Home » Навушники AirDots Xiaomi Redmi не збігаються

Навушники AirDots Xiaomi Redmi не збігаються

Що може тільки грати один навушник?

Чому навушники Xiaomi можуть почати працювати один за одним? Причиною несправності полягає в тому, що вони не можуть синхронізувати. Зв’язок між правою та лівою динаміком та смартфоном перестає працювати.

навушники, airdots, xiaomi, redmi, збігаються

Це обумовлено різними причинами, наприклад, повним вивантаженням одного повітря. На додаток до повної відсутності зв’язку між навушниками, вони можуть неправильно з’єднатися. Це може викликати звук сюрприз, який робить прослуховування музики неможливо. Тому проблема ніколи негайно вирішила.

Бездротові навушники Чому тільки один навушник працює: що робити

Основні проблеми, які найчастіше виникають у процесі підключення та експлуатації TWS Headphones Xiaomi:

 • Коли навушники не синхронізуються між собою. Ці TWS навушники працюють наступним чином: є основний навушник, на моїх навушниках є правильним. Коли ми перетворюємо їх або вийдіть з футляра, лівий навушники підключено до правого боку. Вони синхронізуються. Після цього ми підключаємо праворуч навушники до пристрою та відтворюємо обидва навушники. Але буває, що є відстань. Як результат, навушники не пов’язані. І один, правий або лівий навушники Redmi Airdots не працює. Або просто не підключає ліворуч або правий навушник. Найчастіше залишаються.
 • Коли Xiaomi Redmi Airdots або навушники навушники не підключені до телефону, планшета, ноутбука та T. D. Найчастіше пристрій просто не бачить їх. Ми відкриваємо список доступних пристроїв Bluetooth, а навушники не відображаються там. У той же час вони не в цьому випадку не включаються.
 • Коли навушники Xiaomi не стягуються. Лівий або правий навушник не заряджається, або випадок не заряджається (він той самий зарядний пристрій, з якого навушники, у свою чергу, стягуються).

Оновлення: Для тих, хто ввів цю сторінку з проблемою, коли ліворуч, або правий навушник повністю перестали працювати. Індикатор не записує, не відповідає на кнопку преси. Ця стаття має робоче рішення, яке зібрало багато позитивних відгуків у коментарях. Перегляньте рішення нижче у статті, де я розмовляв про проблеми з зарядом.

Як підключити навушники Redmi AirDots до смартфона?

Redmi Airdots бездротова модель навушників, також відома як Mi True Wireless Earbud Basic. Розгляньте сполучення обох двох навушників для смартфона одночасно, а також варіант для підключення одного, як моно гарнітуру.

Перед використанням пристрою необхідно видалити захисну плівку з контактних поверхонь навушників, покладіть їх у справу і заряджати їх. Під час заряджання індикатор світиться червоним. Коли повністю заряджений, його колір стає білим, і через 1 хвилину виходить.

Вам потрібен смартфон для підключення до Bluetooth включених до навушників AirDots Redmi. Включення навушників відбувається автоматично при видаленні з справи. Підключення двох навушників до смартфона:

 • отримати обидва заробітку від зарядного випадку і почекайте 2 секунди, поки вони не включаються.
 • Після включення лівого навушника автоматично підключається до правильного, індикатор якого починає спалахнути в білому.

Перейдіть на свій смартфон: у меню Bluetooth, знайдіть доступні пристрої.

У списку доступних пристроїв ми знаходимо Redmi Airdots_L. Це лівий навушники. Натисніть на це ім’я та прийняти запит на кон’югацію, в якому ви можете вирішити обмін контактами. Залежно від версії навушників: Redmi AirDits або MI TRUE Wireless Earbuds Basic, ім’я у списку доступних пристроїв може відрізнятися. Якщо у вас є MI TRUE Wireless Earbuds Основні версії навушників, то їх буде називатися MI TRUE Wireless EBS basic_l. Різниця версій є лише те, що виробляється для внутрішнього ринку Китаю, а другий для світового ринку. Це не впливає на функціональність і роботу. Обладнання та характеристики ідентичні. Але ціна може відрізнятися.

