Home » Навушники AirDots Xiaomi Redmi не синхронізуються

Навушники AirDots Xiaomi Redmi не синхронізуються

навушники, airdots, xiaomi, redmi, синхронізуються

Товариство навушників Xiaomi TWS з телефоном і між собою

Кон’югація бездротових навушників. режим першого підключення до джерела звуку, необхідно обмінюватися клавішами безпеки, щоб встановити з’єднання, захищене від перехоплення.

Xiaomi TW Airdits бездротові навушники, як і будь-який інший, вимагають перед першим використанням з будь-яким новим джерелом звуку для виконання процедури сполучення.

Він виконується один раз, після чого пристрої запам’ятовують один одного, і після подальшого включення, якщо обидва з них знаходяться в радіусі дії Bluetooth, з’єднання автоматично є автоматично.

Xiaomi AirDots бездротові навушники не підключаються до телефону, що робити?

Відмінною особливістю всіх повністю бездротових навушників, у тому числі Xiaomi AirDits, є необхідність їх синхронізації між собою. У деяких моделях цей процес добре автоматизований, і користувач не може розбити його своїми діями, принаймні випадково. В інших зразках необхідно суворо дотримуватися занурення в експлуатацію, інакше ви можете зламати синхронізацію, і під час підключення до смартфона Xiaomi буде відтворювати лише один динамік або вправо або ліворуч.

Я пропоную вам ознайомитись з короткою інструкцією, яка дозволяє вилучити параметри AirDots та знову зробити їх пару з телефоном Xiaomi, що дозволить вам налаштувати як синхронізацію між навушниками та з’єднанням Bluetooth з смартфоном.

Введіть налаштування Bluetooth у телефоні, знайдіть назву назви, яке потрібно видалити, клацнути та підтвердити намір кнопки “Скасувати кон’югацію”. Далі ми повинні скинути налаштування в самих апаратів, це робиться наступним чином:

 • Видаліть обидва навушники, вони автоматично включаються. Тримайте кнопки на кожному з них, поки вони не зупинять світлодіоди. Це займе близько 40 секунд. Розмістити їх у випадку заряджання;
 • Тепер необхідно їх витягти, праве навушники, перш за все, і через пару секунд залишилося. Вони будуть спалахнути білий колір, після чого червоно-білий, потім знову тільки білий. На даний момент навушники повинні встановити зв’язок між собою;
 • Тепер ви повинні ввести налаштування Bluetooth у телефоні та у списку доступних пристроїв, щоб вибрати правильні аварії та згодні з кон’югацією з ним.
See also  Як налаштувати NFC на Xiaomi Mi

Якщо ви дотримуєтесь цієї інструкції, з’єднання буде налаштовано таким чином, щоб обидва навушники будуть працювати одночасно.

Загальні причини розбиття

Найбільш поширені такі причини поломки:

 • Внутрішній збиток. До них відносяться порушення цілісності зв’язків, контактів, раптової деформації мембрани або його розрив.
 • Зовнішній: перелом або кабельний перерв, навушники або роз’єм розірвалися.
 • Невдача внутрішніх компонентів та зовнішньої оболонки через старість.
 • Недбалий доступ до аксесуара, його забруднення пилу, бруд, дрібна комаха.
 • Постійна вода, що входить до навушників.

Щоб визначити, чи справді навушники, просто, просто перевозивши бачення наступних ознак:

 • Тихий звук або його відсутність.
 • Звук переривання, його періодичне зникнення.
 • Механічні пошкодження.
 • Повний кабельний розрив або порушення його цілісної оболонки.

Якщо ви хочете, щоб поломки виникли якомога ближче, спробуйте зберегти навушники в чистоті, не носити їх у дощову погоду, не піднімайтеся на дріт, не тягнуть його різко.

Крім того, придбання цього аксесуара, переконайтеся, що його потужність та потужність основного пристрою майже однакові. У випадку, якщо цей параметр відрізняється, звук буде спотворений.

