крок до підготовленого смартфона. вибір теми. Ось ваш смак: Які іконки люблять, ці вибирають.

Барабанна фракція та секунд очікують до завантаження всіх програм. Tadaam, ваш телефон готовий діти!

Як додати підтримку камери Google

Не турбуйтеся, якщо додаток API Camera2 показав, що утиліта не підтримується. З певними маніпуляціями ви можете самостійно розблокувати Hal3.

Зверніть увагу, що ми не несемо відповідальності за дії, які ви зробили! Наступні процедури можуть призвести до неправильної операції телефону, аж до стану цегли.

За допомогою спеціального відновлення

Цей метод буде відповідати користувачам, які встановили відновлення TWRP.

 • Завантажте два файли: Камера _2 API _ Addon.1 і номер. Ererity. Вибрати. Шифрувати.6.0 у форматі ZIP або 7 Z. Щоб завантажити, просто зробити кран за назвою. Якщо додані патчі не приїхали до вашої моделі, завантажте їх з надійного джерела, наприклад, форуму 4 PDA або XDA-розробників.
 • Перекладіть свій смартфон до режиму відновлення: утримуйте кнопку живлення та збільшити гучність.
 • Поперемінно встановіть кожен патч. Для цього натисніть кнопку Встановити плитку та введіть шлях до архіву. Зробіть проведіть пальцем на екрані, щоб підтвердити операцію.
 • Після встановлення установки, Tapot System.

через магічний модуль

Подібна процедура з встановленням необхідного файлу. Всі дії проводяться в утиліті менеджера Magisk.

 • Завантажте модуль Camera2API Enabler для магії.
 • Перейдіть до менеджера та відкрийте бічне меню.
 • Виберіть модулі та натисніть на жовтий плюс у нижній частині сторінки.
 • Використовуючи вбудований провідник, вкажіть шлях до завантаженого архіву.
 • Встановіть модуль та перезавантажте свій смартфон.

Ручне редагування файлів

https: // Гра.Google.COM / Store / Apps / Деталі?Id = com.джима.Додатки.Будувати.Проп.Редактор також дуже простий і швидкий спосіб. Передумова для смартфона з кореневого права.

 • Завантажити з Google Play BuildProp редактора та встановіть.
 • Відкрийте програму та надайте доступ до прав суперкористувача.
 • У рядку пошуку введіть збереження.Камера.Hal3.Увімкнено. Натисніть на цю напис і змініть його: у значенні стовпця замість 0, потрібно поставити 1.
 • Збережіть зміну та перезавантажте пристрій.

Якщо ви не знайшли потрібну рядок, додайте його вручну. Для цього натисніть значок олівця, а в нижній частині сторінки додаються.Камера.Hal3.Enabled = 1.

Якщо смартфон спочатку підтримує драйвер Hal3, викладені вище процедури не потрібно виконувати. Негайно приступити до встановлення GCAM (інструкція нижче).

Налаштування Xiaomi Redmi Примітка 8 Телефон

Якщо ваш Redmi Note 8 або Redmi Note 8 Pro Smartphone страждає від несправності, наприклад, висить, а не вільні місця або системні помилки, ви можете спробувати скинути налаштування, щоб повернути телефон до початкового стану. У цьому посібнику ми покажемо вам, як відновити заводські налаштування та очистити системний кеш у Redmi Note 8 та Redmi Note 8 Pro.

Існує два способи скидання налаштувань на мобільних пристроях Android. Один з них. через налаштування, інший. натиснувши фізичні клавіші, щоб ввести режим відновлення.

Що потрібно знати перед скиданням налаштувань телефону

По-перше, створіть резервну копію всіх важливих даних на своєму телефоні, наприклад контакти, фотографії, документи тощо. D. Оскільки під час скидання налаштувань, всі дані на вашому телефоні будуть стерті.