See also  Miui 11 не оновлюється Redmi Note

Після успішного зв’язку інформація про стан пристрою та рівень його заряду з’явиться у меню кон’югованого пристрою. Навушники пов’язані та готові до роботи. Тепер, після першого успішного спарювання Airdits Redmi буде автоматично підключено до пристрою, пов’язаного раніше, якщо функція Bluetooth увімкнулася на ньому.

Якщо з якоїсь причини ви не можете інтеейс з навушниками, видаліть навушники з зарядного випадку та переконайтеся, що вони відключені. Натисніть і утримуйте кнопки на обох головках протягом 15 секунд. Після того, як індикатор поперемінно блимає червоним і білим три рази (потім знову блимає), відпустіть кнопки та поверніть навушники до човна. Видаліть Airdits Redmi зі списку кон’югатних пристроїв на смартфоні, якщо вони там. Потім виконуйте парування.

 • Видаліть будь-який випадок з футляра, і дочекайтеся автоматичного включення;
 • Індикатор гарнітури спочатку швидко, а потім повільно починає блимати білий;
 • Ви шукаєте доступні пристрої в меню Bluetooth;
 • Залежно від вибраного навушників, пристрій буде називатися redmi airdots_l або redmi airdots_r;
 • Залишається натиснути назву пристрою та прийняти запит на спарювання.

Що робити, коли навушники не заважають один одному?

З губою навушників можна встановити шляхом скидання налаштувань модулів Bluetooth.

 • Від’єднайте обидва Hearphs. натисніть та утримуйте кнопки, щоб увімкнути червоні показники;
 • Тепер натисніть кнопки знову протягом 30-50 секунд, зачекайте, поки навушники не з’являться. білий індикатор повинен з’явитися, потім через ще 10-20 секунд, у динаміках буде запалювати і двічі білий і червоний (натискання не відпускайте) а потім спалахнути двічі і вийдіть
 • Інвестувати як навушники у випадку;
 • Тепер видаліть їх з справи, зачекайте процедуру синхронізації та підключіть навушники на смартфон.

Якщо, після скидання, смартфон почав бачити ліворуч та праву навушників окремо, вам потрібно лише підключитися до телефону, і коли він починає відтворювати звук, вам потрібно буде натиснути кнопку живлення зліва. вона повинна Підключіться до права.

Якщо вперше він не працював, спробуйте знову скинути. Крім того, в екстремальних випадках він не заважає очищенню програми Bluetooth на вашому пристрої.

Перш за все, потрібно вирішити, який тип навушників потрібно. Все залежить від особистих уподобань, класів та видів діяльності. Активні користувачі, які регулярно займаються спортом, проводять ділові розмови по телефону, подорожі, часто їздять на громадському транспорті, гарнітура Bluetooth буде відповідати. Провід не заважатимуть, і говорити набагато зручніше для гарнітури, ніж на смартфоні.

Якщо основна вимога до навушників, які слухають музику, подкасти та аудіокниги в домашньому середовищі, краще подивитися на дротовий тип без мікрофона. Такий тип навушників коштуватиме дешевше. Немає сенсу переплачувати за бездротовий дизайн та мікрофон, якщо вам не потрібні ці параметри.

Redmi Airdots працюють окремо. Що робити? 2 частина

Як синхронізувати навушники Xiaomi AirDots один одного

На сьогоднішній день є справжній бум бездротових навушників Bluetooth. На ринку є багато моделей різних брендів. Характеристика та ціни для них, природно, різні. Можна з упевненістю сказати, що AirDots Xiaomi сьогодні є однією з найпопулярніших моделей, пов’язаних з можливостями, якістю звуку та більш ніж доступної цінової мережі.

Однак найчастішою проблемою, з якою стикаються власники повітряних точок, ви можете зателефонувати на навушники. Іншими словами, є ситуації, коли Redmi Airdots (або будь-яка інша аналогічна модель Xiaomi) не підключаються один до одного, і лише один з “вилок” залишається працівником. Звичайно, у зв’язку з цим користувачі зацікавлені, як вирішити проблему. Рішення є. Користувач повинен буде повторно інтеейс між правими та лівими навушниками.