Як підключити обидва навушники Xiaomi AirDots, сполучення один з одним

Xiaomi AirDots бездротові навушники дуже популярні серед власників не тільки смартфонів Android, але й шанувальники Apple. Це пояснюється цим оптимальним поєднанням якісних навушників та привабливою ціною. Однак часто користувачі Ayiders стикаються з певними проблемами. На форумах можна часто бачити звіти, які відключаються навушники, не збігаються і не працюють у пару і один одному.

Можливо, ви були в ситуації, коли Redmi AirDits зупинився нормально кон’югат, і через це часто можна використовувати лише один навушник, праворуч або ліворуч. Що робити, щоб закінчити обидва “доти” знову?

Навушники Xiaomi з телефоном не синхронізуються

Я розгляну цю справу з приміщенням, що ви раніше проводили пару навушників з смартфоном, і вони добре працювали, і тільки тоді перестали синхронізувати з ним.

See also  Як підключити навушники Redmi Airdits до телефону

Для того, щоб телефон забути про навушники, і ви провели нову процедуру парування, ви повинні ввести елемент налаштувань Bluetooth на смартфоні.

Redmi AirDots. синхронізація навушників

У списку підключених пристроїв знайдіть назву бездротових навушників Xiaomi та натисніть на значок “ARROGO” поруч з ним. Ви потрапите у внутрішнє меню, де потрібно натиснути кнопку “Скасувати кон’югацію”. Ця команда буде видалити запис у пам’яті апаратів або смартфона, для того, що буде необхідно повторно синхронізувати їх з телефоном.

Як синхронізувати навушники Xiaomi AirDots один одного?

Використання навушників AirDots Xiaomi потрібно зрозуміти, що ваш пристрій (наприклад, смартфон) з’єднується безпосередньо з правого вуха. І вже з ним є зв’язок між іншою гарнітурою. Іншими словами, правий навушник є основним. Найпоширенішими труднощами у використанні навушників AirDots Redmi є Resynchronize T.Е. Один навушники функції, а інший немає. Це пов’язано з відсутністю зв’язку між ними. Як синхронізувати airdots читати в нашій статті.

Однак це не буде у випадку запобігання використанню одного навушника (наприклад, як гарнітуру). Для цього просто натисніть на сенсорну панель одного з навушників. Напис вказує, яка гарнітура відображається, що вказує, яка гарнітура пов’язана з (наприклад, Mi AirDits Basic_R).

Навушники AirDots не синхронізовані, що робити?

Послуги з ремонту смартфонів, наших експертів, дзвінків, або тут, залишають заявку.

AirDots бездротові навушники мають кілька проблем, пов’язаних з паруванням через Bluetooth. Якщо дротова гарнітура має єдиний канал, пов’язаний з механічним пошкодженням кабелю або забруднення роз’єму, то бездротова причина може бути порушенням синхронізації.

Механічне пошкодження

У важливих випадках, якщо лівий навушник не підключений, причина полягає в механічному пошкодженні. Наприклад, гарнітура випадково впала або вразила її важким предметом. За таких обставин бездротовий пристрій доведеться йти до сервісного центру, оскільки можна буде усунути механічні пошкодження своїми руками.

See also  Як передати зображення з комп'ютера на телевізор

Що робити, якщо лівий навушники Redmi Airdots не підключається?

Абсолютно і, безсумнівно, законодавець у світовому гаджеті та суміжних товарах є Apple. Їх Bluetooth гарнітура Airpods імітаційна вибірка. З моменту появи, багато виробників намагаються переміщатися і повторити. Один з найуспішніших репліків у цьому етапі був виготовлений компанією Lei Jun, модель отримала назву Xiaomi AirDots.

навушники, airdots, xiaomi, redmi, синхронізуються

Останні дні продажу призвело до повного зникнення цих навушників з магазинів у рідному Китаї. Виклик ціни (без знижок, які вони коштують близько 25 євро), мінімалістський дизайн і одночасно підтримує останні типи бездротових зв’язків.

Люди зацікавлені дешево, але високоякісний аналог. Однак деякі щасливі власники цієї моделі зіткнулися з труднощами, зокрема, з синхронним використанням обох навушників. Це коли один див працює, але інший немає. Варто зазначити, що це результат сполучення цих навушників (правий навушники-лівий навушники), на відміну від одного яблука з навушниками, з’єднані окремо до пристрою.