Щоб уникнути захисту від фабрики від Google та Xiaomi, видаліть свої облікові записи Google та MI з вашого телефону. Для цього перейдіть до “Налаштування” та знайдіть елемент “Облікові записи”.

Після цього ви можете розпочати скидання налаштувань телефону, зручні для вас.

Скидання Redmi Примітка 8 або Redmi Примітка 8 Pro через системні налаштування

Це найпростіший спосіб скинути через налаштування телефону, виконайте такі дії:

 • Перейдіть до розділу “Налаштування” на своєму телефоні.
 • Натисніть “Додаткові налаштування“.
 • Натисніть “Резервне копіювання та скидання”.
 • Виберіть “Скинути до заводських налаштувань”.
 • Натисніть “Скинути телефон” і почекайте близько 10 секунд.
 • Потім натисніть кнопку “Далі” і почекайте трохи.
 • Підтвердьте дію, натиснувши OK.
 • Ви успішно скинули Redmi Note 8 або Redmi Примітка 8 Pro Налаштування.

Відновлення заводських налаштувань Redmi Примітка 8 або Redmi Примітка 8 Pro через фізичні клавіші

Перший спосіб розряду є найкращим рішенням. Однак іноді функція системних налаштувань на вашому смартфоні не може бути доступним завдяки проблемам системи. У цьому випадку вам потрібно скинути параметри смартфона на заводі за допомогою фізичних клавіш.

 • Вимкніть смартфон Redmi Примітка 8 або Redmi Примітка 8 Pro.
 • Натисніть та утримуйте клавішу “гучність” та “живлення” на ноті Redmi, доки ви не побачите логотип Xiaomi або Redmi, а потім відпустіть кнопки.
 • Ваш телефон увійде до режиму відновлення, тут ви можете встановити язик для вашого смартфона.
 • Після цього ваш телефон увійде до режиму відновлення запасів.
 • Використовуйте клавіші гучності, щоб вибрати Wipe Data / Factory Reset та натисніть кнопку “Power”, щоб підтвердити.
 • Перейдіть до Так Видалити всі дані користувача, використовуючи вбивство гучності та натисніть кнопку “Power”, щоб продовжити.
 • Коли процес завершується, перейдіть до системи скидання зараз та натисніть кнопку живлення.
налаштування, xiaomi, redmi, телефон

Через кілька хвилин пристрій перезавантажеться, і процес відновлення до заводських налаштувань буде завершено. Після успішного включення телефону ви можете увійти до свого облікового запису Google і відновити корисну інформацію на своєму пристрої.

Як налаштувати нову ноту Redmi 8 / 8T. Мої рекомендації!

Xiaomi Redmi Примітка 8t: часто задаються питання та всю інформацію про смартфон

Як змінити кнопки нижньої навігації на смартфонах Xiaomi, Redmi та Poco

Додати коментар Скасувати відповідь

Натискання кнопки “Залишити коментар” ви погоджуєтеся Політика конфіденційності.

Цей запис 42 коментарів

Вітаю! Я перестав зберегти вхідні та вихідні дзвінки. Xiome note 8 pro Телефон. Скажи мені що робити?

Привіт, Альбін. Перейдіть до “Налаштування” “Програми” “Всі програми”, знайдіть програму “Телефон”. Потім натисніть кнопку “Очистити” та “Очистити все”, перезавантажте телефон. Після цього все повинно бути збережено в телефонній книзі.

Доброго дня. Така проблема. При використанні телефонного телефону вимкнено, тоді почалося завантажено, але не включається. Тепер у колі працює відповідно до схеми. Включення-напис Redmi-вимкнення, і так у колі і без зупинки.

Здрастуйте, Олександре. Спробуйте скинути налаштування на фабрику, використовуючи наш посібник. Якщо це не допоможе, то лише прошивка пристрою буде виправлена ​​проблема.