Чому, коли підключені до телефонних навушників не збігаються

Іноді AirDots синхронізуються індивідуально, тобто вони не приєднуються до іншого, але працюють з смартфоном. Причина полягає в тому, що лівий навушники “втрачає” праворуч, тому пара зупиняється разом. Що робити?

 • Скидання налаштувань Bluetooth для AirDots Xiaomi. Почніть кожен навушники. На кожному затисканні кнопки (сенсорні або фізичні), а індикатори не загоряються червоним світлом.
 • Натисніть кнопки знову, зараз протягом 30-50 секунд. По-перше, навушники включені, біле світло обернеться, потім після 10-20 секунд ви побачите, що індикатор світиться червоним, то білий (2 рази). Продовжуйте тримати кнопки, індикатор буде спалахнути кілька разів і вийде на кілька секунд. Після цього він двічі блимає і скидає навушники.
 • Зніміть навушники з корпусу. Ліворуч почне шукати право, синхронізоване з ним, а потім “точок” можна підключити до телефону.
See also  Як налаштувати відео на Android.

Іншою причиною “синхрон” є неправильна процедура для створення підключення до навушників з смартфоном. У цьому випадку замість правильного “вуха”, перша до пристрою підключена до пристрою, і починає працювати в Моноо. Право на підключення не вдається. Щоб підключити обидва AirDots, вам доведеться внести налаштування та нове з’єднання, як описано в покроковій інструкції вище (см. “Як синхронізувати навушники Xiaomi AirDots”).

Чому грає один навушники? Синхронізація повітря

Бездротові навушники Xiaomi вже любили свою якість звуку. Однак деякі користувачі стикаються з складністю синхронізації навушників з Сяома, зокрема з MI AirDits та моделями AirDots Redmi. Справа в тому, що спосіб підключення даних навушників забезпечує з’єднання смартфона не з зарядним корпусом, але безпосередньо з гарнітурою. На жаль, цей метод кон’югації не без недоліків, а іноді і один навушник не може виявити друга, але не все так страшно, як це може здатися. Вихід з такої ситуації є вивантаження навушників. Тепер ми будемо мати справу з цим питанням.

Щоб почати, вимкніть навушники. Cress сенсорні панелі / кнопки на кожній з навушників і випуску, коли червоні індикатори будуть запалювати. Наступним кроком необхідно тримати пальці на головках близько 30-50 секунд. У цей час показники будуть поводитися різними способами. По-перше, білий індикатор буде спалахувати пошук підключених пристроїв, але через 10-20 секунд, індикатор перетворюється на червоний та білий колір. Ви повинні продовжувати тримати пальці на панелях / кнопках, поки навушники не будуть блимати пару разів і не вийдуть на кілька секунд, а після цього кілька разів.

Що ми маємо в кінці? Навушники повністю скинуті до статусу коробки. Покладіть їх у справу, чекаючи повного вимкнення, і ви можете почати натискання. Для цього спочатку отримайте право навушників, то ліворуч. Коли вони підключаються, ми знаходимо їх у списку пристроїв Bluetooth, підключаємо та насолоджуйтеся музикою.

У випадку, коли обидва навушники відображаються як два незалежні пристрої, підключіться до правого часу, а потім поверніть ліворуч, щоб він знаходив свій товариш.

Вперше може не працювати, але не знехтувати. Повторіть спробу.

У нашому магазині ви завжди можете придбати навушники Xiaomi за низькою ціною.

Скажіть, що робити, якщо один навушник Xiaomi airdots

Багато користувачів популярних бездротових навушників Xiaomi Mi Airdits Youth Edition та Redmi AirDots (Mi Earbud) часто стикаються з проблемою втрати звуку в одному з навушників. Причиною цього полягає в механізмі роботи навушників: вони спочатку правий навушник підключається ліворуч, вибирає його, потім показує сигнал готовності до парування з телефоном. Іноді, з неправильним використанням, спроба включити пристрій, розряджений або з інших причин, це ранжу. Коли один навушники не може виявити другий.

Елементарний розряд навушників до заводських налаштувань допомагає вирішити проблему. Процедура дуже проста.