Вітаю!У мене є така проблема оновлення 12.0.6.0, який завантажив його, натискає оновлення, він записує недостатньо кеш пам’яті Перезавантажте телефон, щоб видалити пам’ять, я не зробив це ще.Я не знаю, що робити, якщо у вас є відповіді, будь ласка, скажіть мені, будь ласка

See also  Як переглянути видалені повідомлення в телефоні

Привіт, Павло. З останніх новин стало відомо, що у новому оновленні було виявлено критичну помилку. Можливо, через це ви не встановлюєте оновлення. Тому не поспішайте з встановленням оновлень, я думаю, що незабаром проблема виправлена.

Доброго дня. Телефон XIOME NOTE 8 PRO Ні Кнопка Не беріть дзвінок під час виклику телефону, просто йде. Неможливо скинути налаштування, без кнопки резервного копіювання та скидання.Що можна зробити? спасибі.

Привіт, Катерина. Другий спосіб скидання налаштувань буде виправити вашу проблему. Можливо, налаштування будуть трохи різними, залежить від моделі та версії телефонної прошивки. Також на YouTube є детальна інструкція щодо скидання Redmi Примітка 8 та Redmi Примітка 8 Pro до заводських налаштувань.

Добрий день у мене є новий телефон купив xiomi note8pro ram8 box.Проблема, коли я слухаю голосові повідомлення і випадково взявши руку камери.Екран вимикається, і звук йде, але екран не вимикається і довго очікує.1 Plotvlu на Zyardka буде запалювати і дзвонити на екрані VTTelf не вимикається, а потім.Кнопка правої сторони вимкніть навколишнє значення і увімкніть його, а потім екран включається

Привіт, бах. Перше, що потрібно зробити, це оновлення смартфона та всіх програм. Також спробуйте калібрувати датчик наближення. Для цього відкрийте програму телефону та введіть ###, після цього ви будете вживати до інженерного меню. Потім натисніть три точки у верхньому правому куті та виберіть “Додаткові інструменти”. Тепер виберіть “Sensor Proximity” та натисніть “Calibrate”. Принесіть свою руку до датчика наближення (він розташований недалеко від саморобних камер) і видаліть руку. Так робити кілька разів. Після цього проблема повинна зникнути.

Вітаю. виникла проблема. Після натискання кнопки виклику на екрані на Redmi Note 8 Pro виходить сама по собі, розблокування більше не натискає, сенсорний розблокування не працює, поки дзвінок не буде завершений співрозмовником. Те ж саме відбувається з Whats App я натискаю на прослуховування голосового повідомлення виходить на екран, а не розблокувати, поки повідомлення не закінчиться.

Доброго здоров’я Наталя. Спробуйте калібрувати датчик наближення. Як це зробити, я докладно описав у попередньому коментарі.

Привіт, де переглянути попередні коментарі Як калібрувати датчик наближення

Привіт, Євген. У коментарях до цієї статті.

Вітаю. Телефон не скидається до заводських налаштувань (Забули пароль для входу). При натисканні гучності та потужності не відбувається.

Привіт, Павло. Щоб скинути, потрібно вимкнути телефон, утримуйте та утримуйте кнопку живлення та збільшити гучність. Коли з’являється заставка, відпустіть кнопку живлення, але утримуйте кнопку збільшення гучності. Після цього з’явиться меню. Варто відзначити, що після скидання телефон може запросити обліковий запис облікового запису Google або обліковий запис MI.

Вітаю! Дитина змінив пароль на телефон Xiaomi Redmi Note 8 і “безпечно” забув. Скидання заводських налаштувань та “LEFT” у обліковому записі Google, пароль, з якого також забутий безповоротно. Запровадив резервну адресу електронної пошти, прийшов пароль, але після введення відповіді прийшов, що googl не переконався, що власник телефону. Створив новий обліковий запис і намагався ввести його. Не виходить. Що тепер ви можете зробити?

Доброго дня, Ірино. Вам потрібні способи спробувати відновити обліковий запис Google або шукати обхід облікового запису. Є відео в керівництві керування обіймами керування на YouTube та 4PDA.

Привіт, будь ласка, скажіть мені.Я постійно не мають пам’яті, хоча існує практично ніяких додатків, і я вже видалив все майже, додатки перестали завантажувати. Чи допоможе я скинути налаштування, все буде зі мною, як на самому початку купівлі телефону?!

Привіт, Олеся. Налаштування скидання в більшості випадків допомагає позбутися багатьох проблем, тому я рекомендую намагатися. Просто до скидання не забудьте видалити обліковий запис Google і обліковий запис MI. Після скидання всю інформацію з видалення телефону, і налаштування будуть відновлені на заводу.

Мій телефон вимикається відразу після появи логотипу Redmi. Обидва, коли затискає клавішу живлення, так і, затискаючи ключі, звук плюс і живлення. Навіть нічого не відбувається після защемлення звуку мінус і їжу (з’явився знак Android і поспішає, а потім, коли затискає ключ, потужність логотипу та флеш). Що робити? Син телефон терміново потребує гаджета для відстані. Навчання. Як виправити?

Доброго дня, Тетяно. Вимкніть телефон, а потім натисніть кнопку живлення та збільшуючи гучність. Як тільки з’явиться логотип Redmi, видаліть палець з кнопки живлення та збережіть гучність на ключі гучності, доки не з’явиться меню. Також ви також можете знайти докладну Redmi Note 8 або Redmi Примітка 8 Pro Налаштування Посібника Скидання посібників на YouTube.

Шановний адміністратор, дякую вам за свої рекомендації та детальні коментарі!! Виникла проблема.Як і багато хто тут, з включенням / завантаженням телефону. Завдяки вашим інструкціям, телефон піднявся!!))

Привіт, Катерина. Дякую за Ваш коментар. Ми раді, що наші поради допомогли вам.

Привіт, після скидання, телефон запитує обліковий запис MI, щоб увійти, але при введенні пароля, помилка (неправильний пароль). З комп’ютера до вступу рахунку.

Привіт, Віталій. Спробуйте більш точно вводити символи, цифри та літери. Ви також можете спробувати скинути пароль облікового запису.

добрий вечір! Поле дисплея дисплея, телефон зависає (самі програми відкриваються). Крім того, камера з’явилася розмивання над кутами (((Master пропонує скинути до заводських налаштувань або оновити прошивку, чи може це вирішити проблему?

Привіт, Станіслав. Якщо майстра при заміні дисплея не зробило жодних помилок, то скиньте параметри або оновлення системи, щоб виправити деякі проблеми. Варто зазначити, що перед скиданням налаштувань, обов’язково видаліть обліковий запис MI та обліковий запис Google.

Доброго дня. Скажіть, як повернути оригінальну версію ноутбука Redmi 8 Pro. Після прихованих функцій увійшли до інженерного меню, але мені це не потрібно.До. це заважає. Якщо це можливо, порадьте виправити?

Здрастуйте, Олено. Спробуйте скинути налаштування смартфона на заводі.

Привіт у мене є телефон Xiaomi Примітка 8 Pro про те, що я хочу форматувати з використання гучності живлення, і я маю одне питання, якщо я кидаю параметри, тому RAM очищається? У мене є 6 Гб оперативної пам’яті, але тільки 1 Гб доступний, і це турбує мене працювати

Привіт, RAF. Так, ви допоможете скинути налаштування. Не забудьте видалити обліковий запис облікового запису облікового запису облікового запису Google і MI.

Добрий день, будь ласка, скажіть мені, оновив примітку 8 до нової версії 12.5 2 дні тому. Тепер датчик телефону не працює, не реагує на жодного дотику. Скидання налаштувань на завод повертає прошивку однолітків? Або вам потрібно лише відбивати телефон у моєму випадку?

Привіт, Олексій. Налаштування скидання не поверне стару версію MIUI, але може допомогти у вашій ситуації. Якщо скидання налаштувань не допомагає, то так, тільки прошивка на старій версії.