Щоб почати, вимкніть навушники з телефону. Щоб зробити це, перейдіть до налаштувань на своєму смартфоні, а потім перейдіть на вкладку “Блокноти”. У списку кон’югованих пристроїв ми знаходимо назву ваших навушників. Якщо у вас є Mi AirDits вони будуть називатися “Mi airdots basic_r”, Якщо у вас є AirDots Redmi, відповідно “Redmi airdots basic_r”. Далі, поруч із заголовком навушників, натисніть на стрілку, і натисніть кнопку “Скасувати кон’югацію” (Забудьте пристрій).

See also  Як підключити навушники Redmi Airdits до телефону

Далі, щоб зробити скидання на Xiaomi Mi AirDots, вам потрібно отримати навушники з футляра та затискайте сенсорні панелі на обох головках близько 30-40 секунд. По-перше, вони ввімкнуться і блимає з білим індикатором, потім через 10-20 секунд, індикатор закінчується по черзі, і, нарешті, після 10-20 секунд, індикатор буде спалахнути знову червоним і білим і виходить. Це означає, що навушники повністю скинуті.

Ми поставили їх у справу протягом 3 секунд, знову вийдіть з справи і чекайте, поки лівий навушники не синхронізувати з правою та випускати короткий сигнал підключення, після чого ви можете знову ініціювати з’єднання з телефоном.

З Redmi airdots ситуація подібна. Спочатку ми вимикаємо навушники з телефону, потім ми робимо повне скидання, утримуючи кнопку керування на обох головках протягом 30-40 секунд, і дочекаємося, поки індикатор навушників не відкриє вдвічі більше червоного та білого кольору. Після цього ми поклали навушники у справі, вийміть і зачекайте, доки лівий навушник не підключиться до правого та випромінюваного сигналу з’єднання.

Якщо після скидання телефон бачить лівий та правий навушник окремо, ми рекомендуємо їх видалити у справі, а потім отримати лише правий навушник з корпусу та підключіть його до телефону, а потім отримати лівий навушник і зачекайте до Навушники синхронізуються один з одним.

Якщо вперше навушники не могли сидіти, спробуйте знову скинутись, у 99% випадків він усуває проблему.

Якщо після завершення дій навушники не синхронізовані, зверніться до магазину, де вони купили навушники.

Ми вирішуємо часті проблеми з навушниками Redmi AirDots

Не так давно Xiaomi представив легендарні навушники Redmi Airdots. Чому легендарний ?

Вони полюбили багато хто з першого погляду: їхні форми фактору та простоту операції, але в цій статті ми хотіли б допомогти користувачам відповісти не найчастіші питання, пов’язані з цим гаджетом.

Часто багато користувачів зіткнулися з такими проблемами:

 • Ліва навушники не підключаються до правого боку
 • У старшому або право заробляючи звук тихіше
 • Навушники підключені окремо
 • Навушники не включаються при виході з справи
 • Незручний одягнений
 • Як зрозуміти, що навушники стягуються?

А тепер давайте скажемо, як вирішити кожен з питань.

Ліва навушники не підключаються до правильних Airdots Redmi

Щоб вирішити цю проблему. Ви повинні взяти. Лівий і правий навушник

І в той же час затискає фізичні клавіші від 30 до 50 секунд, поки вони не дадуть сигналу, сигнал повинен звучати точно в 2 рази, після чого ми підключаємо лише правий навушник, увімкніть музику. А ліва автоматично пов’язана.

Натисніть клавіші з лівого і правого вуха

Підключіть право навушників до телефону

Перевірте бруд всередині засідку

Те ж саме залежить від того, наскільки щільно ви вставили в вушну оболонку

Виправлення AirDots з’єднані лише окремо

Сигнал звучить, що лівий навушники успішно підключено.

Навушники AirDots не включені при вилученні зарядного пристрою

Часто це відбувається через повний розряд зарядного пристрою. Навушники автоматично відмовляються підключатися до пристрою, як ініціює справу, і коли він не працює на навушниках, які потрібно ввімкнути в ручному режимі. Щоб вирішити цю проблему, необхідно поставити справу для зарядки. і Voila все працювали.

Спробуйте всю засідку. Спочатку вартість середнього розміру

Вставте навушники правильно, як на зображенні.

Навушники мають індикатор, який він має два кольори

Якщо показники не записуються під час зарядки, це означає. Той факт, що їх заряд склав 100%