See also  Як зробити спалах на iPhone, коли сповіщення

Дякую за поради видалити обліковий запис Google з телефону, а також резервне копіювання з репозиторію Google. Не слухайте свої поради, щоб видалити обліковий запис Google, XIAI може бути видалений, Google не є

Привіт, Atti. Ми шкодуємо, що у вас є проблеми з резервною копією Google. Також зверніть увагу, якщо ви просто видаляєте обліковий запис Google у мобільному телефоні, то резервна копія не може бути видалена. Рекомендується видалити обліковий запис Google, оскільки багато користувачів після скидання налаштувань смартфона забути дані облікового запису Google і не можете ввести пристрій.

Вітаю. Видаляють камеру в режимі макросу, а потім перейшов до нормального режиму, а автофокус перестав працювати. Камера залежить від макромоди. Що можна зробити? Перезавантаження не допомогло.

Привіт, Володимир. Щоб вирішити цю проблему, перейдіть до “Налаштування” “Програми” “Всі програми” та знайдіть програму камери. Потім відкрийте програму камери, натисніть кнопку “Очистити” та виберіть “Очистити все”.

Привіт усім)) Redmi Iron. це нотатка 8 Pro, після повернення назад до заводських налаштувань, SIM-картка не встановлюється за умовчанням. Може хтось сказати мені))

Привіт, Георгія. Спробуйте встановити всі оновлення після скидання налаштувань, а потім перезавантажте свій смартфон і перевстановіть SIM-картки. Якщо це не допоможе, то повторно спробуйте скинути налаштування.

Хлопці у мене є така проблема.Можливо, хтось порадить, я хотів, щоб скинути налаштування в Redmi 8a до заводу, я пішов у налаштування, зробив скидання, і його заблоковано.Тепер я впевнений, що другий день нічого не допомагає, я завантажив прошивку від 4 днів я спробую, але на мій погляд, це не буде працювати, спасибі заздалегідь.

Привіт, Бірюк. У цій ситуації ви не допоможете прошивку смартфона. YouTube має відео облікового запису Google для вашої моделі телефону, тому я рекомендую дотримуватися цих інструкцій.

Скористаючись нашим детальним посібником, ви можете швидко вимкнути непотрібні послуги та опції. Як результат, смартфон буде працювати набагато швидше і стабільніше. Досить перейти до меню налаштувань та виконувати невеликі процедури. Величезний плюс: Не потрібно підключити свій смартфон до комп’ютера.

Позбутися від системи

Одним з найважливіших кроків вимкнути рекламу. Спочатку потрібно деактивувати рекламні послуги, які несуть відповідальність за показ спаму.

один. Відкрийте параметри пароля та безпеки.

2.Прокрутіть доступу до доступу до Особисті дані.

3.Посуньте повзунки в неробочий статус перед рядками MSA і Miuidaemon.

4.У спливаючому вікні натисніть на синю кнопку, щоб вийти. Якщо роздільна здатність не відразу ж відповість, повторіть спробу кілька разів. Також переконайтеся, що Інтернет включає мобільний пристрій.

5.Далі, перейдіть до програми безпеки та відкрийте елемент передачі даних.

6.Клацніть мережеві з’єднання та верхнє фонове з’єднання.

Після того, як послуги були вимкнені, вам потрібно вимкнути відображення реклами в системних додатках, таких як Менеджер файлів, магазину, MI відео, музика та завантаження. Для цього, у свою чергу, переходить у кожну програму, відкрийте параметри та вимикайте рекомендації. У програмі музичний елемент називається шоу рекламою.

Вимкнути непотрібні послуги

Спочатку смартфони включають багато інструментів, які ви не будете насолоджуватися в повсякденному житті. Ці функції споживають заряд акумулятора, тому ми рекомендуємо їх деактивувати їх.

один.У налаштуваннях відкрийте з’єднання та об’єкт обміну.

2.Від’єднайте чашку MI. Якщо ви не використовуєте передачу бездротового файлу на постійній основі. Також не забудьте деактивувати рядок, щоб включити Mi частку автоматично.

3.Повернутися до попереднього меню і тепер перейдіть до розділу друку. Вимкніть службу друку системи.

Наступні дії стосуються Wi-Fay. Відкрийте розділ, вибраний у меню налаштувань та перейдіть на вкладку Wi Assistant. Фі. Вимкніть функції вибору найкращої мережі автоматично та пріоритети Wi. Фі. Немає значної користі від цих функцій, але акумулятор активно розряджається.

Далі, перейдіть на робочий стіл. Ось найбільш помітний варіант віджетів стрічки, яка перевантажена рекламою та марною інформацією. Якщо ви не використовуєте стрічку, сміливо вимкніть його:

один.Натисніть на стіл налаштування.

2.Перемістіть перемикач перемикача до неактивного стану біля рядка віджета стрічки.

Змініть місце розташування

GPS-служба також споживає багато зарядки, особливо якщо він працює у фоновому режимі. Щоб виправити це, вам потрібно:

2.Відкрийте вкладку «Дозволи» для додатків.

3.Всі програми з параметром дозволяється завжди встановлювати дозволені лише при використанні. Зазвичай, що стоїть до доступу до місця розташування, має веб-переглядач Google. Камера, Карти та компас. Ці програми не потрібно постійно визначати ваше місцезнаходження.

Ми обмежимо Авторун

Деякі програми можуть автоматично запускати після включення або перезавантаження смартфона. Відповідно, такі програми будуть працювати у фоновому режимі, і це створить додаткове навантаження на телефон.

Перейдіть до розділу програми дозволу.

3.Деактивувати слайдери перед усіма програмами, які працюють у Autorun. Більше програм з’являться, якщо ви натискаєте три точки у верхньому правому куті та натисніть Показати системні програми.

Увімкніть оптимізацію системи

І, нарешті, ми рекомендуємо активувати вбудовану функцію оптимізації MIUI. Завдяки цьому інструменту невикористані фонові процеси будуть автоматично закриті, операційна пам’ять очищається та регулює навантаження на процесор. Варіант активний за замовчуванням, але якщо ви раніше вимкнулися, і ви хочете включити його, вам потрібно:

2.Натисніть кілька разів, щоб відновити значення за замовчуванням.

3.Увімкніть функцію, яка з’являється нижче.

Таким чином, ви можете оптимізувати свій смартфон Xiaomi. Все зроблено дуже швидко і просто. Напишіть у коментарях, чи була ця стаття корисна.

Значки рядка статусу (рядок стану):

Ці значки відображаються у верхньому рядку, коли смартфон працює.

Рівень сигналу. Більше смуг, тим краще рівень сигналу стільникового мереж.

Політ. Параметри зв’язку, мобільний Інтернет, Wi-Fi та T. D. Використовується під час польотів на літаку.

З’єднання мобільного Інтернету. Доступ до Інтернету за допомогою стільникових даних.

4G. Вказує підключення до мережі 4G / LTE.

З’єднання Wi-Fi. Смартфон підключений до мережі Wi-Fi. Більше смуг, тим краще рівень сигналу.

GPS. Увімкнути служби розташування включені.

Не турбувати. Активний режим не заважати.

Блокноти. Функція Bluetooth активована.

З’єднання Bluetooth. Bluetooth працює і підключено до декількох пристроїв.

Режим модему. Можливість розповсюдження мобільного Інтернету до інших пристроїв.

Гарнітура. Гарнітура підключена до пристрою.

Гучний зв’язок. Гучне з’єднання буде використовуватися для виклику.

Підключений OTG-пристрій. Активно підключення пристрою для OTG.

Синхронізація даних. Обмін даними відбувається з хмарою.

Помилка синхронізації. Під час обміну даними сталася помилка.

Більше повідомлень. Всі сповіщення не підходять на екрані пристрою.